Virtuvei pasirinkome įmontuotą virtuvės paviršių: dujinius, elektrinius, kombinuotus

Virtuvei pasirinkome įmontuotą virtuvės paviršių: dujinius, elektrinius, kombinuotus

Virtuvei pasirinkome įmontuotą virtuvės paviršių: dujinius, elektrinius, kombinuotus

Jūs pradėjote remontuoti virtuvę, ar manote, kad užsakote naują dailidę? Būtų malonu įsigyti naujų prietaisų. Paskutinį kartą įmontuota technologija pranoksta visus populiarumo įrašus. Priežastys yra aiškios: jis yra kompaktiškas, daug patogiau jį prižiūrėti, be to, jis atrodo stilingesnis ir elegantiškas. Kaip pasirinkti viryklę - būtiną techniką bet kurioje virtuvėje? Esame pasirengę kalbėti apie pagrindinius atrankos kriterijus.

Viryklė yra rimta virtuvės krosnių konkurentė

Viryklė yra patogi ir praktiška alternatyva viryklėje

Kokios viryklės pasirinkti namams

Žinoma, virtuvės ir buitinės technikos baldai turėtų būti tarpusavyje suderinti, kad jums būtų malonu būti virtuvėje. Built-in buitinių prietaisų matmenys yra standartiniai ir suderinami su spintelių rėmų dydžiu. Savo skonį galite paruošti darbinį paviršių iš modulinių viryklių. Jums nereikia įdėti degiklių stačiakampiu. Galite pasirinkti kompaktiško daugiakampio, kampo, gėlių, gyvatės ar girliando formą.

Įmontuotos plokštės yra stačiakampio arba šešiakampio formos. Stačiakampių plokščių plotis yra nuo 25 iki 90 cm, o gylis - 60 cm. Šešiakampės plokštės taip pat vadinamos "korių" plokštėmis, nes jų išvaizda primena kepimo paviršių, panašius į bičių "korius".

Stačiakampio paviršiaus gali būti du arba keturi degikliai. Dviejų žiedų paviršiai vadinami "domino".

 • Dujų arba elektros skydas?

Viryklės yra elektrinės, dujos, sujungtos.

Elektrinis skydelis kartais yra vienintelis virtuvės pasirinkimas

Elektrinė panelė su "blyneliais" - optimalus sprendimas, kuriame nėra dujų

Jei jūsų bute yra dujų, racionaliau pasirinkti dujų skydą, nes jis yra daug ekonomiškesnis. Ar bute ar kaime nėra dujų? Tada jūsų pasirinkimas yra iš anksto nustatytas - turėsite įsigyti elektrinę viryklę.

Yra ir kita galimybė - kombinuoti skydai, kurie gali veikti tiek elektros, tiek dujų tiekimo srityje. Jie yra patogu naudoti, kai galima prijungti dujų balionus.

Jei, pavyzdžiui, dujų tiekimas baigėsi, jūs visada galite pereiti prie elektros. Priešingai, jei yra elektros energijos tiekimo problemų, galite gaminti maistą naudodamiesi dujų balionu.

 • Priklausomi ir nepriklausomi skydai

Dependent vadinami viryklės, kurios dirba tik poromis su orkaite. Valdymo skydas paprastai yra ant krosnies korpuso, retai - ant viryklės. Atkreipkite dėmesį, kad krosnys ir viryklės ne visada yra suderinamos net to paties modelio vieno gamintojo. Nustatykite, ar pasirinkta viryklė tinkama pasirinktai orkaitei, naudodami technikos suderinamumo lentelę.

1

Nepriklausomos viryklės yra tos, kurios turi savo valdymo skydą ir nepriklausomos nuo orkaitės. Tokių viryklių paviršių privalumas yra galimybė savavališkai pastatyti virtuvėje, o priklausoma viryklė turi būti dedama griežtai virš orkaitės.

