Kaip zonirovat ir pateikti virtuvė-svetainė plotas 16 kvadratų

Kaip zonirovat ir pateikti virtuvė-svetainė plotas 16 kvadratų

Kaip zonirovat ir pateikti virtuvė-svetainė plotas 16 kvadratų

Dviejų kambarių sujungimas į vieną, siekiant padidinti bendrą plotą, išaugo į madingą tendenciją. Buvo toks "buto-studio" dalykas, kurio išdėstymas iš pradžių reiškia dviejų funkciškai skirtingų kambarių derinį - virtuvę ir svetainę. Dėl to kambarių funkcijos nepasikeitė, o vietos ir komfortas tapo daugiau nei du kartus. Apsvarstykite 16 kvadratų virtuvės ir svetainės dizaino variantus, mes sutelksime dėmesį į baldų, apdailos, apšvietimo pasirinkimą.

Argumentai "už" ir "prieš" nestandartinio išdėstymo

Prieš nuspręsdami nusipirkti studiją ar sunaikinti sienas tarp dviejų kambarių, pabandykite pasverti privalumus ir trūkumus. Jei butas yra pritaikytas vienam asmeniui, labai patogu yra ir vieno miegamojo studija. Jaukiai gyventi erdviame kambaryje, kuriame viskas yra akivaizdoje ir gana arti.

virtuvės interjeras

Klasikinis interjeras baltos spalvos 16 metrų plote

Vienoje gyvenvietėje 2-3 žmonės turi būti sunkesni. Pašalinus sieną tarp kambario ir virtuvės, jums atimta atskira patalpa - galimas miegamasis, darželis ar studija. Problemos kyla, kai vienas namų ruošia vakarienes, pasigirsta vazonais, o antrasis reikalauja privatumo, kad parašytų disertaciją.

Paprastesni 3-4 kambarių apartamentų savininkams: net vieno kambario praradimu liko 2-3 miegamieji. Todėl absoliutus pranašumas virtuvės suvienijimas su gretimu kambariu - daugiabučių butų savininkai.

virtuvė

Moderni praktinė 16 metrų poilsio zona

Kitas niuansas - tai galimybė surinkti visą šeimą. Kai kuriose šeimose yra įprasta gaminti visą vakarienę, vakare sėdėti prie didelio valgomojo stalo, dalintis naujienomis ir įvykiais, kurie įvyko per dieną. Žinoma, studija yra ideali šiam tikslui: viryklė yra šalia stalo, patiekiama lentelė ir patiekalai yra daug lengviau aptarnauti.

virtuvė

Jaukus šeimos vakarienės kampas

Tarp šiuolaikinių šeimų taip pat yra ir tos, kuriose viena namų ūkių dalis valgo ne butą, antrasis patenkintas skubiai pagamintais pusgaminiais ir indais, kurie yra šildomi mikrobangų krosnele. Tokiu atveju nesimatykite pagrindinio ploto, kad užsiimtumėte virtuvės baldais, turėtumėte pagalvoti apie 16 kv. M virtuvės svetainei skirtą dizainą, kad jis atrodytų labiau jaukioje poilsio erdvėje su patogia sofa.

Kai kosmoso sąjunga yra pagrįsta

Idėja, kad dvi miniatiūrines patalpas paversti vienoje erdvėje, yra puiki, ypač mažiems butams, kuriuose yra 5-6 m² ploto virtuvės plotas. Nei įmontuotose, nei ergonomiškose spintelėse namų šeimininkės neišimamos iš įprasto sandarumo. Kitame "mažame" 10 metrų ploto kambaryje pernelyg arti, jis tinka, išskyrus miegamąjį, apstatytą minimalizmo stiliumi.

virtuvė

Sujungti du arti gretimos patalpos

Sujungdami šias dvi sritis, gausime 15-16 metrų, kur galėsite pasukti ir įgyvendinti modernų originalų projektą. Vienintelis sunkumas, kuris laukia savininkų naujo jaukaus kambario sukūrimo procese, - parengti leidimų paketą sienos griovimui. Pagal galiojančius teisės aktus, jei viename iš kambarių yra dujinė viryklė, būtina suderinti pertvarkymą.

virtuvė

Perdirbimas tipiškame mažame bute

Jei įsigysite patobulintą maketą, susipažinsite su 16 kv. M virtuvės interjero dizaino niuansais. "Gerinimas" - tai būtent patalpų, ypač tų, kurie laikomi "sąlygiškai gyvenamaisiais" koridoriais, padidėjimas, lodžija, vonios kambarys, virtuvė. Logiškai tariant, jei visi 16 m² ploto nebus įstrigę virtuvės baldų ir prietaisų, tačiau pakankamai platus paversite patogia svetaine savo maistui ir priėmimui.

virtuvė

Galimybė išplėsti erdvę dėl sienos griovimo

Studijų tendencija turės įtakos tiems, kurie turi didžiulę privačią vasarnamį arba didelius apartamentus, taip pat archeologijos stiliaus mėgėjus. Laisva "mansarda" erdvė nuo 16 m² iki 40 m² neleidžia aklųjų sienų ir reikalauja tinkamo dizaino: tikslios ribos, aukštos lubos, tausinga natūralių medžiagų apdaila.

