4 deko idėjos ir 8 ekonominiai sprendimai, skirti stalo išdėstymui gimtadieniui

4 deko idėjos ir 8 ekonominiai sprendimai, skirti stalo išdėstymui gimtadieniui

stalo nustatymas

Šalies sėkmė su draugais ar šeimos susitikimu iki gimtadienio labai priklauso nuo stalo išdėstymo. Tiems, kurie organizuoti atostogų save arba organizuoja staigmeną mylimam žmogui, mes paruošėme 85 įkvepiančių nuotraukų Holiday porcijas pasirinkimą sudarė 4 skirtingų stalo dekoro ir 8 patarimai, kaip gražiai ir nebrangiai padengti ir papuošti stalą mano gimtadienis.

Šiek tiek apie pasirengimo ir organizacinius klausimus

 • Nurodę atostogų datą ir laiką, nustatydami svečių sąrašą, meniu ir biudžetą, turėtumėte pradėti peržiūrėti jūsų paslaugą ir dekorą. Įsitikinkite, kad indai, prietaisai, indai, skirti gydyti ir servetėlės ​​yra geros kokybės ir kiekio.
 • Ypač atkreipkite dėmesį į indų akivaizdoje desertai: pyragai nuotykiai, lentynos vienetų, ir patiekalus vaisiai ir saldumynai, desertas plokštės, ir šaukštai, taip pat žvakių ir vamzdelių gėrimų.

Gimtadienio tarnavimas

 • Jei nesate susipažinę su įteikimo taisykles - nesvarbu, modernus dekoro namuose stalo nereikalauja griežtai laikomasi taisyklių, bet vis tiek kai kurie principai turėtų mokytis. Apytikslė įrenginių ir patiekalų išdėstymas gali būti svarstomas toliau pateiktoje schemoje.
Stalo išdėstymas
 • Taip pat iš anksto būtina apgalvoti lentelės dizaino detales. Tai padės jums parinkti nuotraukas ir patarimus.

4 dizaino idėjos

Idėja 1. Stalo dizainas, išlaikytas neįprasto stiliaus ir spalvų schemoje

Bet kokia paslauga, atitinkanti vieningą koncepciją ir spalvų schemą, bus graži. Tačiau norėdami, kad šventinis stalas atrodytų ypač originalus, turėtumėte pasirinkti keletą neįprastų stilių, spalvų schemą ar motyvą.

Štai keletas šviežių idėjų, skirtų dekoruoti jūsų gimtadienio stalą:

 • Pastatyta stiliaus a la Rus - tokia rūšis dar nėra madinga ir neturėjo laiko gauti riešutų. Stalo su matryoshka, samovariu, lazdelės ant lazdos o vairuotojai bus tiksliai prisimenami svečiams ir sukurs jausmingą atmosferą.
 • Dirba stiliaus a la Rus
 • Dirba stiliaus a la Rus

Dirba stiliaus a la Rus

 • Rustic stilius - jau seniai populiarus vestuvių dekoro, bet dar neturėjo laiko suknelė dizaino namų festivaliuose. Grubus vertas dėmesio ne tik dėl to, kad "Trendline", bet ir dėl to, kad daro tai galima papuošti stalą su jo rankose tiesiog savadarbių ir natūralių medžiagų.

Šventinis stalo nustatymas kaimiškas stilius

Šventinis stalo nustatymas kaimiškas stilius

 • Kita dekoro tendencija - juodos ir baltos rožinės spalvos aukso asortimentas su spaudiniais: juostelėmis, zigzagais ir žirneliais.
 • Šventinis stalo nustatymas su bėgikliu polko taškuose
 • Šventinis stalo nustatymas su bėgikliu polko taškuose
 • Šventinis stalo nustatymas su bėgikliu polko taškuose
 • Gėlių motyvai ant patiekalų - amžina klasika, patiria atgimimą. Pagal tendenciją gėlės yra ne tik vazose ir porceliano figūroje, bet ir stalo tekstilėje.
 • Gimtadienio tarnavimas su gėlių motyvais
 • Gimtadienio tarnavimas su gėlių motyvais
 • Gimtadienio tarnavimas su gėlių motyvais

Idėja 2. Teminė lentelės konstrukcija

Gimtadienis su nuoroda į bet kurį dalyką yra pasmerktas sėkmei ir gražioms nuotraukoms.

