Kresby na stěnách: 3 mistrovské kurzy a 100 fotografických nápadů

Kresby na stěnách: 3 mistrovské kurzy a 100 fotografických nápadů

Kresby na stěnách

Vychutnejte si stěny vaší kuchyně, ložnice, obývacího pokoje, školky nebo chodby s kresbami, která následuje po jedné z našich mistrovských tříd a je inspirována výběrem 100 fotopapírů.

Obecná doporučení

 1. Pro nástěnné malby jsou nejvhodnější akrylové nátěrové hmoty na bázi vody, protože jsou dostatečně jasné, necítí se, rychle se vyschnou a jsou přizpůsobitelné v procesu malby.

Akrylové barvy na nástěnné malování

 1. K výkresům na stěně se nebojí mokré čištění, měly by být pokryty matným lakem.
 2. Pod malbou je nejlepší, aby si vzala jednu nebo dvě stěny, jinak bude vnitřek přetížen a prostor bude vizuálně klesat.

Nika ve stěně malovaná zlatou barvou

 1. Při výběru vzoru pro zeď zvažte orientaci místnosti na stranách světa. Pokud okna v místnosti vypadají na jih, můžete bezpečně použít pro nástěnné malování odstíny modré, modré, tyrkysové. Pokud v místnosti není dostatek světla, doporučujeme vám vsadit na teplé odstíny (žlutá, oranžová, hnědá, červená a další).

Kresby na stěně

 1. Výkres na stěně by měl vejít do interiéru ve stylu, barvě a motivu. Například v klasických interiérů tam budou dobré vzory ve stylu damašku, heraldiky, klece, květinové a květinové motivy.
Květiny na zdi klasické kuchyně

Květiny na stěně kuchyně v klasickém stylu

V moderním interiéru budou vhodnější geometrické výtisky, kvádry, vodorovné pruhy, abstraktní obrázky.

Kresby na stěnách v moderním interiéru

Kresby na stěnách v moderním interiéru

Nejuniverzálnější tiskne na stěnový malby je: Vichy klec nebo pléd, pruhy, diamanty, květinové motivy, Maroka vzory (viz obrázek níže).

Marocký vzor na zdi

Nelze najít tapetu s módním marockým tiskem? Objednejte na internetu připravený vzorek vzorku nebo si to sami udělali podle naší mistrovské třídy

Také obrazy stromů (například třešňové květy), květiny a rostliny jsou dostatečně univerzální.

Strom na stěně ložnice

Na stěně ložnice byla namalovaná sakura

Strom na stěně obývacího pokoje

Malované dřevo na stěně obývacího pokoje

Malované květiny na stěně ložnice

Malované květiny na stěně ložnice

1

Je žádoucí, aby stěna výkres Obecně lze podle mnoha interiérových prvků, jako jsou polštáře na pohovce, obraz na stěnu, koberce, tkaniny nebo závěsy.

Kresba z kuchyňské zdi

Tematická kresba na kuchyňské zdi

 1. Nezapomeňte, že svislé čáry výkresu vizuálně kreslí stěny, ale úzké místnosti. Horizontály naopak oddělují stěny, ale pod stropem.
Pruhovaná zeď v ložnici

Pruhovaná zeď v ložnici

 1. Pokud pokoj je malý, pak je nejlepší obrázek vybrat ne příliš velký, detailní a barevné. Za zmínku stojí také příliš světlé nebo tmavé odstíny ve prospěch lehkých.
Kresba na zdi malé kuchyně

Kresba na stěně malé kuchyně v Chruščově

Vizuálně zvětšená malá místnost pomáhá kreslit zeď s perspektivou, například obraz městské ulice, která jde do dálky, jako na fotografii níže, lesní cesta, silnice apod.

