Interiér kuchyně ve starých dnech: návrh pracovního prostoru ve formě krbové fotografie

Interiér kuchyně ve starých dnech: návrh pracovního prostoru ve formě krbové fotografie

Interiér kuchyně ve starých dnech: návrh pracovního prostoru ve formě krbové fotografie

Zvědavá metamorfóza se odehrává v moderním designu kuchyně. Navrženy v nejlepších tradicích minimalismu přísných lakonicky interiéry s anonymními skříně záměrně jednoduchá forma, prázdné geometrické tabulky a důmyslně skryté za fasádami spotřebiče stále neztratily svůj význam, ale to není absolutní. Kuchyně už nemá čistě utilitární roli jako místo k vaření a konzumaci jídla. Ona se postupně změní na komunikační centrum domu, druh místa zásahu, jakousi platformu pro interaktivní cooking show, a jakékoli reprezentace, jak je známo, vyžaduje vhodný doprovod a „kulisy“: především v oblasti ostření klesá v blízkosti kamen.

Pracovní plocha kuchyně, navržená ve formě krbu, vypadá atraktivně a harmonicky se mísí do interiéru

Návrh pracovního prostoru ve tvaru krbu ve vnitřním prostoru kuchyně se ve starých dnech liší ve složení

Kuchyňský design: výběr barev a povrchů

Za starých časů lidé nepřemýšlel o plastové židle, chrom nábytkového kování a multifunkčních domácích spotřebičů s tlačítky a displejů. Všechno bylo mnohem jednodušší, dokonce i materiály pro dokončení podlahy, stěn a stropů. Co se starat v moderních obchodech, abyste vytvořili útulnou atmosféru starověku ve vaší kuchyni?

Nejdříve se musíte rozhodnout o barevném schématu. Volba by měla spadat na nejpřirozenější tóny, doslovně vypůjčené z přírody. Různé odstíny hnědé, žluté, modré, zelené. Žádné jasné neonové barvy! Perfektní volbou budou přírodní nebo ty materiály, jejichž povrch napodobňuje přírodní kámen, dřevo.

design kuchyně

Kuchyňská jídelna design

design kuchyně

Kuchyňská jídelna design

Dávejte pozor! Hlavním principem vytváření podkladových ploch v kuchyni je jednoduchost. Povolená úmyslná nedbalost v cíli, doplněním "věku" do interiéru.

Dokončovací materiály pro kuchyňské zdi

Navzdory nastaveným limitům a odmítnutí ultramoderních materiálů je výběr řešení obrovský. U stěn je použití dekorativní omítky skutečné. Nerovnoměrné chaotické údery jsou to, co potřebujete. Vyhněte se opakovaným vzorům nebo tahům, které lze použít pomocí speciálních razidel.

kuchyně

Starobylá kuchyně

Další možností - bělení předem vyrovnaných stěn. Rozpočet a atmosféra. V důsledku toho získáte skvělé zázemí pro výzdobu a kontrastní nábytek.

Keramické dlaždice, ale ne lesklé, jsou jednou z nejlepších možností. K dosažení požadovaného „starožitný“ účinek může být, pokud vyberte dlaždici, která napodobuje hrubé zacházení kamene s hrubý, trochu šlehačky hrany. Nejen na roli hraje dovednost při pokládce takového povlaku. Několik "nepřesných" intertitických stehů se snadno vrátí před pár staletími. Alternativou k dlažbě je zdiva z cihel.

Dekorace na stěnu

Kámen v dekoraci stěny

dekorace kuchyňských zdí

Dekorace kuchyňských zdí s dekorativním kamenem

Stěny kuchyně ve starém ruském stylu mohou být zaznamenány. To bude vyžadovat podšívku nebo blok.

Podlaha a strop v kuchyni "za starých časů"

Praktické, odpovídá na styl a krásný povlak na podlaze bude dlaždice z porcelánového kameniny. Při výběru jsou stejné body stejné jako při výběru podobného krytu stěn. Podlaha dlaždice osloví domácnosti, které ocení jejich čas, protože není obtížné se o ně postarat.

kuchyně

Starobylá kuchyně

Dřevěné podlahy jsou také vhodné ve staré kuchyni. Ale je lepší upřednostňovat ne moderní laminát, ale masivní dřevěnou desku. Je dovoleno položit parkety, ale s odpovídajícím stárnutím, obroušením. Při výběru si pamatujte, že v místnosti s extrémními vlhkostmi a extrémními teplotami bude dřevo vyžadovat pečlivou a pravidelnou údržbu.

