Jak vybrat vestavěné spotřebiče pro kuchyň: kritéria výběru a skutečné hodnocení producentů

Jak vybrat vestavěné spotřebiče pro kuchyň: kritéria výběru a skutečné hodnocení producentů

Jak vybrat vestavěné spotřebiče pro kuchyň: kritéria výběru a skutečné hodnocení producentů

Jak vypadá senská kuchyně? Stylová sada, dobrá oprava, funkční a spolehlivá technologie, která nesouhlasí se stylem místnosti. Soupravy vestavěných spotřebičů pro kuchyň - optimální řešení pro všechny: majitele mikrokuchyk ve starých výškových budovách, prostorných studiích a kuchyňských a jídelních místnostech. Výrobci vyrábějí produktové řady různých cenových kategorií ve stejném stylu - můžete si vybrat individuální balíček i s velmi skromným rozpočtem.

Vyberte vestavěnou kuchyň: výhody a funkce

Jak vybrat správnou kuchyni? První otázkou, na kterou je třeba odpovědět, je, zda bude objednána nová sada nebo bude třeba hledat řešení starého nábytku. Optimální volba - návrh kuchyňské soupravy pro zvolenou sadu zařízení. Výhody:

kuchyně

Kuchyně s vestavěnými spotřebiči

 • V malých kuchyní můžete výrazně zvětšit prostor uvnitř nábytku pro skladování nákupem kompaktních spotřebičů.
mikrokuchyna

Projekt mikrokuchy s maskovací technikou

 • Při objednávání nábytku pro zakoupené zařízení je možné dokonale přizpůsobit detaily a umístit sporák, troubu, ledničku tak, aby bylo co nejúčinnější.

Druhým krokem je vytvořit seznam potřebných zařízení. Minimální nastavení je sporák, trouba a odsávací ventilátor. Pokud v kuchyni není dostatek míst, zvážit možnost vybudování malého chladničky - plocha pro stůl bude uvolněna.

strojů

Neštandardní řešení: maximální vybavení na minimální ploše

V kuchyních do 12 m2 je možné kromě minimální soupravy postavit i myčku a pračku. A v prostorných kuchyní-jídelnách jsou možnosti budování užitných spotřebičů omezeny pouze potřebami majitele a množstvím, které je ochoten vynaložit na vybavení.

Vytvořil jste seznam? Zůstává si vybrat, které firma a které vestavěné zařízení si koupíte. Některé užitečné tipy:

 1. Vyberte zařízení od stejného výrobce, nejlépe z jedné modelové řady, abyste dosáhli stylistické jednoty fasád a čelních panelů.
čelní desky

Desky z jedné série

 1. Před výběrem modelů určete typ varné desky a trouby: plynové nebo elektrické spotřebiče. Pokud plánujete koupit elektrické přístroje, zkontrolujte a připravte kabeláž.
 1. Předběžně naplánujte místo instalace každého zařízení, abyste určili místo instalace a typ krytu.
prostorové plánování

Profesionální prostorové plánování

 1. Zvažte několik variant vestavěných spotřebičů pro kuchyně v jednom cenovém segmentu, vyberte si zařízení s optimální sadou funkcí - nepřeplácejte za ty funkce, které nepotřebujete.
 1. Hlavní pravidlo! Nezkracujte na nákup levných vybavení od neznámých výrobců.

Proč nemůžete zachránit? Možnosti opravy vestavěného zařízení jsou omezené. Chcete-li vyměnit součást, musíte přístroj demontovat a po výměně nebo opravě znovu nainstalovat a připojit. Proto jsou vestavěné modely řádově dražší než klasické, protože výrobní náklady jsou mnohem vyšší.

