Gipskartonio lubos virtuvėje: funkcijos, montavimo ir apdailos metodai

Gipskartonio lubos virtuvėje: funkcijos, montavimo ir apdailos metodai

Gipskartonio lubos virtuvėje: funkcijos, montavimo ir apdailos metodai

Lubos visada pritraukė dizainerių dėmesį. Senovės laikais karališkieji apartamentai buvo dekoruoti lubomis su turtingu lukštais. Dabar bet kokiame apartamente yra pakabinamų ir pakabinamų lubų. Mes jums pasakysime, kaip gaminti lubas iš gipso plokštės virtuvėje, kad ji taps sėkminga be dizaino idėjos.

Gipso plokštės lubos pagerina virtuvės išvaizdą

Gipso plokštės virvelės virtuvėje gali visiškai pakeisti situaciją

Ši riba gali būti pastatyta ant beveik bet kokio paviršiaus. Gipso lubos virtuvėje, gyvenamajame kambaryje ar darželyje gali būti įvairių formų. Medžiaga yra paprasta naudoti, todėl dizainas gali būti savavališkai sudėtingas. Bet net jei tai bus klasikinis sklandžiai lubos be išsikišimų bei integruota apšvietimo sistemos, tai bus labai sklandžiai ir atsparus krekingo, be to, lubų bus paslėpti visus esamus lubų pažeidimus.

Ne visi gali pasigirti aukštomis lubomis, taigi dažnai žmonės atsisako minties su gipso kartonu. Tiesą sakant, jūs neišleisite daug vietos, be to, galite pastatyti konstrukciją, kuri vizualiai pakelia lubas.

Prieš atlikdami gipsokartoninius darbus:

  • Nestatykite gipso kartono, kurį nusipirkote pastato sandėlyje, ant krašto, kitaip negalima atmesti jų deformacijos galimybės.
  • Laikykite gipso kartono lapus nuo pirkimo laiko iki darbo pradžios, geriau suklijuokite vienas ant kito.
  • Jei nuspręsite, kad gipso gipso plokštės būtų tinkamos virtuvėje, užtepkite drėgmei atsparią medžiagą. Galų gale, po to paveikslas bus atliktas, ir jie visada yra susiję su drėgme. Jei gipso plokštė sugeria drėgmę, ji gali deformuotis. Be to, patalpų specifiškumas prisiima drėgmės lašus. Jei dizainas reikalauja daugybę pasislinkimų, geriau ne naudoti drėgmei atsparią medžiagą, nes ji yra daugiau plastiko.
Kad būtų galima įrengti gipso kartono lubas, šios medžiagos bus reikalingos

Taigi reikalingos medžiagos, reikalingos lubų montavimui iš gipso plokštės

Gipso plokščių lubų montavimas: vaizdo instrukcija

Lubų iš gipso kartono įrengimas virtuvėje: darbo tvarka

Pradėkite darbą nuliniu lygiu. Tada rėmas pritvirtintas, tada sumontuojami gipso plokštės. Susidariusios siūlės užsandarinamos glaistai, po klijuoti pjautuvą, kuris taip pat yra gruntas ir špaklyujus. Darbas baigiamas dengiant paviršių dažais ar tapetu ant vandens. Viršutinėje gipso kartono pusėje virtuvėje arba bet kurioje kitoje patalpoje galite montuoti įvairias lempas, taip pat galima atskirti funkcines zonas.

Zonavimas gali būti atliekamas naudojant reljefines gipso kartono lubas

Lubai vizualiai atskiria darbo plotą nuo likusios virtuvės dalies

Asmuo, turintis norą ir įgūdžius dirbdamas su įrankiais, savo rankomis virtuvėje gali gaminti gipso plokštės lubas. Tiksliau ne tik jo paties, bet ir asistento rankos, nes gipso kartono plokštės yra gana sunkios, ir beveik neįmanoma susidoroti su darbu vienas.