1

Praktiniai zonavimo variantai

Prieš papuošdami kambario plotas 16 kvadratinių metrų. metrų, būtina pačiai spręsti, kokia funkcija bus pagrindinė - virtuvė ar svečias. Pirmuoju atveju turėtumėte kruopščiai apsvarstyti valgyklos interjerą: valgomojo grupės vietą, patogumą persikelti iš darbo vietos į valgomąjį stalą. Antrasis sprendimas reikalauja erdvės padalijimo į dvi atskiras teritorijas: valgyti ir priimti svečius, o poilsio vieta turėtų būti pakankamai patogi ir nepriklausoma.

Pertvaros ir laikinosios sienos

Virtuvės pertvarų funkcijos yra gana įdomios: jos vienu metu turi būti atskirtos ir suvienytos, tai yra, nesudaroma nesutarimų į bendrą interjerą. Planavimo požiūriu, šviesos klaidingos sienos yra teritorijos paskirstymo priemonė. Paprastai gyvenamajam kambariui suteikiama šiek tiek daugiau metrų nei virtuvė, nors yra išimčių.

virtuvės dekoras

Dekoratyvinis dizainas, atskiriantis kambario dalį

Idealiu atveju, be funkcionalumo, pertvaros taip pat išsprendžia estetinę užduotį, tai yra, jie atlieka gražaus interjero dekoro vaidmenį. Šiuo atžvilgiu išorinės pertvaros neturi nieko panašaus į aklą sieną, bet yra panašios į universalius lentynos ar kitus nestandartinius baldų elementus.

lentynos

Rack in minimalizmo stiliaus

Štai keletas populiarių tipų dalijančių skaidinių:

  • aukso klaidingos sienos;
  • stiklo blokai iš grūdinto stiklo;
  • lentynos ir lentynos;
  • nešiojami ekranai;
  • stumdomos konstrukcijos;
  • baldų detalės.

Labiausiai funkcionalūs yra pertvarų, panašių per knygų spintas. Tai yra lentynos, esančios savavališkai ir tinka laikyti knygas, indus, suvenyrus. Pertvaros "erdvumas" priklauso nuo lentynų skaičiaus: mažiau skersinių detalių, daugiau laisvos vietos ir mažiau ryškios tarpų tarp kambarių.

apoea

Pradinis sprendimas yra senų dėžučių pertvara

Naudojant mobiliuosius kompaktiškus ekranus, dvi skirtingos pusės gali būti greitai pakeistos į vieną bendrą teritoriją. Ši asociacija yra tinkama šeimos šventėms ar teminiams vakarėliams.

Padidinti barą

Ne mažiau racionalus diferencijavimo variantas yra kompaktiško baro skaitiklio įrengimas, kuris taip pat atlieka keletą funkcijų: vizualiai atskiria vieną funkcinę zoną nuo kitos, pakeičia valgomojo stalą ir tarnauja kaip dekoratyvus interjero detalės. Juostos viršus paprastai yra didesnis už valgomojo stalo paviršių, todėl į rinkinį turi būti įtrauktos specialios baro išmatos.

ramstis

Rack su dirbtinio akmens apdaila

Forma ir matmenys kompaktiškų maitinimo grupių yra visiškai priklausomi nuo kambario dydžio. Atsižvelgiant į tai, išdėstymo kambario 16 kvadratinių metrų savybes, stovas yra geriau išdėstyti statmenai viename gale prie sienos ar virtuvės laisvų rankų įrangą. Šoninės įveda mažą spintelę už stalo ir virtuvės reikmenys, apačioje, ant lentynos, galite įdiegti mikrobangų krosnelė ar sukurti saugyklą už vaizduojamojo meno - sujungia, maišytuvai, maišytuvas.

valgomojo zona

Valgomasis kambarys su stalu ir baru

Erdvioje salėje jūs galite įdiegti struktūrą viduryje, su dviem patogiais praėjimais išilgai kraštų. Kavos valgomojo zonos "Island" vieta leidžia apsistoti stalo, kurioje galėsite pailsėti daugiau žmonių.

nuskristi

Baras su aukštųjų technologijų kriaukle

Baro skaitiklio dizainas atitinka kambario stilių kaip visumą. Pavyzdžiui, pramoninio stiliaus dizainas gali visiškai pakartoti tradicinį kavinės kolektyvą - turėti specialius vyno taurelius, mini barą gėrimams. Klasikinis sprendimas atrodo kitaip: elegantiškas stendas su stikline durele, auksiniais rankenėliais ir skyriais, kuriuose yra bufetai.