 • Mechaninis arba sensorinis kontrolės tipas

Plokščio mechaninė valdymo rūšis yra tada, kai sukama rankenėlė, kad įjungtumėte ir išjungtumėte virimo zoną, taip pat reguliuotumėte temperatūrą. Daugelis pirkėjų mano, kad šio tipo valdymas yra patikimesnis ir paprastesnis. Sensorinės viryklės valdomos palietus patį skydelį. Toks valdymas yra šiuolaikiškas, o kai jūs priprasti prie mygtukų, jūs suprantate, kad tai taip pat labai patogu. Jutiklinis ekranas turi dar vieną privalumą - jį lengva valyti dėl to, kad yra tolygiai lygus paviršius.

Pasirinkite paviršių pagal medžiagos tipą

Virimo paviršiaus pagrindas yra stiklo keramika, aliuminis, emalio danga arba nerūdijantis plienas. Pažvelkime į kiekvieno iš jų ypatybes.

 • Aliuminis
Praktinė ir patogi viryklė gali turėti neįprastą dizainą

Ši viryklė su mechanine kontrole yra neįprasta, tačiau ji yra patogi ir praktiška

Šios medžiagos paviršiai yra nebrangūs. Jie gerai atsparūs mechaninėms ir šiluminėms apkrovoms. Aliuminis nebijo smūgių, bet gali būti subraižytas, todėl alavijuojančios viryklės valymui nerekomenduojamos abrazyvinės medžiagos. Be to, drėgmės ir pirštų atspaudų pėdsakai gali likti ant paviršiaus.

 • Emalio

Enameled paviršiaus privalumas yra prieinama kaina. Modelis su šia danga rinkoje yra daug spalvų, todėl papildomas pranašumas yra spalvų pasirinkimas. Mechaninės ir šiluminės apkrovos, kurias gali atlaikyti paviršius, ant jo neįmanoma matyti pirštų atspaudų ir drėgmės pėdsakų, tačiau emalio paviršius yra pakankamai trapus: jis gali būti susmulkintas, kai sunkus objektas patenka.

Emaliuotas paviršius: karštas ir šaltas emaliuotas

Virtuvės plokštės su emaliu padengimu patenkina daugybę pirkėjų dėl jų estetinių ir higieninių parametrų. Tokie paviršiai yra labiausiai prieinami, nesijaudinkite mechaninių ir šiluminių apkrovų.

Gamyklos viryklės pagamintos iš plieno, gamintojai naudoja karštą emalį (kaip ant indų) ir miltelių polimerinės dangos, kuri laikoma technologine. Karštas emalio atsparumas riebalų ir rūgščių poveikiui, jis neabsorbuojamas, bet jis yra trapus, negu miltelinis dažymas. Kai ant viryklės nukris sunkioji keptuvė, pasirodys lupai. Polimero danga gali būti pažeista veikiant citrinų sultims ar rūgščiai, be to, ji greitai nusidėvi.

Emalio paviršiai gali būti skirtingų spalvų. Spalvotos plokštės yra labai populiarios. Pastaraisiais metais baltoji buvo populiariausi, tačiau ji prarado savo reikšmę dėl to, kad ji netgi rodo nedidelę taršą.

 • Nerūdijantis plienas

Virimo paviršiai, pagaminti iš šios medžiagos, yra prieinami daugumai vartotojų, nepaisant to, kad jie kainuoja daugiau nei emalio ar aliuminio paviršiai. Termo ir mechaninių apkrovų dėka nerūdijančio plieno plokštės yra stabilios, tačiau jų pirštų atspaudai ir drėgmės pėdsakai yra matomi kaip aliuminio paviršiai. Tačiau parduodant buvo matinių nerūdijančio plieno viryklės, kurios atrodė daug švelniau.

