Kaip 5 kvadratinių metrų ploto virtuvėje, protinga naudoti kiekvieną centimetrą aikštėje

Kaip 5 kvadratinių metrų ploto virtuvėje, protinga naudoti kiekvieną centimetrą aikštėje

Kaip 5 kvadratinių metrų ploto virtuvėje, protinga naudoti kiekvieną centimetrą aikštėje

Funkcionalumas, ergonomika, gražus, ir, svarbiausia, patogius virtuvės dizaino 5 kvadratinių metrų - mitas ar tikrovė? Jei jūsų butas turi nedidelę virtuvę, tai nėra pasiteisinimas, kad sutrikdytumėte ir sumažintumėte rankas. Jūsų "coliukas" nėra toks beviltiškas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Net 4 kvadratiniams metams dizaineriai sugeba kurti tikrus ergonomikos stebuklus, o jūs turite net 5! Mažoji virtuvė gali būti puikus džiaugsmas savininkams. Jei Artėjant klausimą išmintingai, efektyviai dalyvauja kiekvieno Naudingo ploto centimetrą dizainas, penkių kvadratinių metrų, jūs galite ne tik įdėti visa būtina, bet taip pat sukurti išskirtinį, elegantišką ir patogų interjerą.

Būtina pabandyti, kad visi būtini tinka mažoje virtuvėje

Mažoje virtuvėje įdėti viską, ko reikia, nėra lengva, bet tai įmanoma

5 metrų virtuvės funkcionalus dizainas

Jei 5 mikrosekundes. Jums tikrai nėra pakankamai, verta apsvarstyti visas galimybes, kaip išplėsti nedidelės virtuvės erdvę. Kardinolas "pakeičia" virtuvę, keičiant kambario dydį ir geometriją, gali būti tik pertvarkymas. Kur ieškoti tokių norimų papildomų kvadratinių metrų? Koridoriuje šalia virtuvės, svetainės, sandėliukas, balkonas ar lodžija. Prijungę virtuvę su gretimu kambariu, jūs galite padidinti savo plotą bent trečdaliu ir nedidinti savo dizaino impulso su nedideliais kambario matmenimis.

Net jei jūs tiesiog išimkite tarp virtuvės ir koridoriaus išplėsti duris duris, nustatyti vietoj durų arka, ir koridoriaus klausimą tuo pačiu stiliumi į virtuvę, ji atrodo erdvesnis ir bus papildomų centimetrų Naudingo ploto, kad naudojami "valgyti" duris pora. Įrengti galingą virtuvės Ventiliatorius, nesijaudinkite apie tai, kad butas bus platinamas kvapus gaminimo maisto. Atminkite, kad bet kokie pokyčiai tai rodo, kad sienų griovimo, dujų ir vandens perdavimo, reikalauja atitinkamų institucijų patvirtinimą. Todėl gerai apsvarstykite šį žingsnį, pasverdamas visus privalumus ir trūkumus.

Vizualiai padidinkite mažos virtuvės dydį, pašalindami duris, atskiriančias virtuvę iš koridoriaus

Kad virtuvė atrodytų erdvesnė, kartais pakanka pašalinti duris, kurios atskiria ją nuo koridoriaus, ir papuošti abu kambarius to paties stiliaus

Atsižvelgiant į namo konstrukcines savybes, galimybė su pertvarkymu gali būti neįmanoma, o architektūrinės sintezės kambariai yra toli gražu ne visada patartina. Tokiais atvejais turėsite naudoti vizualiai išplėsti erdvę. Vizualiai padidinkite plotą, "judėkite", sienos ir "pakelkite" lubas gali būti dėl virtuvės interjero šviesių spalvų, taip pat dėl ​​to, kad sklandžiai pereina spalvų tonai. Ryškios spalvos, aštrių kontrastų ir didelių modelių mažame kambaryje atrodo pernelyg įkyriai ir greitai nuliūdome. Sienų dekoravimui naudojamą sieną geriau pasirinkti monochromo spalva, arba su reljefine ornamentu arba diskretuotu piešiniu, pakartojančiu pagrindo toną.

