Virtuvės dizainas su baro skaitikliu: 45 būdai gražiai įeiti į barą interjere

Virtuvės dizainas su baro skaitikliu: 45 būdai gražiai įeiti į barą interjere

Virtuvės dizainas su baro skaitikliu: 45 būdai gražiai įeiti į barą interjere

Baras skaitiklis virtuvėje - tai nėra tik kaprizas, bet labai įdomus funkcinis elementas modernaus namų interjero, kuris maža virtuvė gali sutaupyti vietos pakeičiant gabaritų valgomasis stalas ir studijos tipo apartamentai įspūdingai razmezhuet virtuvė su svetaine. Virtuvės interjero baras yra puiki galimybė sukurti atsipalaidavusią, šviesią aplinką, kurioje atsitiktinis pokalbis su stikliniu vyno, alaus puodelio ar puodelio kvepiančios kavos. Jau pats šio pikantiško objekto buvimas interjere verčia primygtinai reikalauti surinkti draugus ir surengti kokteilių vakarėlius, dalijantis savo mišrias būtybes! Nurodykite sau projektuoti virtuvė su baru pusryčiams, svarbiausia - ne būti klaidingai dydžio ir parametrų namų bare, jo vieta, taip pat pasirinkti tinkamus baro kėdės ir priedai sukurti harmoningą bendrą kompoziciją.

Virtuvės bare skaitiklis gali visiškai pakeisti virtuvės atmosferą

Baro baras virtuvės interjere - puiki galimybė sukurti atsipalaidavusią, šviesią atmosferą, kurioje yra ramus pokalbis

Baro baras virtuvės interjere: prabangus ar būtinas

Baro skaitiklis gali būti virtuvės komplekto arba nepriklausomo dizaino pagal užsakymą komponentas. Projektavimo požiūriu pirmenybė teikiama antruoju variantu, nes šiuo atveju stovas yra suprojektuotas atsižvelgiant į kliento individualius norus ir patalpų architektūrines galimybes. Puikiai suprojektuotas dizainas ir gerai parinkti priedai leidžia kurti bet kokio stiliumi nuo klasikinio iki avangardo.

Virtuvės interjere esantis baras gali egzistuoti kaip atskiras elementas iš kitų baldų

Barų skaitiklis gali būti virtuvės komplekto arba nepriklausomo dizaino komponentas

Namo baro lentos yra vienos ir kelių lygių. Tai gali būti palengvintas variantas kaip aukštos Stalviršiai baras konsolių ar kietus masyvi konstrukcija su built-in spintos ir lentynos uždarytas ir atidarytas, mini šaldytuvas, sudėtinga sistema, turėklai su sumontuotais lentynos ir pakabos akiniai ir akiniai, taip pat karnizo-stogo bare zonos ir prabangių vitražo langų autonominis apšvietimas. Spalvingas virtuvės interjero papildymas bus baro skaitiklis su chromu funkciniu medžiu, kuriame vaizduojami akiniai, akiniai, šiaudai.

Virtuvės su baro salone dizainas pabrėžia visus interjero privalumus

Virtuvės dizainas su baru "counter-island" nuo Julia Chernyakova atrodo labai patraukli ir puikiai tinka kambario interjerui

Norėdami gaminti stalviršio stalviršį plačiai naudojamas medis, laminatas, plastikas, plytelės, metalas, dirbtinis arba natūralus akmuo. Bet kokios virtuvės akcentas yra "nesvarus", blizgus, skaidrias stovas, pagamintas iš smūgiu atsparaus stiklo. Siekiant užtikrinti, kad virtuvės interjeras su baru būtų kuo harmoningesnis, jis turėtų būti suprojektuotas to paties stiliaus, atsižvelgiant į vyraujančias medžiagas ir spalvas.

Baro išmatų spalva atkartoja lentelės spalvos spalvą

Šiame interjere pabrėžiamas ryškus stalo ir baro išmatų kontrastas su visa kita virtuve

Pavyzdžiui, skaitiklyje ir darbalaukyje įdiegiami tie patys stalviršiai. Tokiu atveju baro skaitiklis nebus ištrauktas iš bendrosios drobės, bet bus suvokiamas kaip viena bendra su aplinkine aplinka. Tačiau galite eiti atvirkščiai ir bandyti žaisti priešingai, pasirenkant, pavyzdžiui, baro skaitiklį baltos virtuvės interjere juodos spalvos.

