Kuchynský dizajn s barovým pultom: 45 spôsobov, ako krásne vstúpiť do baru vo vnútri

Kuchynský dizajn s barovým pultom: 45 spôsobov, ako krásne vstúpiť do baru vo vnútri

Kuchynský dizajn s barovým pultom: 45 spôsobov, ako krásne vstúpiť do baru vo vnútri

Počítadlo bar v kuchyni - to nie je len výstrelok, ale veľmi zaujímavý funkčný prvok modernej domácej interiéru, ktorý v malej kuchyni môže ušetriť priestor tým, že nahradí objemné jedálenský stôl a garsónka okázalo razmezhuet kuchyňa s obývacou izbou. Bar v interiéri kuchyne - veľkú príležitosť vytvoriť uvoľnenú, ľahko sa atmosféra, likvidujú sa jednoduchú komunikáciu s pohárom vína, piva alebo šálku kávy. Už samotná prítomnosť tohto pikantného objektu v interiéri doslova nalieha na zhromažďovanie priateľov a usporiadanie koktejlovej party s distribúciou vlastných zmiešaných tvorov! Vyberá pre seba navrhnúť kuchyňu s barovým pultom, hlavná vec - nezamieňať s veľkosťou a parametrov domáci bar, jej umiestnenie, ako aj zvoliť správne barové stoličky a príslušenstvo k vytvoreniu harmonického celkovú kompozíciu.

Barový pult kuchyne môže úplne zmeniť atmosféru kuchyne

Bar pult v interiéri kuchyne - skvelá príležitosť k vytvoreniu uvoľnenej, ľahkej atmosfére, ktorá má uvoľnený rozhovor

Barový pult v interiéri kuchyne: luxus alebo nutnosť

Čítač tyčiniek môže byť buď súčasťou kuchynskej súpravy alebo nezávislým dizajnom na objednávku. Z hľadiska dizajnu je vhodnejšia druhá možnosť, pretože v tomto prípade je stojan navrhnutý s ohľadom na individuálne želanie zákazníka a architektonické možnosti priestorov. Dobre navrhnutý dizajn a dobre zvolené príslušenstvo vám umožnia navrhnúť kuchynský stôl v akomkoľvek štýle, od klasiky po avantgardu.

Barový pult v interiéri kuchyne môže existovať ako samostatný prvok od zvyšku vybavenia

Čítač barov môže byť buď súčasťou kuchynského setu alebo nezávislým dizajnom

Barové pulty domu sú jedno- a viacúrovňové. To môže byť uľahčené variant je vysoká pracovnej dosky bar konzolách alebo pevné masívna konštrukcia s vstavaných skríň a políc zatvorené a otvorené, mini-chladnička, zložitý systém zábradlia s namontovanými stojany a závesy na okuliare a okuliare, ako aj odkvapového strechou samostatné osvetlenie barovej zóny a luxusné vitráže. Farebné pridanie kuchyne bude automaticky chróm funkčný strom, na ktorom visel malebne sklá, sklá, slamky.

Návrh kuchyne s barovým ostrovom zdôrazňuje všetky výhody interiéru

Kuchynský dizajn s barovým pultom od Julie Chernyakovej vyzerá veľmi atraktívne a zapadá do interiéru miestnosti

Na výrobu pultovej dosky je široko používaný drevo, laminát, plast, dlaždice, kov, umelý alebo prírodný kameň. Vrcholom každej kuchyne je "beztiahnuteľný", lesklý, priehľadný stojan vyrobený z nárazuvzdorného skla. Aby bol interiér kuchyne s barom čo najharmonickejší, mal by byť navrhnutý v rovnakom štýle, berúc do úvahy prevládajúce materiály a farby.

Farba barových stoličiek sa odráža s farbou stolovej dosky

V tomto interiéri sa kladie dôraz na jasný kontrast farby stolovej dosky a barových stoličiek so zvyškom kuchyne

Napríklad na počítadle a na pracovnej ploche sú nainštalované rovnaké dosky stolov. V tomto prípade sa čítač stĺpcov nevymanie z celkového plátna, ale bude vnímaný ako jediný celok s okolitým prostredím. Môžete však ísť naopak a pokúsiť sa hrať na rozdiel od toho, že si vyberiete napríklad barový pult v čiernej doske na bielej kuchyni.