Vaikų ir suaugusiųjų atostogų tema yra daug ir kiekvienam reikia pasirinkti jų priedus.

1

Kokie stalo išdėstymo elementai gali būti stilizuoti?

 1. Servetėlių dekoras;
 2. Saldaus meniu, įskaitant pyragą, tiekimas;
 3. Dekoro gėrimai buteliuose;
 4. Stalo dekoracijos: vazos, žvakidės ir kiti priedai;
 5. Staltiesė;
 6. Vardų lentelės ir meniu.

Patarimai:

 • Paprastai tematikos šalys nereikalauja brangaus dekoro, galite visiškai papuošti pagrindinį priedų komplektą ir daug ką daryti savo rankomis. Taigi, klasikine balta staltiese galite išdėstyti takelius iš audinio tinkamoje spalvoje.
 • Stenkitės laikytis ne tik tam tikros temos, bet ir tam tikros spalvos skalės viskuo - nuo dekoravimo indų ir baigiant butelių dekoru.

Štai keletas teminių gimtadienio (suaugusiesiems) lentelių išdėstymo pavyzdžių:

Stalo nustatymas Havajų stiliaus

Stalo nustatymas Havajų stiliaus

Stalo aptarnavimas Italijos mafijos stiliumi

Stalo aptarnavimas Italijos mafijos stiliumi

Gimtadienio stalo tarnavimas Meksikos stiliaus

Gimtadienio stalo tarnavimas Meksikos stiliaus

4 deko idėjos ir 8 ekonominiai sprendimai, skirti stalo išdėstymui gimtadieniui

"Great Gatsby" filmo stiliaus stalo ir saldainių baras

Teminiai

Teminiai "Gotham City" stiliumi

Idėja 3. Sezoninė orientacija ir sezoninis dekoravimas

Jei teminės gimtadienio dienos labiau tinka draugams ar vaikams, tuomet geriau tradiciškai ir elegantiškai gerbti šeimą ar svečius. Pagalvokite, kaip tvarkyti stalą pagal metų, kuriais gimėte ar gimtadienį, laiką. Šiuo įsikūnijimas, dizainas yra didelis pliusas - galite papuošti stalą ne tik gražus, bet taip pat gana nebrangūs, naudojant sezoninius natūralių medžiagų: Gėlės, vaisių, lapų, pumpurų ir šakeles.

Vasaros puošmena gali būti papuošta sodo ar lauko gėlėmis mažose siauros vazos, taip pat vaisių, kaip parodyta toliau esančioje nuotraukoje (žr. Toliau).

 • Vasaros gimtadienio stalo nustatymas
 • Vasaros gimtadienio stalo nustatymas
 • Vasaros gimtadienio stalo nustatymas

Rudens šventė lentelė gali būti papuoštas Pożółkły lapai, gilės, pušų kankorėžių, šakų šermukšnio, medinės stovo, sezoninių daržovių, pavyzdžiui, moliūgų. Spalvų schema, žinoma, susideda iš rudens spalvų: oranžinė, aukso, geltona, bordo, ruda ir tt

 • Rudens stalo nustatymas
 • Rudens stalo nustatymas

Rudens stalo nustatymas

Dėl žiemos gimtadienio kūgiai ir sausos medžių šakos, pavyzdžiui, kalnų pelenai, tinka, bet jokiu būdu jie nevalgė pušų. Čia turėtų būti šaltų spalvų ir kontrastingų derinių spalvų diapazonas: mėlynas + baltas, mėlynas + baltas, sidabras + baltas ir tt Tačiau geriausia išvengti Naujųjų metų gėlių (raudonos ir žalios), taip pat Kalėdų dekoracijų. Kaip papuošalai snaigės, žvaigždės ir pelėdos yra tinkamos.

 • Kad visiškai pašalintumėte žiemos dekoro asociaciją su Naujaisiais metais, ant stalo reikės uždėti vazos su gėlėmis, pavyzdžiui, baltos rožės, kaip nurodyta toliau pateiktoje nuotraukoje.

Žiemos gimtadienio vakarėlis

Žiemos gimtadienio vakarėlis

Pavasario gimtadienis vykdoma švelniais tonais, stalo puošia šviežių gėlių, pavyzdžiui, tulpių ir hiacintų ir gluosnių, Sakura. Pagerinti pavasario nuotaiką gali dekoratyviniai drugeliai.