Virtuvės interjeras su baro skaitikliu, palaikantis vieną stilių, sukuria palankų įspūdį

Į virtuvės interjerą su baro lentu pasirodė kaip galima darnesnė, turėtų būti laikomasi vieno stiliaus

Norėdami sukurti namų barą, galite reguliuoti net virtuvės slenksčio įrengdami girliandų lentyną aplink langą, o ant šlaitų pakabinkite akinių laikiklius. Dabar, ištraukdami kokteilį per vamzdelį, galite grožėtis nakties miesto žiburiais arba susitikti su aušru, gurkšnodami kramtančią karštą kavą.

Mažoje virtuvėje taip pat galite pastatyti barą, jei sugalvok gerą dizainą

Kompaktiškas baro stalas gali būti ekologiškai "tinka" net į mažą virtuvę

Klasikinis virtuvės baro stalas

Klasikinis namo barų skaitiklis labiausiai panašus į profesionalius partnerius, "gyvenančius" baruose, kavinėse ir restoranuose. Kas yra "prijaukinta" baro klasika? Tai stalviršis, sumontuotas 110-115 cm aukštyje nuo grindų esančiose baro konsolėse, papildytas aukštais kėdėmis, kėdėmis ar pusresliniais su patogiu pėsčiomis, o kartais net ir porankiais. Countertop dydis vienam asmeniui yra 50-60 cm.

Klasikinis baro stalas virtuvėje studijoje papildo aristokratišką atmosferą

Klasikinis baro stalas virtuvės studijos interjere pabrėžia ramus stilius ir natūralaus medžio baldai

Jei siela prašo autentiškumo ir virtuvės erdvė neapriboja fantazijos skrydžio, galite saugiai pasidžiaugti klasika! Jis visada atrodo tvirtas ir efektyvus, tačiau jam reikalingas tinkamas aksesuaras ir aksesuarai - ne veltui tai vadinama baru! Jei mes laukiame pareikšti baras nuojauta, būti pasirengę sumokėti už originalią akimirksniu ir "aspektas": Chromas Stogo bagažinės skersiniai, pakabos, skirtų puodeliai, stiklines ir vyno taure, už maišymo kokteiliai purtyklė, dizaineris stovi vyno buteliai. Nors juosta, a priori, susijusios su alkoholinių gėrimų gėrimo, ji yra naudinga įrengti ją ir fitosanitarijos baras su sulčiaspaudė, deguonies kokteylerom, prancūzų-spaudos, arbatos virimo aparatas ir kavos aparatas.

Klasikinis virtuvės baro laikiklis gali būti ne tik geras dekoravimas, bet ir patogus darbo paviršius

Klasikinis baro stalas visada atrodo tvirtas ir įspūdingas, be to, jis gali būti naudojamas dirbant virtuvėje

Mini baras, skirta nedidelei virtuvei

Mažoje virtuvėje, kurioje kiekvienas centimetras aikštės skaičiuojamas sąskaitoje, baro skaitiklis gali labai sėkmingai pakeisti didžiulį pietų stalą. Puikus sprendimas nedidelėje erdvėje - tai virtuvės komplektas, kurio baro stalas yra sujungtas su darbo paviršiumi. Stovo aukštis šiuo atveju neturėtų būti didesnis kaip 90 cm. Tada, be savo tikslo, stovas taip pat gali būti naudojamas kaip pjovimo stalas. Patogiems maistams ir patogiai ruošti tokius baro staliukus neturėtų būti daugiau kaip 60 cm.