Jaké vybavení si vyberete: hodnocení výrobců

Neztrácejte se mezi stovkami návrhů pomůže ratingům vestavěných spotřebičů pro kuchyň podle značek, které jsou sestavovány každoročně. Chcete-li najít své ložiska, ujistěte se, že porovnáte seznamy nejlepších, sestavených odborníky a výsledky hodnocení podle recenzí spotřebitelů na kuchyňské spotřebiče. Podívejte se na producenty, jejichž hodnocení odborníků a vlastníků se shodují.

strojů

Před navštívením obchodu si vyberte sady

Kritéria hodnocení: jak vybrat to nejlepší

Jak provést hodnocení výrobců domácích spotřebičů v kuchyni? Odborníci analyzují prodej jednotlivých firem v jednotlivých segmentech. Nejpopulárnější a nejprodávanější modely jsou podrobeny pečlivému studiu - zařízení je demontováno, sestaveno, nuceno pracovat v extrémním nepřetržitém režimu. Získané výsledky se vyhodnocují nastavením podmíněné "značky".

design

Návrh je jedním z výběrových kritérií

Kritéria:

 1. Stavět. Odhadněte přesnost montáže součástí, velikost mezer.
 1. Podrobnosti. Vnitřní součásti, zejména ty, které vykazují stálé zatížení a práce "pro opotřebení", by měly být vyrobeny z těžkých materiálů.
 1. Spolehlivost. Podle tohoto kritéria je hodnocení stanoveno po testování. Zhodnoťte trvání zařízení bez zlomení.
 1. Funkčnost. Porovnejte počet funkcí různých modelů, přítomnost všech potřebných a dalších provozních režimů.
 1. Design a ergonomie. Stylový vzhled a pohodlné ovládání jsou důležitými ukazateli.

K povinným kritériím odborných hodnocení spotřebitelé přidávají své vlastní. V první řadě - trvání nepřerušené služby technologie. V laboratoři není čas čekat několik let před prvním voláním. Lidé, kteří přístroj denně používají, hodnotí cenu a frekvenci služeb.

1

Samostatným parametrem je ekonomika spotřeby elektrické energie. Nejlepší modely jsou A ++, A +, A. Při výběru trouby nebo elektrické varné desky byste měli upřednostňovat ekonomická zařízení.

Faktorem, který kupující vždy věnuje pozornost, je dostupnost dílů a rychlost opravy. Nejlepší odhady obdrží výrobci se širokou sítí servisních středisek.

Výběr kupujících a odborníků: prodané značky TOP

Maximální skóre je 5. Získané skóre jsou shrnuty a průměrné skóre je odvozeno. Klasifikace je označena písmenem. Maximální skóre je A +.

grafu

Tabulka: Shoda skóre a hodnocení

Stojí za zmínku, že neexistuje žádná ideální technika. Žádný z výrobců nezískal maximální skóre.

V hodnocení tradičně vedou německé výrobce domácích spotřebičů. Společnosti s dlouhou historií nezvyšují kvalitu produktů. Dobré odhady - od italských výrobců, jejichž výrobky jsou v porovnání s německou zemí odolné a spolehlivé, ale vyznačují se demokratickou cenou.

grafu

Tabulka: hodnocení výrobců velkých domácích spotřebičů

Německá kvalita a bezvadná reputace: prémiový segment

Vedoucí německé společnosti v prémiovém segmentu, které podle ratingu vyrábějí nejlepší vestavěné spotřebiče pro kuchyň. Mezi výrobci:

 • Siemens a Bosch. Společnost se stoletou historií. S přihlédnutím k objemům výroby a přítomnosti společnosti na trhu špičkových technologií, zdravotnického vybavení, vojenského vybavení můžeme důvěrně zaručit domácích spotřebičům desetiletí bezchybného servisu.
 • AEG. Spolehlivé velké domácí spotřebiče, vestavěné vzorky z nich jsou vyráběny v několika řadách.
 • Hansa. Optimální kombinace přijatelné ceny a tradiční německé kvality. Společnost představuje samostatnou řadu závislých sad pro rozpočtové soubory.
strojů

Nekompromisní kvalita a elegantní design: německá technologie

U ratingů, které berou v úvahu názory kupujících, neexistuje žádná technologie Neff. Společnost zaujímá výklenek více než století ve špičkové cenové kategorii, zaměřenou na evropské spotřebitele, kteří oceňují položky výhradního designu. Přísně omezený rozsah konstrukčních technik může vysvětlit nízkou prevalenci produktů společnosti.