1
kuchyně

Starobylá kuchyně

kuchyně

Kuchyně s dřevěnými podlahami

Strop "starožitný" je co nejpodrobnější - bělený nebo malovaný. Někdy je doplněna dřevěnými trámy. Pokud to dovolí výška, můžete použít závěsnou konstrukci s imitací dřeva.

kuchyně

Strop je zdobený trámy z přírodního dřeva

Nábytek a domácí spotřebiče: minulost vs. modernity

Pro vytvoření oduševnělé a útulné staré kuchyně je obzvláště důležité správně vybrat položky nábytku a domácích spotřebičů. Chladnička, varná konvice, sporák, mixér a mnoho dalšího - to vše musí skrýt, maskovat nebo změnit méně známé vlastnosti kuchyně? Existuje mnoho otázek, ale na ně jsou odpovědi a jsou poměrně jednoduché.

police v kuchyni

Dřevěné kuchyňské regály

kuchyně

Útulná kuchyň

Celý nový nábytek je dobře zapomenutý starý

Červená nit při návrhu kuchyně "za starých časů" je myšlenkou přirozenosti, přirozenosti. Zabývá se nábytkem. Určete výběr pomocí následujících tipů:

  • Preferujte výrobky z masivního dřeva (dub, ořech, třešeň). Vypadají pevně, pevně a navrhují myšlenky na útulné rodinné slavnosti. Pokud máte finanční prostředky omezené, podívejte se na možnosti rozpočtu z borovice nebo MDF s účinkem stárnutí.
  • Charakteristické pro styl nábytku - vitríny, skříně, velké jídelní stoly, lavičky, masivní stoličky.
  • Všechny výrobky, ať už je to židle nebo skříňky, náhlavní souprava, musí být opatřena razítkem času, vypadat, jako by viděla hodně v jejich životě. Můžete být šťastným majitelem mírně obnovených babiček skříní a skříní. Pokud takové rarity nemáte, stane se starnutím pomocí moderních technologií.
  • Fasády kuchyňské soupravy by měly být jednoduché, jako jsou tvary kusů nábytku.
  • Dveře jsou tradiční sklopné, slepé nebo s panely, jako alternativou jsou vitráže. Často jsou zdobeny řezbami a inlayy, protože dřevo lze snadno zpracovat.
  • Zvolený styl je kovaný kovanými kování.
kuchyně

Kované prvky - vynikající výzdoba pro hrubě zpracované dřevo

staré kuchyně

Tmavý dřevěný nábytek fasády na pozadí světelných stěn - výhodný kontrast

kuchyňský nábytek

Typické pro "staré časy" předměty z kuchyňského nábytku

skříňky v kuchyni

Křídlové dveře s barevným sklem

skříň

Bufet s patinou

Je to zajímavé! Můžete také vyrobit nábytek sami. Za tímto účelem budou užitečné výrobky s abrazivními povrchy - nazhdachki, kovové kartáče, stejně jako craquer lak a akrylové barvy.

Pokud sousedství starého a nového vás vůbec netrápí, hrajte na kontrastu s odvahou:

kuchyně

Kuchyně ve venkovském stylu

spotřebiče v kuchyni

Domácí spotřebiče ve staré kuchyni - vlastnosti a tajemství ubytování

Je zřejmé, že moderní domácí spotřebiče nepatří do starého interiéru, ale je bez obtíží. Řešení problému jsou vestavěné modely, které jsou pečlivě maskované pod stylizovanými fasádami nábytku.

kuchyně

Kuchyně

Zajímavé řešení

lednice

Lednice v kuchyni

pro starý ruský styl - "rámování" sporáku se zdivo v podobě staré trouby. Výsledek překoná všechny vaše očekávání.

V prodeji se zvyšuje četnost domácích spotřebičů vyrobených "za starých časů". Nemusí být skryto, naopak, celý jeho vzhled, dokazuje shodu se zvoleným stylem a příznivě jej zdůrazňuje.

sporák

Sporák

kuchyně

Kuchyně v klasickém stylu

sporák

Kuchyňský design

troubu

Trouba "za starých dnů"

Zvláštní pozornost věnujte kapuci. Jeho přítomnost v kuchyni - to už dlouho není módou, ale nutností. S jeho pomocí můžete nejen zachovat původní vzhled nábytku a dekorace, ale také prodloužit jejich život.

design kuchyně

Kuchyňský design v klasickém stylu

kuchyně

Kuchyně ve venkovském stylu

kuchyně

Kuchyně ve venkovském stylu

U starších modelů stylových souvisejících s baget z přírodního dřeva - stručné nebo zdobené řezbami, kartáčovaný (Antique) nebo simulovat pece.

výfuku

Extraktor s dřevěným kontrastem bohatý

závěs v kuchyni

Malá opona v kuchyni

Často, kapuce "za starých časů" vypadá, jako kdyby se řemeslník ujal s vlastními rukama ze dřeva nebo mědi.