 • Aerografní kresba na kuchyňské zdi
  Příklad malby stěny s airbrush
 • Aerografní kresba na kuchyňské zdi
  Příklad malby stěny s airbrush
 • Aerografní kresba na kuchyňské zdi
  Příklad malby stěny s airbrush
 • Aerografní kresba na kuchyňské zdi
  Příklad malby stěny s airbrush
 1. Který fragment stěny nebo stěny bych měl vybrat pro malování? Vešly jakýkoli prázdná nebo nejviditelnější stěny v místnosti, niky nebo projekční stěnu v kterékoli funkční oblast (nebo před ním), jakož i země na jakýkoli stůl, komoda, konzoly, ohniště, pelest, atd Například v kuchyni můžete namalovat zástěru nebo náplast nad dřezem, stěnu u jídelního stolu nebo naproti ní.
Malování keramických obkladů v kuchyni zástěry

Malování keramických obkladů v kuchyni zástěry

Malování na zdi

Mimochodem, pomocí obrázku na stěně můžete rozdělit mezeru a označit hranice libovolné zóny.

Zónování s nástěnnými malbami

Také pro lakování jsou dokonale vhodné dveře, rohy, prostor pod stropem.

Nástěnné malby kolem dveří

Nástěnné malby kolem dveří

Viz též: Dekorační kuchyňské dekorace - 12 super nápadů

Nápad 1. Nástěnné malby s šablonou (+ master class)

Šablony jsou uloženy, když potřebujete vymezit obrysy komplexního obrazu, kreslit písmena, čísla nebo opakující se vzory.

Kresby na stěnách: 3 mistrovské kurzy a 100 fotografických nápadů

Šablona kreslící na zeď

Šablona kreslící na zeď

Šablona kreslící na zeď

Šablona kreslící na zeď

Šablona kreslící na zeď

Nástěnné malování v dětské místnosti

Pro nástěnné malování můžete použít předem připravenou šablonu nebo na zakázku v tiskárně. Takové šablony mohou být pružné nebo tuhé, jedno nebo dvouvrstvé (pro vytvoření vícebarevného vzoru), samolepící nebo lesklé. Jsou zpravidla silné, pevně se připevňují ke stěně a jsou navrženy pro opakované použití.

 • Chcete koupit super-trendy a neobvyklé šablony? Doporučujeme vám, abyste ji vyhledali v mezinárodním internetovém obchodě Etsy na žádost "šablony" (cena od $ 10 do $ 100).

Jednoduchou jednovrstvou šablonu pro lakování stěn však můžete provést vlastními rukama, a to podle našich pokynů krok za krokem.

Co potřebujete k vytvoření šablony: kancelářský papír, plastová fólie nebo silný papír (jako je kreslení papír nebo tapetu), tužky, nůžky, Chancery nůž nebo speciální nůž na krájení vzorníky, barvy a průhlednou pásku a tiskárnu, a jakékoliv úpravy (vektorové nebo rastrové).

Co potřebujete k natírání stěn: barvy (s výhodou akrylové na bázi vody), syntetické kulatý kartáč (7 cm v průměru pro malování velké grafiky a méně - pro jemnější práce), houby (k dispozici jako klastry) a papírové ručníky, aby se odstranil přebytek laku.

Pokyn:

Krok 1. Najděte na internetu vhodnou vektorovou (!) Šablonu, například na stránce http://www.getpattern.ru/. Všimněte si, že je žádoucí, aby jste zvolili obrys (nebo si jej postupujte podle těchto pokynů), protože barevné plochy prostě zbytečně inkousty pro tisk.

 • Důležité je také, aby šablona neměla příliš tenké můstky, jinak barva pod nimi může způsobit únik vzorku. Nebo mohou jen roztrhat.

Krok 2. Zvolený snímek musí být zmenšen na požadovanou velikost a vytištěn. Je to velmi jednoduché, pokud velikost šablony nepřesahuje velikost formátu A4. Pokud však potřebujete vytisknout velkou šablonu, musíte ji podle pokynů rozdělit na několik částí. Pak stačí obrázek shromáždit jako mozaiku.