Mažai virtuvei - kompaktiškas ir elegantiškas baro stalas

Optimalus virtuvinio colio sprendimas - lengvas, elegantiškas, ergonomiškas baro mini baras

1

Visą erdvę dar labiau užtrauks pilnas baras, sudarytas iš masinio dizaino su visomis spintelių, stalčių, lentynų, petnešėlių ir kitais posūkiais mažos virtuvės interjeruose. Optimalus virtuvės colio sprendimas - lengvas, elegantiškas, ergonomiškas baro mini baras, taip pat yra kokteilių stendas. Kompaktiškas, glausta, labai paprastas dizainas vizualiai suvokiamas kaip kažkas lengvas ir nesvarus. Tai nepakenks net ribotai erdvei, sukuriant erdvės iliuziją.

Prie darbinio paviršiaus gali būti prijungta nedidelė virtuvė

Puikus sprendimas nedidelėje erdvėje - tai virtuvės komplektas, kurio baro stalas yra sujungtas su darbo paviršiumi

Dvi viename: baras, kartu su valgomuoju stalu

Kombinuotosios "2 in 1" versijos viename projekte yra nedidelis valgomojo stalas ir baro skaitiklis. Kombinuota kompozicija turi du aukščio lygius - viršuje yra stelažai, o apatinis - kaip valgomojo stalas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie svajoja apie baro, bet tuo pačiu metu nenori mesti į įprastinių virtuvės stalo patogumą, taip pat šeimoms su mažais vaikais ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nėra patogūs sėdėti ant aukštų baro kėdės. Be abejo, valgomojo stalas ir baro stovas gali būti įrengti atskirai vienas nuo kito, tačiau tai reikės dvigubai daugiau vietos, nei kombinuota kompozicija, kurios privalumas yra jo kompaktiškumas. Stalas yra būtinas šeimyniniams patiekalams, o baras yra ideali greitam užkandžiui ir kavos pertraukoms.

Galima derinti barą ir valgomąjį staliuką erdvi virtuvė

Kombinuota kompozicija turi du aukščio lygius - viršuje yra barų skaitiklis, o apatinis - kaip valgomojo stalas

Kombinuota versija puikiai tinka virtuvės ir svetainės interjerui, vizualiai padalijanti bendrą erdvę į atskiras zonas. Šiuo atveju baro skaitiklis yra logiškesnis, jei jis dedamas į svetainės pusę, o valgomojo stalas - virtuvėje. Labai patogus ir praktiškas sprendimas. Nepaisant to, kad zonos yra formaliai atskiriamos, visiško nebuvimo ir draugiškumo jausmą nėra.

Modernus virtuvės studijos dizainas su baru

Virtuvė-studija su kombinuota kambarį ar valgomasis, kur tarp skirtingų erdvių ribos beveik ištrinti, baras padės suvienyti padalintą erdvę į funkcines zonas, tuo pačiu metu veikiantis kaip tarpininkas tarp virtuvės zonoje ir svetainės erdve arba valgomojo zona tarpininkas. Toks dizaino žingsnis leis zonuoti erdvę studijoje, nepažeidžiant vienybės. Dabar, neapsiribdydami virimo, galite kalbėtis su savo šeima ar žiūrėti su visais televizoriais. Pasibaigus stalviršio lentynėlėje esančiam baro laikikliui, galite racionaliai naudoti naudingą plotą virtuvės reikmenų laikymui. Ant atvirų lentynų, taip pat lentynose su stiklinėmis durimis, galite nustatyti gražią paslaugą ar juokingus suvenyrus.

Baro skaitiklis virtuvėje gali būti naudojamas zonos zonai

Baro skaitiklis leidžia zonuoti erdvę studijoje, nepažeidžiant vienybės

Dažnai, kai pertvarkoma nedidelė virtuvė, prijunkite prie šalia esančio balkono, gerokai padidindami kambario plotą. Idealus dizaino sprendimas virtuvės sujungimui su balkonu yra baro stalas prie virtuvės ir balkono sienos arba, tiksliau, prie slenksčio. Šiuo atveju, po juostine puse, galite pritaikyti esamą palangę, todėl neskubėkite jo nugriauti!

Šioje virtuvėje sukurta vieninga darni kompozicija, nes sėkmingai pastatyta baro staliukas

Šioje virtuvėje studija baro skaitiklis atlieka zonavimo funkciją ir taip pat tarnauja kaip svarbus interjero elementas, sukuriantis darnios kompozicijos įspūdį.

