Plastikinės plokštės virtuvės lubose - pelningos ir praktiškos

Plastikinės plokštės virtuvės lubose – pelningos ir praktiškos

plastikinės plokštės virtuvės luboms

Apdailos plastikinės plokštės leidžia jums gauti estetines lubų dangas, kurios bus ne tik gražios, bet ir lengvai prieinamos - tuo tarpu montavimo kaina yra minimali. Kokios yra plastikinių plokščių privalumai virtuvės lubose? Apsvarstykite jų pagrindinius privalumus "virtuvės" sąlygomis.

PVC plokščių privalumai virtuvėje

Plastikiniai lubų skydai virtuvėje

Pirma, tokia apdaila yra nepaprastai lengva rūpintis. Norėdami jį išvalyti, specialių medžiagų nereikės - dirvos džiūvimas ir sodmenų nusėdimas ant virtuvės lubų, lengvai valomas. Valymo priemonių pasirinkimo apribojimai egzistuoja tik ant blizgių ir veidrodinių paviršių - čia negalima naudoti abrazyvinių medžiagų.

Antra, PVC plokštės išgyvens net galingiausią potvynį - ir sausos sau be žalos, nereikalaujant jokio jūsų įsikišimo. Jei norite pašalinti lubų iš plastiko, tai būtina tik tuo atveju, jei į jūsų butą pateko vandens kiekis yra labai didelis. Dėl medžiagos atsparumo drėgmei dažniausiai naudojama lubų pamušalu vonios kambaryje ir balkonu. Gerai, virtuvėje, ypač svarbu, jei jūs dažnai užtvindai iš viršaus.

Trečia, lubų plokštės virtuvėje padeda paslėpti ryšius (laidus ir vamzdžius).

Ketvirta - didžiulė šio tipo pakabinamų lubų plius yra tai, kad jiems nereikia visiškai plokščios lubos ir paslėpti net jos reikšmingų defektų.

Verta paminėti ir tokius PVC lubų privalumus kaip:

 • Formos stabilumas ir stabilumas net aštrių temperatūros pokyčių atveju;
 • Galimybė patogiai įrengti patrauklias vietoje žibintai bet kurioje aprėpties vietoje;
 • Plastikinių lubų taisymas ir montavimas gali būti atliekamas atskirai. Šiuo tikslu rėmas yra sumontuotas, prie jo pritvirtintos plastikinės plokštės iš viršaus. Nebūtina sukurti idealiai plokščio pagrindo paviršiaus;
 • Ši apdaila suteikia papildomą garso izoliaciją, į rėmą įtraukiant tinkamas medžiagas;
 • Plastikiniai lubos yra ekologiškai saugios ir neturi pašalinio kvapo, nei palankiai skiriasi nuo įtempių konstrukcijų;
 • Įperkama kaina.

PVC, lubos trūkumai gali būti pažymėti tik tai, kad dizainas priklauso pusę, ir taip bus mažai sumažinti bendrą lubų aukštis.

Pasirinkite dizainą

Dekoravimo plastikiniais skydais taip pat yra daug skirtingų dizaino sprendimų. Tokie lubos gali tapti veidrodžiu ar permatomos, imituojant keramiką, bambuką, metalą ar marmurą, "po medžiu" ar netgi po "oda".

1

PVC plokštės su raštu

PVC plokštės su mediniu dizainu

Žinoma, pasirenkant tekstūrą ir spalvą, bendras stiliaus sprendimas kambariui yra labai svarbus, tačiau tamsi lubų iš plastiko nerekomenduojama. Tradiciškai naudojamos pastelinės spalvos, mėlynos ir smėlinės atspalviai. Beje, šviesos spalvos taip pat leidžia vizualiai išplėsti erdvę.

Plastikiniai lubų skydai virtuvėje
Plastikiniai lubų skydai virtuvėje - medžio imitacija
Dviejų lygių lubos iš plastikinių plokščių
Plastikiniai lubų skydai - šviesos

Baltoji plastikas bus labai panaši į brangiausią baltą medinį pamušalą ir tinka bet kokio stiliaus ir spalvos interjerui.

