Televizija virtuvėje: galimybės apgyvendinimui ir montavimui ant laikiklio

Televizija virtuvėje: galimybės apgyvendinimui ir montavimui ant laikiklio

Televizija virtuvėje: galimybės apgyvendinimui ir montavimui ant laikiklio

Plokščios plokštės, kurios pakeitė didžiulius televizorius su kinescope, yra techniškai tobulos - trimatis paveikslėlio vaizdas su natūraliais atspalviais, puikus garsas ir maksimalus funkcionalumas. Neabejotinas pliusas - estetinis apeliacinis skundas. Lakoniškos blizgios plokštės dekoruoja šiuolaikinį namo ar buto interjerą. Kaip pakabinti TV: ant sienos su laikikliu, ant lubų, ar nišoje? Ar galbūt paslėpkite techniką spintoje? Apgyvendinimas, būdai, kaip paslėpti ar atskleisti techninę naujieną, kad visi galėtų pamatyti - daug!

Ekrano įstrižainės ir montavimo pasirinkimas: pagrindinės taisyklės

Pasirinkdami televizorių įvairioms patalpoms, turite atsižvelgti į sąlygas, kurioms turėsite dirbti, dienos intensyvumą ir trukmę, taip pat atstumą nuo montavimo vietos iki žiūrovo akių.

TV instaliacija

Televizoriaus montavimas ant sienos virtuvėje-valgomajame

tv

Teisingas aukščio ir atstumo pasirinkimas

Erdviuose kambariuose ir miegamuosiuose galite sutaupyti montuodami skystųjų kristalų ekranus. Tokie televizoriai gali atlaikyti peržiūros valandas, "išdegdami" atskirus ekrano skirsnius, sunaudoja mažiau energijos, palyginti su plazmos modeliais. Trūkumas yra ribotas matymo kampas be kokybės iškraipymo ir spalvų persiuntimo. Privalumas yra demokratinė kaina. Bet su tinkamu montavimo vietos pasirinkimu visi trūkumai yra išlyginti: jei pakabinsite skydą priešais sofą ir pasirinksite optimalų aukštį, vaizdo įrašo kokybė nebus reikalaujama.

kontūrai

Schema, skirta nustatyti optimalų atstumą nuo ekrano iki žiūrėjimo srities

Brangios LED plokštės patartina įdėti į kambarius, kur nėra nustatytos vietos peržiūrai. Žiūrėjimo kampas - nuo 120o. Vaizdo kokybei nepakenčia kambario šviesos perteklius. Energijos suvartojimas yra minimalus.

Plazminiai plokštės yra laikomos natūralios spalvų perteikimo standartais. Trūkumai - neekonomiškas energijos suvartojimas, ribotas eksploatavimo laikas, stiprus galinio paviršiaus šildymas eksploatavimo metu, didelis svoris.

kontūrai

Aukštis ir atstumas nuo akių iki plokštės vidurio

Pagrindinės televizijos vietos pasirinkimo taisyklės:

 1. Atstumas nuo ekrano iki akių neturi būti mažesnis kaip 2 įstrižainės centimetrais. Patogus atstumas yra nuo 2,5 iki 4 įstrižainių.
 1. Televizoriaus ant sienos aukštis neturėtų būti pervertintas. Idealiu atveju, jei ekrano centras yra žmogaus akyse, sėdintoje priešais skydelį.
 1. Jei negalite laikytis atstumo ir aukščio taisyklių, pasirenkate reguliuojamą montavimo padėtį, kad vaizdas būtų patogus.
 1. Nejunkite įrangos šalia radiatoriaus.
tv

Nesėkmingas sėdynės pasirinkimas: šviesa iš lango trukdo žiūrėti

 1. Ekrane neturi būti tiesioginių saulės spindulių priešais langą. Tamsesnė toje zonoje, kurioje yra technika, tuo geriau vaizdas: nereikia nustatyti didžiausio ryškumo.