Įrankių reikalauja grąžtą, Ruletė, lygį, atsuktuvas, tiek už didelio skersmens skyles, šlifavimo popierius, mentele, obliavimo peilis, statybos ir, žinoma, jis gipso. Jis parduodamas 9,5 mm storio ir 12,5 mm storio lakštais. Paprastai 9,5 mm storio gipso kartono plokštės naudojamos vidaus apdailos darbams, nes jos yra lengvesnės, tai palengvina montavimo procesą ir pačią konstrukciją. Parduodamas yra ugniai atsparios gipso kartono plokštės, bet jie brangūs, todėl retai naudojamos namuose.

Be to, jums reikės kreipiamojo profilio, tiesios pakabos, lubų profilio, profilio jungties (statybininkai vadiname krabą), varžtais ir kištukiniais vinimis arba pleištiniais inkarais.

Lubų profilis gali būti paimamas iš bet kokio ilgio, tai nėra baisi, jei gabalo ilgis yra mažas, paslėptų sąnarių pagalba jis gali būti padidintas. Kaip profilio tvirtinimo detalės, naudokite tiesiogines suspensijas. Yra ir kitų rūšių pakabos, tačiau tiesios linijos laikomos labiau patikimomis. Kai kurie meistrai patys atlieka pakabas iš profilio. Profilis tiesiog lenkia formos raidę G. Netgi "krabai" gali būti pagaminti iš profilio ir varžtų, kuriuos daugelis meistrų atlieka, nes jungiamieji krabai nėra tinkamos kokybės.

Guolio profilis pritvirtintas prie paruošto paviršiaus

Iš anksto paruoštas paviršius tvirtinamas kreipiamuoju profiliu

Vieno lygio gipso gipso plokštės lubose virtuvėje: montavimas nuotraukomis

1

Pirmas dalykas, kurį reikia atkreipti dėmesį, yra naujos lubos lygis. Kuriant lubas labiausiai tikėtina, kad bus šviesos signalų ryšys. Jei naudojate apverstus lempas, lubų aukštis turi būti didesnis nei 10 cm. Toks erdvumas yra būtinas norint užtikrinti oro cirkuliaciją ir užkirsti kelią šviestuvų perkaitimui. Ar jūs ketinate dekoruoti vienos pakopos lubas iš gipso kartono virtuvėje iš liustra? Tada lubų lygis gali būti nuo 5 cm.

Pagrindinė lubų drobė, pritvirtinta prie tiesioginių pakabų

Tiesioginės pakabos naudojamos pagrindinėms lubų tapyboms tvirtinti

Norėdami rasti atskaitos tašką, geriausia naudoti lazerio lygį arba hidroakumuliacinį lygį. Pažymėkite nulio lygį visam kambario perimetrui. Prie šios juostos bus pridėtas gido profilis. Pritvirtinkite jį su kaiščiais maždaug 0,5 m atstumu.

Po to montuojamas lubų profilis. Norėdami tai padaryti, ant kreipiamojo profilio reikia iškirsti 60 cm atstumu viena nuo kitos. Jie bus pritvirtinti prie lubų profilio išilgai patalpos. Padarykite nedidelę įstrižą iš sienos, kad virtuvės paviršiuje nebūtų deformuojamas gipso plokščių lubų rėmas su temperatūros pokyčiais. Diegimo metu, jei reikia, profilio ilgis gali būti padidintas prispaudžiamųjų jungčių pagalba.

Lubų profiliai yra pritvirtinti su tiesioginiais pakabomis, o jie, savo ruožtu, yra pritvirtinti prie sienos smailiais kas 40 cm ir yra pritvirtinami prie lubų profilio, naudojant savisriegius varžtus. Nustatydami lubų profilį, stebėkite lygį. Valdymas yra lengvas, naudojant ištemptą virvę.

Pritvirtinkite lubų profilį prie atsakomybės

Lubų profilio montavimas yra paprastas, bet labai svarbus veiksmas

Norėdami pagaliau suteikti konstrukcijai stipriąsias savybes, naudokite kryžminius strypus, kurie yra supjaustyti iš to paties lubos profilio. Jie yra pritvirtinti "krabų" pagalba 60 cm atstumu vienas nuo kito.

