Viskas apie keramines grindų plyteles virtuvėje

Viskas apie keramines grindų plyteles virtuvėje

Keraminės plytelės virtuvėje

Kainų ir kokybės santykiu keraminės plytelės yra geriausias sprendimas virtuvės grindų apdailai, taigi ir populiariausios. Sužinokite, kaip pasirinkti tinkamą grindų plytelę, laikydamiesi mūsų klientų informacijos, taip pat gauti idėjų grindų dizainui pasirinkus fotografijų interjerus.

Pliusai ir trūkumai iš plytelių grindų virtuvėje

Keraminės plytelės turi daug daugiau pliusų nei minusai:

 • Dėl savo lygumo ir antistatiškumo savybės labai lengva valyti ir nesijaudina agresyvių valymo priemonių.
 • Gali būti geros būklės bent 15 metų.
 • Stoiciškai toleruoja tiek potvynius, tiek degimą, temperatūros pokyčius (skirtingai nuo medienos / laminato).
 • Leidžia vietoje remontuoti grindis, pakeičiant tik pažeistas vietas.
 • Keraminės / čerpių plytelės yra pigesnės nei porcelianinės keramikos, parketo ir medinės lentos, dar daugiau akmens, bet gali tinkamai imituoti natūralių medžiagų tekstūrą.
 • Įvairių spalvų, tekstūrų, plytelių dydžių ir mūro modelių galite sukurti unikalų grindų dizainas ir net ištaisyti kai kuriuos kambario trūkumus.

Čia yra minų plytelių sąrašas ir būdai, kaip juos sumažinti:

 • Keramika yra labai šalta, todėl pageidautina ją sujungti šiltų grindų sistema (gera medžiaga turi puikų šilumos laidumą). Taip pat galite plytelės tik darbo zoną, o valgomajame - papuošti šiltesnę medžiagą - medieną. Žemiau pateikiamas kombinuotų grindų plytelių ir laminato pavyzdys.

Plytelė kartu su parketo lenta virtuvėje, kartu su gyvenamuoju kambariu Chruščiovoje

Tačiau jūs galite padaryti dar lengviau ir nulenkti grindų kilimėlius ir įprotį judėti aplink virtuvę šlepetėmis.

Plytelių virtuvėje Chruščiovoje

 • Kitas keramikos trūkumas - prasta garso izoliacija, kuri yra pataisyta papildomu garso sluoksniu.
 • Plytelė yra šiek tiek traumatinė dėl jos slidumo ir standumo. Plytelių grindų mėlynės yra skausmingesnės nei medienai ar linoleumui.
 • Keramika gali įtrūkti, jei ant jo, tarkim, ketaus keptuvėje, kažką sunkiai nuleis. Beje, netyčia kritimo ant grindų indai neišvengiamai bus sugadinti.
 • Plytelių klojimas - tai gana varginantis ir purvinas. Būtina tiksliai apskaičiuoti medžiagos sunaudojimą, tinkamai jį padengti, o svarbiausia - gerai išlyginti pagrindą. Galų gale, jei po plytelėmis yra tuštumų, tada ji visada bus įtrūkusi. Todėl visų remonto darbų metu geriausia pasitikėti meistrais-tileriais, o ne savarankiškai dirbti.

Kokybės rodikliai ir ženklinimas

Kaip pasirinkti virtuvėje grindų plyteles, kurios atsparios padidėjusiam eismui, dažnai plaunant chemikalais ir nuolat pasikeitus temperatūrai? Siekiant nustatyti medžiagos kokybę, žymėjimas ant pakuotės padės.

