Nuotraukos iš kavos pupelių - trys atlikimo būdai

Nuotraukos iš kavos pupelių – trys atlikimo būdai

Nuotraukos iš kavos pupelių - trys atlikimo būdai

Net jei nesate profesionalus menininkas, galbūt galite kurti kavos pupelių nuotraukas. Savo rankų sukurtas dekoras pristatys daug daugiau malonumo nei parduotuvėje. Topiarai ir plokštelės, pagamintos iš kvepiančių grūdų, yra pagamintos iš linksmumo ir optimizmo, o kiekvienas gali juos padaryti.

Kaip pasirinkti ir surinkti nuotrauką

Tapyba, graviūros, plokštės nustato visiškai skirtingą tonas erdvę, todėl kambario įvaizdis yra labiau integralus. Jei kambarys nėra dekoruotas, jo dizainas atrodo nebaigtas.

nuotrauka

Sukūrę fantaziją, įmanoma sukurti kelis vienos spalvos, vieno stiliaus priedus

Vertikalus ir horizontalus formatas

Horizontaliai ištemptosios drobės vizualiai "išplečia" sieną, o vertikalieji piešiniai daro lubas aukštesnę. Dėl siauros prieškambario arba nedidelės virtuvės idealus vaizdas yra idealus.

dizainas

Dizainerio užduotis yra pasirinkti tokius interjero papuošalus, kurie kuo labiau pabrėš jo stilių

Jei jums patiko paveikslėlis su dideliu raštu, reikėtų pažymėti, kad geriausias vaizdas gali būti tik kelių metrų atstumu. Atminkite, kad ryškios spalvos ant drobės pakeičia kambario suvokimą.

Taryba. Didelis vaizdas optiškai sumažina erdvę, todėl ji tinka gyvenamajam kambariui. Virš miegamojo lovos galite pakabinti horizontaliai ištemptą vaizdą.

nuotrauka

Tapyba iš natūralių medžiagų gali būti drobė ar bambuko audinys

"Pinigai" kavos medis atneš sėkmę namuose

Patarimai dėl drobių išleidimo

 1. Vaizdas turėtų būti pakabintas ant sienos, kad tiesioginio vaizdo linija būtų 3 cm virš apatinės nuotraukos dalies (ne rėmo). Jei kambaryje yra aukštos lubos, tai taip pat yra taisyklė vertikalioms drobėms. Dėl žemų lubų ši linija yra 7 cm aukščiau nuo apatinio vertikaliojo vaizdo krašto.
 2. Didelės nuotraukos yra pakabinamos 1,6 m atstumu nuo grindų, o drobės centras turi būti akių lygyje asmeniui, kuris žiūri į paveikslėlį. Mažesnes freskas ir piešinius geriau kabinti šiek tiek žemiau akių lygio (1,5 m nuo grindų). Tokios nuotraukos turėtų būti patogu žiūrėti nedideliu atstumu - ne daugiau kaip 1 m.
dekoras

Ypač malonu naudoti kvepiančius grūdus kaip dekoratyvinę kavos mėgėjų medžiagą

 1. Nuotraukos, įrėmintos dideliais rėmeliais, reikalauja pakankamai erdvios erdvės.
 2. Trijų paveikslų grupėje pagrindinis dėmesys bus atkreipiamas į maksimalų dėmesį.
 3. Viename kambaryje pageidautina paskelbti panašias nuotraukas pagal techniką, temą ar spalvą.
nuotraukų rėmelis

Paveiksle galite naudoti baigtą medinį rėmą arba tiesiog išplaukti iš kavos pupelių

Svarbu! Niekada nenusileiskite didelės nuotraukos per mažą, kitaip viršutinis audinys "sutraiškys" dugną su jo matmenimis. Kelios nuotraukos nėra pakabintos, kad sumažėtų ar padidėtų jų dydis.

 1. Jei turite kelis to paties dydžio nuotraukas, įdomus dizaino sprendimas pakabins juos skirtingais lygmenimis nuo grindų. Jei nesate įsitikinęs, kad susidursite su tokia užduotimi, geriau vienodas eilutes dėti vienodus vienetus.
nuotrauka

Kava suteikia puikią kūrybiškumo pagrindą

 1. Prieš pakabinus keletą nuotraukų vienoje sienoje, praktikuojate kurdami kompoziciją ant grindų.
 2. Jei siena nudažyta ryškiomis spalvomis arba turi išraiškingą tekstūrą, pakabinkite drobę ant pločio kilimėlio (pavadinimas yra kartonas, įrėminantis paveikslėlį). Taigi, nuotrauka "nebus prarasta" nuo sienos fono.
cinamonas

Kanapių lazdelės, sausos citrinos ir oranžinės skiltelės, medžių šakelės ir pupelės gali būti saugiai naudojamos kavos skydams gaminti

dekoras

Kavos dekoras - plokštė, papuošta įvairių rūšių kava

kavos metu

Kavos pertrauka - kavos laikas

dekoras

Naudokite žalią ir skrudintą grūdą, kad sukurtumėte kavos dekoro savo namui

Trys kavos šedevrų kūrimo būdai

Maždaug prieš 10 metų Angela Sarkel ir Andy Sau, avangardiniai menininkai, buvo tarp pirmųjų kavos sričių, o ne spalvų. Jūs galite įvairiomis formomis ir įvairiais būdais pritaikyti kavą ant drobės.