Vybíráme německou sadu vestavěných spotřebičů: minimální rozpočet pro mikrokuchy

Domácí spotřebiče, které společnost zvolí pro kuchyni? V závislosti na požadované funkcionalitě a rozpočtu je možné sestavit sestavy ekonomiky bez kompromisů ohledně kvality produktů. Dostupné možnosti: závislé sady elektrických spotřebičů, kompaktní plynové varné desky a trouby.

Závislé sestavy: úsporné řešení

Ti, kteří chtějí zvolit poměrně levné, ale spolehlivé a kvalitní vestavěné spotřebiče pro kuchyni, stojí za to věnovat pozornost závislým sadám. Trouba a varná deska jsou vybaveny společnou řídící jednotkou. Počet dalších funkcí se v různých modelech liší. Jediné omezovací - sestavy lze instalovat pouze v určitém pořadí: panel nad troubou. Řídicí jednotka může být umístěna na přední straně trouby nebo na okraji varné desky.

Velké množství závislých balíčků nabízí společnost Hansa. Náklady jsou od 28 000 do 45 000 rublů.

Rozpočtové rozhodnutí je BCII 62005030. Cena je asi 28 000 rublů.

Hansa BCII 62005030

Závislá sada Hansa BCII 62005030

V soupravě je k dispozici plnohodnotná elektrická varná deska pro 4 hořáky. Materiálem vrcholu je skleněná keramika. Trouba je elektrická s klasickou smaltovanou vnitřní komorou. Sada funkcí je minimální. Ovládání se provádí pomocí rotačních mechanických rukojetí na předním panelu trouby. Varná deska je standardní velikosti, hluboká asi 60 cm. 58 litrová trouba je vybavena elektrickým grilem. Funkce konvekce a samočistění nejsou. U dveří trouby se používá sklo s dvojitým sklem se zrcadlovým vrchním povlakem.

Zlatý průměr je závislý soubor BCMI64590015. Cena je asi 38 000 rublů.

varná trouba

Sada s plynovou varnou deskou

Sada pro ženy v domácnosti, které upřednostňují plynové povrchy vaření. Výhody - použití standardních jídel, hospodárnost a rychlost zahřátí. Varná deska je vyrobena v koncepci "plyn na skleněné keramice". Kromě 3 standardních varných desek je na povrchu k dispozici 1 hořák pro rychlé vytápění. Ovládací knoflíky - na přední straně trouby, vyhřívané, otočné. Řídící jednotka je elektromechanická.

Trouba je vybavena externím panelem z nerezové oceli s vícevrstvými "studenými" skleněnými dveřmi. Konvekční režim, elektrický gril je zahrnut v ceně. Neexistuje žádné samočistící. Vnitřní komora je pokryta smaltem.

Funkční sada BCCI67256055. Cena je asi 45 000 rublů.

spotřebiče v kuchyni

Elektrická sada BCCI67256055

Pro pěkné doplnění v podobě časovače, hodin, elektronického řízení, funkce konvekce a samočistící funkce musí být trouba zaplacena. Varná deska je elektrická se standardním počtem hořáků (4 ks), mezi něž patří solárium s dvojitou topnou zónou. Mezi funkcemi trouby jsou několik přednastavených režimů pečení.

Rozpočtová řešení od předních společností na trhu: Siemens a Bosch

Bude možné vybrat v prémiovém segmentu varné desky za rozumnou cenu? Přístupné zařízení s minimální funkcí nabízí Bosch. Ideální volbou pro malou kuchyň je panel PCD 350 D (asi 10 000 rublů).

