Virtuvės krosnis - svečias praeityje arba universalus baldas šiuolaikiniame interjere

Virtuvės krosnis – svečias praeityje arba universalus baldas šiuolaikiniame interjere

Virtuvės krosnis - svečias praeityje arba universalus baldas šiuolaikiniame interjere

Virtuvės komplektas su viršutine ir apatine spintele yra gana pajėgi laikyti indą, maistą, elektrinius prietaisus ir buities daiktus. Tačiau atsitinka taip, kad nėra pakankamai vietos arba jums reikia laisvos prieigos prie kai kurių smulkių dalykų. Šiuo atveju, gauti erdvi virtuvės lentyna. Jei taip pat estetiškai dekoruotas, tai gali tapti dekoratyviu kambario apdaila. Apsvarstykite, kokie yra modeliai, kaip juos teisingai pasirinkti ir rasti virtuvėje.

Briauna: pasenę baldai ar naujos funkcijos

Faktas: ultramodernios virtuvės dažniausiai yra įrengtos komplektais su uždaromis sieninėmis spintelėmis ir grindų spintelėmis. Dizaineriai išrado daug racionalaus erdvės naudojimo būdų. Kiekvienas kambario centimetras gali būti labai funkcionalus. Tuo pačiu metu yra pakankamai oro ir šviesos, ypač jei patalpų savininkai atsisako naudoti viršutinę spintelių grupę.

knygų spintos

Stovai, pagaminti skirtinguose stiliuose

knygų spintos

Kampiniai plastikiniai modeliai

knygos spintelė

Estetinis ir praktinis Provanso stiliaus sprendimas

Atrodytų, kad morališkai pasenę lentynos nepriklauso šiuolaikinėse virtuvėse, daugiausia - interjeruose, dekoruotuose derliaus stiliaus. Bet ne! Šviesūs lauko baldai vėl svarbūs. Gamintojai gamina daug modelių, kurie sėkmingai tinka tiek šalies stiliumi, tiek minimalistiniu dizainu. Aukštas yra ne tik tinkamas šiuolaikiniame interjere, jis gali tapti pagrindiniu pastato elemento stiliumi.

knygos spintelė

Gražus modernus modelis

Šis nesudėtingas baldas turi didelį dizaino potencialą. Be to, sunku sukurti patogesnę atmintinės sistemą, kuri visada turėtų būti prieinama. Tikslinga praleisti laiką ieškoti, pasirinkti tinkamą modelį ir gražiai jį pritaikyti interjerą. Dėl to galite gauti estetinę, unikalią ir funkcinę virtuvę.

knygos spintelė

Patogus daugiafunkcinis modelis

Ištrinkite sienas ir sujunkite erdvę

Virtuvės knygų spintelės dizainas yra labai paprastas. Tai yra atvira lentyna, kurią sujungia lentynos. Prieiga prie lentynose saugomų daiktų gali būti iš abiejų pusių. Dažniausiai modeliai yra suprojektuoti taip, kad jie negali apibrėžti "priekinės" dalies, todėl galite jas įdiegti, kaip jums patinka.

Dėl konstrukcinių savybių baldai yra universalūs. Jis gali būti naudojamas erdvėms sujungti ir zonuoti priklausomai nuo to, kaip jas įdiegti. Fasadų nebuvimas yra didžiulis pliusas, nes galima palengvinti ir "sugriauti" virtuvę neprarandant funkcionalumo.

knygos spintelė

Dekoratyvinė tapyba

Pasirinkdami šviesos modelį šviesos spalvomis, galite pasiekti kambario išplėtimo efektą. Tai daro knygų spintą būtinu baldu siaurame, tampriose virtuvėse. Puikus pasirinkimas sukurti mažą kambarį - tai rinkinys be viršutinės spintelių eilės. Taigi kambarys pasirodys platesnis ir erdvesnis.

Vietoj įprasto filtro, kompensuoti sieninių spintų trūksta, tai geriau įdiegti kompaktiškas ir erdvus spinta. Tai suteikia daug privalumų. Dėl to, kad nėra kurčiųjų fasadų, kambarys atrodys erdvesnis, o lentynose galėsite įdėti gražius patiekalus, gėles, dekoro elementus.

knygos spintelė

Tvirtas ir gražus modelis

Interjero grindų pranašumai ir trūkumai

Interjero grindų dangų naudojimo privalumai yra akivaizdūs: jie yra patogios laikymo sistemos, kurios užima mažą erdvę. Dizainas gali būti įrašytas jau baigta virtuvės apdaila, ir tai atrodys labai ekologiškai. Jei pageidaujama, jį taip pat galima lengvai pašalinti.