Metodas 1. Ekrano spausdinimo technika

Norėdami sukurti nuotrauką, jums reikės šablono ir miltelių iš kavos pupelių. Pritvirtinkite trafaretą prie pagrindo, įdėkite norimas modelio dalis klijais ir į jį plytelėkite maltą kavą. Dabar švelniai išimkite šabloną ir leiskite klijai visiškai išdžiūti.

nuotrauka

Galite sukurti tokią nuotrauką su malta kava ir trafaretu

2 metodas. Kavos pagrindo piešimas

Pirma, eskizas pagamintas iš plonos linijos su pieštuku, tada raštas užpilamas kavos įpylimu. Dėl skirtingos konsistencijos galite gauti skirtingus "dažų" atspalvius.

Turtingos juodos spalvos kava pilama į kelias talpyklas, praskiesta vandeniu, kol gaunamas norimas atspalvis. Tada tirpalas ant drobės naudojamas teptuku. Darbe naudojamas vanduo, taip pat brėžinys su įprasti dažais.

Svarbu! Kuriant nuotrauką, turite užtikrinti, kad kavos dalis būtų vienodai taikoma. Jei srautas vis dar susidaro, jį galima nuvalyti minkšta kempine.

3 metodas: grūdų naudojimas

Paprasčiausias ir tuo pačiu metu populiariausias metodas yra skirtingų spalvų ir dydžių kavos pupelių naudojimas. Grūdų spalva priklauso nuo jų skrudinimo intensyvumo.

Pasirinkite pageidaujamą drobės dydį ir nustatykite modelį. Tai gali būti abstrakcija arba kažkas konkretesnė, kaip kačių figūra. Ant drobės pieškite pieštuku pieštuku. Kitas paveikslėlis padengtas klijais, o paskui su kavos grūdeliais.

1
skydas

Džiovintos pievos, muzika ir lėkštė su kavos pupelėmis - ši plokštė turi labai lyrinę nuotaiką

Paveikslai ir kavos pupelių plokštės savo rankomis

Ekologinis dizainas, tapyba iš natūralių medžiagų, tampa vis labiau paklausa. Kavos pupelės, pupelės, džiovintos gėlės, džiovinti griežinėliai citrusinių vaisių, siūlai ir nėriniai, prieskoniai - visa tai gali sukurti nuostabius kūrinius, kad "atgyja" net nuobodu ir to paties tipo interjero.

Kava Topiary

storas

Padaryti plomba gali būti rutulio, širdies ar Kalėdų eglutės pavidalu

Norėdami sukurti kompoziciją reikės: Kava pupelės (100-200 gramų - priklausomai nuo dydžio Literatūra Dekoratyvinio strzyżenia krūmų), putų plastiko tuščias (ji rasite parduotuvėje amatus), kad kamieno ruošinį (pvz, medžio šaka), vazonas arba puodelis (pagamintas iš keramikos, plastiko arba medienos), karšto klijai ir klijai PVA, satino juostelės aukso arba šokolado spalva, granulės, dažų (pageidautina akrilo), šepetys, uolienos ir gipsas svoris medžiaga.

 • Dažykite balioną rudais dažais, palaukite, kol jis visiškai išdžius.
 • Paskleiskite kamuolį su PVA klijais.
 • Tada kiekvieną gręžą klijuokite karštu klijais iš šautuvo. Stenkitės išlaikyti kuo mažesnes spragas. Dideli grūdai yra viršuje, mažesni yra apačioje.
 • Korpusas suvyniotas su satino juosta, pritvirtinkite kraštą karštu klijais.
 • Įstatykite medį į teisingą padėtį ir saugokite ją gipsu ir akmenimis.

Meistriškumo klasė: kavos puodelis

Tai užtruks: plastiko litro buteliukas, PVA klijai, statybiniai ir biuro pakabos, žirklės, teptukai, drobės, kartonas, grunto ir grūdų kavos.

nuotrauka

Spragas tarp grūdelių galima dažyti raudonais dažais arba užpildytais malta kava

 • Atskirkite butelio viršų ir supjaustykite pusiau. Nupjaukite susidariusio kūgio kaklą. Pirmoji išgaubta puodelio dalis yra paruošta.
 • Plokščia taurele yra pagaminta iš kartono, klijuojama prie plastiko tuščio karštu kliju.
 • Gautas taurė suvynioti popieriaus gamybos juostele, padengti klijais ir pabarstyti su malta kava (tai būtina, kad nebūtų tarpų tarp grūdų). Leiskite produktą išdžiūti.
 • Išpjaukite kartoną iš kartono, uždėkite ant jo klijus, džiovinti citrinos ir kavos grūdelių gabalėlius.
 • Dar kartą išdžiovinkite puodelį klijais ir klijuokite jautienos kavos pupeles (pirmiausia išilgai kontūrų ir tada likusio taurės paviršiaus).
 • Fonas gali būti baltas, o jūs galite pabarstyti jį su malta kava arba supjaustyti grūdais ir cinamono lazdelėmis.

Vaizdo įrašas: piešimo piešimas su akvarelės pieštuku ir kava

Galite dažyti nuotraukas ne tik su aliejumi ir akvarelė. Šiuolaikiniai menininkai lengvai kuria savo šedevrus iš nestandartinių medžiagų, ypač iš kavos pupelių ir pupelių. Jei iš anksto suplanuosite skydo dydį ir formą, paruoškite visas reikiamas medžiagas, per kelias valandas sukurkite sieną ar darbastalio sudėtį.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 − = 29

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map