Interiér kuchyne s barovým pultom, udržiavaný v jednom štýle, vytvára priaznivý dojem

Do interiéru kuchyne s barovým pultom sa ukázalo, že je čo naj harmonickejšie, malo by sa udržiavať v jednom štýle

Ak chcete vytvoriť domácu lištu, môžete upraviť aj kuchynský parapet pomocou inštalácie police okolo okna na nápoje a na svahoch visí držiaky na okuliare. Teraz si popíjajte koktail cez tubu, môžete obdivovať svetlá nočného mesta alebo stretnúť sa s úsvitu a usrkávať osviežujúcu horúcu kávu.

V malej kuchyni môžete umiestniť aj barový pult, ak prídete s dobrým dizajnom

Kompaktný stojan môže byť ekologicky "vhodný" aj do malej kuchyne

Klasické barové pulty pre kuchyňu

Klasický barový pult pre dom sa najviac podobá jeho profesionálnym náprotivkom, "žije" v baroch, kaviarňach a reštauráciách. Čo je "domestikované" barové klasiky? Jedná sa o stôl, ktorý je nainštalovaný na stĺpových konzolách vo výške 110-115 cm od podlahy, doplnený o vysoké stoličky, stoličky alebo polokluny s pohodlnou opierkou na nohy a niekedy aj s podrúčkami. Dĺžka dosky na osobu je 50-60 cm.

Klasické barové pulty v kuchyni v štúdiu dopĺňajú aristokratickú atmosféru

Klasický barový pult v interiéri kuchynského štúdia zdôrazňuje pokojnú úctu štýlu a nábytku z prírodného dreva

Ak duša žiada autentickosť a priestor kuchyne neobmedzuje let fantázie, môžete bezpečne vsadiť na klasiku! Vždy to vyzerá pevné a efektívne, ale vyžaduje si vhodný sprievod a doplnky - nie je to nič, čo sa nazýva bar! Ak budeme sa tešíme na prinášať bar atmosféru, byť pripravený vyklopiť pre pôvodné snap a "aspektu": chrómované strešné lišty, vešiaky na šálky, poháre a poháre na víno, je shaker pre miešanie koktailov, návrhár znamená vínnych fliaš. Hoci bar a priori spojené s pitím alkoholických nápojov, je vhodné ju a rastlinolekárska bar vybaviť odšťavovač, kyslíka kokteylerom, francúzskom tlače, čaju a kávovarom.

Klasický barový pult pre kuchyňu môže byť nielen dobrá dekorácia, ale aj pohodlná pracovná plocha

Klasické pultové pulty vždy vyzerajú pevné a pôsobivé, navyše sa môžu používať pri práci v kuchyni

Mini bar pre malú kuchyňu

V malej kuchyni, kde sa počíta každý centimeter štvorca na účte, môže barový pult veľmi úspešne nahradiť objemný jedálenský stôl. Skvelým riešením pre malý priestor bude kuchynská sada s čítačkou tyčiniek spojenou s pracovným povrchom. Výška regála by v tomto prípade nemala presiahnuť 90 cm. Okrem svojho priameho účelu môže byť stojan tiež použitý ako rezací stôl. Pre pohodlné jedlá a pohodlné varenie pre také barové stoličky by nemali byť väčšie ako 60 cm.

Pre malú kuchyňu, kompaktný a elegantný čítač barov

Optimálne riešenie pre kuchynský palec - ľahký, elegantný, ergonomický barový minibar

1

Kompletný bar v podobe masívneho dizajnu so všetkými druhmi skriniek, zásuviek, regálov, podväzkov a ďalších zvratov v interiéri malej kuchyne bude len neporiadok priestoru. Optimálne riešenie pre kuchynský palec - ľahký, elegantný, ergonomický barový minibar, je tiež stojanom pre koktaily. Kompaktný, stručný a mimoriadne jednoduchý dizajn je vizuálne vnímaný ako niečo ľahké a beztiahnuť. Nezaťažuje ani najmenší priestor, vytvára ilúziu priestoru.

