Kaip derinti tapetai virtuvėje: originalūs sienų dekoravimo būdai

Kaip derinti tapetai virtuvėje: originalūs sienų dekoravimo būdai

Kaip derinti tapetai virtuvėje: originalūs sienų dekoravimo būdai

Suderinus tapetai, virtuvėje - tai ne tik originalus būdas papuošti sienas, bet ir puiki galimybė padalinti patalpą į funkcines zonas ir reguliuoti ne per sėkmingą geometrija erdvės: "pasiimti" su žemomis lubomis, "push" sienos, pridėti šviesos ir erdvės. Kartais vienintelis šviesus dizaino sprendimas yra pakankamas, kad virtuvės interjeras būtų visiškai transformuotas ir atrodytų naujomis spalvomis. Įvairių tekstūrų ir spalvų tapetų derinys yra vienas iš labiausiai paplitusių ir paprastų virtuvės interjero erdvės dekoravimo būdų.

Ekrano užsklanda virtuvėje yra įprastas dekoro būdas šiuolaikiniu dizainu

Viena iš dažniausių dizaino būdų - tai virtuvės tapetų sujungimas

Puikus virtuvės tapetų derinys

 • Leidžia slėpti dizaino trūkumus ir sienų defektus: per didelės arba žemos lubos, nedidelis plotas, neproporcingas kambario pločio ir ilgio santykis.
 • Sujungiant, lengva ir patogu padalyti kambarį į funkcines sritis, o tai ypač svarbu studijų planavimui. Vizualus darbo ir valgomojo zonų atskyrimas bus tinkamas net mažoje virtuvėje.
 • Teisingai derinant foną gretimuose kambariuose, galite vizualiai juos sujungti, kartu išlaikant kiekvieno atskiro individualumo ir nepriklausomybę.
 • Puikus atskleidžia situacijos monotoniją, suteikiant virtuvės dinamikos interjerą.
 • Leidžia vizualiai paryškinti vieną iš virtuvės sienų, todėl akcentuoja.
 • Sujungimo metodai suteikia galimybę atkreipti dėmesį į virtuvės išdėstymą: langai, nišos, kolonos ir tt
Dekoratyvinis efektas gali būti gaunamas laikantis paprastų spalvų derinimo taisyklių

Virtuvės interjero spalvų derinimo taisyklės yra paprastos ir veiksmingos

Pagrindinės virtuvės interjero spalvų kombinacijos

 • Negalima derinti elito ir pigių tapetų. Geriausia yra derinti tos pačios kokybės ir kainos kategorijos tapetus, kurie skiriasi spalvomis ir tekstūra: matiniai ir blizgūs, lygūs ir grubūs.
 • Norint derinti, pageidautina pasirinkti tokio paties storio fono paveikslėlius, kad būtų išvengta problemų, susijusių su apvadu.
 • Pasirinkta baldų derinio versija turėtų būti suderinta su virtuvės stiliumi, taip pat visiškai atspindėti šio kambario specifiką ir paskirtį.
 • Norėdami išvengti kičo ir sukurti labiausiai darnią aplinką virtuvėje, pabandykite parinkti tapetą su sutampančiais dizaino elementais: vieno stiliaus ornamentu, skirtingais tos pačios spalvos atspalviais.
 • Ryškus didelės formos plokštes rekomenduojama subalansuoti monofoninėmis tapetomis arba tapetais, kurių nedidelis diskretiškas raštas.
 • Gėlių ornamentas puikiai tinka poroms su medžio raštais ir tekstūrais.
 • Geometriniai motyvai puikiai derinami su abstrakcija.
 • Rekomenduojama derinti aktyvias prisotintas spalvas su neutraliomis spalvomis.
Dviejų panašių spalvų ar atspalvių derinys sustiprins interjero dekoratyvines savybes

Interjero dviejų artimų spalvų kombinacija laikoma virtuvei prilyginamu pasirinkimu

Dekoratyvinės tapybos virtuvėje derinimo būdai

 • Vertikali juostelė

Apjungiant tapetą kintančiais vertikaliais juostomis bus lengviau pakelti viršutinę lubą arba proporcingai per siaura ir pailga virtuvė. Toks išplanavimas yra gana įprastas senųjų skydų namuose.