 • Používáte-li průhledný vinylový film, stačí jej překrýt na původní kresbu, obtékat obrysy pomocí plstěného pera nebo pera, potom vyříznout zbytečné segmenty (viz foto).
 • Šablona z filmu se svými vlastními rukama
  1
 • Šablona z filmu se svými vlastními rukama
  2

Šablona z filmu se svými vlastními rukama

Krok 3. V této fázi by měl být papír formátu A4 nalepen na obou stranách průhlednou páskou a překrývat (!). Chcete-li papír chránit před namáčením. Nakonec řezte všechny segmenty, které chcete malovat, pomocí kancléřového nože.

Pokud jste vytiskli několik listů formátu A4 pro velkou šablonu, pak v této fázi můžete okamžitě začít řezat, ale mějte na paměti, že šablona bude nanesena prakticky suchým kartáčem, aby se papír nezasákl. Abyste však neriskovali, je žádoucí laminovat obraz nebo jej zkopírovat do hustší báze (například vinylové tapety). K tomu můžete:

 • Použijte uhlíkový papír (položte jej mezi podklad a výtisky a poté zaškrtněte všechny řádky tužkou).
 • Vyřízněte všechny otvory pro malování z vytištěného výkresu a přeneste jeho obrysy na základnu. Dále musíte znovu uchopit nůž a nakreslit segmenty pro malování.

Řezání šablony, nezapomeňte chránit stůl před poškrábáním a položte na něj jakýkoli podklad, například sklo.

Krok 4. Je načase vložit šablonu na zeď. Chcete-li to provést, vyzkoušejte šablonu na zvolené místo, vyrovnejte ji na úrovni budovy a vložte ji na pásku. V případě potřeby, například, chcete-li kreslit opakující se prvky v rovnoměrném intervalu, musíte nejdříve provést značku pomocí úrovně budovy.

 • Pokud má šablona tenké a pohyblivé můstky, upevněte je na malé kousky oboustranné lepicí pásky (můžete zkroucit kousek běžné barvy s prstencem).
 • Mnohem pohodlnější způsob upevnění šablonu - s použitím sprejové lepidlo s nízkou přilnavostí, což umožňuje odstranit šablonu snadno a beze stopy (prodává se v obchodech pro kreativitu).

Krok 5. Hurá, nejvíce časově náročná práce zůstává, je čas začít malovat.

 • Používáte-li houbu: zmačkněte houbu v barvě, odstraňte přebytek z ubrousku a začněte mazat šablonu s manipulačními pohyby.
 • Používáte-li štětce: namočte štětec do barvy, pak jej trochu přesuňte na ubrousek, abyste odstranili přebytek (štětiny by měly být téměř suché) a začněte barvit krouživým pohybem. Buďte opatrní při malování oblasti poblíž okrajů šablony tak, aby barva netekla pod otvory a nezhoršovala obrysy vzoru.
 • Používáte-li barvu v plechovce: Malým nástřikem naneste jemnou vrstvu a několik přístupů, abyste se vyhnuli pruhu.
 • Používáte-li válec: Vložte válec do žlabu barvou, otřete ji z ubrousku a poté přejděte k malbě. Na okrajích šablony posuňte válec ze strany na stranu a ne nahoru a dolů.

Válečkový šablona

Krok 6. Když vzorek na stěně zcela vysuší, zakryjte ji matným lakem, abyste ho ochránili před vlhkostí.

Viz též: Dekorace a dekorace jídelny

Idea 2. Nástěnné malby v kleci (+ master class)

Jak víte, klec je nejvšestrannější tisk, který nikdy nevyjde ze stylu. Dokonale se hodí jak do klasického, tak i do moderního interiéru, a to jak uvnitř kuchyně, tak do dětské ložnice. Můžete vyzdobit jednu nebo několik stěn s klecí pomocí tapety nebo malby.