 • Virtuvei tinka plytelių, ne mažesnių kaip III klasė, pagal nusidėvėjimo pasipriešinimą PEI arba bent 5 laipsnio pagal valstybės standartą. Taip pat dėl ​​padidėjusio atsparumo nusidėvėjimui gali atsirasti pėdos ant tamsaus fono ženklas.
 • Grindų plytelės gali būti 1, 2 arba 3 laipsnių. Pirmasis plytelių laipsnis leidžia tik 5 plyteles sugedus šimtai, o trečias - 25 ar daugiau.
 • Renkantis grindų plyteles įsitikinkite, kad jis tikrai yra grindų. Tai jums parodys ženklą pėdos pavidalu. Sienų plytelės su palmių ženklu grindims nėra gera. Beje, grindų plytelės, priešingai, gali būti sukrauti ant grindų ir sienų.
 • Kad ant grindų būtų kiek įmanoma subraižyti, pasirinkite plytelę, kurios kietumas yra ne mažesnis kaip 7 vienetai Mohoso skalė. Tada nei iš gatvės atnešto smėlio, nei ant grindų nulaužto peilio ar stiklo nepažeidžiamas keramikos paviršius.
 • Kokią plyteles turėčiau pasirinkti virtuvėje - blizgiu ar matiniu? Praktiškumo požiūriu pageidautina matinių arba pusiau matinių plytelių, nes ji yra labiau atspari įbrėžimams ir įbrėžimams. Svarbiausia, kad matinės plytelės neturi ryškios reljefo ir šiurkštumo, kitaip tai bus sunku rūpintis. Blizgus plytelių labai graži, lengva valyti ir palengvinti regėjimo erdvėje, bet, deja, gali būti tik 5 ar 6 taškai pagal Moso skalę, ir todėl lengviau pažeisti kietų - smėlis, stiklo ir metalo.
Plytelės virtuvėje ir koridoriuje

Viena virtuvės grindų ir koridoriaus plytelė turi būti ypač atspari įbrėžimams (ypač nuo smėlio, kuris kaupiasi prieškambaryje) ir turi mažiausiai 7 taškus pagal Mohos kietumo skalę

 • Į grindis virtuvėje nebuvo per daug slidžių, turėtumėte pasirinkti plytelę, kurios trinties koeficientas ne mažesnis kaip 0,75. Beje, jei jums, saugumo virtuvių prioritetuose virtuvėje, mes patariame jums pasirinkti šiek tiek grubus plytelių, kaip parodyta toliau esančioje nuotraukoje ir su nedideliu atleidimu. Deja, tokia danga yra šiek tiek sunkiau išlaikyti nei sklandžiai arba blizgus plytelės.

Grindų plytelės su reljefu

 • Siekiant užtikrinti, kad grindys virtuvėje būtų atsparios plovimui, net ir agresyviomis valymo priemonėmis, pasirinkite mažiausiai poringą plytelę su minimalia drėgmės absorbcija, tai yra, AA žymima plytelė.

Žinoma, kuo aukštesnė kokybė, tuo brangesnė kaina. Paprastai gera plytelių kaina be permokėjimo už dizainą ir markę yra nuo 20 iki 36 eurų už kvadratinį metrą.

Matmenys ir formatai

1

Grindų plytelės / keraminės plytelės dažnai yra stačiakampės arba kvadratinės.

 • Dažniausiai dydžiai yra formatai. 20 × 20, 25 × 25, 20 × 30, 30 × 40, 33 × 33, 40 × 40 cm ir jų tęsiasi nuo kanonus 1-3 cm įvyksta dažnai variantai, ir nedidelio formato plytelės × 15 15 ir 10 × 10 cm.
Plytelių virtuvės grindys

Interjero virtuvėje stačiakampio plytelių plotis 20x30 cm

Nestandartinės didelės plytelės virtuvės interjere

Nestandartinės didelės plytelės virtuvės interjere

Plytelių formatas ir dydis lemia ne tik grindų išvaizdą virtuvėje, bet ir galutinę apdailos kainą bei sudėtingumą, atliekų kiekį ir pjaustytų plyteles. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti dydį ir formą:

 1. Idealiu atveju, plytelių dydis turėtų būti toks, kad, kai jie buvo sudėti, genėjimas buvo reikalaujamas kuo mažiau, o atliekos buvo suformuotos kuo mažiau. Apskaičiuokite tinkamą plytelių kiekį ir nustatykite optimalų jūsų virtuvės dydžio dydį, padėsiu piešimo išdėstymui. Paprasčiausi skaičiavimai ir brėžiniai gali būti atliekami atskirai, ginkluoti skaičiuotuvu, nešiojamuoju kompiuteriu ir skaičiavimo vadovu (plg. čia).
Paprasti plytelės virtuvėje

Pats paprasčiausio plytelių klojimo pavyzdys

 1. Sudėtingų maketų apskaičiavimas geriausiai patikėtas specialistui. Svarbiausia yra suteikti jam tikslius virtuvės matmenis, atsižvelgiant į visas savybes (briaunos, nišos, vamzdžiai ir tt), pasirinkti keletą plytelių parinkčių, kurios jums patinka, ir nuspręsti dėl išdėstymo modelio. Paprastai dizainerio-dizainerio paslauga teikiama nemokamai, vėliau užsakant medžiagą.

