15 gudrybių dizaino virtuvė su mažomis lubomis

15 gudrybių dizaino virtuvė su mažomis lubomis

15 gudrybių dizaino virtuvė su mažomis lubomis

Žemos lubos, kurių aukštis yra 2,4-2,5 m, būdinga tipiškiems skydinių namams, į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant remontą ir virtuvės dizainą. Šioje medžiagoje rasite 15 paprastų metodų, kurie padės jums vizualiai padidinti virtuvės aukštį, keletą patarimų apie tai, ką daryti, taip pat 30 nuotraukų iš tikrųjų mažos klasės virtuvių.

15 dizaino gudrybių

 1. Balta siena + balta lubos

Apskritai, nebūtinai lubos ir sienos turėtų būti balta, pagrindinis dalykas - kad jie buvo tokie pat tonai. Ši technika ištrins ribas tarp paviršių, todėl virtuvė atrodys didesnė.

 1. Aukštos virtuvės su baltais fasadais viršutinėse spintelėse

Galvos aukštis iki lubų gali būti visiškai baltas arba tik iš dalies, būtent viršutinėje dalyje. Taigi kabošųjų spintelių fasadai sujungiami su lubomis ir "horizontaliai" neišpjaus sienų. Jei rinkinys nėra didelis, tada viršutinių spintelių fasadai turi būti parinkti sienų tonu.

Ausinės su baltais viršutiniais spinteliais

 1. Rack arba paneled virtuvės fasadai

Mūsų tikslas - kuo daugiau vertikalių linijų įnešti į interjerą. Jei sukursite virtuvės dizainą nuo nulio, rekomenduojame rinktis su plokšteliu ir, pageidautina, gręžiniu fasadais kaip šioje nuotraukoje.

Ausinės su fiksuojamomis dėžutėmis

Ausinės su fiksuojamomis dėžutėmis

 1. Tapetai / užuolaidos vertikaliose juostose

Spalvoti paveikslėliai vertikalioje juostoje sukuria reikiamą optinę iliuziją, vizualiai ištempiančią sienas į apačią. Pokleit dryžuotas tapetai gali būti ant vieno akcento sienos arba visi keturi vienu metu. Beje, tokiomis spaudomis drobės yra daug lengviau prisijungti, o tarp jų beveik nėra pastebimų siūlių.

 • Tiesa yra, dryžuota tapetai ir trūkumai - jie vizualiai susiaurina erdvę, todėl siauromis ir pailgintomis virtuvėmis draudžiama.
 • Ypač gerai atrodantys dryžuoti tapetai klasikinės virtuvės interjere, kaip, pavyzdžiui, toliau pateiktoje nuotraukoje (lapuose).
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 • Virtuvė su dryžuotomis tapetomis
 1. Tapetai su vertikaliu piešiniu

Ne tik juostelės tapetai, bet ir bet kokios vertikalios linijos užsklandos padės padidinti virtuvės aukštį. Medžių, išsikišusių virš augalų arba, tarkim, vertikaliai išdėstytų kartojančių elementų, jei jų nėra, vaizdai netaptų lygiai taip pat mažesni, kaip ir žemos lubos.

 • Tapetai su vertikaliu piešiniu
 • Tapetai su vertikaliu piešiniu
 1. Romantiškas tapetai
1

Rombas tapetai taip pat gali apgauti mūsų regėjimą, kad virtuvė atrodytų aukštesnė. Tuo pačiu metu, jie nebus sumušti erdvę, skirtingai nei juostelės tapetai.

Romantiškas tapetai

 1. Balta medinė pamušalas

Sienų apdaila su baltu pamušalu yra populiari Skandinavijos šalyse, kur standartinių namų lubos dažnai yra mažos. Paimkite ginklus ir šią techniką, nes baltos spalvos ir vertikalios pamušalo linijos dirbs dvigubai efektyviai.

 • Baltas įlipimas tinka interjerui virtuvės šalies stiliaus, "Shebbie Chic", Provence ir bet kuris kitas "kaimo" stilius.

Virtuvės pamušalo apdailos pavyzdys

 • Beje, virtuvinio prijuostinio korpuso garduose ar medinėse plokštėse bus gera, ypač jei ji nėra tokia aukšta kaip šioje virtuvė-valgomasis toliau pateiktoje nuotraukoje.

Pamušalas

 1. Dviejų lygių lubos su apšviesta centrine niša

Priekinės lubų konstrukcijos mažai virtuvėje yra nekontroliuojamos, tačiau dviejų lygių lubos su pabrėžta niša gali sukurti iliuziją aukštų lubų.

Pavyzdžiui, šioje klasikinėje virtuvėje lubų nišą imituoja vitražinis langas, o jo apšvietimas pakeičia liustą.

 • Virtuvė su klaidingu langeliu lubose
 • Virtuvė su klaidingu langeliu lubose
 • Virtuvė su klaidingu langeliu lubose
 • Virtuvė su klaidingu langeliu lubose

"Langas" čia yra pagamintas iš lakštinio audinio. Įrėminti pamėles - iš poliuretano. Ir pačios pakabinamos lubos yra pagamintos iš gipso kartono.

