Sifono įrengimas virtuvėje 4 žingsniais

Sifono įrengimas virtuvėje 4 žingsniais

sifono įrengimas virtuvėje

Sifono įdiegimas virtuvėje yra labai paprasta užduotis, kuri užima ne daugiau kaip 20 minučių ir nereikia nieko, išskyrus atsuktuvą. Ypač, jei jums reikia įdėti naują sifoną į dar neįdiegtą naują kriauklę. Tačiau, jei jums reikės pakeisti seną įrenginį, sunku daugiausia išardyti, o ne įdiegti. Todėl raginimas santechnikos ir pinigų išleisti tai neturi prasmės.

Kolbos sifonas ir hidraulinis kištukas

Pagal virtuvę skirti sifonai skiriasi - įprastai ir dvigubai plaunami, su galimybe prijungti prie plovimo arba indaplovės, su perpildymu arba be jo, iš metalo ar plastiko, pavyzdžiui, buteliuko arba vamzdžio. Tačiau visi jie yra įrengti maždaug vienodai, todėl mes parašėme vieną nuoseklią instrukciją su papildymu - įdiekite sifoną su perpildymu ir dvigubo sifono įrengimą dviejų valandų kriauklei.

Ir, žinoma, visi sifonai vieną paskyrimą į kitas pareigas - ne nesandarus, tai yra, nuotekų kvapai per vaizdus į karterio vandens antspaudą, taip pat sulaikyti jam likusių maisto, šiukšlių, smulkiems daiktams.

Šiame vadove aptarsime tradicinio plastikinio sifono butelio (kolbovogo) tipo montavimo metodą, kuris dažnai papildo virtuvės kriauklę, nes tai labai paprasta valyti.

Jums reikės

 1. Atsuktukas - norint išmontuoti reikia tvirto tinkamo dydžio atsuktuvo, o montuojant naują sifoną galite valdyti net moneta, ypač jei įsigijote modernų sifono modelį;
 2. Nykštukų pjovimo įrankiai, juostiniai matmenys, švitriniai popieriai - kartais reikia pjaustyti vamzdžius arba gofruotą iki norimo dydžio ir šlifuoti jų kraštus.

1 veiksmas. Senojo sifono išmontavimas

Senojo sifono išardymas

Prieš įrengdami naują virtuvės sifoną, turite pašalinti seną. Norėdami tai padaryti, nuimkite tvirtą atsuktuvą ir atsukite varžto centrą į drenažo angą, kaip parodyta paveikslėlyje dešinėje. Būtinai pastatykite baseiną po sifonu. Kai sifonas pašalinamas, išvalykite drenažo skylę.

 • Drenažo tinklelio veržlė ir sraigtas dažnai sąveikauja tarpusavyje, todėl ją labai sunku iškirpti. Jei negalite išgrąžinti varžto, tuomet reikia nuimti sifono apačią, palikti vieną vamzdį, o tada bandyti pasukti, kad būtų lengviau su veržle ir be varžto. Dažniausiai šios manipuliacijos yra pakankamos.

2 žingsnis. Sifono surinkimas

Išsami informacija apie sifoną

Išdėstyti visas detales priešais jį, Išgrupuoti jų rūšį, ir tada pamatysite, kad daugelis detalek tik iš pirmo žvilgsnio, bet iš tiesų, jie gali intuityviai renkasi, nes visi sandarikliai tinka dydis ir atitinkamų dalių sifono.

 • Butelio sifono įtaisas (be perpildymo): įvairių diametrų, tarpinių veržlių, filtro vamzdžių, 2 sifono dalių, gofruotės sandarinimo žiedai, taip pat nuotekų tinklelis ir varžtas;
 • Visi elementai turi būti sandarūs, bet ne per sunkūs, kad nebūtų pakenkta trapiems plastikiniams sriegiams ir tarpikliams.

Štai kaip tinkamai rinkti sifoną virtuvėje:

 1. Pirma, paimkite didžiausią plokščią tarpiklį ir padėkite ant didžiausio sifono angos, tada užsukite dangtelį prie jo. Dabar pamatysite, kad sifone yra du skylės skylutės - iš viršaus ir iš šono.