Matinės plokštės virtuvėje atrodys geriau, o vonios kambaryje yra tinkamesnis blizgesys.

Ką ieškoti parduotuvėje

Kai nuspręsite dėl dizaino, turėsite pereiti prie medžiagos pirkimo. Svarbu įsigyti kokybiškų plastikinių plokščių, todėl jums reikia atsižvelgti į šias rekomendacijas:

 • Plastikiniai lakštai ir jų kraštai privalo būti lygūs - net menkiausias šiurkščiavilnių jungčių ploto plotis lemia tai, kad bus pažeista pakabinamos konstrukcijos vientisumas;
 • Kiekviena PVC plokštė turi būti tolygiai nudažyta, be jokių įskilimų. Jei dizainas suteikia spalvų perėjimą vienoje drobėje, jis turi būti vienodas ir lygus;
 • Plokštės taip pat neturėtų būti per plonos ir minkštos.
 • Norėdami patikrinti plastiko kokybę jėgomis, išspauskite dangtelį dviem pirštais ir keletą kartų sulenkite kampą - kokybės plokštė neturėtų įtrūkti ir dar labiau susilpnėti, tik leidžiama tik nedidelė deformacija.

PVC lubos plokštės yra lengvesnės ir trapesnės nei sienų plokštės, todėl transportavimą ir įrengimą reikia atlikti labai atsargiai.

Mes apskaičiuojame medžiagų sunaudojimą: plokštes, grindjuostes, profilius ir tvirtinimo detales

PVC plokštės storis paprastai yra 5-10 mm, plotis 250-500 mm, o ilgis svyruoja nuo 2,7 m (standartinis) iki 3 m. Lentynos turi tris metrus ilgio.

Norėdami apskaičiuoti plastikines plokštes, pirmiausia nustatykite lubų plotą ir paskui padalykite šį skaičių į vieną plokštės plotą (nurodytą pakuotėje). Į gautą figūrą pridėkite 15 proc. Išpjaustytų daiktų ir apvalykite šiuos duomenis didžiojoje vakarėlyje.

Dėl virtuvės perimetro būtina įdiegti kreipiamąjį profilį UD (standus), o karkaso pagrindo skerspjūvis turi būti lengvas, tai yra CD.

Apskaičiuokite lentos gamybai skirtų profilių skaičių. Norėdami tai padaryti, paruoškite savo lubų diagramą ant lapo narvelyje. Dabar pažymėkite profilius, kurie bus įrengti per kambarį lygiagrečiai vienas kitam. Atstumas tarp jų turėtų būti apie 60 cm. Apskaičiuokite, kiek profilių reikės, atsižvelgiant į tuos, kurie bus įrengti aplink virtuvės perimetrą. taip pat apskaičiuoti norimą numerį inkarų (tvirtinimui profilius) ir varžtais (skirti prijungti plokštes) skaičiavimo: 1 su kaiščiu 50 cm aprašymą ir sriegimo nuo 1 iki 50 cm ilgio PVC plokštės. Antgalis gali būti pagamintas iš medinių sijų, o vietoj varžtų naudojami 6 mm smeigtukai. Tačiau nepamirškite, kad medinis rėmas tęsis tol, kol bus metalinis rėmas.

Norėdami apskaičiuoti reikalingą grindjuosčių plokščių skaičių ir ilgį, padalinkite viršutinės ribos perimetrą į 3 (nuo grindjuostės ilgio iki 3 metrų), tada apvyniokite šį skaičių iki trijų kartų.

Ką reikės darbui - būtini įrankiai ir komponentai

Mums reikės tinkamų standartinių matmenų (5-8 mm storio, 6 metrų ilgio, 25 cm pločio) ir pasirinkto dizaino PVC plokštės. Taip pat būtina:

 • Rėminimo profiliai;
 • PVC audinys;
 • L tipo profilis;
 • Montavimo kampas;
 • Mediniai skrituliai, kurių skerspjūvis yra apie 40x20 arba 50x25 mm, arba metaliniai profiliai HA sistemoms tvirtinti;
 • Metalinis tvirtinimas P-tipo, kuris naudojamas gipso kartono plokštumos lubose.

