Kaip ištrinti romėnų užuolaidas: šiek tiek triukų už puikius rezultatus

Kaip ištrinti romėnų užuolaidas: šiek tiek triukų už puikius rezultatus

Kaip ištrinti romėnų užuolaidas: šiek tiek triukų už puikius rezultatus

Kaip ir bet kokia medžiaga, naudojama langams puošti, reikia rūpintis romaninėmis užuolaidomis. Prieš prausdami romėnų užuolaidas, perskaitykite informaciją apie audinį, iš kurio jie pagaminti. Tačiau nepamirškite: jei norite, kad jie tęstų ilgą laiką, dažnai neplaukite jų, bet švariuokite dulkių siurbliu.

Kaip ir kiti, romėnų audinių užuolaidos reikia periodiškai plovinti

Raudonos užuolaidos iš audinio turi būti periodiškai nuplaunamos, kaip ir bet kuris kitas

Kaip tinkamai išvalyti romėnų žaliuzes

Tokie užuolaidos pagaminti iš sintetinės ar natūralios kilmės audinio. Jie gali būti išsiurbti, tačiau leidžiama plauti produktus. Jei užuolaidos pagamintos iš tradicinių užuolaidų audinių, jas galima plauti automobiliu, bet jūs galite užpildyti jį iki pusės. Tai užtikrina tikslų skalbimą, subtilų skalavimą ir verpimą.

Romos žaliuzių atveju jis tinka tiek mašinoms, tiek rankoms plauti

Priklausomai nuo Romos užuolaidų dydžio ir medžiagos, jie yra plaunami rankiniu būdu arba skalbyklėje

Prieš prausdami romėnų užuolaidas nepamirškite ištraukti lentjuostes, esančias tarp audinio juostelių. Tai yra metaliniai, mediniai arba plastikiniai žiedai. Tai nėra sunku tai padaryti, nes juostelė arba apdailos kraštas vienoje pusėje nėra įstrigęs.

Reikėtų atsargiai nuplauti Romos užuolaidos, nes ploviklio dalelės, kurios lieka audinio pluoštuose, gali sukelti cheminę reakciją, o užuolaidos pakeis spalvą.

Jei dėl skalbimo nepavyko pasiekti pageidaujamo rezultato ir užteršimo pėdsakai nebus galima atsigauti, kreipkitės į sausų valiklių.

Užuolaidos iš medvilninių audinių plaunamos naudojant universalus miltelius. Jei norite išdžiūti produktą į džiovinimo mašiną, įsitikinkite, kad tai gali būti padaryta (skaitykite informaciją ant etiketės). Jei to nepadarysite, audinys gali susitraukti, o langelyje vėl negalėsite pakabinti. Geriausia plauti tokius užuolaidos rankiniu būdu, esant 40 laipsnių vandens temperatūrai. Norėdami tai padaryti, mirkykite valandas užuolaidas neutralizuojančiu pH neutraliu valikliu, kuriame nėra balinimo medžiagų.

Kaip plauti švelnių audinių "šventyklas"

Galite juos ištrinti rankiniu būdu arba automobiliu, bet tik 30 laipsnių temperatūroje, sukdami centrifugą ir neleidžiant sukti. Sausi aksominiai užuolaidos, suvynioti prakaito skiaute ir pasiskirstyti ant plokščio paviršiaus.

Riešo šilko užuolaidas taip pat negalima atsukti ir stumti į skalbimo mašinos būgną. Nešukuokite gaminio saulėje ar šalia šildymo prietaiso.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map