Taigi skeletas yra pastatytas dideliam virtuvės plotui. Ir jei nuspręsite pagaminti gipso plokštės lubas labai siaurame virtuvėje ar koridoriuje, tokia masyvi struktūra nereikalinga. Pakanka turėti viršutinių gidų vadovo, kuris yra nustatytas su sustabdymu. Būtina pažymėti lygį ir pritvirtinti kreipiamąjį profilį prie sienos. Prisiminkite pranešimus, kurie įvyks jūsų lubose.

Gipso plokštės pritvirtintos prie skersinių

Taigi, atrodo, kad skersinių džemperių montavimas gipso kartono plokštėms tvirtinti

Viengubas lubas sumontuotas lengvai ir greitai

Paprastiausias lubų rūšis iš gipso kartono yra viengubas

Kaip pataisyti gipskartonio lakštus

Kai konstrukcija surenkama, patys pritvirtinti lapus. Būtina iš anksto supjaustyti juos iki pageidaujamo dydžio. Viršutinio sluoksnio ir gipso centro išilgai planuotos linijos pjovimui naudojamas statybinis ar rašomasis peilis. Tada uždėkite lapą ant stalo krašto, įtrinkite ir nukopijuokite antrą kartono pagrindą. Paprastai pjaustytuvuose įpjovimo vietose suformuojamos nelygumai, tai gali būti pašalinta naudojant drožtuvą arba galą šlifuojant švitriniu popieriumi.

Ar ketinate montuoti įmontuotą apšvietimą? Padarykite skylutes paruoštuose rajonuose karūnėlių pagalba.

Dviejų lygių lubos su įmontuotais žiburiais atrodo labai gražiai ir neįprasta

Neįprasti apšvietimo efektai dar labiau patraukia dviejų lygių lubas

Patogiausias būdas nustatyti gipso kartoną tokia tvarka: pirmas visas lapas, tada pusė, tada visa, tada dar pusė. Tai daroma siekiant išlyginti esamus skirtumus. Gipso kartono lakštai tvirtinami prie metalo savisriegiais, kurie turi būti prisukami lygiu. Priešingu atveju, norint paslėpti šias vietas, reikės papildomos shpatlevka.

Kaip apdailos lubas

Žinoma, sukurta konstrukcija toli gražu nėra ideali. Pirma, reikia sandarinti sandariklius ir įtrūkimus glaistai, tada galite tęsti dekoratyviniu apdaila. Gipso plokštės lubos gali būti tepamos, dažytos arba tapetuotos.

Įtrūkimai ir sąnariai turi būti kruopščiai užsukti, kitaip jie sugadins visą darbą

Visi įtrūkimai turi būti padengti, kad nebūtų pažeista lubų išvaizda

Daugiasluoksnė lubų plokštė iš gipso plokštės po to, kai baigsite darbą

Taigi, atrodo, daugiasluoksnė lubų iš gipso kartono

Užpildas gipsokartonovogo lubų virtuvėje prasideda sujungimų tarp lapų ir sienų apdorojimas. Lakštinio gipso paviršius turi būti išvalytas nuo nešvarumų ir dulkių, po to apdorotas gruntu, kad pagerėtų sukibimas. Naudokite tinklelį, kad įtrūktumėte pleistrą. Tai apsaugo nuo plyšių atsiradimo, jei lakštas deformuotas dėl virtuvės temperatūros skirtumo.

Gipso kartono lubos virtuvėje gali būti dažytos visiškai spalvomis. Naudokite akrilinius, lateksinius arba vandens dažus. Atminkite, kad yra tam tikrų matinių ar blizgių rašalėlių naudojimo taisyklių. "Matt" puikiai tinka luboms su nedideliais defektais, kurie nėra visiškai glaistyti. Bet tada jūs turite taikyti keletą dažų sluoksnių. Jei planuojate, kad lubos būtų blizgios, nepamirškite visiškai užpildyti paviršiaus. Tai paslepia netolygumą. Lubų paviršius prieš dažymą reikia apdoroti gruntu (nepriklausomai nuo naudojamų dažų rūšies).

