Kaip gražus ir lengvai išlenktas popieriaus servetėles stalo išdėstymui

Kaip gražus ir lengvai išlenktas popieriaus servetėles stalo išdėstymui

Kaip gražus ir lengvai išlenktas popieriaus servetėles stalo išdėstymui

Gražus stalo meniu su origami iš popieriaus servetėlių yra tikras menas. Žinant, kaip iškirpti popierines servetėles stalo išdėstymui, galite kurti šedevrus žiedų, drugelių, valčių ir įdomių kompozicijų forma. Svarbiausia, kad sulyginimas su šiais origami užtruks keletą minučių, o poveikis sukels nuostabų įspūdį - svečiai bus patenkinti puikiai aptarnaujamu stalu ir namų šeimininko įgūdžiais namuose.

Apdorojimo stalo servetėlės ​​subtilybes

Prabangus stalo nustatymas - tai galimybė pavalgyti įprastus pusryčius ar vakarienę į šventą maistą. Kartais tai taip pat yra puikus būdas pagerinti padėtį, kai svečiai atvyksta, ir nėra daug įvairių patiekalų. Prisimink, kaip aptarnauti staliuką restorane: gražūs prietaisai, išskirtiniai patiekalai ir šventinė klijavimas. Nepriklausomai nuo to, ką gali pasakyti, ji sukuria ypatingą atmosferą prie stalo. Tuo pačiu metu kiekviena šeimininkė gali įgyti gražių kompozicijų kūrimo įgūdžių.

stalo nustatymas

Tinkamai parinkta spalva ir originalios kompozicijos leidžia paversti bet kokį šventinį stalą

origami iš servetėlių

Gražios origami servetėlės ​​- gebėjimas bet kokio stalo šventinis

Kaip pasirinkti popierines servetėles

kompozicijos ant stalo

Lentelėje pateikiamos kompozicijos atrodys gerai, jei servetėlės ​​būtų naudojamos daugiasluoksnėje, tankioje ir pageidautina didelio dydžio - lengviau kurti gražias formas

Norint, kad origami iš popieriaus servetėlių į stalą, jie patys turėtų pasirinkti. Plonas viengubas ar nedidelis, unikaliai netinkamas - geriau duoti pirmenybę aukštos kokybės dviejų ar trijų sluoksnių.

Apskritai, atrankos taisyklės yra tokios:

 • Tankis turi būti ne mažesnis kaip 17-18 g / m2. Tai leis jums sukurti įvairių formų, taip pat patogiai nuvalykite rankas - popierius nebus pertrauktas arba "slinkimas" į gabalus.
 • Norėdami sukurti salotines origami savo rankomis, turėtumėte pasirinkti daugiasluoksnius produktus - jie gerokai palengvina formos išlaikymą.
 • Dydis turėtų būti pakankamai didelis - norint sukurti paprastesnes kompozicijas reikės 35x35 centimetrų kvadratų. Jei planuose yra sudėtingesnių origami iš popierinių servetėlių, tada galite pasirinkti produktus, kurių dydis yra 46x46 cm.
 • Spalva gali būti bet kokia. Tuo pačiu metu, jei planuojama sukurti sudėtingą origami ir aiškias geometrines figūras, tuomet verta pirmenybę teikti monochrominiams gaminiams. Gėlės, abstrakcijos ir kai kurios kitos kompozicijos gali būti pagamintos iš modelių su nuotrauka.

Kai tikslinga papuošti stalą su amatais iš servetėlių

drugelis iš servetėlių

Šiek tiek "magija" - paprastas popierius virsta gražiais drugeliais

Žodžiu, bet kokia patiekalė - nuo arbatos partijos šeimos rutulyje iki vakarienės vakarėlio gali vykti visiškai kitoje atmosferoje, jei tinkamai padedate servetėlėmis ant servetėlės. Nors šiuo klausimu yra tam tikrų etiketo taisyklių:

 • arbatui ar vakarienei pakanka įdėti servetėles ant plokštelių stalo arba padaryti tikslias kompozicijas stalo įrankiams ar vaisių vazai;
 • Vakarienei ar šventiniam stalui galite galvoti apie rafinuotes kompozicijas - pavyzdžiui, kompleksinį gėlių, gulbės ar arklio figūrą;
 • jei yra susitikimai su draugais ar iškylą lauke, galite derinti kompoziciją su skambučiu ar ventiliatoriumi ir juos sujungti su žiedais tarnauti - tiesiog ir gražiai.