Virtuvės televizorius: pasirinkimo galimybės ir diegimo parinktys

Jei turite pasirinkti tik technologiją ir įstrižainės dydį, skirtą gyvenamajam kambariui ir miegamajam, tuomet virtuvėje dar vienas skydelis pridedamas prie pasirinkčių sąrašo: specialios juostos įterpimui. Virtuvės televizoriaus pasirinktys yra standartiniai modeliai, drėgmės ir karščiui atsparios plokštės.

virtuvės prietaisai

Standartiniai virtuvės prietaisai

Dydis: kuri įstrižainė yra pakankamai patogi peržiūrėti

Virtuvėje nenaudokite zonos ilgalaikei peržiūrai. Apskaičiuokite įstrižainę, dėmesį skiriant toli nuo sofos neturėtų būti. Pakanka pasirinkti tašką, kuriame skydelis bus matomas visiems šeimos nariams, surinktiems prie stalo.

TV ant sienos

Mažas televizorius ant sienos valgomajame

Praktika įrodo, kad virtuvėms, kurios nėra prijungtos prie kambario, yra pakankamas įstrižainės dydis:

 • Kompaktiniuose kambariuose, kurių plotas 9-12 kvadratinių metrų. M yra pakankamai televizoriaus, kurio įstrižainė yra iki 20 colių (50-51 cm).
tv

Šeimininkei: sustabdymas darbo zonoje

 • Virtuvėms, kurių matmenys 12 - 16 kvadratinių metrų. pasiimkite 25 - 27 colių televizorių. Įstrižainė yra 71 cm daugiau nei pakankamai.
tv

Televizija su dideliu įstrižainu virtuvėje

 • Erdvioje virtuvėje-valgomajame 81 cm įstrižainės skydas atrodys pernelyg gausiai.

Įterptosios virtuvės modeliai: nestandartiniai sprendimai

Gamintojai siūlo specialius modelius, sukurtus specialiai "sudėtingos" virtuvės sąlygoms. Televizorių korpusas yra uždaromas, apsaugine vandeniui atsparia danga. Ypatybės skydai - bet kokio virtuvinio paviršiaus montavimas be apribojimų: galite pakabinti techniką virš viryklės, per kriaukle arba įmontuoti dekoratyvinės dėžės ištraukimą. Korpusas apsaugo vidines dalis nuo perkaitimo.

1
tv

Specialus virtuvės įrengimo modelis

Jei jūs planuojate slėpti techniką spintoje, o ne kabinti TV ant sienos, pasirinkite specialias įterpimo skydas. Kodėl negalite įdiegti įprastos technikos nišoje? Tai paprasta - nuolatiniam vėdinimo aušinimui reikia oro srauto.

tv

Kronšteino nišoje: kai įjungiate, technologija ištraukiama

Įrengus siaurią, griežtą nišą, ilgaamžėje eksploatavimo technikoje perkaista ir nepavyks. Byla nėra garantuojama.

TV spinte

Standartinė televizoriaus spintelė

Įterpimo modeliai yra brangesni nei standartiniai 50-100%, priklausomai nuo įstrižainės tipo ir dydžio. Nešiojamojo aušinimo nereikia išorinio aušinimo televizorių. Visame komplekte - niša ir spaustukai, sistema. Įstrižainės dydį riboja tik baldų ar gipso plokštės, kur planuojama įrengti, matmenys.

Įrengimo būdai: kur statyti ir kokiu aukščiu pakabinti skydą

Jei nuspręsite įdiegti klasikinį televizorių virtuvėje, turėsite pasirinkti saugią vietą:

 • 50 cm atstumu nuo vandens šaltinio - korpuso.
virtuvės prietaisai

Netoli kriauklės: tik specialūs virtuvės prietaisai su vandeniui atspariu korpusu

 • Atsitraukite iš dujinės viryklės arba viryklės į šoną 60-100 mm.
 • Ignoruoti tradicinę vietą šaldytuve: vibracija su įjungtu kompresoriumi nepadidins plazminio skydo naudojimo laiko.
tv

Tarp viršutinės šaldytuvo ir televizoriaus sienos reikia tvirto dangtelio

Tarp savęs surinkimo taškų:

 1. Siena priešais valgomąjį ar minkštą kampą.
kampinė spinta

Kampinė spintelė su giliomis griovelėmis: idealus pasirinkimas

 1. Bet koks laisvas kampas.

Yra keletas galimybių įmontuotą televizorių įdėti į virtuvę. Skydelis gali būti paslėptas vienoje iš viršutinio lygio spintelių. Jei plokštė yra tvirtai pritvirtinta, turėsite žiūrėti televizorių, kai atidaromos spintelės durelės.