Geras sprendimas - knygų spinta kartu su atvira atvira lentynėlė to paties stiliaus. Du panašūs baldų komplektai atrodys kaip komplektas, o virtuvė turi atskirą akcento sritį. Grindys taip pat gali būti derinamos su kitais baldais. Svarbiausia yra suderinti stilių ir spalvų schemą.

1
knygos spintelė

Atviras virtuvės modelis

Dizaino trūkumas yra tik vienas, bet svarbus. Dėl fasadų trūkumo jie yra labai užteršti. Virtuvėje su dujine virykle nuolat formuojasi suodžiai. Atsigaivimas ant lentynų, riebalų dalelių ir suodžių sukuria lipnią gelsvai pilką dangą. Norėdami su juo susidoroti, turite naudoti buitines chemines medžiagas.

Lygiai taip pat aptrauktos plokštės ir lentynose saugomi daiktai. Tai yra nepatogumus. Išspręskite problemą naudodami gerą gaubtą, dėl ko atsiranda papildomų išlaidų. Mes turėsime suderinti su jais arba reguliariai nusiprausti lentynos, nes gali būti sugadinta danga.

knygos spintelė

Lengva lentyna ant ratų virtuvei

Kokios formos pasirinkti šiuolaikišką virtuvę

Virtuvėje yra daugybė grindų dangų. Jie skiriasi pagal formą, dydį, įdėklavimo būdą, gamybos medžiagą, dekoratyvinį dizainą. Pasirinkite turėtų būti, sutelkiant dėmesį į plotą, virtuvės interjero stilių, ypač į baldų naudojimą.

Pavyzdžiui, stačiakampis modelis tinka storam kambariui su viengubu eilės linijiniu rinkiniu. Jei kambaryje yra laisvas kampas, tada puikiai tinka kompaktiška kampinė lentyna.

kampinis modelis

Didelio kampo modelis

Modelio forma gali būti bet kuri:

 • stačiakampis;
 • kvadratas;
 • ovalas;
 • apvalus.
knygos spintelė

Klasikinė versija su kalimu

Interjeras, kuriame vyrauja lygios linijos ir lenkimai, geriausiai tinka ovaliems ir apvaliems modeliams. Be minimalistinio dizaino su aiškiomis tiesomis, aikštės ir stačiakampiai atrodys gerai.

Tarybos dizaineris. Puikus judesys - tai ausinių su stačiakampiais spinteliais ir neįprastos asimetrinės knygų lentos derinys. Jis atgaivins monotonišką interjerą.

suklastotas modelis

Ovalinis kaltinis modelis

Populiarios medžiagos grindų dangai gaminti

Medžiaga knygų spintelei gaminti gali būti:

 • mediena;
 • Medienos drožlių plokštės arba MDF;
 • metalas;
 • plastikas;
 • stiklas.
Virtuvės lentyna

Metalo virtuvės lentyna

Visi dizainai turi savo privalumų, tačiau pasirenkant verta apsvarstyti ne tik privalumus, bet ir minusus. Taip pat atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios gaminamas virtuvės komplektas. Pavyzdžiui, pigūs plastikai stipriai praranda baldus su fasadais iš natūralios medienos. Bet metalinė lentyna tinka bet kokio stiliaus virtuvėje.

Žemiau aptariami įvairių modelių ypatumai.

knygos spintelė

Plastikinis modelis ant ratų

1 variantas: natūrali mediena

Mediena reprezentuojama, todėl net paprasti baldai atrodo tvirti. Interjeras su mediniais elementais sukuria ypatingo komforto atmosferą. Baldai pagaminti iš natūralių medžiagų nesukelia alergijos, neišskiria toksinių medžiagų į atmosferą. Jis yra patvarus ir daugelį metų išlaiko nepakartojamą išvaizdą. Sugedus, mediniai gaminiai gali būti suremontuoti ar net radikaliai pakeisti tiesiog dažydami ar pridedant dekoro.

knygos spintelė

Medinis lentyna gėlėms, derliaus interjere

Natūralią medieną galima puikiai apdoroti įprastais įrankiais, todėl lengvai pasidaryti knygų spiną rankomis, papuošti drožiniais. Forms - bet kokia. Mediniai baldai nepraėjo iš mados. Klasikinio stiliaus, Provanso, ekologiško stiliaus derinys puikiai atrodys ultramoderniuose interjeruose. Tai yra puiki galimybė žmonėms, kurie vertina jėgą, universalumą, ilgaamžiškumą.

knygos spintelė

Paprasta medinė konstrukcija

Nepaisant visų privalumų, mediena nėra be jos trūkumų. Visi mediniai baldiniai daiktai yra sunkūs, juos sunku nešiotis ir judėti. Kitas trūkumas - didelė kaina, todėl dažnai medis derinamas su kitomis medžiagomis. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti jų privalumus ir kompensuoti trūkumus.

