Jak se kuchyně mých snů stala realitou

Jak se kuchyně mých snů stala realitou

Jak se kuchyně mých snů stala realitou

ergonomická kuchyně

Náklady na opravu: 200 000 rublů.
Kuchyně: 19 čtverečních metrů m.
Souprava IKEA: 150 000 rublů / instalace 10 000 rublů.

Před 1,5 lety jsme se konečně přestěhovali do našeho bytu a první věcí, s níž bychom mohli začít uspořádání, byla naše kuchyně!

Hledali jsme byt s velkou kuchyňskou plochou, protože je to můj starý sen - krásná kuchyňská sada, velká jídelna s možností posezení všemi přáteli nebo všemi příbuznými.

Začnu s popisem kuchyňské sady. Vzhledem k tomu, že tato oblast je více stejná žena, společnou touhou s manželem, všechny uspořádání uplynulo v mých rukou. Jen z technického hlediska mi hodně pomohl.

design kuchyně

Tak jsem vždy reprezentoval svou kuchyň ve dvou verzích: buď bílá (mléko) nebo tmavá čokoláda. Pracovali jsme s designérem. Dala mi několik možností a líbila jsem se s lehkou kuchyní.

lehká kuchyně

První "tříska" v opravě v kuchyni byla stěna pokrytá plynovou trubkou. K tomu bylo přidáno větrací šachta a plynový kotel, z něhož máme nejen teplou vodu, ale i individuální vytápění.

opravy v kuchyni

Ve skutečnosti jsme potřebovali plyn jen na kotli, protože jsme dali troubu a elektrickou varnou desku (možná ne moc ekonomicky, ale už jsem na to zvykl).

1

digestoř v kuchyni

Po odhadnutí různých možností, včetně pití v rozvaděčích pod potrubí, jsme se rozhodli uzavřít všechny sádrokartony, předem položit hypotéku na závěsné skříňky. Kotel se naštěstí ukázal být pokročilý, s možností ukrytí v šatně. Proto na jeho místo dáváme vysokou "tužku".

potrubí jsou skryté

Ve velkém skříni, který zabral mnoho prostoru, jsem nechtěl ztrácet prostor vůbec. Vytáhli police přímo pod kotlem. Tam položím pečivo (zatímco tam chléb leží), tam jsou lahve s máslem, octem, omáčkou. Skutečnost, že nemůžete dát do zásuvky, ale měla by být po ruce. Zde jsou dětské hole.

přidělení prostoru skříně

Ještě nižší na polici jsou nádobí, které používám v svátcích, a jakékoli další nádobí. Vzhledem k tomu, že tato polica není velmi vhodná k tomu, aby něco vzala, tak jsem si nevybrala často používané položky.

plnění krabic

Nemohla jsem položit zásuvky, ale už jsem se dozvěděla, že police v dolní části jsou velmi nepříjemné. K dispozici byla možnost umístit zasouvací koše. Zpočátku jsem opravdu nevěděl, jak je používat. Ale návrhář včas se zeptal na důležitou otázku: kam mám dát všechny domácí spotřebiče? A já mám: fritéza, mixér, mixér, mlecí stroj na maso. Takže tento koš byl užitečný. Vše je pohodlné a snadno dostupné.

spodní zásuvky

Zvláštní význam pro mě byl ergonomie kuchyně a první věc, na kterou jsem zdůraznil pozornost designéra a dostupnost volného prostoru na desce. Mám rád vařit, pečeme a toto místo je pro mne nezbytné. V minulé kuchyni tohoto prostoru jsem měl 40 cm ... Nyní celých 80 na varnou desku a 60 po)))

ergonomická kuchyně

Je pravda, že na 80 cm byl vytvořen multimetr, který byl neočekávaně prezentován a bez kterého už nemohu žít. Mimochodem, jeden z panelů při plánování elektrických zařízení - nedostatečný počet vývodů v oblasti vaření. Mám jen jednu. Ukazuje se, že když "karikatura" funguje, není možné zapnout směšovač nebo mixér. Je nepohodlné a nebezpečné používat odpal.

pomocníci v kuchyni

Považuji za důležité a nezbytné mít maximální počet zásuvek. Věř mi! Šetří vám čas, nervy, prostor!

Mám téměř žádné police. Pouze v skříňce pod umyvadlem a v tom, co se manžel vynalezl na místě, kde je větrací sloupek. Více o něm.

celkový pohled

Po instalaci náhlavní soupravy byl sloupec zapuštěn na 10 cm, ale bez práce jsem nemohl nechat tyto 10 cm.) Proto byl můj manžel zmatený, skříňka byla vynalezena a instalována. Za prvé, prostor s ním vypadá harmoničtěji a za druhé, ukládám celou chemii.

racionální distribuce

Poslední je skříň s dřezem. V ní je police, na něj jsem dal nádobu s nádobami. Když potřebuji něco najít, vytáhnu nádobu na podlahu. Také jsem vyměnil koš s kontejnerem, který jsem nainstaloval na posuvné plošině. To je velmi výhodné při čištění brambor - morkoshku: umyvadlo v ruce, odpadkové koše. Nyní plánuji udělat stejnou platformu pro nádobu se zeleninou.

pohodlná kuchyně

No, konečný prvek byl posdumoyka. Ukázalo se, že kvůli nepřesným měřením nebyla kuchyně roh, myčka byla samostatná a ztratili jsme místo pro čajník a vše, co je doprovází. Návrhář nám ​​pomohl ven, regiment se objevil ve vnitřku. Moc se mi to líbí. Přestože na počátku měla být podobná police jen dekor a na ní měly stát porcelánové talíře. No, dobře)

dobré řešení

Obecně platí, že kuchyně splňuje všechny naše potřeby: velký stůl, který se také rozkládá, spousta volného prostoru, vzduch.

prostorná kuchyň

S dítětem trávíme celý svůj čas tady, i když máme jiné pokoje.) A podle hostů nechceme odejít. Mimochodem, vezmeme hosty v kuchyni.

A teď pár detailů.

Držadla z keramiky:

rukojeti na skříňkách

design

Technika je shodná ve stejném stylu:

styl v kuchyni

Zdobeno pro nový rok:

domácí dekorace

Myslím, že po instalaci chybějících prvků plánovaného designového projektu může být naše kuchyně zaslána do soutěží. Děkujeme za návštěvu našich stránek!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − = 68

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map