Kaip surinkti sifoną

 1. Dabar paimkite vamzdį (jis bus pritvirtintas prie kriauklės) ir pasirinkite tinkamą kūgio tarpiklį ir įbrėžtą veržlę. Pirma, pritvirtinkite jungiamąją veržlę ant smeigtuko, tada priveržkite kūginę tarpiklį nulenkiamu galu. Mes įkišame filtro vamzdį į viršutinę sifono anga ir sandariai, bet ne pernelyg stipriai, sukdami juos.

sifono surinkimas

1
 • Kartais filtro vamzdis su kriaukle piltuve taip pat turi būti sujungtas į vieną bloką;
 • Būkite atsargūs - šiame filtravimo vamzdžio drenažo piltuve turi būti veržlė, jos veikimo metu nepraraskite.
 1. Jis lieka lygiai taip pat kaklaraištis dumplės vamzdelį: don jį veržlę, tada ruožas tarpiklio smailėjanti buką galų gale, ir tada pritvirtinti gofravimo sifoną. Na, visa tai, sifonas surenkamas. Likusi informacija bus reikalinga kitam žingsniui.

sifono surinkimas

3 žingsnis. Sifono įrengimas

Atėjo laikas įdiegti surinktą įrenginį:

 • į sifono vamzdį įkišame sietinio vamzdžio griovelę su juostelėmis aukštyn, o po metaline grotelėmis mes ištempome likusį žiedą, kaip parodyta toliau esančioje nuotraukoje;
 • Dabar mes įdėjome sifoną po kriaukle (po kanalizacijos skylute) laikykite jį ir lygiuokite, o iš viršaus, t. Y. jau virš kriaukle, mes įdėjome metalinę grotelę;
 • įkiškite varžtą į grotelę ir užsukite jį atsuktuvu ar monetu.

Sifono montavimas virtuvėje rankomis

Žingsnis 4. Prijunkite gofruotę prie posūkio vamzdžio

Paskutinis žingsnis yra tiesiog prijungti gofruotę į kanalizaciją, išplėsti ją iki norimo ilgio.

Sifono montavimas virtuvėje savo rankomis - prijungimas prie kanalizacijos sistemos ir patikrinimas dėl nuotėkio
 • Paprastai nuotekų srauto skersmuo yra 50 arba 40 mm, o pačios gofruotos dažnai gaminamos 50 mm skersmens, kurios prireikus gali būti pjaustomos su 40 mm žirklėmis;
 • Vietoj gofruoto vamzdžio galima ir netgi pageidautina naudoti standžią čiaupą.

Dabar mes patikriname sifoną dėl nuotėkio, užpilame vandeniu, kad suformuotume vandens antspaudą. Jei jis nieko neplaukia, tai jūs padarėte viską teisingai.

Papildymas - sifono įrengimas su perpildymu

Jei jūsų kriauklė yra perpildyta, sifonas bus įrengtas maždaug tokiu pačiu būdu, kaip aprašyta aukščiau. Išskyrus tai, kad tuo montuojant įrenginį etape (žr. Žingsnis №2) yra papildomai reikalaujamą surinkti pati perpildymo, kaip parodyta nuotraukoje žemiau. Principas derinant perpildymo vamzdis į problemą yra tas pats, kaip ir ankstesnėje pareiškimo - pirmasis mesti veržlę, tada žiedine d buką galą perpildymo, tada įterpti perpildymo į lizdą ir priveržkite veržlę.

Sifono surinkimas su perpildymu savo rankomis

Dabar jums reikia prijungti kriauklę su perpildymu su varžtu ir atsuktuvu. Mes tęsiame toliau pagal instrukcijas žingsniais Nr. 3 ir Nr. 4.

Sifono montavimas su perpildymu savo rankomis - tvirtinimas prie kriauklės

Ir kaip diegti sifoną dvigubai kriauklei?

Dvigubas sifonas dvigubam skalbimui

Dviejų sekcijų kriaukle turi būti specialiai suprojektuotas dvigubas sifonas. Tokie sifonai turi du išteklius, kurie sujungia vieną sifoną, kuris gali būti ir svogūnas, ir vamzdinis. Jie taip pat gali turėti posūkius į skalbimo mašiną arba į indaplovę, lygią kairėje pusėje.

Įrengimas yra pagamintas ant pirmiau aprašytą su vieninteliu skirtumu principo, kad pirmiausia turite užsegamas du vamzdis su nutekėjimo į dvi kriauklės, tada pagal kriauklės reikia prisijungti dviejų vamzdžių dirigentas ir tada dirigentas varžtais prietaiso pailsėti. Jei reikia, vamzdžiai turi būti supjaustyti iki norimo ilgio pjaunamąja pjaustytuvu, šlifuojant kraštus švitriniu popieriumi.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

41 − = 38

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map