Ypatingai šiltas, jei popieriaus servetėlės ​​harmonizuoja arba kontrasto su indų ar staltiesių spalva.

Kaip išmokti užsifiksuoti origami iš servetėlių

origami iš servetėlių

Jei trūksta laiko, galite naudoti specialiuosius žiedus - jų pagalba jūs galite tik vieną minutę papuošti stalą

Kiekviena šeimininkė nori gražiai nustatyti stalą. Tačiau kiekvieną dieną dėl laiko stokos galima suvynioti servetėles tik servetėlėmis. Nepaisant to, verta mokytis, kaip padaryti gražius ir neįprastus figūrius:

 • sugebėti pavalgyti į šventą maistą;
 • paskatinti vaikus atsisėsti prie stalo, kai jie visiškai atsisako valgyti.

Labiausiai malonu yra tai, kad labai lengva sulenkti servetėlę tarnauti - pakanka pamėginti keletą kartų, vadovaujantis šiomis diagramomis. Ateityje tai užtruks tik keletą minučių.

Kaip gražiai sulenkti rankšluosčius: diagrama su aprašymu

Būdai papuošti stalą su popierine servetėlėmis savo rankomis - daug. Apsvarstykite laipsniškus mažo popieriaus šedevrų kūrimo procesus.

Servetėlių origami kiekvienai dienai

klojimas

Ši "dangtelis" stalo įrankiams yra lengva padaryti bent kasdien. Ir jūs galite naudoti skirtingų spalvų medžiagas, kurios leis jums pakeisti išdėstymą

Originalus origami stalo įrankių gamybai yra labai lengva. Be to, tai ne tik atrodo gražiai, bet ir leidžia įdėti neįprastus peilius.
Žingsnis po žingsnio kuriant tokią origami yra toks:

1
 1. Iš pradžių imkime kvadratinių popieriaus servetėlių, suskaidytus į keturis sluoksnius.
 2. Tada mes pradedame apvynioti galus įstrižai su centimetrų juostomis: pirmasis sluoksnis yra sulankstytas beveik iki vidurio, antrasis - iki centimetro mažiau, trečias - dar mažiau.
 3. Vis dar lieka paversti gaminį klaidinga pusė, kad apvynioti pusę.

Taigi susidaro vokas, į kurį galima įdėti peilį, šakutę, šaukštą. Jei reikia, dizainas lengvai ištiesinamas, kad būtų galima naudoti produktą pagal paskirtį.

Elegantiška gėlė ant plokštelės

atostogų servetėlės

Šiek tiek treniruočių - ir pažodžiui per kelias minutes galite įdėti tokius atostoginius servetėles, kad galėtumėte tarnauti stalui

Tokia kompozicija labai panaši į gėlę. Norėdami sukurti šias origami, galite naudoti tiek spalvotus, tiek vienviečius produktus, pastarieji yra puikus kontrastas su daugialypėmis plokštėmis.

Apsvarstykite žingsnis po žingsnio algoritmą tokių origami kūrimui:

 1. Mes supjaustome į keturias popierines servetėles kvadratinėmis formomis.
 2. Tada pridėkite juos trikampyje ir vėl trikampiu.
 3. Iš gauto trikampio pusės sulankstytos pusės, todėl mažesni galai šiek tiek pakimba.
 4. Kitas žingsnis - sudėti vingiuotus patarimus.
 5. Tada ištrinkite trikampį iš naujo per pusę.
 6. Išlieka ištraukti jo branduolį - jis turėtų atrodyti kaip laivas su stiebu. Ir tada jūs turėtumėte atskirti sluoksnius vieni nuo kitų, kad sukurtumėte tūrį ir gražią gėlių formą.

Subtilus rožė

stalo nustatymas

Ši rozetė tinka tiek šventiniam stalui, tiek šeimos arbatos vakarėliui

Tokios gėlės kūrimas užtruks tik keletą minučių. Tokias rožes galite gaminti net su vaikais - tai yra paprastas ir greitas būdas sukurti origami tarnauti.

