Výhody letnej kuchyne s verandou: variť na vlastné potešenie za každého počasia

Výhody letnej kuchyne s verandou: variť na vlastné potešenie za každého počasia

Výhody letnej kuchyne s verandou: variť na vlastné potešenie za každého počasia

V horúcom lete sa potreba variť stáva skutočným trestom. V uzavretom priestore sa vzduch stáva teplejšou a zahrieva sa z taniera. Letná kuchyňa s verandou nemá tieto nedostatky a v mnohých prípadoch predstavuje ideálne riešenie problému. To je ideálne miesto pre stretnutia v teplej sezóne. Môžete sem prísť ráno, aby ste si sadli na verande s šálkou kávy. Tu je spoločnosť pre grilovanie. Tu sa žena v domácnosti bude môcť pokojne otočiť svojimi bankami a viečkami počas prípravy zberu. Preto je výstavba takejto kuchyne vždy rozumným záväzkom, ak to samozrejme umožňuje priestor oblasti.

Video o výstavbe letnej kuchyne v krajine

Určite dizajn a umiestnenie budov

Letná kuchyňa môže byť viac alebo menej kapitálom. Ak by ste chceli žiť vo vidieckom dome počas celého roka, dáva zmysel vybudovať uzavretú kuchyňu so strechou a stenami, ktorá ochráni svojich obyvateľov pred horúčavom a dažďom. Okrem toho je potrebné zabezpečiť takú miestnosť s niektorým vykurovacím systémom a urobiť izoláciu tak, aby bola pohodlná v chladnej sezóne. Vhodná v peknej letnej kuchyni je umývadlo, aspoň malý sporák, chladnička, skrinky na riad a jedálenský stôl. Často sa takáto konštrukcia robí s verandou, ktorá pomáha vytvárať rôzne zóny.

Pre letnú kuchyňu je otvorené terasa veľmi dobrým riešením

Letná kuchyňa - grilovanie v štýle krajiny - vynikajúci prírastok pre dedinský majetok

Ak majitelia prichádzajú navštíviť iba v lete, môže byť otvorená kuchyňa, v skutočnosti predstavuje plochu na varenie a jedenie s baldachýnom a viacerými stenami. Najjednoduchšia sada je záhradný nábytok a záhradný nábytok. Takáto letná kuchyňa sa hodí len na večerné stretnutia s hosťami, varenie šišského kebabu, a dokonca aj vtedy, len za dobrého počasia. Potrebné pomôcky budú musieť byť prinesené z domova zakaždým. Môžete použiť túto techniku, ale potom musia byť zapečené kryty nad panvami na vyprážanie. Môžete tiež nainštalovať dáždnik nad drez a pracovný povrch. Pri nábytku by sa mali používať materiály, ktoré netrpia vlhkosťou a dažďom, pretože budú neustále vystavené týmto nárazom. Viac multifunkčná otvorená kuchyňa s vrcholom, ktorý môže byť zdobený rôznymi spôsobmi.

Samostatná letná kuchyňa zmierňuje majiteľov mnohých nepríjemností a môže byť použitá aj v zime

Vo väčšine prípadov je letná kuchyňa v chate veľmi dôležitým atribútom. S kompetentným prístupom môže byť konštrukcia použitá v teplom i v zime

Kde umiestniť letnú kuchyňu? Najlepšie miesto je čo najbližšie k hlavnej kuchyni. Tým sa minimalizuje úsilie o presun kuchynských potrieb. Okrem toho takéto usporiadanie uľahčí komunikáciu. Aby nebolo možné zablokovať priestor v blízkosti vchodu do domu, môžete umiestniť stavbu v blízkosti kuchynského okna. No, ak je na tomto mieste tienisté miesto, strecha nebude príliš teplá.

Malý dom vo vidieckom dome sa neskôr často stáva letnou kuchyňou

Letný dom v záhrade alebo vo vidieckom dome je často postavený, aby ho vybavil v budúcej letnej kuchyni

Letný dizajn kuchyne s verandou

Letná kuchyňa s verandou je dobrým riešením, ktoré vám umožňuje kombinovať relatívnu jednoduchosť budovy a možnosť jesť alebo pracovať na voľnom priestranstve s využitím tohto priestoru v chladnej sezóne. Veranda môže byť pôvodnou súčasťou takejto kuchyne, ktorá tvorí jediný priestor s ňou, alebo izolovanejšia príloha. Hlavným estetickým účelom verandy je vytvorenie hladkého prechodu medzi kuchyňou a záhradou. Z hľadiska výzdoby stien môže byť otvorená, s veľkými oknami umiestnenými na bočnej strane záhrady alebo zdobenými oknami s presklenými oknami.