výfuku

Vařič v kuchyni

V takovém harmonickém interiéru je těžké najít kapuci, pokud si nejste jisti jeho polohou

Dávejte pozor! Spolehlivým přítelem v moderní kuchyni je rychlovarná konvice. Ve staré kuchyni je lepší jej nahradit tradičním modelem.

výfuku

Vařič v kuchyni

Sanitární zboží "starožitné" - výběr mixéru a umyvadla

Při zdobení kuchyně "za starých časů" je třeba vzít v úvahu všechno. Včetně vzhledu instalovaných instalatérských zařízení. Perfektním řešením pro mixér je stárnutí mědi nebo bronzu. Příznivě se spojují s dřevem a připomínají ty století, kdy byly tyto materiály používány všude. K dispozici jsou modely s dvěma ventily a modely s jednou pákou. Ta druhá vypadají poněkud odlišně od současných verzí, ale princip práce je stejný.

Organicky se vejde do interiéru umyvadla vyrobeného z podobných materiálů nebo z kamene.  

jeřáb

Jeřáb v kuchyni

jeřáb

Jeřáb v kuchyni

kuchyňský dřez

Kuchyňský dřez "starožitný"

Kuchyňský dekor v duchu starověku: jednoduchost a upřímnost

V dekoraci interiéru hraje zvláštní výzdobu. Zdůrazňuje účel místnosti a její jednoduchost. Příkladem mohou být svazky bylinek, česnek nebo cibule, visela ve významných místech. Doplňují zeleninu a ovoce v koši nebo obrázek mísy na stole, kytice ve vázách na primitivní, pokud není běžné sklenice.

kuchyňské dekorace

Kuchyňská výzdoba

kuchyně

Starobylá kuchyně

kuchyně

Interiér kuchyně

Dávejte pozor! V kuchyni "za starých časů" je vždy místo pro svícny, i když s osvětlením v domě nemáte žádné problémy. Pro ně, pokud jde o mísiče, měď, mosaz a bronz jsou relevantní.

svícen

svícen

Zvláštní pozornost by měla být věnována textiliím. Jednoduché tkaniny, někdy mírně hrubé, nutně přírodní (bavlna, kaliko, chintz atd.) - zdobí kuchyň. Charakteristickým vzorem jsou klec, květinové a rostlinné motivy. Ruční vyšívání je více než vhodné. Pokud vlastníte umění decoupage, můžete aplikovat své dovednosti na přeměnu nábytku a dokonce i pokrmů.

skříňka

Skříňka na nádobí

Krb ve vnitřním prostoru kuchyně: od bezmocnosti až po charisma

Ne každý je inspirován minimalismem, který postrádá individualitu. U jakéhokoli trendu je jistě anti-trend, který, získávající impuls, přispívá k rozvoji interiérového designu, čímž se stává rozmanitějším a nejrůznějším. Kuchyňský nábytek v posledních letech byl velmi podobný kostek návrhářů Lego, takže není divu, že mnozí mají nostalgii na tradiční, teplou, domáckou, charismatickou kuchyni. "Animace" bezmasá kuchyně je vhodné začít nejdříve navrhnout pracovní plochu u desky v podobě krbu. Tento design "srdce kuchyně" nejen vypadá velmi oduševně a doma, ale také se liší ergonomicky - všechny potřebné nádobí a kuchyňské náčiní jsou vždy po ruce. Skillful styling moderního nábytku a domácích spotřebičů za starých časů vám umožní dát kuchyni vinobraní kouzlo, aniž by bylo ohroženo praktičnost a funkčnost.

Pracovní plocha navržená pod krbem se jistě stane jedním z hlavních dekorativních detailů kuchyně

"Animace" bezmasá kuchyně je vhodné začít nejdříve navrhnout pracovní plochu u desky v podobě krbu

Ozdobíme pracovní plochu v blízkosti desky ve formě krbu

Nechcete zlepšit pohodu vaší rodiny pomocí správného energetického designu kuchyně? Poslechněte si rady bioenergetiky a vždy zavěste do pracovního prostoru kuchyně kartáčované na lesklé měděné talíře, lakované keramické talíře, krásné a užitečné malé ruční práce.

Návrh pracovního prostoru

Design "srdce kuchyně" v podobě krbu nejen vypadá jako doma, ale také se liší ergonomií - vše, co potřebujete při vaření, bude vždy po ruce

Původní styl interiéru bude inspirován správně zvolenou formou kapuce, na které závisí návrh pracovního prostoru v kuchyni. Výběr masivní kapuce, můžete nejen upozornit na zónu desky, ale také vizuálně zvýšit hloubku prostoru, čímž se kompozice stane velkolepějším.