Kombinuota virtuvinė sala

Patogus "zonavimo" įrankis gali būti virtuvės "sala", jei šiek tiek pakeiskite savo tradicinę vietą: nejunkite jo darbo zonos viduryje, bet perkelkite į gyvenamąją kambarį. Šiuolaikinės "salos" paskirtis yra įvairi: tai patogi vieta viryklės ar kriauklės montavimui, ji sėkmingai atlieka valgomojo stalo funkciją, ji yra graži dekoratyvinė ir kavos vieta poilsiui.

Salos grupė

Kombinuota "salos" grupė su baru, kriaukle ir sofomis

Kvapios formos monumentalios "salos" paprastai yra sumontuotos kambariuose nuo 20 m² ar daugiau, o 16 kvadratinių metrų virtuvėje. m, siauresnis modelis atrodys harmoningai. Nereikia "supakuoti" dizaino po virve, bandyti įdėti į centrinę dalį ir indaplovę, ir kriaukle, ir viryklę. Priešingai, geriau suprojektuoti "salos" ribotuvą šviesos formoje, pavyzdžiui, kaip baro sritis ar valgomojo staliuką.

virtuvė

Stilius-kavinė vienoje zonoje

Visi darbo elementai reikalauja kardinalių pokyčių interjere. Pavyzdžiui, norint, kad centre esanti kriauklė būtų nukreipta į ryšius, turėsite pastatyti žemą podiumą, o ant viryklės turi būti tvirtinama prie lubų. Jei planuojate nereikalaus kapitalinio remonto su nuotekų ir vėdinimo vamzdžių pernešimu, geriau "salai" suteikti valgomojo stalą su patogia laikymo sistema pagal stalviršį.

Skirtingas grindų ar lubų lygis

Podiumo aukštis 15-20 cm arba daugiapakopė pakabinama lubų - matoma siena tarp poilsio zonos ir virtuvės. Kaip jau minėta, tai yra grynai techninės struktūros, sukurtos ryšių maskui. Skirtingai nuo miegamojo ar vaikų darželio dekoratyvinių plytelių, virtuvės variantai išsiskiria nedideliu aukščiu ir trūksta daugybės dekoratyvinių apdailos elementų.

zonavimas

Integruotas zonavimas: podiumas su apšvietimu, baro stalas ir arka

Tačiau kai kurie konstrukciniai elementai yra būdingi techniniam projektui. Pavyzdžiui, dažnai naudoja įvairios grindų pamušalas: virtuvė apdaila daugiau praktinių keraminės plytelės, o gyvenamasis kambarys - laminatas, parketas arba lentos elgiamasi specialiai. Plytelių galima pakeisti nebrangiu linoleumu, taip pat neleidžia vandens pratekėti ir idealiai tinka reguliariai valyti.

grindų konstrukcija

Pakabinamos ir grindų konstrukcijos kaip atskyrimo elementai

Naudojant pakabinamas lubas, sukurtos unikalios sudėtingos konstrukcijos, padalinančios erdvę į jaukias zonas. Dėl 2-3 lygių statybos naudojant gipso plokštę arba PVC plėvelę, abiem medžiagoms yra įvairių variantų. Pavyzdžiui, polimerinės plėvelės poilsio zonoje gali būti pakeistos šluoste, o tada lubos atrodys labiau elegantiškai ir kilnus.