Letná kuchyňa je vyrobená vo forme polygónu a je krásna, pohodlná a funkčná

Letná kuchynská konštrukcia s otvorenou terasou. Kuchyňa je vyrobená vo forme mnohouholníka. Vzhľad kuchyne poskytne vašu lokalitu výstrednosť

Najlepším variantom zasklenia verandy letnej kuchyne sú dve priľahlé steny. V tomto prípade bude hosť mať nádherný výhľad a potom bude ideálnym miestom na oddych a oddych. Môžete tiež použiť prvky, ako sú posuvné oddiely alebo výkyvné okná. To umožní ľahké obrátiť letnú kuchyňu na veľké altánok, vďaka čomu bude miestnosť pohodlná, ak sa použije za každého počasia. Veľmi obľúbené sú letné kuchyne s bobovými oknami, ktoré umožňujú vytvoriť priestor neobvyklého tvaru, otvárajú viac príležitostí pre penetráciu svetla, robia kuchyňu dekoratívnou.

Pre letnú kuchyňu sa veranda môže stať veľmi úspešným doplnkom

Veranda umožňuje plynulý prechod z kuchyne do záhrady a umožňuje obdivovať nádherný výhľad

Ak je kuchyňa vybavená sporákom, potom sa stáva plne funkčnou miestnosťou, aspoň v teplej sezóne. Môžete si vybrať hotovú kompaktnú verziu kachlí z ponúkaného. Moderné vzory môžu vizuálne pripomínať klasické pece, ale v skutočnosti sú kompaktnejšie, ako aj dostupnosť moderných zariadení a schopnosť pracovať s elektrinou alebo plynom.

Zvláštne kúzlo letnej kuchyne prinesie rúre hrubé kamenné murivo

Dokonca aj samolepiaca rúra sa môže stať skutočnou dekoráciou letnej kuchyne

Fanúšikovia tradičného prístupu budú musieť objednať prácu na kachle alebo zvládnuť toto remeslo samostatne. Ruská kachle teraz vyzerá skôr ako exotická, ale pre tých, ktorí si nepredstavujú pohodlie bez ohňa na drevo, bude to najlepšia cesta von. Bude to tiež vynikajúca možnosť v prípadoch, keď je dodávka elektrickej energie a plynu ťažké. Zložitosť kachlí je do značnej miery obmedzená len finančnými možnosťami. V jednom zariadení môžete kombinovať gril, varnú dosku, rúru, pracovnú dosku.

V tejto modernej letnej kuchyni je všetko potrebné pre pohodlnú prácu

Moderná letná kuchyňa s presklenou terasou zohľadňuje všetky potreby majiteľov a poskytuje maximálny komfort

Výber materiálov pre miestnosť

Jednoduchá kuchyňa, ktorá sa používa v teplej sezóne, sa dá ľahko stavať na vlastnú päsť. Pre konštrukciu je možné použiť akýkoľvek materiál, ktorý je k dispozícii, napríklad ten, ktorý zostal po hlavnej konštrukcii. Veranda môže byť zahrnutá v projekte vopred alebo pripojená neskôr.

Pre veľký pozemok je vhodná letná kuchyňa v kombinácii s jedálňou

Projekt letnej kuchyne pre dacha úspešne kombinuje prvky jedálne

Rám je zvyčajne vyrobený z dreva. Na dekoráciu interiéru, najčastejšie strom alebo kameň, rovnako ako materiály používané pri opravách bytov.

1
  • drevo

Používa sa najčastejšie. Ide o konštrukciu dreveného rámu. Podlaha v tomto prípade je vyrobená z dosky a steny sú obložené podšívkou, ktorú je žiaduce ošetriť vodotesnou impregnáciou.

Drevená letná kuchyňa s otvorenou terasou a krásne a pohodlné

Projekt letnej kuchyne 5x5,5m s otvorenou terasou. Strom je ideálny pre budovanie letnej kuchyne

  • kameň

Táto možnosť je ideálna pre horúce podnebie, pretože vytvára úžasný chlad. Tento efekt je možné dosiahnuť sklopením kuchyne z tehál a ponechaním z vnútra nemodifikovaného. V prípade dreveného rámu môžete obloženie prírodným kameňom alebo "pod kameňom".

Pre horúce podnebie je kameň najvhodnejším materiálom na dokončenie

V letnej kuchyni z kameňa je chladné aj v teple

  • Voľba "doma"

Môžete použiť pre letnú kuchyňu a konvenčné dokončovacie materiály: linoleum, laminát, keramické dlaždice. V najjednoduchšej verzii sa linoleum dá jednoducho na betónový poter. Okrem toho je priestor okolo dosky v každom prípade položený s dlaždicami z dôvodov požiarnej bezpečnosti.

Pri zdobení letnej kuchyne môžete experimentovať s rôznymi materiálmi

Na dokončenie letnej kuchyne môžete použiť akékoľvek materiály a ich kombinácie

Veľkosť kuchyne je určená plochou parcely, veľkým počtom rodín, ktoré ju budú využívať, ako aj rozpočtovými možnosťami. Kľúčovou vlastnosťou letnej kuchyne je jeho pohodlie a s kreatívnym prístupom k jeho usporiadaniu sa často stáva obľúbenou zábavou pre celú rodinu.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 + = 26

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map