Barový mini stojan pre malú kuchyňu je možné pripojiť k pracovnému povrchu

Skvelým riešením pre malý priestor bude kuchynská sada s čítačkou tyčiniek spojenou s pracovným povrchom

Dva v jednom: barový stôl v kombinácii s jedálenským stolom

Kombinovaná verzia "2 v 1" kombinuje v jednom dizajne malý jedálenský stôl a stojan na bar. Kombinovaná kompozícia má dve úrovne výšky - horná časť slúži ako stojan a spodná časť slúži ako jedálenský stôl. To je skvelá voľba pre tých, ktorí snívajú o baru, ale zároveň nechce vzdať pohodlia bežného kuchynského stola, ako aj pre rodiny s malými deťmi a starších ľudí, ktorí nie sú pohodlné sedieť na vysokých barových stoličkách. Samozrejme, jedálenský stôl a bar možné nastaviť oddelene od seba navzájom, ale to bude trvať dvakrát toľko miesta ako kombinované kompozície, ktorej výhodou je jeho kompaktnosť. Stôl je nepostrádateľný pre rodinné jedlá a barový stôl je ideálny pre rýchle občerstvenie a prestávky na kávu.

Možnosť kombinovať bar a jedálenský stôl je vhodná pre priestrannú kuchyňu

Kombinovaná kompozícia má dve úrovne výšky - vrchol slúži ako stojan na bar a dno slúži ako jedálenský stôl

Kombinovaná verzia dokonale zapadá do interiéru kuchyne a obývacej izby, pričom vizuálne rozdeľuje spoločný priestor do samostatných priestorov. V tomto prípade je čítač stôp logickejšie umiestniť na stranu obývačky a jedálenský stôl - v kuchyni. Veľmi pohodlné a praktické riešenie. Napriek skutočnosti, že zóny sú formálne oddelené, pocit blízkosti a priateľstva úplne chýba.

Moderný dizajn kuchynského štúdia s barovým stojanom

V kuchyni-štúdio s kombinovaným obývacou izbou alebo jedálňou, kde je hranica medzi rôznymi priestormi prakticky vymazala, bude bar pomôže zjednotiť rozdelenú priestor do funkčných oblastí, zároveň pôsobí ako sprostredkovateľ medzi kuchynskou linkou a posedením alebo jedálenský kút. Takýto dizajnový pohyb umožní zónovanie priestorov štúdia bez porušenia jeho jednoty. Teraz, bez zastavenia z varenia, môžete hovoriť s rodinou alebo sledovať s celým televízorom. Keď ste dokončili počítadlo stojanov skrytých pod policou stola, môžete racionálne využiť užitočnú plochu na uloženie kuchynského riadu. Na otvorených regáloch, ako aj na regáloch so sklenenými dverami môžete nastaviť krásnu službu alebo vtipné suveníry.

Barový pult kuchyne môže byť použitý na zónovanie miestnosti

Čítač barov umožní zónovanie priestoru štúdia bez porušenia jeho jednoty

Často pri rekonštrukcii malej kuchyne spojiť s priľahlým balkónom, výrazne zvyšuje priestor miestnosti. Ideálnym dizajnovým riešením pre spojenie kuchyne s balkónom je barový pult na hranici kuchyne a balkóna, alebo skôr na parapet. V tomto prípade, pod lištou, môžete upraviť existujúci okenný parapet, takže sa ponáhľajte ju zbúrať!