Vertikalios sienelės padalijimo variantai tapetai:

 • Simetriškai - iš abiejų pusių, esančiuose kambario centre, įklijuojame sienas plačiomis ryškiausiomis tapetų juostomis. Dėl šio vaidmens kontrasto spalvos yra tobulos. Šis paprastas dizaino metodas sukuria įdomią optinę iliuziją: kambario ilgis bus lygus juostų pločiui, kuris padės vizualiai subalansuoti virtuvės ilgio ir pločio proporcijas.
 • Asimetrinis - viena iš sienų, kaip ir ankstesniame įgyvendinimo variante, centras yra priklijuota platų šviesus juostelę tapetų, o toli kampe priešais sienelę priklijuotas ryškių juosteles skirtingų pločių. Šis metodas padės ne tik vizualiai sutrumpinti ir plėstis per ilgas ir siauras kambarys, bet taip pat suteikia interjerui dinamišką virtuvės.
Vaizduojamieji efektai puikiai tinka monochrominėms ir įvairioms juostoms

Vertikalus monofoninių juostų ir juostelių pokrypis su piešiniu gali vizualiai išplėsti erdvę ir padidinti kambario aukštį

Vertikalus tapetų derinys virtuvėje yra puikus būdas išvengti monotoniškumo vieninteleiame interjere dėl skirtingų tos pačios spalvos atspalvių juostų pakaitinimo per vieną ar po vieną po dviejų. Atspalvių gradavimas bus vizualiai suvokiamas kaip įprotis žaismas šešėlių.

Naudodami kontrastingus derinius turėtumėte būti atsargiau, kad jie nebūtų pernelyg agresyvūs ir įžeisti. Jei žalia su tamsiai raudona arba raudona ir mėlyna derinys atrodo pernelyg drąsiai, geriau sustokite klasikinėse kontrastose: juodai balta, juoda-raudona, aukso-mėlyna.

Šis paprastas ir griežtas interjeras, spalvotas intarpas, nors ir dviprasmiškas spalvų gama, įveda nerimą

Kitame interjere šis intarpas gali atrodyti nuobodu ir netinkamas, o kita vertus, jis įveda nerimą keliančią užrašą

Jei virtuvės dizainas užtikrina dviejų kontrastingų sienų buvimą, vertikalusis tapetų keitimas vienoje iš gretimų sienų padės "ištrinti" aštrų kraštą, sukuriant sklandų perėjimą.

Horizontalus sienų skyrius

Kambariuose su aukštomis lubomis profesionalūs dekoratoriai dažnai kreipiasi į klasikinį dekoro priėmimą ir vizualinę erdvės transformaciją - sienas horizontaliai padalijant. Dvi ar trys kintamos horizontalios juostos atsveria vertikalią plokštumą. Ši technika puikiai veikia visų stilių. Mėgstamiausias dizaino triukas - tai kamštienos arba medžio plokščių derinys su įprastu tapymu ar tapetu. Tačiau paprasčiausias ir universaliausias horizontalaus sienų suskirstymo būdas yra tapetų juostų, kurios skiriasi spalvos, tekstūros ar ornamentu, pakaitalas, bet tikrai turi kažką panašaus. Sienos aukštis paprastai padalijamas santykiu 1: 2, o apatinės juostos plotis daugiausia prastesnis už viršutinę, o ne atvirkščiai, nors yra ir kitų variantų.

Horizontalus sienų skyrius su skirtingais tapetais - vienas iš būdų sukurti prabangų interjerą

Horizontalus sienų suskirstymas naudojant apertūrą yra labai efektyvus dekoratyvinis būdas sukurti prabangų interjerą

Klasikiniai derinių užsklandos horizontaliai:

 • Apačioje - gražus raštas arba monofoninis, viršutinis - tapetai su monogramais, didelėmis gėlėmis arba juostelėmis.
 • Juostinis dugnas su monofoniniu viršu arba mažu rašalu.
 • Apatinėje dalyje yra didelis gėlių ornamentas arba monogramos, papildytas monofonine viršuje arba atvirkščiai.
Vieno spalvos pasirinktos tapetai taps tikru virtuvės apdaila

Viršutinis tvirtas ekrano užsklanda ir pasirinktas tono ekrano užsklanda su paprastu paveikslėliu iš apačios, atskirtas nuo siužeto su teminiu sklypu, atrodo gražiai ir patraukli

Norint žymiai palengvinti darbą, bus galima susieti "horizontą" prie palangės aukščio. Apatinė dviejų trečdalių kambario aukščio dalis bus tinkama labai aukštose lubose. Jei norite derinti, galite naudoti ir tapetą, ir atspalvius, ir kontrastingus. Šis metodas puikiai tinka, naudojant skirtingą ekrano foną. Pavyzdžiui, apipjaustę dugną su iškeltomis vinilo tapetomis, tinku, viršutinė dalis gali būti švelnesnė ir šilta, naudojant tekstilės ar kamštienos tapetą. Vietoje sąnarių, kaip dekoratyvinė linija, yra prigludusi rutuliai, liejimo ar skiriamoji juosta.