 • Stiklo keramika
Virtuvės technologijų naujovė, palaipsniui populiarėjanti, yra jutiklinė ekrano viryklė

Šiuolaikinių technologijų mėgėjai įvertins jutiklio stiklo keramikos paviršiaus privalumus

Brangiausi yra stiklo keramikos talpos. Didžiulis šių plokščių privalumas yra stilingas išvaizda. Būtent dėl ​​jo daugelis namų šeimininkių nori pirkti stiklo keramines plokštes savo naujajai virtuvei. Tačiau šis pranašumas toli gražu nėra vienintelis. Stiklinės keramikos viryklės yra lengvai valomos - paviršius yra visiškai plokščias, purvą lengvai galima nuvalyti kempine ar specialiu grandikliu. Be to, stiklinė keramika greitai kaitina ir greitai aušina. Apšiltinimo ribos yra aiškiai ribotos, lauko šildomoje zonoje lauko paviršius lieka šaltas.

Elektriniai stiklo keramikos virimo paviršiai yra gana ekonomiški. Bet jie taip pat turi didelės žalos - Šios plokštės yra labai trapus ir gali lūžti nuo sunkių daiktų (daugiau nei 2 kg) poveikį. Nepageidautina viryklės su atraminio taško atžvilgiu iš stiklo keramikos štampus (pvz, peilis, menčių galų sumažėjo žemyn, gali sukelti skilimo). Ant stiklo keramikos paviršiaus nerekomenduojama supilti smulkių skysčių, gali atrodyti dėmės. Apskritai, iš visų galimų teršalų, keramikos stiklo keramikos viryklė bijo tik cukraus. Jei ant jo išsilieja kažkas saldaus, nedelsdami pašalinkite užteršimą specialiu grandikliu. Po džiovinimo, tai padaryti, tai nėra tikėtina, kad pavyks, nes aukštoje temperatūroje cukrus keičia stiklo keramikos paviršiaus struktūrą ir per 15 minučių po metu išsiliejo kažką saldaus ant viryklės gali pradėti formuoti kriauklių.

Saugokitės šalto vandens patekimo į keramikos stiklo paviršių. Dėl to skydelyje gali susidaryti įtrūkimai. Taip pat reikalingi indai, kurie naudojami ant stiklo keramikos elektrinio virimo paviršiaus. Dugnas turi būti visiškai plokščias, jo skersmuo neturi būti didesnis už šildymo zonų skersmenį, nes vietose, kur patiekalai išeina iš krašto, gali pasirodyti dėmės.

Elektrinei viryklei tinkamos tik specialios virtuvės reikmenys

Į indus, skirtus elektrinei viryklei, taikomi specialūs reikalavimai

Pagal savo konstrukciją, stiklo keramikos viryklės yra gana įvairios ir patenkins pirkėją net ir išskirtiniu skoniu. Labiausiai paplitusi viryklių spalva yra sniego baltumo ir dramblio kaulo, juodojo antracito ir rudos, juodos su pilkomis taškais ir plieno, aliuminio ir veidrodžio, šaltojo ledo.

Jei ant lygaus paviršiaus yra piešinys, jis atrodo kaip reljefas, tarsi iškirptas į akmenį. Dažnai virimo paviršiumi naudojami ne tik šildymo zonų kontūrai, bet ir įvairūs užrašai, piktogramos. Jie daro paviršių patrauklesnį ir palengvina jo naudojimą, didindami informatyvumą. Parduodant galima rasti viryklę su pritvirtintu piešiniu. Atminkite, kad ant plokščio stiklo keraminio paviršiaus matomi visi defektai, taigi geriau pasirinkti tinkamą akį ar akinius.

Kaip pasirinkti viryklę kaip degiklį

Jei pasirinkote emalio, plieno ar aliuminio elektros paviršių, pastebėjote, kad kaip kaitinimo elementas naudojami vadinamieji "blynai". Šių blynelių viduje yra elektrinė spiralė. Tokių kaitinimo elementų trūkumai yra ilgas šildymas ir aušinimas. Tai reikalauja didelių elektros energijos ir laiko valymo. "Blyneliai" laikui bėgant tampa nepatogūs, nes jų priežiūra yra gana sudėtinga. Jie lieka dažyti, keramika gali įtrūkti ir nulupti.

