Standardní dokonalost designu kuchyně v klasickém stylu

Standardní dokonalost designu kuchyně v klasickém stylu

Standardní dokonalost designu kuchyně v klasickém stylu

Je hezké začít den s voňavým čajem nebo kávou, když jste obklopeni majestátním, ale zároveň elegantním a elegantním nábytkem! Kuchyně v klasickém stylu nelze srovnávat s ostatními. Elegance, jemnost, aristokracie každé linie.

Kuchyňská výzdoba v klasickém stylu

Klasika vždy vypadá ve všem - ve stylu designu, barvy a dekorace

Klasika jsou skvělou příležitostí, jak se pravidelně rozveselit. Klasická kuchyně je vynikající příležitostí pro hosty. Klasická kuchyně je praktická a sofistikovaná.

Kuchyně v klasickém stylu je zlatým prostředkem v interiéru

Klasický styl v interiéru kuchyně ocení přívrženci tradičních designových řešení. Tento styl si vybírají lidé, kteří usilují o stabilitu. Vědí, že taková kuchyň bude důležitá již mnoho let. Je spolehlivý a pohodlný.

Kovové dokončovací materiály v klasickém stylu

Zlacení, přírodní kámen a dřevo jsou ideální pro dokončení kuchyně v klasickém stylu

Obvykle klasické kuchyňské sestavy jsou vyrobeny z přírodního dřeva. Classic fascinuje nádherným řezbářským a zrcadlovým leskem, bohatou strukturou olše a dubu. Mimo průčelí je uvnitř mír a klid - zařízení, které pomáhá moderním hospicům připravovat jídlo se zvláštním potěšením.

Taková sluchátka mohou být rozdělena do dvou skupin. První je provedena v jasném a dokonce uměleckém stylu. V takové kuchyni je mnoho dekorativních prvků. Jeho design předpokládá použití pilastrů, ozdobných dekorativních předmětů, vyřezávaných soklových podstavců, klecích na krabicích, vyřezávaných podstavcích. Restraint je charakteristický pro jinou skupinu klasického nábytku pro kuchyň. Výraznost je omezena na jednoduché formy. Hlavními prvky dekorace jsou skleněné okny, případně matné, skrz něž se objevuje obsah skříněk.

1
2
2
3
4
9.
10
11
12.
13. místo
14. místo
19
20
21
22
23
24
29
30
31
32
33
34
39
40
41
42
43
44
5
6.
7.
8.
15. místo
16
17. místo
18.
25
26
27
28
35
36
37
38
19
23
Teplé světlo

Charakteristické znaky klasické kuchyně

Ať už je design - fantazijní nebo vyhrazený, tradiční nábytek v klasickém stylu splňuje tyto požadavky:

  • Vyrobeno ze dřeva (kombinace pole a dýhy nebo použití pouze pole);
  • Nábytek je vyroben v bílé, krémové nebo hnědé tóny;
  • Na fasádách skříněk musí být stylizované pera;
  • Ručně vyrobené, vykládané vzácnými druhy dřeva, řezbářství - to jsou hlavní způsoby zdobení tradiční kuchyně. Je to design, který nikdy neztratí svůj význam;

Klasický kuchyňský nábytek je vhodnější pro velkou kuchyň. Jeho masivní fasáda vizuálně sníží pokoj. Vydržet styl "klasiky" znamená upustit od ultramoderních metod dokončování nábytku. Ale pokud nemůžete bez nich udělat, jsou tyto metody minimalizovány. Moderní výrobci často nedokáží zcela uniknout z dokončení plastů a kovů. Pokud jsou tyto materiály přítomny, jsou v kuchyni bezpečně ukryty.

Prostorná klasická kuchyně ve světlých barvách

Klasika netoleruje prostorová omezení, využívá světlé barvy a rozšiřuje prostor

Kuchyňský nábytek v duchu klasicismu

Je funkční a harmonický. Jsou to skříně s křídlovými dveřmi, stoly se zásuvkami, otevřené podstavce a police. V klasickém stylu, nemůžete udělat bez skříně, příborníku, komody, zásuvkové skříně. Závěsné kufry dávají kuchyni jedinečný obraz. Relevantní bude bar. Dokonale doplňují vnitřek krytů na židlích. Pro případy je žádoucí použít stejné textilie jako v interiéru celé kuchyně.

Stůl musí být masivní a rozšiřitelný. Je to velký stůl, který se večery shromažďuje celou rodinou, takže je důležité, aby všichni měli dostatek prostoru.

1

Rozsah barev může být buď světlý nebo tmavý. Nejčastěji se vyrábí v béžových nebo hnědých tónech. Ale existují možnosti pro návrh klasických kuchyní v černé barvě. Pokud má kuchyň nábytek s čalouněním, měl by být čistý nebo s nenápadným nákresem.

