Mikrobangų krosnelę valome per 5 minutes - 6 būdai

Mikrobangų krosnelę valome per 5 minutes – 6 būdai

Kaip valyti mikrobangų krosnelę viduje

Visi efektyviausi ir greiti mikrobangų krosnelės valymo būdai grindžiami vienu principu - garų vonios ir garų purškimo spąstai, skirti valyti gaminiuose. Spąsčio poveikis bus sukurtas pati viryklė, mūsų užduotis yra sukurti veiksmingą plovimo tirpalą iš priemonių, kurios, laimei, tikriausiai jau yra jūsų virtuvės spintelėje.

1. Mikrobangų krosnelės valymas su citrinų rūgštimi arba citrinų sultimis (vidutinėms ir sunkioms teršaloms)

Šis metodas leidžia ne tik greitai išvalyti mikrobangų krosnelę iš riebalų ir anglies kaupimosi viduje, bet ir pašalinti nemalonius kvapus. Tačiau, jei jūsų mikrobangų krosnelės kamera uždengta emaliu, nereikia reguliariai naudoti citrinų rūgšties, kad ją būtų galima plauti.

Ką reikės: vanduo (400-500 ml), vandens talpykla ir 1 šaukštas citrinos rūgšties arba 4 šaukštai citrinų sulčių iš 2 vidutinių citrinų ir jų likučių.

Receptas:

 1. Užpildykite indus vandeniu, į jį įpilkite citrinų rūgšties arba išspauskite iš dviejų citrinų supjaustytų dviejų sulčių, tada paimkite vaisiaus puselius, kaip parodyta toliau esančioje nuotraukoje.

Mikrobangų krosnelės valymas su citrinų sultimis

 1. Tada įdėkite indą į kamerą ir mikrobangų krosnelę įjunkite didžiausiai energijos 2-5 minutes - priklausomai nuo užterštumo laipsnio.
 2. Išjungus mikrobangų krosnelę, verta palaukti dar 5-15 minučių.
 3. Mes išimame indus, išvalykite orkaitę viduje kempine ar skuduru, sunkiose vietose, patrinkite kempinę to paties tirpalo.

2 metodas. Mikrobangų krosnelės valymas su soda (vidutiniam įpurškimui)

Maisto soda

Jei citrinų rūgštis po ranka nebuvo, ir jūs neturite augti Lemon Tree namuose, ir paprastai nori naudoti citrusinių vaisių pagal paskirtį, tada jums bus soda, kuri nusėda ant kamerinių sienos į kondensato pavidalu, o sprendimas yra tirpi ir purvo.

Ką reikės: vanduo (400-500 ml), vandens talpykla ir 1 šaukštelis soda.

Receptas: mūsų užduotis yra sudaryti tirpalo, kuris įsikuria ant kameros sienų kondensato pavidalu, ir ištirps džiovintą purkštuvą ir purvą. Norėdami tai padaryti, užpildykite indus vandeniu, į jį įpilkite soda, įkiškite į kamerą esant didžiajai galiai 2-5 minutes, o po to palikite orkaitę dar 5 minutes. Tada lieka tik nuvalyti fotoaparatą švarioje, sunkiose vietose, drėkinti kempinę ar skudurą toje pačioje soda tirpale.

3 metodas. Valymas "garine pirtimi" (prevencijai ir silpnu užteršimui)

1

Tai yra lengviausias būdas išvalyti mikrobangų krosnelę, kurią jūs galite neveikti, jei orkaitėje nėra stiprių ir senų dėmių.

Mikrobangų krosnelės valymas su garine pirtimi

Ką reikės: vanduo (400-500 ml) ir vandens talpykla.

Receptas: užpildykite baką vandeniu, padėkite jį mikrobangų krosnelėje ir įjunkite 10-15 minučių maksimalia galia. Kai mikrobangų krosnelė išsijungs neatidarant durų, suteikiant gautą karšto kondensato "darbas" dar penkias minutes, o tada atsargiai ištraukite vandens dubenėlį ir pradėti pašalinti suminkštinti purvą su kempine ar skudurėliu. Jei riebalų ir anglies sluoksnis yra rimtesnis, tada vanduo turėtų būti pašildomas 2-3 valandas vidutine temperatūra.

4 metodas. Valymas actu (stipriems teršalams)

Actas padės efektyviai ir greitai skiesti net labiausiai apleistą mikrobangų krosnį, bet jo kvapas valymo procese turės kentėti. Dar vienas dalykas - jei jūsų mikrobangų krosnelės fotoaparatas uždengtas emaliu, mes nerekomenduojame šio metodo naudoti pernelyg dažnai.

Acto rūgštis

Ką reikės: vanduo (400-500 ml), vandens talpykla ir 2 šaukštai acto (9%) arba 1 arbatinis šaukštelis iš 70% esencijos.

Receptas: Visų pirma atidarykite langą, kad rūgšties kvapą būtų galima iškraipyti. Tada įpilkite į plokštelę vandenį, supilkite į ją įkandą, įlašinkite tirpalą kameroje ir 2-5 minutes įjunkite mikrobangų krosnelę priklausomai nuo užterštumo laipsnio. Dabar mes suteikiame acto garams šiek tiek daugiau laiko, kad ištirpintume nešvarumus ant kameros sienų ir pradėtume plauti mikrobangų krosnelę iš vidaus kempine ar minkštu šepečiu. Baigę nusiimkite įrangą iš patalpos.