Návrháři dnes vytvářejí interiéry

Skillful styling moderního nábytku a domácích spotřebičů za starých časů vám umožní dát kuchyni vinobraní kouzlo, bez kompromisů praktickosti a funkčnosti

Aby kuchyňská práce byla prováděna jak na dopravníku, tak pracovní plochy v kuchyni by měly tvořit jednu spojitou čáru. Pokud uspořádáte pracovní prostor tímto způsobem neumožňujte velikost nebo design kuchyně, přestávky by měly být přednostně plánovány na místech, kde určitá činnost vaření skončí.

Měděné nádobí, keramické desky a další drobné předměty jsou základními prvky většiny kuchyňských interiérů, což pomáhá vytvářet atmosféru domácího pohodlí

Poslouchejte rady bioenergetiky a určitě zavěste do pracovního prostoru kuchyně kartáčované na lesklé měděné desky, lakované keramické desky, krásné a užitečné malé detaily ručně vyráběné

Vytvořte stylový interiér, který efektivně vyzdvihuje pracovní prostor v designu kuchyně, pomůže keramické dlaždice nebo mozaika. Nemám navrhnout charismatickou kuchyni a bez barevných příslušenstvím bohatě zdobené sklenice výtečnou domácí marmeládou a marmeládou, vysoké olejové láhve, soupravy pro koření a omáčky, povareshek a slavnostních pokrmů.

Fotografické příklady designu pracovní plochy kuchyně v podobě krbu

Zvláštní pozornost by měla být věnována vzhledu kapuce, jinak by se celá atmosféra starověku mohla zhroutit

Původně zvolený styl interiéru bude inspirován správně zvolenou formou kapuce, která do značné míry závisí na návrhu pracovní plochy v kuchyni

Masivní kapuce zvyšuje pevnost a působivost celého kuchyňského prostředí

Výběr masivní kapuce, můžete nejen upozornit na zónu desky, ale také vizuálně zvětšit hloubku prostoru, takže kompozici více působivé

Ozdobné možnosti keramických dlaždic nebo mozaiky se plně projeví v pracovním prostoru kuchyně

Vytvořte stylový interiér, který efektivně vyzdvihuje pracovní prostor v designu kuchyně, pomůže keramické dlaždice nebo mozaika

Neobvyklé a stylové drobnosti dávají kuchyni ještě více kouzla

Nedělejte v designu charismatické kuchyně a bez barevných doplňků

Úspěšná kombinace prvků různých stylů je klíčem k úspěchu kuchyňského interiéru ve stylu podkroví

Kuchyňský design v půdním stylu s pracovním prostorem v podobě krbu poskytuje nepolapitelnou interakci mezi prvky různých stylů

Použití dřeva pro návrh pracovního prostoru ve formě fokusu vám umožní získat velmi atraktivní výsledek

Kuchyňský ostrov v podobě krbu vytváří příjemný dojem z jeho neobvyklého vzhledu, jehož kouzlo zdůrazňuje teplý nádech a pevnost stromu

Zóna ohniště v této kuchyni je spojitou čárou se zbytkem pracovních ploch

Aby kuchyňská práce byla prováděna jak na dopravníku, tak pracovní plochy v kuchyni by měly tvořit jednu spojitou čáru

Stylizovaný interiér, vytvářející atmosféru starověku, je žádoucí přidat krb, který zvýší dojem

Použití jednoduchých konstrukčních technik umožňuje získat stylový interiér "starožitný"

Uměle stárnuté stropní trámy, rámování krbu, mohou opakovaně zvyšovat dojem vnitřku

Kachlová kamna v podkrovním interiéru kuchyně, obklopená uměle stárněnými stropními trámy, vypadá velmi stylově

Tato kuchyň, vyzdobená ve stylu Provence, vypadá jako kuchyně v domě, která je pohádkovou pohádkou

Jemná provenance s krbem vypadá, že vydrží v šťastném a bezstarostném dětství a pohádkách

Ohnisko je schopno poskytnout individuální vlastnosti jakémukoli interiéru, dokonce i tomu nejběžnějšímu

Krb ve vnitřním prostoru kuchyně: od bezmocnosti až po charisma

Oheň v této kuchyni se tak úspěšně promíchala do interiéru, který se stal jeho nedílnou součástí

Ohnisko se sporákem, stylizované pod sporákem, si zachovává dekorativní prvky a zdůrazňuje originalitu interiéru

Klasický styl také považuje krb za důležitý prvek interiéru

Kuchyně v klasickém stylu s pracovní zónou ve tvaru krbu vypadá nádherně a úctivě

Pro zdůraznění dekorativních vlastností krbu stojí za to, že v designu kuchyně je více dřevěných prvků

Krb v interiéru kuchyně vypadá dobře s nábytkem z přírodního dřeva

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 − 9 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map