 • Akcentinė siena
1

Pastaruoju metu interjero dizaino virtuvės tapo madinga padaryti ryškus ir elegantiškas tik vienas iš kambario sienų. Akcentinė siena - puikus sprendimas ryškių spalvų ventiliatoriams. Tačiau prieš nusprendžiant tokį drąsią ir drąsų žingsnį, turėtumėte atidžiai pasverti visus privalumus ir trūkumus. Išryškindami vieną iš sienų su ryškiomis tapetomis, jūs rizikuojate išbalansuoti kambario sudėtį, ir tai bus suvokiama kaip kaklusas. Atstatyti balansą ir išlyginti proporcijas padės priešingos baldų ir dekoro sienų elementai, kurie sutampa su akcento sienelėmis.

Dekoratyvinis akcentas naudojamas kitokioje spalvų interjeroje

Norėdami atgaivinti achromatinį interjerą, galite naudoti akcentinę sieną su skirtingos spalvos tapetais

Paprastai apdailos akcento sienai tapetai padengiami ryškiais sočiais atspalviais, kurie sukuria tam tikrą nuotaikos kambariui ir stipriai veikia emocinę ir psichinę būseną. Štai kodėl akcento sienos spalvą ar jo atspalvį reikia parinkti ypatingai kruopščiai. Nepamiršk, kad sukurtoje aplinkoje turėsite dirbti ir gyventi.

Susilpnintas ir griežtas interjeras taps patrauklesnis, jei bus parodytos ryškios tapetos

Jaukūs sieniniai tapetai tapo dabartiniu "išryškintu" šio rezervuoto ir elegantiško šviesos interjero

Jei virtuvė yra per ilga (tokia "tramvajaus efekto"), galite išspręsti šį planavimo trūkumą, sukdami tolimą sieną į akcentinį. Priešingai fonui arba tiesiog intensyvesniam tonui vizualiai "priartinkite jį", taigi vizualiai sumažinkite kambario ilgį.

Neįprastos juodos sienos brėžiniai paverčia įprastą virtuvę stilinga ir originalia

Juodoji siena su neįprastais stilingais piešiniais daro visiškai standartinį interjerą unikalų ir nepakartojamą

Kurti akcentas sienos - puikus būdas susilpninti achromatinis arba nespalvoto virtuvėje monotonija, Zonos erdvę, arba tiesiog atkreipti dėmesį į įdomų objektą ar interjero kompozicijos, kaip antai židiniu ar paveikslėlį.

 • Sutelkite dėmesį į architektūros akcentus

Vietoj slepiasi ir kaukė įvairių nišų ir išsikišimų, pabandykite pakeisti iki - pasirinkite jas tapetai, spalvą ar tekstūrą skiriasi nuo fono, taip paversdami jas pikantiškų architektūros razinomis. Papered nišos ar prognozės kontrastingos atspalvių tapetai, galite sukurti labai originalius interjero akcentus ir padaryti sureguliuoti virtuvė su naujomis spalvomis.

Patalpos zonavimas gali būti atliekamas monochrominiu pusiau kolonu

Atsižvelgiant į skirtingų sienų fonas, baltas pusiau kolonas arba kita išdėstymo detalė sėkmingai atliks kambario zonavimo funkciją

Harmoninga aplinka prisidėtų apdailos įdubų ir išsikišimų tapetai atitikimo spalvos su virtuve vienetas. Prieš sniego baltumo sienos fone puikiai atrodys juoda ir pilka, ryškiai raudonos nišą ar tapetais bet kokią kitą intensyvią spalvą, Sky Blue sienos puikiai papildo persikų arba geltonos lūpos, o aštrus papildo rožinė kambarys užsidegs žalia arba žalia .