5 metodas. Mikrobangų krosnelės valymas kempine ir "Fairy" (silpna ir vidutine tarša)

Galbūt jūs manote, kad tai būtų įprastas mechaninis valymas? Ne visi, nors mes negalime to padaryti be jo, bet dabar mes siūlome šiek tiek kitokį metodą, kuris tinka šiek tiek nešvarioms mikrobangoms plauti.

Mikrobangų krosnelės valymas kempine ir indų plovikliu

Ką reikės: žinoma, bet kempinė (išskyrus metalą), vandens mirkymas, taip pat bet koks indų plovimo skystis, pvz., "Fairy", "Dosi" ir kt.

Receptas: ant kempinės, sudrėkintos vandeniu, nuplaukite 1 rublių monetos dydžio ploviklį, tada kruopščiai putojatės, išspausdinsite ir atsukite kempinę. Tada įdėkite jį į fotoaparatą ir mikrobangų krosnelę pradėkite mažiausiai 30 sekundžių, įsitikinkite, kad kempinė neprasidėtų. Dabar atidarykite duris ir išplauškite garų minkštinusias riebalų skales ir purškite tą pačią kempinę. Kitu vaizdo įrašu galite aiškiai matyti procesą ir valymo rezultatus tokiu būdu.

Taip pat žiūrėkite: Kaip plauti skalbyklę iš nešvarumų ir skalės 5 etapais.

6 metodas. Mikrobangų krosnelės valymas su valytuvu (be "vonios")

Ir čia yra dar vienas geras ir saugus būdas valyti naudojant buitines chemines medžiagas, tačiau nesukuriant "vonios" efekto.

Ką reikės: kempine, vandeniu, taip pat bet kokiu akumuliatoriaus skalbimo skysčiu.

Receptas: pirmiausia išjunkite orkaitę iš maitinimo šaltinio. Tada sumaišykite valymo tirpalą iš skysčio, kad praustumėte akinius ir vandenį 2: 1 santykiu. Sprendimas turėtų būti toks didelis, kad būtų pakankamai išvalyti krosnį tiek išorėje, tiek viduje. Tada gausiai valykite tirpalo kempinę ir nuvalykite mikrobangų krosnelę, įskaitant žiedą ir plokštelę. Džiovinti dėmės turi būti mirkyti valytuvu 5 minutes. Po to kruopščiai nušluostykite visą kamerą švaria šluoste, pamerkiamu vandenyje, kad ant sienų nebūtų jokių purvo, neišvalytų valiklių nei jo kvapas.

Ir dar daugiau naudingų patarimų

 • Procedūra valymo vidinis kameros rekomenduojama: pirma Gat žiedo ir stiklinę plokštelę iš orkaitės, o tada nuvalykite viršutinį sienos ir grilio, vėliau - su šonine, tada žemyn, ir pagaliau duris, kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.
 • Mikrobangų valymas
 • Mikrobangų valymas
 • Mikrobangų valymas
 • Mikrobangų valymas
 • Mikrobangų valymas
 • Išvalykite mikrobangų krosnelę bent kartą ar du kartus per mėnesį. Per šį laiką riebalų dėmės neteks amžiaus.
 • Norint neveikti savo padėjėjo ir rečiau jį nuplauti, naudokite specialų plastikinį gaubtą, apsaugantį mikrobangų krosnelę nuo karšto maisto purslų. Kapotas gali pakeisti stiklines skaidrias indus arba maisto plėvelę.

Mikrobangų krosnelės ir alternatyva

 • Su citrinų rūgštimi ir actu, svarbu, kad tirpalo šildymas ar mirkymas nebūtų persidengęs, ypač jei kameros vidinė apdaila yra emalio.
 • Senaties riebalų dėmės, kurios nėra pašalintos net po "vonios", galite pabandyti pašalinti alyvuogių aliejaus įmirkytą lukštą.
 • Būkite atsargūs, kad mikrobangų krosnelė būtų tinkama. Nenaudokite metalinių kempinių ir kempinių, kurie labai susimaišys. Galų gale svetimų dalelių patekimas į grotelių gali sukelti prietaiso uždegimą. Mes taip pat patariame susilaikyti nuo eksperimentų su buitinėmis cheminėmis medžiagomis ir naudoti tik specializuotus gaminius arba produktus, aprašytus mūsų straipsnyje (stiklo valiklis, indų plovimo skystis ir "namų" priemonės). Dėl pavojingų cheminių medžiagų naudojimo prietaisas gali užsidegti.
 • Mikrobangų krosnelės valymui nenaudokite abrazyvinių valikliu, kad jo korpusas nepakenktų.
 • Ir, žinoma, priminti, kad, jei kepimo arba šildymo "sprogo", paliekant vidines sieneles pakuros alyvos miglos ir bitai maisto per maisto, tada jis yra geriau pašalinti iš karto.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

95 − 85 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map