Virtuvės lubų virtuvės privalumai: ekspertų vertinimas ir nuotraukų faktai

Virtuvės lubų virtuvės privalumai: ekspertų vertinimas ir nuotraukų faktai

Virtuvės lubų virtuvės privalumai: ekspertų vertinimas ir nuotraukų faktai

Lubos reechnye - tai ypatinga lubų apdaila, kuri plačiai naudojama statybos rinkoje. Tokios lubos turi patrauklią išvaizdą, įdomų dizainą. Be to, jie yra prieinami ir lengvai montuojami. Kitas svarbus pranašumas: bėgių lubų montavimas leidžia slėpti visus ryšius, susijusius su apšvietimu, signalizacijos sistemomis ir ventiliacija. Galbūt todėl virtuvės lubų lubos yra taip dažnai įsakomos.

Stogo lubos: šviesos, spalvos ir ryškių brėžinių žaidimas

Lubų lentos pasirodė esąs derlingos dirvos dizaino eksperimentams su linijomis, spalvomis ir žaislu šviesos

Lubų paviršius yra plokščia bėgių formos linija. Jis atrodo gražiai ir labai tvarkingas. Lubų lubos yra labai patvarios, atsparios korozijai ir, maloniai, yra prieinamos. Tokia apdailos medžiaga puikiai tinka patalpoms su aukštu drėgnumo lygiu. Lubų lentynos pagamintos iš aliuminio, ir netgi rūdžių net drėgnomis sąlygomis. Todėl jas galima nuplauti.

Pagrindinės lentjuosčių rūšys

atvirojo tipo geležinkelis

atvirojo tipo geležinkelis

Virtuvėje ir kitose patalpose yra atviros ir uždaros rėminės plokštės. Populiariausias dizainas yra atviras. Galima naudoti tarp strypų arba gali būti ne. Naudodami šią lubą galite kurti įvairius dizaino sprendimus. Galų gale, juostelės gali būti sujungtos su skirtingų spalvų įdėklais.

uždaras stovo tipas

uždaras stovo tipas

Pavyzdžiui, plokštės gali būti balti, o įdėklai pagaminti iš aukso, juostelės yra metalinės, o įdėklai yra chromuotos. Uždarytose bėgių juostose negalima sukurti įdėklų.

Trečias tipas yra be slenkstinių lubų. Reiki su šiuo įrengimo būdu yra surinkti be tarpų. Šis montavimo būdas jums tinka, jei norite, kad jūsų lubos atrodytų monolitinės struktūros.

Be to, yra "Italijos" ir "Vokietijos" dizaino lubų. Pirmasis reiškia lygias linijas, suapvalintus kraštus, be kampų. Vokiškas dizainas yra stačiakampio formos grubus. Itališko dizaino plokštės puikiai tinka bet kokioms patalpoms, o "vokiečių" lubų lubos yra verslo dizaino ir yra tinkamesnės biurams, parduotuvėms ir kitoms viešosioms erdvėms nei butas ar namas.

Stogo lubų montavimas yra paprastas procesas

Grindų lubų diegimas nesukelia didelių sunkumų, bet vis tiek geriau pavesti tai profesionalams

Privalumai stalčiomis pritvirtintomis lubomis virtuvėje

Pirma, jie yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir dideliam drėgniui. Antra, stogo plokštės padengia lubų šulinio griovius ir nereikalauja iš anksto paruošti paviršių montuoti. Trečia, grindų lubos yra paprastos priežiūros ir priežiūros, jie yra patvarūs. Ketvirta, plokštės kaip apdailos medžiaga idealiai tinka montuoti taškų apšvietimo sistemą ir sukurti daugiapakopis lubas. Be to, lentynos lubos visiškai atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus.

Viršutinės ribos susideda iš 4 m skersiniai įdėjimo tarp dekoratyvinė (jei lubų skersiniai atviro tipo), montažinio bėgio (4 m), kuris tarnauja tvirtinimo skersiniai, linija apdaila (3 m ilgio) ir suspensijos. Montavimas juos labai paprasta. Iš pakabinamos lubos iš aliuminio juostelių naudojimas yra pateisinamas tik remontui virtuvėje, o ne visą butą. Montuojant struktūra saugomi švarą patalpoje, nes nereikia naudoti skystus mišiniai ir aukštą urmu medžiagą.

Taškinės apšvietimo sistema stogo lubose

"Reiki" idealiai tinka montuoti taško apšvietimo sistemą ir sukurti daugiapakopis lubas

Visos plokštės pagamintos iš aliuminio juostos, kurios storis yra nuo 0,3 mm iki 0,5 mm. Aukštis, kurį jūs gaunate, gali būti visiškai lygus arba išlenktas. Jis gali būti sukurtas iš specialiai išlenktų plokščių specialiu būdu. Ši medžiaga leidžia kurti įvairius brėžinius lubų plokštumoje. Dėl to plokštės yra sujungtos vertikalioje arba horizontalioje plokštumoje skirtingais kampais. Jūs netgi galite ant lubų skleisti radialiai skirtingas plokštes.

1

Nepaisant mažo storio, virtuvės, vonios ar bet kurio kito kambario plokštės lubos gali pagerinti šių patalpų akustines savybes. Jei turite tokį tikslą, įsigykite specialias perforuotas plokštes su substratu, kad sugertumėte garsus.

Pakabinamos lentos lubos gaminamos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Jie nesikaupia dulkių, todėl jie nepadaro pelėsių ar grybų. Lubos reechnye naudoti net patalpose, kuriose keliami reikalavimai dėl švaros (pavyzdžiui, ligoninėse). Jei reikia, lubų plokštes galima lengvai išvalyti drėgnu skudurėliu, mirkytomis muiluotame vandenyje.

Daugelis nenaudoja virvelių lubų virtuvėje, manydamos, kad jie veda kambario aukštį. Taip, tiesa, lubos tampa šiek tiek mažesnės. Tačiau tokios lubos funkcionalumas paneigia šį trūkumą. Galų gale rietuvės lubos puikiai slepia techninę įrangą ir vamzdžius, tačiau tuo pačiu metu lengva pasiekti apšvietimo ir oro kondicionavimo sistemą. Aliuminio virvelių lubos slėps senų lubų defektus: įtrūkimus, dėmę.

Stogo lubos kaip komunikacijos maskavimo priemonė ir išoriniai defektai

Stogo lubos puikiai slepia senąsias lubas, techninę įrangą, vamzdžius ir defektus

Virtuvės lubų spalvų skalė virtuvėje

Populiariausi rėmo lubų spalvos yra baltos spalvos. Daugelis žmonių yra tikri, kad virtuvės lubos turi būti būtent baltos spalvos. Tačiau spalvų pasirinkimas yra labai didelis, o tai priklauso tik nuo savininkų norų ir dizaino sprendimų virtuvėje. Gerai atrodančios lubos su chromu (veidrodine) danga, aukso spalvos ir metalinės. Didelis pakabinamų lubų lubų modelių ir spalvų pasirinkimas leis realizuoti bet kokius dizaino sprendimus jūsų virtuvėje.

Kūrybingas virtuvės dizainas naudojant stogo lubas

Stogo lubos suteikia daugybę galimybių kurti virtuvę

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map