Margaritos Chernikovos (interjero dizaino studija

Dizainerė Margarita Černikova siūlo papuošti nedidelę virtuvę naudoti kabošus spinteles ir blizgus fasadus

Racionalus virtuvės išdėstymas 5 kv. M

Kuo mažesnė virtuvė, tuo sunkiau užduotis yra dizaineriui. Niekas nenori aukoti civilizacijos naudos. Neapdorotos virtuvės, taip pat nedaugelis žmonių įkvepia kulinarinius šedevrus. Kaip būti, kaip ir tokioje ribotoje erdvėje, kurioje įdėti visus reikalingus baldus ir buitinius prietaisus, nesukeldami virtuvės į sandėlį? Priklausomai nuo 5 metrų virtuvės architektūrinių savybių, galite pasirinkti vieną iš racionalių maketavimo variantų:

Kampinė 5 metrų virtuvė

L formos išdėstymas yra optimalus sprendimas mažam plotui. Įvairiais variantais jis randamas beveik kiekvieną antrąją virtuvę, esančią 5 kv.m. Paprastai, viena vertus, kampinis virtuvės komplektas užpildo durų ar langą, o iš kitos - šaldytuvą. Laisva vieta kampe gali būti naudojama kaip papildomas darbinis paviršius arba įrengimas. Ausinės, esančios greta durų, geriausia suapvalinti. Lygios, supaprastintos formos netrukdo patekti į virtuvę ir atrodyti labiau estetiškai nei aštrios kampelės. Ilguje pusėje rekomenduojama turėti šaldytuvą ir viryklę su orkaite, o prausyklą išvalykite trumpoje pusėje. Priešingoje pusėje galite įdėti valgomojo stalą, kabančius spintelės ar lentynos.

Kampinė 5 metrų virtuvė su šaldytuvu ir pietų stalu. Zest - palangė paverčiama kėdutė su kriaukle

Mažoje kelių virtuvėje kiekvienas centimetras, todėl lango erdvė buvo paversta darbiniu paviršiumi

Virtuvė 5 kv. M su kampiniu kriaukle arba virykle

Kampinė erdvė gali būti racionaliai panaudota, čia ten esanti kriauklė. Norint patogiai patekti ir patogiai dirbti, kriauklė turi būti išlenktos ar išmatuotos kampinės lentelės, o trumpoji ausinių pusė yra susiaurinta. Su kampine kriaukle, esančia ilgoje pusėje, turėsite pakankamai vietos ne tik šaldytuve ir viryklėje, bet ir mažam darbiniam paviršiui. Be to, susiaurinta laisvų rankų įrangos pusė šiek tiek padidina virtuvės erdvę, o radialiniai fasadai suteikia virtuvę gražią ir stilingą išvaizdą. Labai dažnai kampe yra plokštė. Jei esate labiau pritaikytas prie pastarosios galimybės, pasirinkite ergonomišką kaitlentės kampinį modelį, kuris tvirtai priglunda prie virtuvės interjero ir kuris bus patogus naudoti.

Virtuvė 5 kv. M su kampiniu kriaukle ir virykle spinduliu stalu

Sklandžių linijų naudojimas interjere atitraukia nuo mažo patalpos dydžio, kuris jau nebe taip pastebimas

U formos virtuvė

Su šiuo išplanavimu, baldai yra išdėstyti išilgai trijų sienų, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti naudingą virtuvės erdvę ir sukurti idealų darbo trikampį "šaldytuvo-kriauklės". Į virtuvę buvo patogus ir patogus, laisvoji erdvė tarp priešingų pusių turėtų būti bent 1,2-1,5 metro. Tada, be trukdymo vieni kitiems, keletas žmonių gali laisvai judėti virtuvėje.