Pavasario tarnyba gimtadieniui

Pavasario tarnyba gimtadieniui

8 biudžeto teikimo sprendimai

Nebūtina švęsti gimtadienio, kai perkate naujus priedus, skirtus patiekalams, nes daugumą dalių galima lengvai ir pigiai įsigyti iš improvizuotos ir natūralios medžiagos.

 1. Vazos gali būti pagamintos iš butelių, skardinės ir stikliniai indai, papuoštas nėrinėmis, lapeliais, dažais, juostomis, džiuto ir tt Toliau pateikiami tokio dekoro fotografiniai pavyzdžiai.

Dekoratyvinės vazos, skirtos stalo įrengimui, savo rankomis

Dekoratyvinės vazos, skirtos stalo įrengimui, savo rankomis

 1. Papuošti stalą tinka rutuliai, užpildyti heliu. Štai kokios idėjos yra tinkamos tarnauti stalui vaiko ir net suaugusiesiems gimdyti. Karoliukai turėtų būti parinkti pagal bendrą lentelės dizaino spalvų schemą.

Dekoru su citriniais ir marmuru

Gimtadienio šventiniai kamuoliai

 1. Servetėlės ​​gali būti dekoruoti:
 • Karoliukų ir karoliukų žiedai, kuriuos galima iš anksto padaryti rankomis;
 • Žiedai servetėlėms iš karoliukų
 • Žiedai servetėlėms iš karoliukų
 • Žiedai servetėlėms iš karoliukų
 • Juostos ar virvelės (kaimiško aptarnavimo stiliaus).

Servetėlių dekoras su juostelėmis

 1. Ką galiu naudoti vietoj brangių gėlių tiekiant stalą ir servetėles? Jei gimtadienis yra švenčiamas vasarą, tada nėra jokių problemų su gėlėmis - tiesiog reikia surinkti (švarioje vietoje) iš anksto ir kurti kompozicijas iš laukinių ramunėlių, dobilų, gluosnių ar netgi katinių. Šis dizainas bus labai švelnus ir elegantiškas.

Laukinės gėlės ir augalai lentelėje

Rudenį ir žiemą tinka šakos ir kūgiai, kuriuos galite dažyti savo rankomis, pavyzdžiui, aukso dažuose, kaip ir kitoje nuotraukoje dešinėje.

Konusai stalo nustatymui

Pavasarį, ir bet kuriuo metų laiku, o ne iš dekoro servetėlių spalvos gali būti naudojamas šakelių žaluma, pavyzdžiui, rozmarinų ar čiobrelių (foto žemiau), ir jūs galite įdėti į vazą gluosnio šakų.

Servetėlių žalumynų dekoras

 1. Apdailos, pavyzdžiui, užkandžių lėkštės ir kortelės su vardais galite naudoti beveik viską: vaisius, daržoves, saldumynus, pyragus, tas pats spurgų, lapus, giles, šakų, kamščiai nuo vyno ir daug daugiau.

Įregistruotų kortelių apdaila

Įregistruotų kortelių apdaila

Įregistruotų kortelių apdaila

 1. Stalo dekorui galite naudoti popierių: tylą, foliją, spalvotą kartoną, gofruotą.

Šventinio stalo dekoras iš popieriaus

 1. Viršuje mes jau sakėme, kad įprastą balto staltiesę, kuri yra kiekviename namuose, galima lengvai pakeisti arba visiškai pakeisti bėgikai, kurie yra lengvai ir greitai sukimšti. Žemiau esančioje nuotraukoje vienas takas yra siuvamas iš krepšio ir nėrinių, o antrasis bėgikas yra siuvamas iš medvilninio baltojo audinio, puošto specialiais audinių dažais.

Bėgikai tarnauti savo rankomis

Ir šventinė staltiesė gali būti gaminama iš savo rankų iš popieriaus, pavyzdžiui, kraftpopieriaus arba iš klijuotos knygos puslapių.

Staltiesė iš popieriaus

 1. Galiausiai galite sutaupyti laiko indų ir pinigų plovimui, naudodamiesi gražiais vienkartiniais indais, kuriuos reikia paimti pagal spalvą.

Stalo nustatymas vienkartiniais indais

Na, tai viskas. Tikimės, kad jau išmokote keletą idėjų ir esate pasiruošę organizuoti šventes. Linkime jums, kad pastangos buvo malonios, o tavo gimtadienis buvo linksma ir nuoširdus!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 − 40 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map