Jediná harmonická kompozícia bola vytvorená v tejto kuchyni vďaka úspešnému umiestneniu stojanu

V tejto kuchynskej štúdiovej štúdiovej barovej ploche vykonáva funkciu zónovania a zároveň slúži ako dôležitý prvok interiéru, vytvárajúci dojem harmonického zloženia

Kuchynský interiér s barovým ostrovom

V priestranných izbách môže byť bar premiestnený do stredu miestnosti, čím vytvára osobitý ostrov. Často vo vnútri kuchynského štúdia na kuchynskom ostrove sa odoberá varná doska a umývadlo a barový stĺp, ktorý nad nimi stúpa zo strany obývacej izby, ich robí neviditeľnými. Navyše, toto rozloženie je vhodné pre fanúšikov, aby variť pred prekvapeným publikom, ktorý sa nachádza pri bare, zatiaľ čo o tom hovorí, a zaobchádzať s hosťami s teplom s teplom svojich vlastných kuchárskych diel.

Fotografická zbierka moderných kuchyn s barovým pultom

Interiér kuchyne s barovým ostrovom môže byť pôvodnejší a umiestniť ho do stredu miestnosti

V priestranných izbách môže byť bar presunutý do stredu miestnosti, čím sa vytvorí akýsi ostrov

V kontrastnej čiernej a bielej kuchyni je prevažná bielosť vytvorená barovým pultom dobrým riešením

Biela čítačka baru v interiéri čiernej a bielej kuchyne zbavuje prevládajúcu farbu v interiéri a zdôrazňuje jej čistotu a hĺbku

V čiernej a bielej kuchyni sa bar v kontrastnej farbe stáva dôležitým prvkom interiéru

Tento bar v elegantnej čiernej a bielej kuchyni nenápadne zoniruet izba, s dôrazom na celkový štýl interiéru

Uhlová kuchyňa s barovým pultom sa v tomto interiéri úspešne dopĺňajú

Úspešným riešením tohto interiéru bola kombinácia viacúrovňového baru a rohovej kuchyne

Rohová kuchyňa s raňajkovým barom

Stolová doska baru "rastie" z kuchynského setu, vytvára dojem ľahkosti a elegancie celej štruktúry

Rohová kuchynská súprava s barovým pultom v klasickom štýle vhodná pre priestrannú kuchyňu

Pre priestrannú kuchyňu v klasickom štýle, masívny barový pult, ktorý slúži aj ako pracovný povrch

Počítadlo stojanov môže byť veľmi dôležitým prvkom situácie

V tomto interiéri nie je čítač tyče doplnený o situáciu, ale je jej centrálnym prvkom, okolo ktorého je zostavený zvyšok kompozície

Bar counter-ostrov v interiéri bielej kuchyne môže poskytnúť miesto u stola pre veľké množstvo hostí

Biela čiarka s kontrastným ostrovom s kontrastnými čiernymi stoličkami vo vnútri bielej kuchyne zaberá veľa priestoru, takže je ideálna pre veľkú priateľskú firmu

Kuchynská súprava s barovým pultem

Kuchynská súprava s barovým pultom "Wave" továreň "Maria" - svetlý a netriviálny obraz modernej kuchyne

Projektová kuchyňa s barovým pultom od spoločnosti

Návrh kuchyne s barovým pultom od spoločnosti "Architektúra a dizajn" udeľuje jednoduchosť a milosť, ako aj dostupnosť voľného priestoru

Autor dizajn kuchyne s barovým pultom od Julie Chernyakova zohľadňuje rozloženie tohto bytu

Barový pult v autorskom projekte od Julie Chernyakovej dopĺňa funkciu zónovania vykonávanú stropnou a podlahovou konfiguráciou

Moderný dizajn kuchyne s barovým pultom od firmy

Barový pult v tomto modernom interiéri od spoločnosti "Ardmiks" nezbavuje priestor, ale slúži ako efektívne a pohodlné rozšírenie kuchynského setu

Barový pult v klasickom interiéri môže slúžiť ako jedálenský stôl

Barový pult v klasickom interiéri sa vyrovná s úlohou jedálneho stola

Čítačka barov v tejto kuchyni prekvapí svojim luxusom a úctou

Masívne barové stoličky, mramorové pracovné dosky, vlastné osvetlenie - to všetko mení bar na osobitné miesto v tejto kuchyni