televizorius

Pastatytas korpuso durų skydelyje

Durų atidarymas yra 180 alternatyvaApie. Kai atidaroma spintelė, skydelis sukasi.

mašinos

Technika ant sūpynės

Naujiena rinkoje yra televizorius, įmontuotas į gamyklos išmetimo kanalą. Tuo pačiu metu problema su montavimo vieta yra išspręsta, nereikia užsisakyti dekoratyvinės maskavimo išmetimo vamzdžiui.

tv

Sulankstoma televizija

Ar yra laisva siena? Sukurkite nišą po televizoriumi iš gipsokartoninių lapų.

Netradiciniai sprendimai:

 • Ištraukiamos ir sukamos integruotos plokštės, paliekamos iš apatinės viršutinės pakopos.
ištraukiamas televizorius

Ištraukiama televizija saloje

 • Paslėpti viduje salos televizorių ant laikiklio su elektrine pavara.

Televizoriaus montavimas ant laikiklio: tvirtinimo tipai

Norėdami pakabinti televizorių ant sienos, pasirinkite atitinkamą laikiklį. Daugumoje rinkoje esančių plokščių yra pasirengta montuoti tarptautinį standartą VESA.

tv

Tvirta fiksacija ant sienos plokštės

Priklausomai nuo skydo dydžio ir svorio, sistema pasirenkama tinkamu atstumu tarp montavimo angos centrų. Modeliuose su maža įstrižainė gali būti tiekiama tik 2 skylės kronšteiniams. Daugumoje plokščių yra keturios kvadrato formos angos. Standartinis atstumas tarp tvirtinimo taškų yra 75, 100, 200, 300, 400 mm. Kad nebūtų padaryta klaida pasirinkus, reikia rasti informacijos apie standartą, pateiktą naudojimo instrukcijoje, arba tiesiog išmatuoti atstumą tarp skylių ant galinio skydo.

montavimas

Montavimas į įdubą

Kalbant apie sukamųjų plokštumų skaičių, skliausteliuose klasifikuojami:

 • Kieta fiksacija.
 • Pasviręs.
 • Rotary.

Tvirti rėmo tvirtinimai

Kietąjį montavimą pageidautina pasirinkti televizorių didelės įstrižainės. Skydo svoris gali siekti 40 kg, o papildoma svirties svirties svirtis padidins apkrovą sienos ir galinio dangtelio tvirtinimo taškuose.

gnybtas

Fiksuota fiksacija

Be to, televizoriaus montavimui ant sienos, kai yra ilgai matoma zona, nereikia keisti skydo padėties, yra naudojamos fiksuotos, neapsukamos skliaustos.

Privalumai:

 • Patikimumas ir paprastas montavimas.
 • Maža kaina.

Trūkumas: padarius klaidą su montavimo vieta, turėsite pašalinti sienos fiksuotą rėmą ir atlikti naują įrengimą. Nustatyti skydelio padėtį neįmanoma.

Pakreiptos sklendės plokščioms plokštėms

Pasviręs arba pusiau standus prikabinamo tipo tvirtinimo kronšteinas. Tvirtinimo detalės skiriasi nuo demokratinės kainos ir galimybės minimaliai suderinti nustatytos grupės poziciją.

tvirtinimas prie variklio

Važiavimas varikliu

Rėmas, sumontuotas ant sienos ir kėbulo dalies, pritvirtintos prie galinio dangtelio, yra sujungtas laisvuoju mechanizmu vertikalioje plokštumoje. Skydą, pakabintą ant sienos, galima pakreipti žemyn. Didžiausias nuolydžio kampas neviršija 20o.

pasviręs tvirtinimo elementų tipas

Sankabos tipo tvirtinimo elementai

Geriau naudoti tokius tvirtinimo elementus vidutinio dydžio plokštes, kurios sumontuotos virš žiūrovo akių lygio. Šiek tiek pakreipus televizorių, padidinamas žiūrėjimo kampas.