Atkreipkite dėmesį! Natūralus medis bijo drėgmės, todėl geriau laikyti lentyną nuo kriauklės ir viryklės. Galite jį valyti drėgnu kempine su ne agresyviomis buitinėmis cheminėmis medžiagomis.

krepšelis

Modelis su pinti krepšeliais

2 variantas: EAF ir MDF

Daugelis amatininkų sprendžia, nuo ko ir kaip sukurti knygų spintą savo rankomis, sustabdyti pasirinkimą iš sudėtinių medžiagų. Medžio drožlių plokštės arba MDF - vertinga alternatyva natūraliai medienai. Tai yra patvari, vandeniui atspari medžiaga. Jei perkate medienos drožlių plokštę su laminato danga, galite gaminti baldus ne tik virtuvėje, bet ir vonios kambariui. Dažnai medžio drožlių plokštės ir MDF derina, kuri išplečia dizaino galimybes.

Drožlių plokštės sunku vadinti aplinkai saugią medžiagą, nes jis gaminamas naudojant formaldehido dervas. Tačiau jau seniai pasirodė plokščių klasės, visiškai atitinkančios Europos kokybės ir aplinkosaugos standartus. Jie kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau šios išlaidos atsiperka.

Helgos modelis

Modelis "Helga" iš buko ir MDF

Pagrindinis MDF trūkumas yra didelė kaina. Baldai iš tokių plokščių yra pigesni už medieną, bet brangesni už medienos drožlių plokščių gaminius. MDF plokštės pagamintos iš pjuvenų, klijuojant jas esant aukštai temperatūrai ir slėgiui. Klijai yra ligninas. Todėl yra saugu, nes, atsižvelgiant į aplinkosaugos požiūriu, MDF yra pageidautinas. Papildomas pliusas - platus dizaino potencialas.

Taryba. MDF - stilingai universali medžiaga. Atskleidžiant knygų spintelės spalvą, tekstūrą ir formą, galite sukurti originalų interjero bet kokį stilių - nuo griežtos klasikos iki aukštųjų technologijų.

virtuvės lentyna

Namų virtuvės lentynos

3 variantas: metalas

Dar visai neseniai baldams gaminti buvo naudojamas metalas. Paprastai jis buvo derinamas su medinėmis, stiklinėmis arba kompozicinėmis plokštėmis. Dabar mados tendencijos pasikeitė šiek tiek. Virtuvės virtuvės metalo lentynos puikiai tinka šiuolaikinei patalpų apdailos stiliams. Elegantiški modeliai yra tinkami klasikinio, minimalistinio, aukštųjų technologijų interjeruose.

Metalas yra patvarus, patikimas, ilgaamžis, ekologiškas, universalus. Šiuolaikiniai medžiagos apdorojimo būdai leidžia kurti tikrus meno kūrinius. Naujos dangos gerai apsaugotos nuo korozijos, todėl metalinės lentynos tinka virtuvėje, vonios kambaryje, terasoje. Kai kuriuos modelius galima pakartotinai išardyti ir sumontuoti, nepažeidžiant jungčių stiprumo.

knygos spintelė

Metalo ir medžio modelis

Metaliniai baldai yra labai sunkūs. Jei norite perkelti ar perkelti net mažą knygų spiną, užims 2 žmones, nes jis turi būti pakeltas virš grindų, kitaip kojos gali subraižyti dangą. Geras pasirinkimas - tinklelinė ant ratų virtuvėje. Galite tiesiog jį gerai sukti.

Atkreipkite dėmesį! Dideli metaliniai daiktai nepageidautina namuose, kur yra vaikų. Yra grėsmingumo ir sužeidimų pavojus. Jei metalas yra pasirinktas kaip medžiaga, verta laikytis modelio su lygiomis linijomis be aštrių kampų.

knygos spintelė

Kaltinis modelis su balta danga

modernus interjeras

Praktinis šiuolaikinis interjeras

4 variantas: plastikas

Plastikinė lentyna ant ratų virtuvėje - tai abipusiškai naudinga parinktis, jei jums reikia vietos namų apyvokos reikmenims, plovikliams ir lengviems indams laikyti. Gamintojai atlieka išmontuotus modelius. Jie tiesiog gabena, gabena, perkelia. Spalvos, forma, dekoras - bet kokia, o kaina yra daugiau nei priimtina.

plastikinis modelis

Išimamas plastikinis modelis

Manoma, kad plastiko - medžiaga nesaugus, nes išleidžia nuodingas medžiagas į atmosferą. Tai tik iš dalies tiesa. Kai stiprus šildymas, deginimas stuff yra tikrai skleidžia toksiškas dujas, todėl baldai yra geriau ne šalia įdėti į viryklės. Jei plastikas yra ne per karšta, ji yra visiškai saugus.