Nezapomeňte, že nábytek světlých barev, stejně jako velké množství výklenků a dveří se skleněným obložením, vizuálně rozšiřuje pokoj. Obecně platí, že klasická kuchyňská sada je vhodnější pro obrovskou kuchyni. Ale s náležitým výběrem velikosti a barvy nábytku, odmítnutí řezbářství, mohutných říms a jiných druhů výzdob, můžete dát klasickou kuchyňskou soupravu v malé a velmi malé kuchyni. Masivní římsy, štukatura, řezba - to vše je tabu, pokud kuchyně není dostatečně velká.

Původní design dveří v klasickém stylu

Zvláštností této kuchyně je původně navržený široký vchod, harmonicky spojující dvě místnosti

Funkční a elegantní osvětlení

Prostředky a svícny musí odpovídat stylu "klasiky". Osvětlení by mělo být funkční a elegantní. V ideálním případě v klasickém interiéru kuchyně se hodí lustr z křišťálu nebo speciálního barevného skla. Vhodné a lampy se stínem.

Kuchyně je rozdělena na dvě funkční oblasti - vaření a jídlo. Tyto zóny lze zvýraznit pomocí víceúrovňového stropu ze sádrokartonu a různých rozložení keramických dlaždic na podlaze. Na sádrokartonovém stropu nad jídelním stolem můžete uspořádat skryté podsvícení, zavěsit stínítko nebo klasický lustr - to vše bude ekologicky hodnoceno do klasického stylu. Doporučuje se osvětlit pracovní oblast reflektory. Hlavní věcí je vyhnout se moderním plastovým lustrům, aby nedošlo ke zničení celkového dojmu z místnosti.

Pokud jde o zdobení stěn, mohou být vlepeny tapety s anglickým vzorem - v malém květu, pás. Nebude nadbytečné zdobit zlacením.

Kombinace klasické a moderní v osvětlení kuchyně

Úspěšná kombinace klasických a moderních prvků v osvětlení dává tomuto interiéru zvláštní atraktivitu

Atmosféra stálosti a klidu

Kuchyňský nábytek nastavuje tón pro celý interiér této místnosti. Pokud upřednostňujete klasiku, pak se vám líbí atmosféra stálosti a klidu. A možná si volba klasického stylu pro vás spojí s dětskými vzpomínkami nebo máte ráda všechno, co je přirozené - dřevo, kámen, kov, keramika. Ať už je to cokoli, nábytek do kuchyně, provedený v klasickém stylu, příznivě zvýrazní váš umělecký vkus a společenské postavení.

Přes jednotu obecného přístupu mohou klasické kuchyně vypadat zcela jinak. Řada modelů je úžasná. Od přísných fasád s jediným výzdobou - textura dýhy, barokní a pseudoklasické kuchyně s kadeřemi, štukovým lištováním, sloupky. Zvolte požadovanou možnost a ujistěte se: tento styl bude vždy v módě.

Okenní závěsy jsou nepostradatelným prvkem klasické výzdoby

Původní závěs na okně je jedním z hlavních prvků dekoru v klasickém stylu

Pro klasické kuchyně často vyřezávané fasády, vitráže, které se často používají na horních regálech, vyřezávané dřevěné balustrády. Obvykle je nábytek pro klasickou kuchyni tmavý, ale mohou existovat výjimky. V ideálním případě by měl být vyroben z masivního dřeva, ale pro moderní klasicismus je přípustné použít dýhu.

Vynikající výzdoba: keramika, porcelán, textil

Textil by měl být navržen v barevném režimu, který je nejlépe kombinován s barvou stěn a nábytku. Obvykle se blíží přirozeným barvám měkkých tónů. Tradiční klasicismus předpokládá použití těžké husté tkáně. Moderní přívrženci klasického stylu preferují lehké a vzdušné průsvitné látky.

Komfort a pohodlí v klasické kuchyni

Přísné linie, kontrastní barvy a zahalený luxus vytvořily v této kuchyni příjemné a atraktivní prostředí

Zde, stejně jako v klasickém klasicismu, můžete použít sochu a malbu. Vítězný pohled na takový kuchyňský výrobek z keramiky nebo porcelánu. Jedná se o různé pokrmy, figurky. Stěny mohou být zdobeny obrazem v klasickém rámu s obrazem zátiší. Relevantní v klasické kuchyni bude fotogalerie. Jaké obrázky je třeba zahrnout - rozhodněte se pro sebe. Může to být jakýkoli obraz - od vašich kulinářských mistrovských děl až po portréty rodinných příslušníků. A můžete si na fotografii představit místa, která jste již navštívili, nebo si přejdete navštívit. Hlavní věc je, že všechny fotografie by měly být na stejném tématu.

Pocity a chutě - základní pravidla zdobení kuchyně v klasickém stylu

Několik prvků výzdoby v klasické kuchyni by mělo být uspořádáno se smyslem pro proporci a bezchybnou chutí

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 39 = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map