Interiér kuchyne s barovým ostrovom láka svoju skvelú jednoduchosť

Na prvý pohľad môže byť nenáročný interiér tejto kuchyne s barovým protiľahlom ostrovom správne považovaný za klasický príklad dizajnu miestnosti

Bar stánok od spoločnosti

Úzke a vysoké barové pulty od spoločnosti "Ardmiks" sa dobre zapadajú do interiéru kuchyne, zdobené v jednom z moderných štýlov

Stĺpový ostrovček baru v interiéri čiernej a bielej kuchyne je harmonicky kombinovaný s drevenou podperou stropného nosníka

Elegantnosť ostrova baru v interiéri čiernej a bielej kuchyne je zdôraznená hrubým podkladom pre stropný nosník

Barový pult kuchyne môže byť vyrobený z takmer akéhokoľvek trvanlivého materiálu

Na výrobu pultovej dosky je široko používaný drevo, laminát, plast, dlaždice, kov, umelý alebo prírodný kameň

Autorský dizajn kuchyne s barovým pultom od Olega Kurgayeva láka svojou jemnou a nenápadnou pohodou

V tejto kuchyni s barovým protiútokom od Olega Kurgayeva vznikla intímna a útulná atmosféra napriek modernému štýlu dekorácie

Čítačka stĺpcov logicky pokračuje v kuchyni, ktorá dopĺňa jej obraz

Barový pult môže slúžiť ako samostatný kus nábytku a môže logicky pokračovať v kuchyni

Pod barom v malej kuchyni môžete ľahko prispôsobiť kuchynský parapet

V malej kuchyni s dobre umiestneným oknom môže hrať rola barového pultu aj kuchynský parapet

V kuchyni zdobenej v minimalistickom štýle je barový pult nepostrádateľným prvkom

Barové pulty sú už dlho považované za neoddeliteľný atribút kuchyne, zdobené v minimalistickom štýle

Bar counter-ostrov v minimalistickom interiéri zvyčajne nemá ďalšie dekoratívne prvky

Bar counter-ostrov v minimalistickom interiéri vyzerá jednoducho, ale vyzdvihnite originálne stoličky

Na stôl na kuchyňu sa dá ukladať kuchynský riad

Keď ste dokončili počítadlo stôp skryté pod stolom na stole, môžete racionálne využiť užitočnú plochu na uloženie kuchynského riadu

Barový pult z prírodného dreva sa môže stať skutočnou dekoráciou kuchyne

V tejto kontrastnej svetlej tme kuchyne bar-ostrov vyniká svojou neutrálnou farbou a stáva sa centrom kompozície

Barový pult kuchyne by nemal obmedzovať slobodu pohybu v kuchyni

Pri výbere kuchynského dizajnu s barovým pultom, hlavnou vecou nie je zameniť sa s rozmermi a parametrami domáceho panela

Barový pult kuchyne môže byť doplnený varnou doskou alebo umývadlom

Často vo vnútri kuchynského štúdia na kuchynskom ostrove je varná doska alebo umývadlo

Barový pult kuchyne vyzerá lepšie na pozadí dobre vybraného nábytku a dekoračných prvkov

Na vytvorenie harmonickej kompletnej kompozície by mali byť stoly a ďalšie príslušenstvo spojené s regálom a zvyškom nábytku

V priestrannej kuchyni je bar vyzdobený v akomkoľvek štýle

Dobre navrhnutý dizajn a dobre zvolené príslušenstvo umožňujú vyzdobiť kuchynský pult v akomkoľvek štýle

Autorská kuchynská konštrukcia s barovým pultom od Alexandra Belyakova vhodná pre veľkú izbu

Autorský kuchynský projekt od Alexandra Belyakova zabezpečuje umiestnenie baru v značnej vzdialenosti od zvyšku kuchynského nábytku

Barové pulty môžu byť umiestnené v štúdiovom apartmáne

Barový stojan vyzerá dobre v priestoroch štúdia

Barový pult v domácom interiéri môže slúžiť ako dekoratívny a praktický prvok

Bar čítač v domácom interiéri - praktický a praktický detail vybavenia

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 + = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map