Rotary sklendės dideliems patalpoms

Pasukami laikikliai naudojami televizoriaus fiksavimui ant sienos, nišoje, lubose.

laikiklis

Pakreiptas laikiklis

Yra pritvirtinimai su skirtingu skaičiumi sukamųjų mechanizmų:

 1. Pasukite į 2 lėktuvus. Televizorius gali būti pasuktas horizontalioje plokštumoje ir pakreiptas ar pakeltas vertikalioje plokštumoje.
priveržimas

Pasukamasis kalnas

 1. Padėties pakeitimas 3 lėktuvais. Greta horizontalių ir vertikalių padėties pakeitimų, dedama atstumo nuo fiksavimo taško keitimo funkcija. Tokios sistemos yra skirtos montuoti nišose, kai peržiūros metu reikia padidinti atstumą tarp plokštės sienelės ir nišos, kad būtų užtikrinta oro prieiga. Taip pat naudojami laikikliai įrangos tvirtinimui kampuose, po lubomis - dideliu aukščiu.
priveržimas

Mechaninis tvirtinimas su daugiaplaniu reguliavimu

 1. 4 rotacijos kryptis. Be 3 standartinių posūkio krypčių, papildoma sukimosi kryptis aplink savo ašį.
priveržimas

Montavimas montuojamas į įpjovą arba po lubomis

Mechaniniai tvirtinimo elementai yra rankiniu būdu reguliuojami. Kompleksinės sistemos su elektriniu varikliu valdomos iš nuotolinio valdymo pulto.

Televizoriaus montavimo ir montavimo instrukcijos

Prieš pakabinus televizorių ant sienos, būtinai patikrinkite galinį skydelį ir perskaitykite instrukcijas. Brangios plokštės gali būti apsaugotos nuo neprofesionalaus montavimo. Varžtai, uždarantys skyles, skirtas uždaryti kronšteiną, gali būti užpildyti plastiku, o gamyklinė įranga yra speciali galvos formos, kuriai skirtas specialus įrankis. Negalima patys įdiegti šių plokščių: jei sugedus nemokamai remontuoti pagal garantiją bus atsisakyta.

Televizoriaus diegimas

Profesionalus montavimas

Svarbu! Sertifikuoto įrengimo poreikis turi būti aiškiai nurodytas montavimo instrukcijoje arba garantijos sąlygomis.

Įrankiai ir paruošimas: ką pirkti

Turi būti pritvirtinta televizoriaus galinio dangtelio techninė įranga. Naudokite tik originalias gamyklines dalis. Be to, norėdami apsaugoti plastiką nuo įbrėžimų, pasirinkite silikoną arba minkštas gumines kilimėles. Kodėl? Tai paprasta: kai jums susisiekti su paslaugą atveju žala gali būti atimta garantinis remontas, jei būsto bus matomas mechaninių defektų: įbrėžimų ir įbrėžimai.

įrankiai

Įrankiai darbui

Norėdami pakabinti televizorių ant sienos, paruoškite:

 1. Punch ar gręžti. Perforatorius - betono sienoms, gręžimui - plytoms ir blokiniams pertvaroms.
 1. Laikiklis
 1. Aparatūra su kaiščiais. Durys naudoja plieną, jei siena yra porėtos. Plastikiniai gaminiai negali susidoroti su apkrova.
 1. Lygio valdymas. Be lygio, jums reikės pieštuko.
surinkimas

Montavimo seka

Norėdami patikimai pritvirtinti skydą, pasirinkite tinkamo dydžio varžtus ir kaiščius: mažiems televizorams, kurių įstrižainė yra iki 25 colių, yra pakankamai 4 mm skersmens metalinių dirbinių. Gilinimas į sieną:

 • Iki 4 cm betono pagrindu.
 • Iki 6 cm plytų sienos.
 • Iki 10 cm statant PHB.

Skydams, kurių vidutinis ekrano dydis (įstrižainė iki 82 cm), būtina įsigyti 7 mm skersmens pjaustytuvus. Gilinimas į sieną (aparatūros ilgis) - nuo 80 mm betono pagrindams iki 100 - 155 mm plytų ir blokų pertvaroms.