Apskaičiuodamas tikslią plytelių skaičių, pridėti prie šio skaičiaus dar 10-15% akcijų. Būtina tikrai kovoti, aptikti santuoką ir vietos grindų remontą ateityje. Jei staiga įsigyjamų plytelių nepakanka, yra didžiulė rizika neparodyti to paties tono / kalibro plytelių.

 1. Prieš mokėdami už pirkimą įsitikinkite, kad visose dėžutėse yra tas pats matuoklis, tai yra faktinis dydis, kuris gali skirtis nuo nominalo 5-7 mm. Kalibras nurodytas ant pakuotės šalia nominalaus dydžio, pavyzdžiui, pvz .: 30 × 30 cm (W288x288 mm), arba tik abėcėlinis / skaitmeninis kodas, kaip žemiau pateiktoje pavyzdinėje nuotraukoje. Beje, tokia klaida yra ne santuoka, o tik technologinė keramikos gamybos ypatybė.
Plytelių supakavimas su kalibro ir tonas

Siekiant užtikrinti, kad plytelių būtų pastatyta plokščia, be kliūčių siūlių ir siūlių, įsitikinkite, kad jis turi tą patį kalibro

 1. Jei pagrindas yra netolygus, tada jo apdailai reikia pasirinkti 10 × 10 cm arba 15 × 15 plyteles. Taigi grindų skirtumai bus mažiausiai pastebimi, o danga bus labai stipri. Tiesa, šiek tiek sudėtingesnė yra nedidelė plytelių klijavimo ir valymo procedūra.

Plytelių tonas

Be kalibro, svarbiausia yra plytelių tonas, t. Y. Tikrasis atspalvis. Faktas yra tas, kad tonas visada skiriasi nuo partijos į partiją, nepaisant tos pačios spalvos ir priklauso vienai kolekcijai. Skirtumas tarp įvairių plytelių gali atrodyti gana nereikšmingas, bet po stiliaus, greičiausiai, taps pastebimas. Atspalvių paklaida yra ta pati keramikos gamybos ypatybė, kurią gamintojai nusprendžia rūšiuodami medžiagą pagal toną.

Pirkdami plyteles arba pristatydami prekes namuose, patikrinkite visų dėžutės tonas. Paprastai jis rodomas šalia kalibro abėcėlės ar skaitmeninio kodo pavidalu.

Ką daryti, jei vieno tono plytelės nepakanka? Tokiu atveju paimkite plyteles kuo arčiau pagrindinio ir nustatykite, kur jis bus mažiausiai pastebimas. Pavyzdžiui, pagal virtuvės komplektą, šaldytuvą arba po stalu.

Grindų dizainas, plytelių spalvos ir stiliaus pasirinktys

Ir dabar kalbėkime apie įdomiausius - planuodami grindų dizainą, pasirinkdami spalvą, tekstūrą ir plytelių išdėstymo modelį. Štai keli patarimai, kuriuos turėtumėte pradėti naudoti:

 • Jei maža virtuvė, tada stumkite sienas, padėsianti plyteles, padėtas ant įstrižainės, eglutės ar išbėgęs. Atminkite, kad pernelyg didelės plytelės gali vizualiai "išspausti" ir be to maža erdvė.
Diagonalinis plytelių išdėstymas