 • Malovat stěny klece s rukama o něco složitější než pokleit kostkované tapety, ale malba dává ty nejlepší výsledky: lakovaný povrch může být čištěn, překreslil, a co je nejdůležitější - že nemá žádné švy na rizika vystřídat.

Nejjednodušší je namalovat stěny ve velké kleci vichy jako v této fotografii.

Vichy buňka uvnitř

Stěna v kleci

 • Stěna v kleci
 • Stěna v kleci

Malování stěn ve skotském klecovém tartanu vyžaduje trochu většího úsilí, ale přesto je k dispozici i pro začátečníky - přesněji zde je spíše důležitost přesnosti markupu než malířských dovedností.

Stěna v kleci tartanu

Stěna v kleci tartanu

Stěna v kleci tartanu

A nyní vám nabízíme, abyste se seznámili s postupným návodem k malování stěn vlastními rukama v kleci tartanů, jak je uvedeno níže.

Stěny ve skotském klecovém tartanu

Co potřebujete: 4 inkousty stejné barvy, ale různých tónů (v tomto projektu byl použit lehký olivový pozadí, mírně nasycený bahenní odstín pro svislé a vodorovné pruhy, a to i tmavší křižovatek pásů, jakož i dvěma barvami kontrastních barev), štětcem, válečkem, barvy skotské a laserové úrovně, šlapadla a další základní příslušenství pro lakování.

 • Nejlépe použijte modrou malířskou pásku odstraněnou bez stop, aniž by došlo k poškození pokrytí stěnou a označením "pro čisté linie".

Pokyn:

Krok 1. Připravte stěnu pro lakování a pak ji nabarvíte v barvě pozadí pomocí válečku. V této hlavní třídě je pozadí světle olivově zbarvená barva. Před dalším krokem nechte vrstvu na pozadí uschnout.

Krok 2. Označte svislé proužky o stejné šířce na stěně s úrovní laseru a barvou. Pak namalujte jejich barvu tmavší než pozadí a nechte vyschnout.

Stěna malířských stěn ve skotském klecovém tartanu

Chcete-li, aby byly čáry rovné a čiré a barva se nezašpinila pod kazetovou barvou, použijte malý štětec pro malování podél pásku a větší štětec pro zbarvení objemu pásky. Důležité je zajistit, aby na kartáči nebyl přebytečný nátěr. Pohyby štětce by neměly být nahoře a dolů po pásku, ale vpravo vlevo (přes pásku).

Krok 3. Nyní označte stejným způsobem vodorovné pruhy, naneste je a nechte vyschnout.

Stěna malířských stěn ve skotském klecovém tartanu

Krok 4. Umístěte průsečíky pruhů do ještě nasyceného odstínu, abyste vytvořili efekt stratifikace nití stejné barvy v kostkované tkáni (jako by byly buňky tmavší než pásy).

 • Mimochodem, pokud chcete namalovat stěny v kleci vichy, pak v této fázi může být práce považována za dokončenou.

Stěna malířských stěn ve skotském klecovém tartanu

Krok 5. Je načase nakreslit kontrastní tenké proužky, povinné pro skotskou buňku.

Chcete-li to provést, znova použijte hladinu laseru a pásku barvy, označte čáru podél a podél středu svislých pruhů. Dále je namalujte a nechte je uschnout. Potom nakreslete stejné tupé vodorovné tlusté pruhy stejnou barvou.

Stěna malířských stěn ve skotském klecovém tartanu

Krok 6. Konečně nakreslíme buňky jiné kontrastní barvy (v této třídě je to modré). Technologie je stále stejná, ale buňka se stává větší, protože pásy jsou již kresleny podél čáry první vrstvy pozadí.

Stěna malířských stěn ve skotském klecovém tartanu

Krok 7. Zbývá pouze pokrýt lakovanou stěnu (y) matným lakem, který posiluje odolnost proti vlhkosti a pevnost.