U formos 5 metrų virtuvės išdėstymas laikomas vienu iš tinkamiausių būdų

U formos išdėstymas suteikia daugiau galimybių originaliems dizaino sprendimams mažame plote

Virtuvė 5 kv. M su vertikaliu bloku prie įėjimo

Visi aukšti ir didelės apimties daiktai paprastai yra tolimiausiu kambario kampu. Šis mažas triukas daro juos labiau "grakštus" ir mažiau pastebimas. Jei norite turėti erdvius spintos ir stalčiai daug, arba dedamas į virtuvę daug įrangos, "aukšta spintelė" gali būti keletas - tai ne lango šaldytuvas, ir penalas arba vertikalus blokas su built-in krosnies į įėjimo viduryje. Ši konfigūracija žymiai padidina virtuvės komplekto pajėgumus, bet smarkiai riboja darbo erdvę. Su tokia išplanavimas 5 kvadratinių metrų gali sėkmingai talpinti kaitlentė, orkaitė, šaldytuvas, indaplovė, įmontuota mikrobangų krosnelė ir net skalbimo mašiną, tačiau vertikalus srautas įvesties, pirma, jis padidina koridorius ilgis, ir, antra, sukurs smailiu kampu, ir, trečia, sumažins laisvą virtuvės erdvę.

Mažoji virtuvė su vertikaliu bloku prie įėjimo

Vertikalaus bloko išdėstymas tiesiai prie įėjimo leidžia vizualiai nesuprasti mažo kambario

Kampinė virtuvė 5 kv. M be šaldytuvo

1

Labiausiai sudėtingas virtuvės interjero objektas yra šaldytuvas. Taigi, kai savininkai yra skubiai reikia padaryti jūsų maža virtuvė erdvi, kaip įmanoma, kaip taisyklė, šaldytuvas "iškeldinamas" koridoriuje ar ant izoliuoto balkonas. Grynai iš praktinės požiūriu tai nėra labai patogu, bet tai bus galima organizuoti pilną valgomasis su patogiu stalo ir net sofos ar patogus darbo vietoje su plačiu nemokamai stalviršio.

Kampinė virtuvė be šaldytuvo - nuo jo nebuvimo padaryta žala beveik nejaučia

Jei įmanoma įdėti šaldytuvą kitoje vietoje, tai geriausia tai padaryti be mažos virtuvės

Viena eilė virtuvė

Paprasčiausias ir nebrangiausias planavimo variantas - tai tiesioginė vienos eilės virtuvė. Šis kompaktiškas sprendimas dėl minimalizmo puikus tiems, kurie nenori apkrauti savo "mažylis" baldų ir buitinių prietaisų dvasia. Jei šaldytuvas galės judėti į priešingą sieną ar stovėti ne virtuvėje, jūs turite didelį erdvų erdvę labiausiai patogioje vietoje, atsižvelgiant į plokštės plovimo. Palikus šaldytuvas dalis ausines, pasirinkite orkaitę ir viryklę shire45 nematau. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad prieiga prie kriauklės su panašiu išdėstymu į vieną pusę sienos bus ribotas.

Tiesioginė vienos eilės virtuvė - paprastas pasirinkimas, kuris gali ne visi atitikti savininkų pageidavimus

Paprasčiausias ir nebrangus išdėstymo variantas yra tiesioginis vienos eilės virtuvė

Dviaukštė virtuvė

Dviejų eilių virtuvės komplektas ir buitiniai prietaisai suteiks didelę darbo erdvę. Tai geriau išdėstyti kriaukle ir viryklę vienoje pusėje, o kitoje - šaldytuvą, kuris sukurs patogų darbo trikampį. Atstumas tarp baldų fasadų priešingose ​​virtuvės sienose turėtų būti bent 1,2-1,5 metrų, kad būtų galima patekti į spinteles ir išlaikyti judėjimo laisvę.

Paprasta dviejų eilučių virtuvės linijos nepraleidžia vietos

Dvi eilės virtuvių iš griežtų linijų ir formų, ryškiai apšviesta natūralia šviesa, atrodo erdvus

Virtuvės interjero gerinimas 5 kv. M: sėkmės paslaptys

Kuriant nedidelę virtuvę viskas turi būti apgalvota iki mažiausios detalės ir kuo mažiau. Jei įmanoma, atsisakykite netvarių ir tiesiog nereikalingų priedų netvarkingumo. Idealiu atveju, kiekvienas elementas turėtų turėti funkcinę apkrovą.