Dekoratyvinį efektą galima gauti naudojant įdomius spalvų derinius

Šiame interjere pabrėžiami architektūriniai akcentai leidžia pasiekti įdomų dekoratyvinį efektą

Net jei kambaryje nėra jokių architektūrinių ypatybių, išskiriant atskirą sklandaus sienos dalį su kontrastingomis tapetomis, galite:

 • padalinti virtuvę į atskiras funkcines zonas;
 • Atkreipti dėmesį į tam tikrą interjero dalį, pavyzdžiui, prie valgomojo grupės su minkštu kampu;
 • paryškinkite baldo ar dekoro dalį, jungiančią bendrą foną, apšviesdami ar tamsdami dalį sienos.
 • Kontūriniai įdėklai: tapetai kaip meno objektas

Interjero dizaino virtuvės įdėklai iš tapetų apima darbą ant esamo apdailos viršaus, t. Y. Kambario sienos turi būti iš anksto padengtos tapetais arba dažytos. Šioje derinimo technikoje nieko nėra sudėtinga. Pageidautina, kad įdėklai būtų pagaminti iš storų masyvių tapetų, pageidautina neaustinės medžiagos pagrindu. Įterpimo elementai parenkami įvairiais dydžiais ir formomis, jie gali kontrastuoti su bendrąja sienų fone ir atkartoti spalvą, tekstūrą ar ornamentą.

Šioje interjeroje tinka ryškūs įdėklai iš tapetų kaip meno objektas

Kailio intarpai: tapetai, kaip meno objektas, yra tinkamas ir patrauklus, ir, visiškai uždengiant sienas, atrodytų silpnos ir erzinančios

Naudingiausias su vienodo fone atrodo šviesus dėmes su gėlių spaudinių, monograma, geometrinių figūrų, abstrakcijų ar teminių Virtuvė-gastronomijos motyvais. Klasikiniams interjerams būdingas įdėklų su sienomis, lentomis ar lentjuosčiais rėmas. Baroko stilius daro prielaidą, kad egzistuoja kvadratinės arba stačiakampės formos pagrindo konstrukcijos. Organinis papildymas neoklasicizmu ir avangardu bus sudėtingos geometrinės figūros.

 • Piešimas iš tapetų: klijuoti derinys

Labai neįprastas virtuvės sienų dekoravimo būdas - tai rafinuotų tapetų arba vadinamųjų tapetų klodų derinys. Prisiminti spalvingas antklodėles? Kažkas panašaus gali būti realizuotas ant virtuvės sienų. Ši galimybė tikrai tinka tiems, kuriems sunku pasirinkti vieną tapetą iš turtingiausio asortimento rinkoje.

Apjungimas ekrano užsklanda virtuvėje yra iššūkis

Stiklo dangų derinimas virtuvėje - tai užduotis, kurią gali atlikti patyręs dizaineris arba asmuo, turintis įgimtą stiliaus jausmą ir veiksmą

Nežiūrint į savo spalvingas ir žaismingas vaikų naivumo, kratinys derinant technika yra viena iš labiausiai sunku. Pirma, atsižvelgiant į kratinys atveju jūs turite dirbti ne su dideliais drobėse tapetų, bet su "lopais", kad bus daug daugiau laiko ir reikalauja daug kantrybės. Antra, mes turėtų galėti pasirinkti medžiagas, kurios gali būti sujungti į darnią visumą sudėtį, o ne kičas "stebuklas plunksnomis ir su šoniniu lankas", nors galbūt tai yra stebuklas, ir tapti savo forte, kuris žino. Rizika - kilnus, tačiau, jei nesate tikri, savo dizaino genijus, geriau žaisti saugu: pasirinkti medžiagas, derinami vienas su kitu.

Pagrindinis šio virtuvės dekoratyvinis elementas yra tapetų klijavimas

Tapetų puošimas virtuvės interjere gali tapti pagrindiniu dekoratyviniu elementu

Norėdami išvengti grynai techninių problemų, susijusių su įklijavimu ir poravimu, pasirinkite vienos rūšies tapetą, pvz., Vinilą ant popieriaus pagrindo. Puikiai, jei tapetai bus iš tos pačios kolekcijos su echoingais motyvais. "Flap" gali būti įvairių spalvų, svarbiausia tai, kad jas sujungia tekstūra, modelis ar ornamentas. Puikiai tinka tapetai iš skirtingų atspalvių tos pačios spalvos ir tekstūros, pavyzdžiui, violetinė, alyvinė, violetinė ir baklažanų.

Nuotraukų variantai derinant virtuvės tapetus

Išgraviruotų tapetų prabanga yra gerai pabrėžta šviesia fone

Prabangus įspaustas tapetavimas su išskirtiniu piešiniu atrodo dar labiau respektabilus paprasto šviesos fone

Rami aplinka virtuvėje yra naudinga ryškiai akcentuojamai sienai

Virtuvės interjero akcentas, esantis valgomajame, pritraukia svečių dėmesį ramioje šios virtuvės aplinkoje.