Stěny ve skotském klecovém tartanu

Viz také: Vyzdobíme stěny deskami - mistrovskou třídou a 100 inspiracími

Idea 3. Ručně malované stěny

Ruční malba stěn umožňuje vytvářet jedinečné a individuální interiéry, ztělesňovat nejdůležitější fantazie a návrhy.

Malované dřevo na zdi a hlavu postele

Kresby na stěnách obývacího pokoje

Ručně malovaná zeď

Krajina

Ručně malovaná zeď

Květiny na zdi

Ručně malovaná zeď

Ručně malovaná zeď

Květiny na zdi

Ručně malovaná zeď

Květiny na zdi

Ručně malovaná zeď

Ručně malované stěny v dětském pokoji

Malované stěny jsou zvláště dobré u dětí

Pomocí ručně malované barvy je možné opravit, maskovat nebo porazit některé nevýhody místnosti. Například, kreslit chybějící okno, kusy nábytku nebo příslušenství, malovat bod na zeď, a tak dále.

Falešné okno v kuchyni bez okna

Ručně malovaná zeď

Ručně malovaná zeď

Ručně malovaná zeď

Malovaná lůžka a váza

Malovaná lůžka a váza

Ručně malířské stěny je nejlepší věřit profesionálům, ale jednoduché kresby jsou docela možné a začátečníci, pokud existuje i malá kreslící dovednost. Zde jsou některé příklady jednoduchých obrázků.

 • Grafické květiny na zdi kuchyně
 • Grafické květiny na zdi kuchyně

Ručně malovaná zeď

Ručně malovaná zeď

Ručně malovaná zeď

Fáze malby stěn vlastními rukama jsou následující:

 1. Hledáme nápad, motiv kresby, vhodný pro interiér;
 2. Složení plán, rozvinout miniatury a zvolit finální obraz budoucnosti, tisknout snímky v barvě. Je také žádoucí, aby „vyzkoušet“ obraz na stěnu pomocí zvoleného editor obrázků (tj., Fotografování stěnu, uložit na něj skicu a rozsahu složení v požadované velikosti);
 3. Pokryjeme stěny uměleckým akrylovým základním nátěrem (nejlépe);
 4. Přeneseme náčrtek na zeď v tužce pomocí:
 • Projektor (obraz je zobrazen na stěně a jeho obrysy jsou jednoduše kresleny).

Proces malby stěny od obrysů kreslení po barvení s akrylovými markery Molotow:

 • Nástěnné malování s projektor
  1
 • Nástěnné malování s projektor
  2
 • Nástěnné malování s projektor
  3
 • Nástěnné malování s projektor
  4
 • Mřížky (část stěny pod obrazem je rozdělena na 100 rovných čtverců, pak každý čtverec je ručně vykreslen podle náčrtu v měřítku se stejnou mřížkou).
 • „Šablony“ (Photoshop požadovaný vzor obrysy jsou přidělovány, potom zmenšen skica, rozbité na kousky a vytisknout na archu A4, pak se listy jsou vzájemně spojeny jako mozaika, výsledná látka lepidlo na zeď a na principu šablony je nakreslena všechny řádky na obrázku).
 1. Malujeme obraz s nátěry, malovat přes velké body kompozice, studovat detaily. Malba by měla být prováděna na principu "od obecného až po konkrétní".
 2. Pokryté hotové obrazy pokryjeme matným lakem. Tato fáze není nutná, ale je žádoucí poskytnout kreslení další sílu.

Nápad 4. Razítko (+ hlavní třída)

Pro lakování stěn vlastními rukama rychle a snadno umožníte techniky razítka, když jsou vzory nebo vzory vyraženy. V roli razítka lze použít jako ready-made malování známky a razítka válečky a prostředky na dosah ruky - houba, vyřezávané ve tvaru kruhu nebo jiných tvarů, štětce a dokonce i své vlastní prsty.