Virtuvės interjeras su baro sala

Erdviuose kambariuose baras gali būti perkeltas į kambario vidurį, tokiu būdu sudarant savitą salą. Dažnai virtuvės salono virtuvės studijos interjere ištraukiama viryklė ir kriauklė, o baro baras, viršuje virš jų iš gyvenamosios patalpos šono, daro juos nematomas. Be to, šis išdėstymas tinka gerbėjams virti priešais stebėtą auditoriją, esančią bare, o kalbant apie tai ir kad, ir gydyti svečius šiluma su savo kulinarijos šedevrų šilumą.

Modernių virtuvių kolekcija su baru

Virtuvės interjeras su baro sala gali būti originalesnis, pastatytas kambario centre

Erdviuose kambariuose baras gali būti perkeltas į kambario vidurį, taigi tampa tam tikra sala

Kontrastingoje juodoje ir baltoje virtuvėje barų skaitiklio sukurta baltos spalvos dominavimas yra geras sprendimas

Juodos ir baltos virtuvės interjero baltos spalvos baras yra baltos spalvos dominuojančia spalva interjere, pabrėžiant jos grynumą ir gylį

Juodoje ir baltoje virtuvėje kontrastingos spalvos baras tampa svarbiu interjero elementu

Šis elegantiškoje juodos ir baltos virtuvės bare nepastebimai zoniruet kambarys, pabrėžiantis bendrą stilių interjero

Kampinė virtuvė su baru yra sėkmingai papildo vienas kitą šiame interjere

Sėkmingas šio interjero sprendimas buvo daugiapakopio baro ir kampinės virtuvės derinys

Kampinė virtuvė su pusryčių baru

Baro stalviršio stalviršis "išauga" nuo virtuvės komplekto, sukuriant viso struktūros lengvumo ir elegancijos įspūdį.

Kampinis virtuvės komplektas su baro skaitikliu klasikiniame stiliui, tinkančiam erdviai virtuvei

Erdviame klasikinio stiliaus virtuvėje yra masyvus baro stalas, kuris taip pat tarnauja kaip darbinis paviršius

Baro skaitiklis gali būti pagrindinis situacijos elementas

Šioje interjeroje baro stalas papildo situaciją, bet yra jo pagrindinis elementas, aplink kurį pastatyta visa kita kompozicija

Baras

Baltos baro kontūrinis salonas su kontrastingomis juodomis kėdėmis baltos virtuvės interjere užima daug vietos, todėl tai idealiai tinka didelėms draugiškoms kompanijoms

Virtuvės komplektas su baru

Virtuvės komplektas su baro skaitikliu "Bangų" fabrikas "Maria" - ryškus ir ne trivialus šiuolaikinės virtuvės vaizdas

Projekto virtuvė su baro skaitikliu iš bendrovės

Virtuvės su baro skaitikliu dizainas iš bendrovės "Architektūra ir dizainas" smogia lengvai ir malone, taip pat laisvos vietos prieinamumas

Autoriaus dizainas virtuvėje su baro skaitikliu Julia Chernyakova atsižvelgia į šio buto išdėstymą

"Julia Chernyakova" autoriaus projekto baro skaitiklis papildo zonų funkciją, kurią atlieka lubų ir grindų konfigūracija

Modernus virtuvės dizainas su baro skaitikliu iš

Šiuolaikiniame "Ardmikos" interjero baro laikiklyje nėra erdvės, tačiau jis yra veiksmingas ir patogus virtuvės komplekto išplėtimas.