Pagerinti interjero įspūdį galima naudojant trimatis tapetų įdėklus

Tūriniai ekrano įterpimo taškai padaro šią erdvios virtuvės paprastą interjerą patrauklesnę išvaizdą

Kontrastingoje virtuvėje akcentinė siena gali būti ir fonas, ir dekoro elementas

Akcentinė siena kontrastingoje virtuvėje yra ne tik kaip valgomojo erdvės fonas, bet ir svarbus dekoratyvinis elementas

Išdėstymo ypatybės naujame variante bus rodomos pradiniame projekte

Šioje gražioje ir jaukioje kaimiško stiliaus virtuvėje pagrindinis dėmesys skiriamas maketavimo detalių dizainui

Viena spalvų schema - įprastas pagrindo derinti foną klasikiniame interjere

Apjungiant ekrano užsklandą klasikiniame interjere, dažniausiai naudojama viena spalvų schema

Skirtingi tapetų stiliai vienos virtuvės sienose atrodo neįprasti ir įdomūs

Naudojant skirtingus vienos patalpos tapetų tipus, galite gauti įdomų ir efektyvų rezultatą

Unikalus interjeras virtuvėje sukurs neįprastą tapetą

Naudojant nespalvotų siužetų nuotraukas, tai puiki galimybė sukurti unikalų interjerą virtuvėje

Kitas vertikalių tapetų juostų variantas

Paprastas interjero dekoravimo būdas yra vertikalių juostų pakaitinimas

Emocinis regeneravimas yra šalia sienos su stilingu ryškiu įdėklu

Stilingas ryškus tapetai valgomajame sukurs gerą nuotaiką ir suteiks linksmą visą dieną

Sujungimas ekrano užsklandoje virtuvėje: neįprasta horizontalių sienų dalių versija

Interjere, stilizuotame po rustiku, yra neįprasta horizontalių sienų dalių versija

Šviesos ekrano užsklandos iš viršaus ir tamsos apačioje - įprasta virtuvės interjero galimybė

Šviesesnių tapetų iš viršaus ir tamsesnių iš apačios derinys paprastai harmoningai tinka interjerui

Makrokomandas ant akcento sienos - puikus būdas papuošti virtuvės interjerą

Akcentinė sienelė su makro įvaizdžiu virtuvės interjere visada atrodo neįprasta ir stilinga

Apjungus ekrano užsklandą virtuvėje: kontrasto ekrano užsklanda

Kontrastingos tapetos su įdomiu rašalu lengvai susidoroja su dekoratyvinio interjero elementu

Ryškiai geltona spalva laimi prieš juodai baltą sieną

Kontrastingos juodos ir baltos sienos šioje virtuvėje pabrėžia geltonos virtuvės komplekto ryškumą ir linksmumą

Tas pats modelis skirtinguose fonuose dizaineriai dažnai naudoja kurdami derinius

Įdomus variantas dekoruoti virtuvę su tapetais, turinčiais skirtingą fono spalvą ir tą patį raštą

Kai kurie tapetai puikiai atrodo gerai erdviame kambaryje su gera šviesa

Norint visiškai įvertinti dekoratyvinį šių tapetų poveikį, jums reikia tiek vietos, tiek tinkamo apšvietimo

Kietas ekrano užsklanda yra puikus būdas derinti paprastą ekrano užsklandą

Paprastas piešinys šviesos fone nereikalauja ypatingų sąlygų, jis puikiai tinka monofoninėms tapetoms

Dėl tokių gražių ir neįprastų tapetų jums reikia tinkamos aplinkos

Neįprastos tapetos su sudėtingu ir gražiu piešiniu visiškai atskleidžia jų dekoratyvines savybes tik tinkamoje aplinkoje

Akcentinė siena gali būti tiek fone, tiek svarbiu dekoratyviniu elementu

Akcentinė sienelė, pakartojanti virtuvės komplekto spalvą, puikiai tenkina fono funkciją šioje virtuvėje

Blynai arba ruda fone - dažnai virtuvėje

Virtuali virtuvėlė - pasirinkti beige arba rudos spalvos schemą kaip interjero pagrindą

Horizontalus sienų suskirstymas su tamsesniu viršumi taip pat atrodo gražiai

Šioje virtuvėje buvo naudojama standartinė horizontalio atskyrimo technika, bet viršutinei sienų daliai pasirinkta tamsesnė spalva

Vaizdinis efektas, gaunamas naudojant tuos pačius tapetus su kita fonine spalva

Tas pats modelis kitame fone sukuria neįprastą vaizdinį efektą

Kontrasto įdėklai į erdvios šviesos virtuvę - geras dizaino variantas

Lengvi ir erdvi virtuvė, kontrastingi įdėklai atrodo taip gerai, kaip įmanoma

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 55 = 61

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map