PCD 350 D od společnosti Bosch

Panel pro 2 hořáky PCD 350 D od společnosti Bosch

Kompaktní povrch je vybaven dvěma hořáky: jeden zvýšený výkon, druhý ekonomický. Deska je vyrobena z nerezové oceli a mřížka je ocelová, smaltovaná. Přes rozpočet výrobce vybavil sporák elektrickým zapalováním a kontrolou úniku plynu. Povrch je nezávislý, rozměry jsou kompaktní.

V sortimentu vestavěných spotřebičů Siemens - levný plynový povrch EC 616 PB.

sporák

Elegantní a cenově dostupný povrch od společnosti Siemens

Standardní štítek s smaltovaným černým stolem bude stát asi 15 000 rublů. Velikost je standardní. K dispozici jsou 2 standardní varné desky, 1 - výkonné, 1 - ekonomické. Mezi funkce - automatické zapalování, řízení plynu. Mřížka je vyrobena ze dvou částí, z litiny.

Optimální sada vestavěných spotřebičů: volba pro standardní kuchyň

Pokud to oblast dovolí, je lepší zvolit vestavěné spotřebiče pro kuchyň, výběr nezávislých recenzí. Autonómně řízená zařízení mohou být umístěna na libovolném vhodném místě. Náhlavní souprava: zvedněte troubu na úroveň desky a postavte ji do vysoké krabičky s tužkou a umístit varnou desku mezi umyvadlo a ledničku.

Elektrické varné desky od německých výrobců: až 20 000 rublů

Výběr vestavěných kuchyňských spotřebičů od německých výrobců, jako jsou AEG, Siemens, Miele, si můžete bezpečně zakoupit i vstupní modely s nejnižší cenou - kvalita komponentů ve výšce.

Pokud je potřeba rozšířit funkčnost a dostatečný prostor pro standardní velikosti panelů, doporučujeme vybrat výrobky s průměrnou cenovou kategorií. Optimální vyvážení je dosaženo pohodlnou sadou provozních režimů, pohodlným řízením a přiměřenou cenou.

Elektrické varné desky nejsou nižší než rychlost vaření klasického plynu. V řadě elektrických panelůSiemens - ET 651 FF 17 E, stojí asi 20 tisíc rublů.

panel od firmy Siemens: ET 651 FF 17 E

Laconický panel Siemens: ET 651 FF 17 E

Velikost povrchu je standardní, vyrobená z černé skleněné keramiky se zkosenými hranami. 4 radiální hořáky se rychle zahřívají - to znamená, že můžete začít vařit během 5 - 10 sekund. Povrch je naprosto hladký, dotykový. K dispozici je několik úrovní vytápění. K dispozici je indikátor topení, zbytkového tepla a energie, časovač. Zabezpečení poskytuje funkci bezpečnostního zámku, aby dítě nemohlo náhodně zapnout panel.

Za 1 000 rublů bude elektrický panel společnosti Bosch - PKF 651 B 17 dražší.

sporák

Bosch PKF 651 B 17

Na rozdíl od analogu společnosti Siemens je návrh tohoto povrchu stručnější. Na skleněných značkách vyhřívaných zón. Okraje panelu jsou zkosené, dotykové ovládání. Během provozu se displej zapne. K dispozici je indikátor napájení, funkce restartu, krátký časovač. Podsvícení vám řekne, jestli se topná zóna ochladila. K dispozici je 17 nastavitelných úrovní výkonu.

Indukční sporáky: rentabilní nebo ne

Náklady na indukční panely jsou téměř 2krát vyšší. V tomto případě je počet hořáků v nejvíce dostupných modelech omezen na dvě. Výhody:

 • Okamžité zahřátí.
 • Hořák nezačne ohřívat, aniž by kontaktoval spodní část nádobí.
 • Příprava jídla trvá 2krát méně času ve srovnání s elektrickými sporáky.

Fanoušci technických novinek budou muset získat speciální nářadí pro indukční hořáky.