Išskirtinės erdvės apšvietimo paslaptys

Kombinuotoje zonoje su įvairiomis funkcinėmis sritimis yra galimybė maksimaliai įvairinti apšvietimo sistemą. Naudojant šviesos šaltinius, darbo zona tampa ryškesnė, o svečias apšviesta minkšta difuzine šviesa, kuri sukuria jaukią poilsio ir jaukumo atmosferą.

apšvietimas virtuvėje

Praktinį vietos apšvietimą papildo gražus šiuolaikinis liustra valgomajame

Darbo vietos - stalas pjovimui, plovimui, viryklė - įprasta įrengti papildomą apšvietimą. Jis pritvirtintas prie sieninių spintelių lubų arba apačios. Tiksliai įrengti dirbiniai veikia savarankiškai ir, jei reikia, įjungiami. Šiuolaikinė įmontuota technologija taip pat aprūpinta fono apšvietimu, kuris padidina komforto lygį, kai naudojamas.

apšvietimas

LED šviestuvas

Valgomojo erdvė yra visiškai kitoks pasaulis. Jei mes neįtraukti stiliai pramonės kryptį (Hi-Tech, minimalistinis interjeras urbanistikos), tinkamiausia priemonė yra laikoma klasika versija valgomasis grupė. Tai suponuoja didelį liustra atsižvelgiant į poilsio zonoje ar namų galimybe centre egzistavimą - jaukioje lempos su dideliu kupolu, įsikūręs tiesiai virš lentelės viršuje.

atspalvis

Šiuolaikinis "močiutės" atspalvio atlikimas

Vietinis lubų apšvietimas yra praktiškesnis: mažos lempos įsukamos į pakabinamą konstrukciją, todėl apsaugomos nuo mechaninių pažeidimų. Gražus krištolo sietynas, kita vertus, gali būti lengvai pažeisti vieno nesėkmingo judėjimo, todėl yra geriau ramioje aplinkoje - ant sofos, žurnalinis staliukas, gyvenamasis kambarys centre.

Apšvietimas

Moderni apšvietimo sistema su spalvotu apšvietimu

Papildomi šviesos šaltiniai svečių pusėje yra grindų lempos, dekoratyvinės lempos, jaukūs naktiniai žibintai.

Virtuvės ir svetainės stiliaus vienybė

Galite eksperimentuoti su apšvietimo, spalvotomis arba apdailos medžiagomis, tačiau abiejų vienos erdvės dalių stilius turi būti vienodas. Jei jums patinka klasikinio dizaino virtuvės baldai, gyvenamojo kambario dizainas turi atitikti - būti suvaržytas, elegantiškas, jaukus ir patrauklus.

virtuvės dizainas

Klasika su rūmų stiliaus elementais

Jei 16 m² atrodo nepakankamas, kad tilptų parengti rinkinius ir minkšta sofa, pasirinkti minimalizmas: įmontuojama technika, baldai glaustą, jokio nereikalingo apdailos ant sienų ir horizontalių paviršių. Dėl virtuvės studijos 16 kv.m. dizaino nuotraukos. M galite pamatyti, kiek vietos galima išleisti naudojant kompaktiškas ausines.

virtuvė

Šviesos spalvos ir minimalūs baldai

Apribotoje teritorijoje yra sunkiau nustatyti prabangų tonas, arti "Art Deco", kuris pagal apibrėžimą reikalauja daugiau laisvės ir galimybių įgyvendinti dizaino idėjas. Bet jei norite, vis tiek galite sukurti puikų interjerą su madingais įmontuotais prietaisais, blizgiais paviršiais, brangiais tekstilės gaminiais ir turtingais baldais.

"Art Deco" monochrominio dizaino

Šiuolaikinės studijos neegzistuoja šalies elementai: jie daro kambarį nenuostabu jaukus ir jaukus. Stilizuoti baldai, subtilus užuolaidos, lentynos su dekoratyvinės lėkštės, medinės apdailos sienų ir lubų - šiltas kaimiškas nustatymas padeda pamiršti, kad esate su džiovos didmiesčio centre.

virtuvė

Kaimo namas miesto apartamentuose

Norint pasiekti stilistinę vienybę kambaryje, padalintą į dalis, jums reikia planuoti visus elementus prieš statybą.

Susiję vaizdo įrašai

Keletas nestandartinių 16-20 m² patalpų išdėstymo pavyzdžių padės išspręsti galimus jūsų interjero pakeitimus.

Magiškoji virtuvės ploto transformacija 16 m²:

Gražus ir funkcionalus dviejų kambarių derinys:

https://www.youtube.com/watch?v=gxzTkgJmHGkfeature=youtu.be

Interjeras mažai šeimai:

Neįprasta idėja su kriokliu:

Kombinuotos erdvės dizaino tema yra tokia didelė, kad sunku padaryti išvadą pagal vieną straipsnį. Teorinė informacija yra prasminga tik po jos veiksmingo įgyvendinimo praktikoje. Mes siūlome pasinaudoti įdomiomis idėjomis ir sukurti savo patogią erdvę, jungiančią dvi svarbias jūsų būsto vietas - virtuvę ir svetainę.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

91 − 86 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map