 • Stiklo ir keramikos paviršiai

Stiklinės keraminės viryklės turi vieną iš kelių rūšių šildymo elementų. Tai yra greitieji, halogeniniai, indukciniai ir Hi-Lite degikliai.

"Rapid" kaitlentės yra paprasčiausi degikliai stiklo keramikos viryklėje. Jie yra spiralė, kuri šildomas kaitinant. Tokie degikliai yra šildomi labai greitai, palyginti su tradiciniais "blyneliais" - 10-12 sekundžių. Jie atvėsina tuo pačiu metu.

Halogeniniai degikliai laikomi veiksmingesni. Be spiralės, juose yra galinga halogeninė lempa. Kai įjungtas, jis šviečia, išleidžiant gana daug šilumos. Tokiuose keptuvuose šildymo ir aušinimo greitis yra greitesnis. Valymo paviršių trūkumas su halogeniniais degikliais yra tas, kad virimo metu visą plokštės paviršių šildomas. Viryklės su indukcinėmis viryklėmis neturi tokios problemos. Dar vienas halogeninių virimo paviršių trūkumas yra palyginti trumpas halogeninių lempų naudojimo laikas. Jas reikia keisti periodiškai.

"Hi-Lite" degikliuose šildymas yra dar efektyvesnis nei halogeninėse. Tokiuose degikliuose šildymo elementas yra juostos, tai yra asbesto pagrindu. Degiklių reguliavimas yra be stačio, todėl galima tiksliausiai nustatyti šildymo temperatūrą.

Indukcinių viryklių techninės charakteristikos yra didelės ir patrauklios

Indukcinė viryklė nėra prastesnė už technines charakteristikas kitiems, nors ji turi apgaulingą nekenksmingą išvaizdą

Dėl tiesioginio šildymo indukcinės kaitlentės laikomos ekonomiškiausiomis ir modernesnėmis. Jie turi indukcijos bloką, kuris tiesiogiai gamina šilumą indų apačioje, o pats degiklis nešildomas. Būtinas indukcinių degiklių veikimo reikalavimas yra specialių indų naudojimas, kurio apačia yra užmagnetinta. Viryklės su indukcinėmis viryklėmis - brangiausias iš visų pateiktų rinkoje.

Elektrinės plokštės yra brangesnės nei dujos. Tai apie jų pirkimą ir apie eksploatavimą (naudojamos tik indukcinės plokštės yra ekonomiškesnės). Patrauklios elektrinės kaitlentės išvaizda, techninės priežiūros patogumas ir degimo produktų nebuvimas - tai priežastis, dėl kurių pirkėjai stengiasi nuversti ant jų.

Akytosios stiklo keramikos virimo paviršiai yra kuriami. Ši medžiaga yra patraukli, nes ji leidžia atsikratyti degiklių ant stiklo. Tokios viryklės vadinamos "dujomis po stiklu". Poros perduoda dujas, todėl naujų elementų įvedimas reikalauja didelių dujų grynumo reikalavimų.

 • Dujinė viryklė

Dujų liepsna leidžia lanksčiai valdyti skydo šildymą ir nedelsiant pasiekti temperatūrą, reikalingą virimui. Gaisras nėra inertiškas, todėl indai ant dujų liepsnos tolygiai pašildomi, o maistas greitai paruošiamas. Virimas sustabdomas iškart po dujų išjungimo. Todėl yra gana paprasta kontroliuoti virimo procesą. Daugelis vartotojų pasirenka dujų skydus, jie yra tinkami maistui gaminti mažai šilumą ir ekonomiškai veikia.