Bochs panel

Boch bar pro 2 hořáky

Nejvíce přístupné plochy s technologií indukčního ohřevu jsou Siemens ES 375 FXB 1E a Bosch PIE 375 N 14 E. Obě panely mají téměř stejný počet funkcí s rozdílnou cenou asi 2000 rublů. Siemens je dražší.

panel

Indukční deska od společnosti Siemens

Panely se vyznačují extrémně nízkou spotřebou energie. Napájení je nastavitelné na 8 úrovních. Ovládání dotykem.

Pro plnohodnotný panel pro 4 hořáky bude muset zaplatit asi 45 000 rublů.

Trouba a mikrovlnná trouba: jak si vybrat

Němečtí výrobci domácích spotřebičů nevyrábějí plynové pece pro domácí trh. Takové modely jsou určeny pouze pro postsovětský prostor. Počet dostupných modelů je omezen a cena je zjevně nadhodnocená. Nejlevnější modely Bosch budou stát 41 až 42 tisíc rublů.

Elektrickou troubu je možné zakoupit za cenu 17 000 rublů. Počáteční modely Bosch s vnitřním objemem 67 litrů jsou nezávislé. Troubu můžete nainstalovat nad pracovní plochu, skříňovou skříň nebo spodní vrstvu kuchyňské sady. Počet režimů je 4. Je zde gril, konvekce, samostatná aktivace horního a spodního topení.

trouba Bosch HBN 211 S 4

Elektrická trouba Bosch HBN 211 S 4

Řídící jednotka je mechanická, je zde displej s indikátory a časovač. Neexistuje automatické čištění.

Milovníci klasiky upřednostňují retrospektrální troubu od Neff. Cena je asi 48 tisíc rublů. Model B15 M 42 J3 je vybaven 8 továrními režimy vaření pro různé nádobí včetně režimu pizza. Přední panel ze slonoviny s průhledným sklem zůstává během provozu chladný. Řízení je mechanické. Vnitřní kamera - s povlakem z titanu a funkcí automatického čištění.

troubu

Neff: trouba pro klasickou kuchyni

Vestavěné mikrovlnné trouby v prémiovém segmentu jsou k dispozici za cenu 18 000 rublů. Pokud hodláte postavit troubu, zaplatí za podobné funkce (grilovací a konvekční) mikrovlnná trouba za to stojí. Stačí vybrat jednoduchý model s nejdůležitějšími funkcemi. Rozměry mikrovlnné trouby pro instalaci se liší od kompaktních desktopových produktů. Šířka - 60 cm, výška - od 45 cm.

mikrovlnná trouba

Plně dimenzovaná vestavěná mikrovlnná trouba

Chladničky za fasádami: možnosti pro malé a velké místnosti

Vestavěné chladničky jsou výhodným řešením pro drobné kuchyně. Výrobci nabízejí kompaktní fotoaparáty pro montáž do spodní části náhlavní soupravy. Samostatně nainstalujte chladničku, mrazák a skladovací zónu s nulovou teplotou. Standardní výška mini ledniček je 82 cm.

Fotoaparát Bosch

Chladicí komora Bosch

Existují dva typy kompaktních modelů: plně a částečně zabudované. Malé chladničky jsou vhodné k výběru s možností úplného maskování: monofonní souprava mírně zvětší místnost vizuálně.

lednice

Plně integrovaná dvoukomorová chladnička

Částečně vestavěné modely jsou chladničky, jejichž dveře nejsou skryty za fasády. Headset skrývá pouze boční a zadní panely.

Video: jak vybrat správný digestoř pro kuchyň

Před nákupem německých vestavěných spotřebičů do kuchyně navštivte oficiální webové stránky výrobce. Siemens, AEG a Miele vždy oznamují vydání a zahájení prodeje nových výrobních linek. Ujistěte se, že najdete informace o regionálních kancelářích. Ujistěte se, že obchod, kde plánujete koupit zařízení, je oficiálním zástupcem výrobce. Zadejte, zda ve vašem městě existuje servisní středisko. V ideálním případě, pokud služba provádí společnost, která prodává: v případě, že vaše zařízení musí být demontováno pro opravu, vám bude nabídnuta náhrada za pracovní dobu.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map