Rėmo montavimas ant įvairių medžiagų sienų

Prieš pradėdami dirbti, verta rūpintis, kad po montavimo žiūrėjimo srityje paliktų kabančių laidų. Galite išspręsti problemą dviem būdais. Į komplektą su ranka tikslinga nusipirkti dėžutę su dekoratyviniu dangčiu ir šarnyru lentynomis. Lentynose įdiegti imtuvą, modemą. Dėžutėje paslėpti kabelį.

alcove

Nisze nuo GKL: laidai yra paslėpti po lakštais

Jei siena pagaminta iš gipso kartono plokščių, už jos gali būti padaryta kasečių niša. Su fiksuotais įrenginiais, vedliai įdiegia lizdus ir jungtis tiesiai prie laikiklio tvirtinimo taško. Trūkumas yra tai, kad jūs turite sulenkti kabelių kanalą į sieną, tada įdėti dažų ant sienos ir įdėti. Be to, šis metodas netinka tvirtiems tvirtinimo elementams, nes atstumas nuo televizoriaus galo iki sienos yra per arti - lizdas su kištuku paprasčiausiai negali tilpti.

žymėjimas

Sienų išdėstymas ir lizdų pasirinkimas

Kad nebūtų klaidingos, nustatymo vieta turi būti teisingai nustatyta. Kai kurie gamintojai užpildo skliaustus specialiais kartoniniais šablonais. Galite atskirai iškirpti popieriaus šabloną, paryškinti lapų apvadus ir žymėti centrų skyles.

Svarbiausia patikrinti viršutinių tvirtinimo elementų liniją lygiu. Horizontalusis nuokrypis yra nepriimtinas, ypač jei yra sumontuotas neapsukamas laikiklis.

latas

Plokštelė ant sienos

Gręžkite skyles ant ženklų. Norint išvengti valymo, galite naudoti specialų piltuvą-purkštuką arba dulkių siurblį, kuris surinks dulkes iš sienos.

Montuojant ant gipso plokštės sienų, geriau ne pritvirtinti rėmą ant lakštų. Montavimo pasirinktys:

gnybtas GKL

Specialus "GKL" stilius: tik lengvosioms transporto priemonėms

 • Ant grotelių po pamušalu.
 • Pagrindinėje sienoje naudojama ilga aparatinė įranga.
pagimdė

Galinės skydo angos

Rėmas tvirtinamas prie sienos. Kronšteino dalis, montuojama ant galinės sienos, yra montuojama atskirai. Pagal varžtus, sumontuoti minkštas pamušalas, priveržti sąnarius be per didelės jėgos, kad nebūtų pažeista plastikinė lizdas.

Įdiekite televizorių ir uždenkite laidą

priveržimas

Kronšteino dalies pritvirtinimas prie galinio dangtelio

Patikrinę priedą, galite pakabinti skydelį ant rėmo. Televizorius su dideliu įstrižainiu geriau pritvirtinti prie abiejų pusių. Patartina minkštą dangą uždėti ant grindų, esančio įrengimo vietoje.

montavimas

Panel diegimas

Galite prijungti laidus tik atlikus montavimą. Pirma, jungtys ir galinio skydelio maitinimo laidas yra tvirtinami.

Svarbu! Įdiegę televizorių iš karto po įsigijimo, ypač šaltuoju metų laiku, atidarykite jungtį kelias valandas. Kondensacija gali sukelti trumpą jungimą.

Papildomą ilgį laidus galima sulankstyti su neužbaigtu žiedu ir pritvirtinti prie jungos. Įdėkite laidą į specialų dėžutę.

Video pamokos temoje

Kaip pasirinkti televizoriaus laikiklį:

Teisingas skersinio tvirtinimo montavimas:

Televizoriaus montavimas ant sienos žingsnis po žingsnio:

Tvirtas rėmas ir maža įstrižainė yra sąlygos, kuriomis galite pradėti nepriklausomą instaliaciją. Įdiegdami sunkiasvorių plokščių verta užsisakyti profesionalų įrengimą. Meistrai patars, kokia kronšteina pasirinkti, ir padės surasti idealią tvirtinimo vietą. Būtinai patikrinkite, ar laikiklis palaiko skydelio svorį: informacija apie leistiną apkrovą turi būti ant pakuotės.

Jei planuojate remontuoti virtuvę, pagalvokite apie įterpimo technologiją prieš užsakydami baldus. Televizorius turės būti parinktas prieš pradedant darbus, kad baldų gamintojai galėtų suprasti betono skydo tvirtinimą tinkamoje vietoje.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 54 = 59

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map