Za to stojí za to lepiť oranžovú tapetu v kuchyni: názov autora a fotografie fakty

Za to stojí za to lepiť oranžovú tapetu v kuchyni: názov autora a fotografie fakty

Za to stojí za to lepiť oranžovú tapetu v kuchyni: názov autora a fotografie fakty

"Celé svetlo budem sfarbiť v mojej najobľúbenejšej farbe - oranžovej oblohe, oranžovej móle, oranžovej zeleniny, oranžovej ťavy!" - Kto z nás si túto zábavnú pieseň nespomína? Ale v skutočnosti jej hrdinka vedome tak aktívne použila túto jasnú a životom potvrdzujúcu farbu. Ak chcete okamžite zlepšiť náladu a priviesť pozitívne veci k životu, akú farbu je pre to najvhodnejšie? Samozrejme, oranžová! Akoby dúšok čerstvej pomarančovej šťavy, jasná oranžová je schopná dať odvahu a zbaviť sa depresívnych, depresívnych pocitov. Dizajnéri sú veľmi radi používanie oranžovej pre interiér moderné byty, najmä oranžové tapety v kuchyni sú veľmi atraktívne.

Oranžová v kuchyni je ako hrdlo oranžovej svieže - povzbudzujúce a svieže

Ako dúšok čerstvo stlačeného pomarančového džúsu, jasná oranžová je schopná dať živosť a zbaviť sa depresívnych, depresívnych pocitov

Prečo je slnko oranžové vhodné pre kuchyňu?

Schopnosť oranžovej farby vrátiť človeku radostnú náladu, teplo, dať poplatok o slnečnom optimizme a rozptýliť najviac zúfalé melanchólie je známe každému. Avšak, nie každý vie, že oranžová farba má jedinečnú vlastnosť na zvýšenie chuti do jedla a najviac pozitívne ovplyvňuje proces trávenia. Preto nie je prekvapujúce, že odporúčania odborníkov v oblasti farebnej terapie sú v radách pre kuchyňu, aby si vybrali tapety na steny "slnečného" farby alebo použili tento odtieň na dosky a obrusy. Ak ste pozorní osoba, pravdepodobne ste si všimli, že dizajnéri mnohých interiérových kaviarní používajú najaktívnejšie oranžové, čo samozrejme nie je náhodné. V takej kaviarni, kde nájdete veselosť a radostnú náladu, sa návštevníci určite chcú vrátiť znova a znova!

V modernom minimalizme sa hlavný dôraz kladie na farebnú schému interiéru

Oranžový optimizmus v modernom minimalizme sa prejavuje vo všetkej nádhere

Stojí to za to, že v kuchyni používate oranžové tapety

Čo treba pamätať pri rozhodovaní o voľbe oranžovej tapety pre kuchyňu?

  • Steny oranžovej farby - vynikajúca voľba pre tie rodiny, kde sú malé deti. Veľmi často sa deti ťažko presvedčia, aby správne konzumovali režim a pomaranč pomôže rodičom veľmi dobre - je veľmi užitočná jeho schopnosť vyvolávať chuť do jedla a "lákať" do kuchyne.
Oranžová v kombinácii s inými farbami je vysoko cenená pre pozitívnu emocionálnu náladu

Oranžová farba vracia veselú náladu človeku, zohreje ju, dáva náboj slnečného optimizmu a rozptýli najslabšie slezinu!

  • Ale tí, ktorí pravidelne "sedia" na diéte a pokúšajú sa obmedziť stravu, bohatá oranžová nemôže robiť veľmi dobrú prácu. Naša rada: vzdať jasné oranžové steny v prospech skromnejšieho piesku a ľahkej broskyne.
V priestrannej kuchyni sa oranžová farba objavuje vo svojej svetlej kráse

Pre bohatú, bohatú oranžovú farbu potrebujete priestor a širokú panorámu, potom bude hrať všetko bohatstvo odtieňov

  • Oranžová tapeta - nie pre malé, stiesnené kuchyne. Pre túto bohatú a bohatú farbu potrebujete priestrannú a širokú panorámu. A čo tým, ktorí sa nemôžu pochváliť priestrannou kuchyňou? Odmietnuť oranžovú vôbec? Nič také! Koniec koncov, oranžová farba má rôzne odtiene a všetky majú rovnaké užitočné a niekedy aj liečivé vlastnosti. Pre steny malej kuchyne je celkom vhodné tapety budú jemné terakotové, broskyne, oranžové, krémové a lososové tóny.
Mäkké oranžové odtiene vyzerajú lepšie v malej kuchyni

Pre malú kuchyňu je lepšie vybrať si tapetu z jemných terakotových, broskyňových, oranžových, smotanových a lososových tónov

  • Aké štýly zdobenia v kuchyni umožňujú používanie oranžovej tapety? V prvom rade je to minimalistické (a okrem iného japonské), štýly "etno" (napríklad mexická, všetky východné), art deco, pop art a avantgarda. Táto farba je menej vhodná pre klasické interiéry, ale vo forme terakoty alebo lososa je celkom prijateľná.
Ako pozadie kuchyne je oranžová farba obzvlášť dobrá