Žingsnis po žingsnio kūrimo rožių yra toks:

 1. Kvadratinę servetėlę reikia sulankstyti per pusę, kad būtų sudarytas trikampis.
 2. Tada mes pradedame susukti drobę į ritinį.
 3. Kai yra nedidelis trikampis, turėtumėte eiti į skersinį sukimąsi - kaip suformuoti raudoną.
 4. Paskutinis žingsnis yra kruopščiai gauti šonines lopai, kad nebūtų pažeisti vytos pumpurų.

Aukšta kūgio gėlė

kūgio formos kompozicija

Kai šeimininkė svečiams rengia iškilmingą vakarienę, stalo įrenginys naudojant didelius kūgio formos kompozicijas

Atrodo, kad aukštų kompozicijų kūrimas yra sudėtingas. Tiesą sakant, pakanka suprasti pagrindinius lankstymo trigonomiškų origami principus ir, kaip sakoma, užpildyti ranka. Tokio kūgio sukūrimo algoritmas parodytas paveikslėlyje:

origami

Origami

 1. Pirma, sulankstykite popierines servetėles su didžiule stačiakampiu. Jei iš pradžių ji supakuota į kvadratų pakuotes, tada visiškai atsiskleiskite produktą ir tada sulenkite jį stačiakampiu. Susidariusio stačiakampio galai suvynioti.
 2. Tada, kaip parodyta paveikslėlyje, paverčiame figūros apačią.
 3. Tada sulankstykite kompoziciją su kita pusė ir sulenkite ją į cilindrą, o viename krašte - į "kišenę".
 4. Galutinis prisilietimas yra suteikti gaminiui formą ant plokštelių paduodant.

Plokščia gėlė

plokščioji gėlė

Tai labai lengva sujungti tokį skaičių - jūs galite pažodžiui pritaikyti techniką prieš atvykstant svečius. Tačiau ant patiekalų ji atrodo labai įspūdinga

Sulankstoma tokia gėlė iš servetėlių tarnauti stalui yra gana paprasta. Jei pagaminsite iš produktų, kurių spalva skiriasi nuo plokštelių tono, kompozicija atrodys ypač palanki. Žingsnis po žingsnio instrukcija:

 1. Mes atidarome servetėlę su rombomis ir pridedame visus keturis kampus centre.
 2. Po to mes dar kartą pridedame prie centro 4 gauto skaičiaus kampą.
 3. Tada pasukite kompoziciją kita puse aukštyn ir vėl pasukite kampus į centrą.
 4. Gali likti tik gėlių žiedlapių, dėl kurių mes laikome figūrą centre ir švelniai traukdami antgalius.

Vaizdo meistrų klasė: 6 būdai sulankstomi servetėlės

Paprasčiausias būdas mokytis tarnavimo meno yra naudojant vaizdinio vaizdo pavyzdį. Todėl siūlome pamatyti 6 būdus, kaip sukurti originalias kompozicijas iš popierinių servetėlių, pateiktų šiame vaizdo įraše:

Alternatyva popierine servetėle

audinių servetėlės

Audinių idiliai kainuos daugiau, bet truks ilgiau nei popierius

Reikėtų suprasti, kad popierinės servetėlės ​​yra vienkartinis produktas. Be to, jų dydis ir popieriaus tankis ne visada leidžia jums sukurti tokias kompozicijas, kokios norite. Todėl šventiniame staliuke audiniai yra tinkamesni.
Renkantis pastarąjį, pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas kokybei:

 • Patartina pasirinkti linas arba medvilnę. Bet kokiu atveju natūralių siūlų procentas turėtų būti didžiausias. Sintetiniai siūlai gali būti sudėtyje, bet nedideli ir tik siekiant palengvinti audinio priežiūrą.
 • Audinio spalva gali būti universali - baltos, šviesiai žalios arba šviesiai gėlių atspaudai, kad jie atitiktų skirtingus reikmenis.
 • Specialūs prabangūs servetėlės, tematiškai pritaikyti įvairioms atostogoms ir šeimos šventėms. Pvz., Tai gali būti išsiuvinėti produktai ar servetėlės ​​su spausdinimu, tinkamu konkrečiai datai - vaikams, Kalėdoms ar, pavyzdžiui, Helovyno temoms.

Vienu žodžiu, pagrindinis dalykas yra troškimas papuošti stalą puikiai. Gražus patiekalų pasirinkimas yra jūra. Jei šeimininkė tikrai myli patiekalus ir padaro juos ant stalo, tada bet kokios rūšies sulankstomos servetėlės ​​stalui tarnauti bus tinkamos.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map