Malování stěn pěnovou gumou

 • Zastavování pěny
  1
 • Zastavování pěny
  2
 • Zastavování pěny
  3
 • Známky na stěny
  Známky na stěny
 • Kresby na stěnách: 3 mistrovské kurzy a 100 fotografických nápadů
  Známky na stěny
 • Hotové razítka se prodávají na stavebních trzích, lze je objednat i ve specializovaných internetových obchodech. Například vynikající razítka vyrábí ruská společnost "Ecoboi" (výše uvedená fotografie). Mimochodem, lze zakoupit stránky firmy a válečky (na obrázku níže).
 • Kresby na stěně s válečkovým razítkem
  Kresby na stěně, vyrobené válečkem
 • Kresby na stěně s válečkovým razítkem
  Kresby na stěně, vyrobené válečkem

Také razítko pro nástěnné malování může být vyrobeno ručně z mikroporézní pryže (pěna, pěnový polymer nebo jednoduše "pěna") a kus lepenky.

Nástěnné malování s domácími razítky

Co potřebujete: pěnivý pěnové gumy (často je prodáván v oddělení pro dětskou tvořivost v podobě barevných listů), karton, tužka, kancelářské potřeby ostrého nože, nůžky a lepidlo a akrylovou barvou.

Nástěnné malování s domácími razítky

Pokyn:

Krok 1. Vyjměte z listu porézní gumy jakýkoli tvar nebo tvar. Například to může být kruh jako v naší hlavní třídě, dopis, hvězdička, podzimní listí, motýl, květina apod.

 • Můžete vytvořit několik různých razidel, abyste vytvořili kompozici, například ovoce s rukojetí (na obrázku). Kromě toho musíte pro každou barvu vytvořit samostatnou známku.

Nástěnné malování s domácími razítky

Krok 2. Přilepte výsledný polotovar na kus lepenky. Voila, razítko je připraveno!

 • Pokud chcete, aby razítko bylo opakovaně použitelné, použijte plastovou základnu místo lepenky.

Krok 3. Chcete-li začít malovat stěnu, namáčejte značku do laku docela hojně, ale tak, aby se barva nevyčerpala, a pak ji připevněte ke zdi. Pokud chcete, aby dojem byl co nejjasnější, měl by být razítko rovnoměrně stisknuto.

Nástěnné malování s domácími razítky

Nástěnné malování s domácími razítky

Potom stejným způsobem umístěte výtisky na celou stěnu a dodržujte stejný interval. Abyste předešli chybám, doporučujeme předem označit stěnu. Navíc, než začnete pracovat, je vhodné trénovat razítko na jakémkoli návrhu.

 • Neúspěšný dojem můžete pečlivě vymazat (za předpokladu, že používáte barvu na bázi vody).
 • Tisk lze dokonce dokončit. Například kreslit kontury, přidat barvy a zajímavé detaily.

Krok 4. Když jsou vycpané vzory suché, zakryjte zdobenou stěnu matným lakem.

Nástěnné malování s domácími razítky

Nástěnné malování s domácími razítky

Idea 5. Malování pastelky na břidlicové stěně

Mající jednu nebo dvě stěny s tapetou nebo křída tabule barvy, budete mít možnost měnit obrázky na stěně alespoň jednou denně, psát cizí slova, dělat seznamy a produkty pro domácí pochůzky, motivačních nebo vtipných frází. Obzvláště chladná stěna křídy vypadá v interiéru dětského pokoje a kuchyně.