Dujų skydas sujungia tradicinį požiūrį ir modernų funkcionalumą

Dujinė viryklė - tradicinių priemonių su moderniomis technologijomis kompromisas

Dujų skydų degikliai turi būti išdėstyti taip, kad liepsna tik sušildytų indų dugną, o ne jo sienas. Tai sumažina gaminimo laiką ir sumažina dujų suvartojimą. Dabar vietoj apvalių keptuvių, prie kurių visi yra įpratę, naudokite netradicinės formos plokštes - trikampę, ovalią. Trikampiai degikliai nereikalauja grotelių. Puodai dedami ant plokščio, net dangčio, o liepsnos liežuviai vienodai šildo indų dugną nuo kraštų iki centro. Lentų valymas su tokiais degikliais yra labai lengvas. Apskritai dujiniai degikliai, kurie turi tvirtą pagrindą ir tvirtai prilaiko prie balno, labai palengvina plastos priežiūrą, nes teršalai nesikiša į tarpus tarp paviršiaus ir degiklio.

Ovalios patiekalams patogesnės ovalios kaitlentės. Jie tinka indams su apvalia pagrindu. Taip pat yra dvigubai pasukami ovaliniai degikliai. Jie leidžia jums virti bet kokioje dubenėlėje. Du ovalios kaitlentės gali būti naudojamos kartu ir atskirai. Naudojant stulpelius vienu metu, galite uždėti į ugnį didelius indus ir indus, ovalią formą virti paukštį ar didelę žuvį. Jūs galite pagaminti du patiekalus nedideliuose induose, nes jie yra dvi atskiros šildymo sistemos.

 • Emaliuotos plokštės su grūdinto stiklo intarpais

Tokios plokštės yra labai patraukli estetiškai. Yra parduodamos šio dizaino dujinės plokštės. Jie buvo vadinami "dujomis ant stiklo". Stiklo paviršius yra lengvai prižiūrimas, todėl grūdinto stiklo spalvų skalė yra skirtinga. Mėlyna, geltona arba mėlyna stiklo įdėklų spalva ant jūsų viryklės gali suteikti ypatingą skonį virtuvėje.

Kuris gamintojas yra geresnis

Akivaizdu, kad šildymo zona - viena iš plokštelių savybių

Pradinė plėtra leido aiškiai apriboti šildymo zoną

Galite pasirinkti viryklę iš vienos iš trijų kategorijų. Pirmoji kategorija apima elito aukštos kokybės technologijas - plokštes iš Miele, Gaggenau, AEG, Kuppersbusch. Antroji kategorija apima vidutinės klasės įrangą, kuri yra optimali kainų ir kokybės santykyje. Šioje grupėje yra gana daug modelių virimo paviršių nuo nebrangių iki "pažengusių". Tai Electrolux, Whirlpool, Gorenje, Zanussi, Bosch, Siemens technika. Biudžeto technologija turi ribotą funkcijų rinkinį. Beje, "budget hobs" reiškia pigius, tačiau tai nereiškia, kad nėra kokybiškos. Atkreipkite dėmesį į Ardo, Hansa, Ariston virimo paviršius.

 • Papildomos funkcijos

Renkantis virimo paviršių, išmoksite papildomas funkcijas. Yra skydai, kurie automatiškai išsijungia, kai skystis patenka ant jų (kažkas išplaukia iš kavos), yra laikrodžio plokštės, kurios po tam tikro laiko ne tik suteikia signalą, bet ir išjungia kaitvietę. Parduodant galite rasti plokštes su vaikų užrakto funkcija.

 • Virimo paviršiai

Išjungus degiklius, viryklės padengtos dangčiais, kad apsaugotų juos nuo žalos, kuri gali būti pagaminta iš stiklo, stiklo keramikos ar plieno. Padėtis, esantis pakeltoje padėtyje, apsaugo sieną nuo purvo, nuleistoje padėtyje ji apsaugo viryklę nuo atsitiktinių smūgių, gali būti naudojama kaip stalo paviršius.

Plieniniai gaubtai yra pigesni, bet išvaizda patrauklesnė yra stiklas ir stiklo keramika. Be to, stiklo ir stiklo keramikos dangčius lengviau plauti. Paprastai dangteliai nuleidžiami naudojant specialų mechanizmą, kuris užtikrina sklandų judėjimą.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − 22 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map