Oranžová tapeta v minimalistickej kuchyni japonského štýlu slúži ako skvelý zázemie pre malé množstvo nábytku

  • Veľmi harmonická kombinácia oranžových tapiet a kuchynského nábytku s prútenými prvkami - stoličkami, skrinkami s ratanovými vložkami a prútenými rohožami. A ak pridáte do interiéru niekoľko panelov alebo trojrozmerné maľby so sušenými listami alebo kvetmi, potom vytvorte v kuchyni nádhernú lyrickú jesennú náladu.
Ak chcete oranžovú farbu odhaliť lepšie, stojí za výber textúrovanej tapety

Textúrovaná oranžová tapeta vo vnútri kuchyne ďalej zdôrazňuje bohatstvo a hĺbku tejto farby

Tapeta oranžová v interiéri kuchyne: úspešné kombinácie

Aký je najlepší spôsob, ako prezentovať oranžové tapety? Akýkoľvek prvok interiéru sa nemôže posudzovať samostatne, všetko sa musí brať do úvahy v jednom celku. To nám veľmi jasne preukazujú oranžové tapety - napokon potrebujú len kuchynský nábytok určitej farby.

Jasná oranžová stena je navrhnutá tak, aby slúžila ako akcent v interiéri tohto kuchynského štúdia

Akcentová oranžová stena v šedo-krémovom interiéri kuchynského štúdia okamžite prevezme úlohu dôležitého prvku dekorácie

Zapamätajte si jedno jednoduché pravidlo návrhu - oranžová je nekompatibilná so studenými tónmi, v kombinácii je lepšie použiť teplé odtiene.

Je možné zdôrazniť všetky znaky oranžovej s pomocou prírodného dreva a iných teplých odtieňov

Oranžová sa dobre mieša s teplými odtieňmi as prírodným stromom

Je to veľmi pekné a dnešná kuchynská súprava jemnej pistácie farby vyzerá veľmi aktuálne, vedľa ktorej oranžová tapeta jednoducho svieti.

Pôvabná kombinácia oranžovej a pistácie zostane dlho v pamäti

Spoznajte si pomaranče s pistáciami - táto nezvyčajná kombinácia má jedinečný šarm

Zelená farba a oranžová - pre kuchyňu najlepšiu kombináciu a v najrôznejších variantoch. "Prečo?" - pýtate sa: "Aké je tajomstvo takejto úspešnej symbiózy?". Možno nám pripomína košík ovocia - pomarančov a mandarínok, ktoré si zachovali letáky a vetvičky, so šťavnatými jablkami a zrelými broskyňami. To je dôvod, prečo v dekorácii kuchyne s oranžovými stenami sú motívy ovoce nádherné - v jedlách, malých suveníroch, obrazoch na stenách.

Pridajte kuchyňu individuality použitím jasných inklúzií, napríklad oranžovej a svetlozelenej

Šťavnaté škvrny zelenej a oranžovej v lakonickom interiéri šedo-bielej kuchyne dávajú interiéru individuálne prvky

Nie je nižšia ako zelené odtiene a šedé odtiene, vyrobené v šedej farbe, kuchyňa je dokonale zastretá oranžovou farbou.

Kontrast oranžovej s čiernou farbou vyzerá nádherne a štýlovo

Jasná oranžová stena pomôže oživiť interiér achromatickej kuchyne

Kuchyňa, v ktorej je nábytok veľmi ľahkej, takmer bielej farby spojený s oranžovými stenami, zaujímavý a svieži. V tomto prípade biela nevyzerá chladno a "nemocnica" vôbec, je veľmi úspešne zatienená oranžovou a rozdáva časť svojej solárnej náplne.

Interiér tejto kuchyne je postavený na kontrastnej kombinácii bielej, čiernej a oranžovej

Oranžové steny sa dokonale "dostanú" spolu s nábytkom veľmi ľahkým, takmer bielym

1

Veľmi zaujímavé "pôsobí" na každú inú oranžovú stenu a kuchynský nábytok krémové farby. Ak je biely oranžový "žiara", zmrzlina ju zmäkne, zmierňuje ju.

Ak je oranžová farba príliš svetlá, môže byť zriedená pastelovými odtieňmi kuchynského nábytku

Krémový nábytok muflí oranžové steny, čím sa stávajú pokojnejšími

Každý dizajnér vám bude tvrdo povedať, že hlavným účelom oranžovej je umiestniť jasné akcenty. Ako hlavná, dominantná farba oranžová by mala byť použitá veľmi opatrne, inak namiesto veselosti a optimizmu, dostaneme únavu a podráždenie. Aby ste tomu zabránili, počúvajte rady profesionálnych dekoratérov a správne vyzdobte interiér!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + = 18

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map