  • Išskleisk palangę, įdėdami stalviršį, o po jo - mažos lentynos ir spintelės. Lango slenkstis su plačiu stalviršiu puikiai tinka papildomo darbo paviršiaus, valgomojo stalo ar baro skaitiklio vaidmeniui.
  • Nusprendusi išplėsti virtuvę balkono arba lodžijos sąskaita, neskubėk nugriauti palangės! Pasukite į barą!
  • Maksimaliai naudokite vertikalią virtuvės erdvę, montuodami aukštos pakabinamos spintelės. Viršutiniuose lentynose po lubomis galite laikyti retai naudojamus daiktus. Priešingai, apatinių pjedestalo gylis gali būti sumažintas nuo standartinio 60 cm iki 40 cm, kad būtų galima gauti daugiau vietos.
  • Įrengtas virtuvės komplektas su ergonomiškomis detalėmis ir kitais "protingais" prietaisais: bėgiais, stalčiais ir pjovimo plokštėmis, "magiškais" karuseliais kampe spintelėms.
  • Norėdami sutaupyti vietos, užpildykite virtuvę, pasirinkite mažą techniką. Pavyzdžiui, nusipirkite siauras, bet didelis šaldytuvas. Idealiai - įterpta technologija. Kaip laisvù rankù çrangos dalis, ji neperkrauna interjero.
  • Jei jums nepatinka ir neketinate daug pagaminti, tikslingiau virtuvėje įdiegti ne standartinę viryklę su 4 degikliais, o kompaktiškesnę dviejų dalių degiklį.
  • Jei jums svarbu, kad visa šeima galėtų tilpti prie pietų stalo, pasirinkite transformatorių stalą, kurį galima lengvai perkelti atskirai, o jei to nereikia, surinkti.
  • Norėdami vizualiai išplėsti erdvę, naudokite baldus su blizgiais fasadais, dekoruokite metalą, veidrodžius ir stiklą. Pavyzdžiui, uždėkite stiklinį prijuostę ant darbo paviršiaus arba puoškite lubas veidrodiniais įdėklais.

Puiki virtuvė su virtuve 5 kv. M. Nuotraukose

Viena kompozicija, kuri su virtuvės baldais sukuria įmontuotus prietaisus, ekologiškai tinka mažam kambariui

Idealiai tinka mažai virtuvėje - įmontuotais prietaisais, nes kaip laisvų rankų įrangos dalis "perkraunama" interjeras

Ergonominės formos viryklės paviršius taupo brangius kvadratinius centimetrus

Ergonomiškas kampinio virimo paviršiaus modelis leis efektyviau naudoti viryklės vietą

Jei virtuvės kampe įdedate kriaukle, bus daugiau vietos kitiems baldams

Kriauklės vieta kampe yra dar vienas įprastas būdas efektyviai naudoti virtuvės plotą

Virtuvės interjeras 5 kv. M su kampiniu kriaukle, dujine virykle ir šaldytuvu

Virtuvės interjeras 5 kv. M su kampiniu kriaukle, dujine virykle ir šaldytuve yra viskas, ko reikia

Naudodami neįprastą valgomojo ir darbo stalo dizainą galite sutaupyti šiek tiek vietos

Dizaino studija Dulisovdesign siūlo įdomų sprendimą - valgomojo stalas gali būti pusiau stumiamas po darbiniu paviršiumi

Šioje mažoje virtuvėje atsiranda komforto ir komforto įspūdis

Ši labai maža virtuvė aprūpinta viskuo reikalingu ir yra pilna namų komforto

Klasikinis stilius mažoje virtuvėje atrodo tinkamas ir išraiškingas

Net maža virtuvė gali būti dekoruota klasikiniu stiliumi, nepažeidžiant interjero harmonijos

5 metrų virtuvės interjeras su stalais ir mažais barais

Šioje interjerą palangė sėkmingai paversta stalviršiu, sklandžiai paverčiant mažu baru

Jei mažoje virtuvėje šaldytuvas sugadina situacijos įspūdį, geriau jį įdėti į kitą vietą

Šioje kampinėje virtuvėje su neįprastais blizgiais fasadais su stiklo intarpais, šaldytuvas atrodytų nepatogus ir netinkamas, todėl jis liko už kambario ribų

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map