Lentynų tinklelis

Plastikinė lentyna-tinklelis "Eliza"

Plastikinių baldų privalumai yra paprastumas priežiūros ir pigumo. Trūkumai yra specifinė išvaizda. Nepriklausomai nuo medžiagos kokybės, ji visada atrodo pigiai ir netinka kurti reprezentacinį interjerą. Plastiko korpusas turi būti nustatytas taip, kad jis nebūtų pritrauktas ypatingo dėmesio.

krepšeliai

Ištraukiami krepšeliai

5 galimybė: stiklas

Stiklo baldai yra labai gražūs. Grindys, pagamintos iš metalo ir stiklo, puikiai tinka šiuolaikinės virtuvės interjerui. Teisingai ją įdiegiant, galite pasiekti erdvės išplėtimo efektą. Stiklas atspindi šviesą, todėl kambarys atrodo užpildytas oru.

knygos spintelė

Spalvoto stiklo modelis

Baldams gaminti naudojamos skaidrios ir matinės įvairių spalvų medžiagos. Oranžinė, geltona, rožinė sukuria aukštą dvasia, o atspalviai mėlynos ir žalios spalvos minkština. Pastaraisiais metais produktai iš stiklo "stiklo" - "susmulkinta" medžiaga su įtrūkimo efektu - tapo madingi.

"Crash Glass"

Stiklas turi trūkumų. Grūdintoji medžiaga gali atlaikyti rimtų apkrovų, tačiau stiprus poveikis vis tiek negali būti atidėtas. Patekimas į stiklo paviršių yra nemalonus. jie šalti liečiant. Kai indai dedami ant lentynos, stiklas skleidžia garsų garsą.

Taryba. Elegantiška medžiaga puikiai atrodo bet kokiu stiliumi - šalies, provencijos, klasikinės, aukštųjų technologijų. Pasirinkę tinkamą formą ir spalvą, galite gražiai ir neįprastai papuošti virtuvę.

knygos spintelė

Neįprastos knygų spintos iš stiklo ir metalo

Kaip padaryti medinėmis lentynomis savo rankomis

Lengviausias būdas padaryti lentyną savo rankomis iš natūralios medienos. Pačiam darbui reikės pačios medžiagos, strypų ir tokių įrankių:

 • elektrinis jigsaw;
 • gręžti;
 • savisriegiai sraigtai;
 • atsuktukas.
elektrinis jigsaw

Elektrinis jigsaw

Paviršiaus apdirbimui jums reikės šlifavimo mašinos, lako arba dažų, teptuku. Jei nėra šlifavimo mašinos, galite nusipirkti paprastą švitrinį popierių.

Prašau dėmesio! Baldams naudoti tik gerai išdžiovintą medieną. Jei jis drėkinamas, produktas gali deformuotis.

šlifavimo mašina

Medienos šlifavimo staklės

Žingsnis po žingsnio produkto gamybai

 1. Visi kitos knygos spintos užrašai apdorojami šlifavimo mašina. Medžio paviršius turi būti visiškai lygus. Jei naudojamas švitrinis popierius, medieną reikia apdoroti 80-120 smėliu popieriumi.
 2. Visų pirma sudėkite rėmą. Jis surenkamas iš tokio paties dydžio medinių barų. Knygų kojos laikomos kartu horizontaliaisiais barais. Turėtų būti dvi didelės detalės.

Svarbu laikytis supjaustytos linijos. Jei kampas yra neteisingas, nebus galima surinkti dalių į vieną visumą.

ruošiniai

Rutuliukai knygų spintelei

 1. Knygų spintos dalys yra prijungtos, tvirtinant lentynas varžtais, gręžtuvu ir atsuktuvu.
 2. Po surinkimo, konstrukcija yra dažytos arba lakuojamos. Kai kompozicija išdžiūsta, lentyna yra paruošta naudoti.
detalės

Knygų spintos dalys

Meistriškumo klasė: kaip pagaminti raižyti dygsnius

Aukštas yra universalus virtuvės baldai. Jis gali būti pritaikytas bet kokių objektų saugojimui. Lentynose galite įdėti indus, pjaustymo lentas. Dizainai su ištraukiamais krepšeliais puikiai tinka daržovėms, duonai, prieskoniams, grūdams ir kitiems produktams, kuriems nereikia aušinimo. Lentyną galima puošti skulptūrais, ornamentais. Galimybės yra begalinės. Svarbiausia yra juos pamatyti ir naudoti.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map