Kalbant apie įrankį ir tvirtinimo detales, remontas reikalauja:

 • Varžtai, plastikiniai kaiščiai;
 • Metalo kabės ir susegimo staklės;
 • Atsuktuvas / gręžtuvas;
 • Maišytuvai;
 • Hammer;
 • Metalo žirklės arba medžio pjūklai (priklausomai nuo to, kokia medžiaga naudojama rėmo sukūrimui);
 • Lygis;
 • Ruletė;
 • Peilis;
 • Kampelis;
 • Pieštukas / žymeklis.

Nepamirškite, kad plastikinės plokštės gaminamos virtuvėje, tai yra vietoje, kurioje yra daug drėgmės. Taigi jūs neturite daryti remontą dažnai toliau tvarkomi medinę dėžę apsaugos sprendimas, kuris pagerina medienos atsparumą drėgmei. Jei to nepadarys, labai greitai PVC bus "švino".

Parengiamieji darbai

Prieš pakabinkite plastikines plokštes ant virtuvės lubų, turite paruošti pagrindą. Prieš tvirtinant rėmą iš pagrindinių lubų, atsikabina glaistai ir tinkas (ne visiškai, o tik dalelės).

Tada pradėkite kurti plastikinių plokščių sistemą. Tam reikia:

 1. Pažymėkite rėmo apačios vietą - ji naudoja vamzdinį vandens lygį.
 2. Jei naudojate metalinį rėmą, pirmiausia į sieną prijunkite UD profilius. Tarp skerdenos apačios ir lubų (pagrindo) turi būti bent 25 mm.
 3. Įdiegus UD profilius, pagrindiniai montuojami iš metalo arba medžio. Jie yra pritvirtinti tiesiai prie lubų, naudojant U formos metalinius įtaisus. Tarp tvirtinimo detalių reikia laikyti mažiau nei 70 cm atstumą. Kuo mažesnis nustatomas žingsnis, tuo patikimesnė ir standesnė bus visa konstrukcija. Savisriegiai sraigtai naudojami medinėms sijoms tvirtinti, o metaliniai profiliai pritvirtinami naudojant "blusas".

Plastikinių plokščių montavimas ant lubų - metalinių profilių ir medinių sijų skeletai

Plastiko tvirtinimas

Pirmiausia iš PVC lapų iškirpti - jų ilgis yra mažesnis nei 5 mm atstumu tarp sienų (ilgis).

Darbas turi prasidėti nuo lango. Į nustatytus profilius reikia taisyti tvirtinimo dirželius, o paskutinis tvirtinimo kronšteinas montuojamas ant priešingos sienos prie sienos ir paskutinį koją.

Tada į griovelius fiksavimo strypų mes įdėti į cokoliai, kurie anksčiau buvo apkarpyti iki norimo ilgio.

Kiliminių lubų montavimas - tvirtinimo strypai

Pirmasis skydas yra įstumtas į plyšį tarp grindjuostelės ir tvirtinimo diržo, išlygintas ir pritvirtintas varžtais su plataus variklio dangčiu. Tada kiekvienas kitas skydas yra pritvirtintas prie ankstesnio skydo griovelio ir taip pat prisukamas ant rėmo sraigtais.

Šildymo vamzdis gali praeiti pro lubas. Norėdami juos apsisukti, plastikinėse plokštėse supjaustykite norimus skersmenis. Ir nepamirškite, kad šalia vamzdžių PVC apdaila gali būti sugadinta.

Paskutinis PVC dalis prieš sumontavimą būtinai išpjova išilgai montavimo krašto į norimą plotį ir įkišama į tarpą tarp juostos ir profilio, o tada į priešpaskutinio skydelio griovelį.

Dabar lieka tik įdiegti paskutinį stalą ir pataisyti lubas virtuvėje, kai naudojamos plastikinės plokštės gali būti laikomos užbaigtomis.

Daugiau informacijos apie pakabinamų lubų montavimą iš plastikinių PVC plokščių ir šviesos diodų išvedimo laidų rasite šiame vaizdo įraše:

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map