Malování stěn s křídou na křídovém tapetu nebo malování břidlice

Malování stěn s křídou na křídovém tapetu nebo malování břidlice

Břidlicová zeď

Grifelnaya stěna v dětském pokoji

Břidlicová stěna ve vnitřku

Břidlicová stěna ve vnitřku

Břidlicová stěna ve vnitřku

 • Chcete-li nechat obrázek nakrájený křídou za dobro, stačí ji zakrýt matným lakem.
 • Nakreslit na povrchu břidlice může (a potřebovat!) Ne jen pastelky, ale také křídové tužky, značky a barvy.
 • Obzvláště velkolepě na temné stěně vypadá jako písmo (tzv. Malovaná slova). Nicméně, pokud nejste profesionální návrhář písma a ne umělce, pak není velmi pravděpodobné, že budete psát slova, ale můžete to udělat samolepkovým šablonou. Hlavní věcí je najít správný kus na internetu.

Nápad 6. Pruhovaná zeď

Pruhované stěny vypadají nejen chladně, ale také vizuálně napravují nedostatky místnosti. Takže například svislé proužky "zvedají" nízké stropy a vodorovné - zvyšují prostor a tlačí od sebe stěny.

Pruhované stěny ve vnitřku kuchyně

Vertikální pruhy na zdi v ložnici

Pruhovaná zeď

Pruhované stěny ve vnitřku

Pruhované stěny ve vnitřku

Pruhované stěny ve vnitřku

Pruhované stěny ve vnitřku

Pruhované stěny na mateřské lodžii

Pro lakování stěn v pruzích s vlastními rukama je velmi jednoduché, hlavním úkolem je pečlivě lepit pásku a správně vypočítat optimální šířku a počet pásů.

 • Chcete-li najít požadovaný počet pásem stejné šířky, ale střídavě v barvě, musíte rozdělit výšku nebo šířku stěny na požadovanou šířku pásem. Existuje však jedna nuance - pokud je počet pásem rovnoměrný, okraje stěnových pruhů budou mít různé barvy. K tomu, aby byl počet kapel lichý a design stěny symetrický, můžete trochu "hrát" s šířkou pásů nebo jednoduše rozdělit výšku nebo šířku stěny na liché číslo. Například stěna 270 cm vysoká může být ozdobena 17 proužky o šířce 16 cm.
Pruhovaná karta

Aby pruhy na stropě a nad podlahou měly stejnou barvu, měly by být liché číslo

 • Je žádoucí, aby pásy měly šířku 10-30 cm. Šířka menší než 10 cm bude příliš úzká a více než 30 cm - příliš široká a těžká.
 • Nejlepší je nakreslit pruhy pomocí modré malířské pásky, která je odstraněna bez stop, aniž by došlo k poškození obložení stěn a označeno "pro čisté linie".
 • Chcete-li, aby byly čáry rovné a čiré a barva se nezašpinila pod kazetovou barvou, použijte malý štětec pro malování podél pásku a větší štětec pro zbarvení objemu pásky. Důležité je zajistit, aby na kartáči nebyl přebytečný nátěr. Pohyby štětce by neměly být nahoře a dolů po pásku, ale vpravo vlevo (přes pásku).

Idea 7. Nástěnná výzdoba s vinylovými nálepkami

Vinylové samolepky jsou dobré, protože jsou snadno lepené, oloupané, nezanechávají stopy, jsou prodávány ve velkém množství obrazů a jsou poměrně levné. S jejich pomocí může být dekorace stěny měněna tak často, jak chcete.

Samolepky na zdi

Textová nálepka na stěnu v interiéru

Samolepky na zdi

Vinylové nálepky ve formě slov v ložnici

Samolepky na zdi

Vinylové samolepky v mateřské škole

Samolepky na zdi

Vinylová nálepka na kuchyňské zdi

Samolepky na zdi

 • Největší počet ozdobných nástěnných štítků najdete na Aliexpressu, stejně jako dobré fotografie lze hledat v budovách hypermarketů a obchodů pro kreativitu. Pokud si přejete, můžete požadovaný obrázek objednat v požadované velikosti v tiskárně.
 • Nejlepší je vkládat samolepky na malované stěny nebo na pevné tapety.
 • Před vložením obrázku musíte provést značku.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map