False langas su apšvietimu

 • Apytiksliai tą patį efektą galima pasiekti dekoruojant nišą blizgiu įtempimo lubos ir įmontuotą LED apšvietimą aplink perimetrą. Ši niša gali turėti bet kokią formą.
 1. Tamsi grindys

Tamsios spalvos, pavyzdžiui, tamsiai mėlyna, juoda, grafitas ir tt, gali vizualiai pašalinti objektus ir paviršius. Taigi, grindys, aplygintos tamsiomis plytelėmis ar tamsia mediena, kaip tik būtų, nukris ir taip padidės virtuvės aukštis.

 • Jei remontas jau atliktas, tu gali tiesiog ant grindų tamsus kilimas kaip apatinėje dešinėje nuotraukoje. Žinoma, danga turi būti trumpai prispaustas.

Tamsi grindys virtuvės interjere

 1. Apšvietimas su šviesos kryptimi

Viena ar dvi grindų lempos ir (arba) sieniniai sienelės, kurių šviesa nukreipta į viršų, bus pakankamai didelės ir "oro" erdvės efekto sukūrimui. Ir viskas, nes atspindi nuo lubų ir sienų, šviesa paskirstoma tolygiau ir nesudaro aštrių šešėlių.

 1. Veidrodis nuo grindų iki lubų

Ne blogai pakelkite lubas ir padidinkite erdvę didelių veidrodžių, ypač vienos ar dviejų virtuvės sienų pamušalas. Kitame nuotraukų slankiklyje galite pamatyti, kaip mažai virtuvės ir valgomojo kambario skydo namuose buvo pakeista dėl dviejų veidrodžių nuo grindų iki lubų.

Veidrodis sienoje valgomajame

Veidrodis virtuvėje sienoje

Taip pat skaitykite vadovas virtuvių apmušalų ir dekoro veidrodžių pasirinkimui.

 1. Užuolaidos grindyse

Užuolaidos turėtų būti parenkamos ilgai, tai yra, liečiant grindis ar netgi joje esant, kaip parodyta paveikslėlyje. Tinkami užuolaidų stiliai - surenkami vienodo raištelio, skydo (japonų) ar sriegio (muslino).

Ilgos užuolaidos interjere

Pageidautina, kad audinys būtų vertikalios, ty visos tos pačios juostos, rombos, augalų motyvai ir tt

Langų projektavimo pavyzdžiai

Kad ir kokios užuolaidos būtų pasirinktos, užuolaidų griovys turėtų būti sumontuotas pagal lubas. Idealus pasirinkimas - karnizas su lubine pakaba. Daugiau informacijos apie virtuvės karnizus.

 1. Vietoje pakabinamų taškų arba lubų žibintai

Mažoje luboje esanti virtuvė su apatiniu šviestuvu beveik paliečia savo gyventojų galvas, vizualiai perkrauna interjerą, dar labiau neaišku ir "apatina" lubas. Juostos ir lubų šviestuvai, nors ir ne tokie elegantiški, kaip šviestuvai, bet jie užima mažesnę erdvę ir suteikia daugiau malonumo ir netgi apšvietimo.

 • Ratinių lubų atveju turite naudoti įtaisytus prožektorius, o įprastoms luboms - pridėtines.
 1. Mažos grindjuosčių sienų tonas

Grindų grindjuostes reikėtų pasirinkti mažai, pageidautina sienų tonas arba universalus baltas.

 1. Sienų dekoras su vertikalia orientacija

Paveikslai, plakatai, plokštės ar dekoratyvinės plokštės taip pat gali padėti padidinti virtuvės aukštį. Norėdami tai padaryti, jie turi pakabinti tiesiai virš akių lygio, kaip parodyta toliau esančioje nuotraukoje arba iš eilės išilgai vertikalios. Taip pat pageidautina, kad sienų dekoracijų modelis būtų vertikalių linijų. Visa tai galima rasti mūsų Dekoravimo skyriuje.

Paveikslėliai pakabinti virš akių lygio

Ir šiek tiek apie klaidas, kurias geriau nevykdyti

Virtuvės su mažomis lubomis dizainas taip pat turi tam tikrų apribojimų, kuriuos turėtumėte žinoti, kad nepadarytumėte klaidos. Štai jų trumpas sąrašas:

 • Kaip jau minėta, pakabinami šviestuvai užstrigdys erdvę ir netrukdys. Vienintelė vieta, kur liustra nepažeidžia - per valgomąjį stalą. Čia lempa gali pakabinti 60 cm atstumu nuo stalo viršaus.
 • Dekoratyvinės lubų sijos - jos įvertina lubas ir pritraukia per daug dėmesio.
 • Deja, tinkas liejimas, ypač su auksu, yra geras tik aukštos lubos, tačiau mažai atrodo pernelyg užsienio ir sunkus.
 • Lubų apdaila su tamsesniu atspalviu nei sienos gali šiek tiek mažinti jo aukštį, o tamsios spalvos dažymas ją visiškai nulems, sukurs jausmą, kad lubos yra spaudžiamos.
 • Pakabinamų lubų sistemų montavimas. Standartinis valymas ir dažymas yra geriausias būdas užbaigti žemas lubas. Tačiau su dideliu troškimu galite įdiegti tempimo lubas, kurios, palyginti su kitomis pakabos sistemomis, neužima per daug aukščio, ty 4-5 cm.
 • Sienų apdaila horizontaliomis juostomis, taip pat langų apdaila su užuolaidomis su horizontaliu spausdintuvu, nors ji perkelia sienas, tačiau žymiai sumažina virtuvės lubas.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

97 − 96 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map