Juodos ir baltos plytelių išdėstymo pavyzdys įstrižai

Plytelių sandarinimas su nuokrypiu

Grindų plytelės išdėstytos nuosekliai

 • Jei virtuvė yra siauras, tada plytelės turėtų būti parinktos stačiakampio formos ir pastatyti per grindis.
 • Ant erdvi virtuvė grindų plytelės yra pageidaujamos vidutinio ar didelio dydžio, mažos plytelės gali prarasti ir perkrauti interjero daug siūlių. Tačiau nepamirškite, kad kuo didesnė plytelė, tuo mažiau jėgų.
 • Erdvi virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
 • Erdvi virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
 • Erdvi virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
 • Erdvi virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
 • Plytelių grindys be siūlių (iš pataisytų plytelių) - universali ir lengvai prieinama. Tačiau, kadangi danga yra beveik monolitinė, ji tampa mažiau patvari.
 • Jei virtuvėje trūksta natūralios šviesos, tada šiltas grindų sluoksnis bus labiausiai ekologiškas. Priešingai, jei kambaryje daugiausia uždega saulės spindulių, tada plytelę reikėtų pasirinkti vėsiai atspalviui, pavyzdžiui, pilkai arba mėlynai.
 • Paprastos ir vidutinės sodrumo plytelės yra daug praktiškesnės nei tamsios, pavyzdžiui, juodos arba tamsiai rudos spalvos. Dėmės, lašai vandens, trupiniai ir dulkės ant jo yra praktiškai nematomos. Tačiau per šviesiai plytelės turi silpnąsias vietas, kurios greitai užterštos ir galiausiai tamsėja.

Šviesos plytelės šalies virtuvėje

 • Grindų plytelės turėtų būti derinamos su sienomis ar kitais interjero elementais - prijuostė, virtuvės komplektas ir net užuolaidos. Pavyzdžiui, plytelės spalva gali būti parenkama paveikslėlio tone ant tapetų arba tokiu pat stiliumi su prijuostė, kaip ir interjere, esančiame toliau esančioje nuotraukoje.
Plytelės iš plytelių tipo

Šios klasikinės virtuvės prijuostė ir grindys susiduria su ispanų plytelėmis "Vives"

 • Dažniausiai grindys vaidina neutralų foną, kuris nepertraukia kitų interjero elementų. Bet kartais tai yra grindų danga, kuri tampa pagrindiniu akcentu, pavyzdžiui, jei plytelė yra šviesi, su kontrastine mentele arba su raštu. Šiuo atveju labai svarbu papuošti likusį interjero elementą pakankamai tvirtai.
 • Paprastai šiuolaikinės interjero elegantiškos plytelės turi būti lygios, monofoninės ar imituojančios medžio, akmens, roplių odos ir kitų neįprastų tekstūrų.
 • Moderni virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
  Tamsiai pilkos plytelės ant grindų
 • Moderni virtuvė su plytelėmis išklotomis grindimis
  Tamsiai pilkos plytelės ant grindų

Modernus plytelių grindų dizainas

 • klasikinės virtuvės tinkamesnė kvadrato formos ir mažo dydžio akmens (nuo 10 × 10 cm iki 30 × 30 cm) plytelės, medžio plytelės (nors tai dažniausiai yra porcelianas) arba plytelės su raštu.

Plytelių po pilka akmeniu

Taip pat žiūrėkite medžiagą: Kaip įdėti plyteles savo rankomis.

Jei vykstate į parduotuvę

Prieš eidami į parduotuvę kruopščiai išmatuokite virtuvę, grubiai nustatykite dangos modelį, dangos spalvą ir dizainą kaip visumą.

 • Nepamirškite patraukti nešiojamojo kompiuterio ir švirkštimo priemonės, kad užrašytumėte pardavimo galimybių parametrus: gaminį, kainą, gamintojo pavadinimą ir kolekciją, o svarbiausia - matmenis (kalibras planavimo stadijoje gali būti ignoruojamas). Grįžk namo, atidžiai apsvarstykite, kokios rūšies plytelių pasirinkti pagal dydį ir dizainą, apskaičiuokite medžiagos sunaudojimą, jei įmanoma, sukurkite maketus, perskaitykite atsiliepimus ir rinkitės rinką. Galbūt kai kuriose internetinėse parduotuvėse pageidaujamo straipsnio plytelės yra pigesnės.
 • Ir dar kartą primename, kad prieš apmokėdami pirkinį turite pakartotinai patikrinti langelių kalibru ir toną, taip pat įsigyti medžiagą, kurioje yra bent 10% marža.

Nuotraukų galerija

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

31 + = 34

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map