Galite įklijuoti gipso plokščių lubas virtuvėje ir tapetai. Ir jūs galite derinti tapetai ir dažymas, tai gali tapti funkcinio jūsų virtuvės zonavimo elementu. Prieš dažydami tapetą, būtinai sutvarkykite lubas akrilo gruntu. Kalbant apie tapetą, jis tinka visiems - viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir galimybių.

Daugiasluoksnės lubos iš gipso kartono: baigtinių darbų nuotraukos

Paprastai virtuvėje įrengti dviejų aukštų lubas. Jų įrenginiui nenaudojamos jokios papildomos technologijos. Jums tiesiog reikia pridėti lygių lubų ir vadovo profilius. Daugiapakopės lubos skiriasi nuo klasikinės dekoratyvinės formos lygių. Labiausiai sunku padaryti bangų formos lubas, nes jiems reikia išlenkti gipso kartono plokštę.

Kaip lenkti gipso kartono lapą

Gipskartonio dangas tinka montuoti sudėtingas originalias kompozicijas

Naudojant tokią plastikinę medžiagą, galima statyti gana sudėtingas struktūras, pvz., Gipso plokštės kupolo lubas

Toks lubas daro neišdildomą įspūdį visiems savo prabangiai išvaizdai

Pabaigus apdailos darbus, apdailos lubos tampa pagrindiniu kambario dekoratyviniu elementu

Tai galima padaryti dviem skirtingais būdais - "sausas" arba "šlapias". Sausas gipso plokščių lankstymo būdas yra tas, kad grioveliai pagaminti lenkimo pusėje. "Drėgnas" metodas yra lapų maceravimas. Viena pusė turi būti nukirsta specialiu ritininiu ir drėkintu vandeniu. Gipskartonio lapas yra pamirkamas ir iš anksto padėtas. Siekiant sukurti "žingsnius", lakštas sudrėkinamas lenkimo taškų kampu.

Gipskartonio lubų fotogalerija virtuvėje

Gipso plokštės turi būti gerai apgalvotos. Ypač apšvietimas. Galų gale šeima čia daug laiko praleidžia. Paprastai apšvietimas akcentuojamas darbo zonoje arba per valgomąjį stalą. Pavyzdžiui, banguotos lubos iš gipso plokštės virš spintelių gali suteikti papildomą apšvietimą.

Neįprastas rezultatas gali būti gautas derinant lubų su gipso plokšte su vietoje apšvietimą

Taškinis apšvietimas paprastai montuojamas ties gipso plokščių lubomis, todėl yra patrauklių rezultatų

Gipso kartono konstrukcija virtuvėje gali būti visoje lubų perimetro ir būti simetriška ar asimetriška. Galite pridėti apšvietimą. Tikimės, kad peržiūrėdami baigtų kūrinių galeriją galėsite pasirinkti tinkamą variantą.

Būsto lubos gali tapti interjero ornamentu Art Nouveau stiliaus

Kai kuriuose interjeruose būtų tikslinga atrodyti tokia "šukuota" lubų

Efektyvus kambario zonavimas gali būti atliekamas su lubomis

Neįprastos lubų dizainerių konfigūracijos dažnai naudojamos zonos nustatymui

Dėl stačiakampio formos dizaino su prožektoriais lubos yra patrauklesnės estetikos požiūriu

Paprastas dizainas su prožektoriais gali visiškai pakeisti lubų įspūdį

Graži lenkta gipso kartono konstrukcija atrodo sudėtinga, iš tiesų profesionalas gali lengvai susidoroti su užduotimi

Išlenktas lubų dizainas atrodo labai įspūdingas ir atrodo sudėtingas, tačiau su šia užduotimi kapitonas lengvai susidoros

Dizainas, galintis vizualiai padaryti lubas didesnis, dažnai būna virtuvėse ir vonios kambariuose

Šis dizainas gali vizualiai pakelti lubas, kurioms dizaineriai

Originalus dizaino lubų sprendimas tampa svarbiu kambario dekoro detaliu

Griežtos tiesios lubų linijos tapo sėkmingu interjero dekoratyviniu elementu

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 64 = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map