Baro baras klasikiniame interjere gali būti pietų stalas

Klasikinio interjero baras su susiduria su valgomojo stalo vaidmeniu

Šioje virtuvėje yra baro baras, kuriame svaiginanti prabanga ir garbingumas

Didžiuliai baro išmatos, sunkieji marmuriniai stalviršiai, savo apšvietimas - visa tai paverčia barą į ypatingą vietą šioje virtuvėje

Virtuvės interjeras su baro sala pritraukia išskirtinį paprastumą

Iš pirmo žvilgsnio, nepretenzingas šios virtuvės interjeras su baro kontūrine sala gali būti teisingai laikomas klasikiniu kambario dizaino pavyzdžiu

Baras stende iš bendrovės

Siaurus ir aukštus baro skaitiklius iš "Ardmiks" puikiai tinka virtuvės interjere, papuoštas vienu iš šiuolaikinių stilių

Juodos ir baltos virtuvės interjere esanti baro stendo salė harmoningai derinama su medinėmis atramomis lubų

Juodos ir baltos virtuvės interjero baro salono elegancija pabrėžiama neapdorotai lubų sija

Virtuvės stalviršis gali būti pagamintas iš beveik bet kokios patvarios medžiagos

Stalviršio stalviršio gamybai plačiai naudojamas medis, laminatas, plastikas, plytelės, metalas, dirbtinis arba natūralus akmuo.

Autoriaus virtuvės dizainas su baro skaitikliu iš Olego Kurgayevo traukia jo minkštu ir nepastebimiu malonumu

Šioje virtuvėje su baro kontūrine sala iš Olego Kurgajevo buvo sukurta intymiai ir jaukiai atmosfera, nepaisant šiuolaikinio apdailos stiliaus

Barų skaitiklis logiškai tęsia virtuvės komplektą, papildydamas jo įvaizdį

Baro skaitiklis gali veikti kaip atskira baldo dalis ir logiškai tęsti virtuvės komplektą

Mažoje virtuvėje esančiame bare galite lengvai pritaikyti virtuvės slenksčius

Mažoje virtuvėje su gerai išdėstytu langu, baro stalo vaidmenį gali žaisti virtuvės slenkstis

Virtuvėje, dekoruotoje minimalistiniu stiliumi, baro stalas yra nepakeičiamas elementas

Baro lentynos jau seniai laikomos neatskiriamu virtuvės elementu, dekoruotu minimalistiniu stiliumi

Minimalistinio interjero salono baras paprastai neturi papildomų dekoro elementų

Minimalistinio interjero baras "counter-island" yra paprastas, bet jūs galite pasiimti originalių kėdžių

Virtuvės reikmenų laikymui gali būti naudojama virtuvėlė

Pasibaigus stalviršio lentynėlėje esančiam baro laikikliui, galite racionaliai naudoti naudingą plotą virtuvės reikmenų laikymui

Natūralios medienos baras gali tapti tikru virtuvės apdaila

Šioje kontrastinėje šviesiai tamsioje virtuvėje baro sala išsiskiria savo neutralia spalva, tampa kompozicijos centru

Virtuvės baro stalas neturėtų apriboti virtuvės judėjimo laisvės

Nurodykite sau projektuoti virtuvė su baru pusryčiams, svarbiausia - ne būti klaidingai dydžio ir parametrų namų bare

Virtuvės baro skaitiklis gali būti papildytas viryklėmis arba kriaukle

Dažnai virtuvės studijos virtuvėje salone interjere yra viryklė arba kriauklė

Virtuvės baro sienelė geresnė, palyginti su gerai parinktais baldais ir dekoro elementais

Norėdami sukurti darnų visišką kompoziciją, bato kėdės ir kiti priedai turėtų būti derinami su stovo ir kitų baldų

Erdvioje virtuvėje baras gali būti dekoruotas bet kokiu stiliumi

Puikiai suprojektuotas dizainas ir gerai parinkti priedai leidžia jums dekoruoti virtuvės skaitiklius bet kokiu stiliumi

Autoriaus virtuvės dizainas su baro skaitikliu nuo Aleksandro Belyakovo tinka dideliam kambariui

Aleksandro Belyakovo autoriaus virtuvės projektas numato, kad juostą galima nubrėžti gana toli nuo kitų virtuvės baldų

Baro salės gali būti dedamos į studijos apartamentus

Baro stovas puikiai atrodo studijų erdvėje

Baro baras namuose gali būti dekoratyvinis ir praktinis elementas

Baro baras namo interjere - patogi ir praktinė baldų detalė

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 23 = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map