Inteligentní technologie a gadgety pro kuchyni: nejužitečnější pomocnice v domácnosti

Inteligentní technologie a gadgety pro kuchyni: nejužitečnější pomocnice v domácnosti

Inteligentní technologie a gadgety pro kuchyni: nejužitečnější pomocnice v domácnosti

Technologické inovace se objevují každý den. Inteligentní gadgety pro domácnost a kuchyni nám usnadňují život. Některé z nich zjednodušují vaření teplých jídel, jiné pomáhají řešit rychleji řezané saláty a ještě jiní jednoduše zpříjemňují proces přípravy chutného jídla. Po prvním použití některých z nich najednou ani nepochopíte, jak bez tohoto nenahraditelného zázračného pomocníka.

Interaktivní kuchyňská zařízení - mnoho užitečných informací

Většina moderních gadgetů pro kuchyně vypadá jako drobnosti, ale pomoc z nich je obrovská. Všichni si zvykli na interaktivní displeje na chladničkách a varných deskách. A všechny tyto kávovary, varné konvice, masové mlýny, mikrovlnné trouby, parníky - všude je malá obrazovka se všemi potřebnými informacemi.

sekací deska

Řezací deska s vestavěným ukazatelem a váhy - sen o domácnosti

Taková elektronická zařízení pro mnohé jsou již samozřejmostí. Nyní najdete dokonce i řezací desku s vestavěnými závažími, z nichž jsou data promítána na její přední plochu. To umožní dokonce i ve fázi krájení vypočítat počet gramů jednotlivých složek a kalorií v připravené misce

Pro vážení malých objemů sypkých produktů je ideální měřící lžíce s miniaturním displejem. A hmotnost je zobrazena v libovolném vhodném formátu (gramy, libry, unce).

měřicí lžička

Chytrá měřicí lžička pomůže s přesností gramu, aby váží všechny koření

Pokud potřebujete kuchařskou knihu, ale nechcete se dívat na velké objemy papíru, můžete použít:

  • obyčejný tablet nebo smartphone se sbírkou oblíbených receptů;
  • speciální kulinářské tablety, které se v doslovném smyslu nebojí strachu;
  • elektronické knihy.
tablet

Kuchyňské tablety se uvolňují ve vodotěsném pouzdře

Různé stojany a držáky pomohou pohodlně a bezpečně umístit zařízení do kuchyně.

tablet

Konzola pro upevnění tablety do skříně

Zakryjte obrazovku ochrannou fólií, můžete vařit bez obav z rozmazání elektronické výzvy moukou nebo mastnou látkou, když se dotknete prstů.

stát pro tablet

Bambusový stojan pro tablety

stolní stojan

Kompaktní stolní stojan

Stojan KitchenTabletDock

Keramický stojan KitchenTabletDock ze StakCeramics bude stát 68 cu

připojení tabletu

Montáž na stěnu

Co v budoucnu? Mobilní kuchyně ve formě tablet a notebooků, na kterých můžete vařit. Obrazovka zobrazuje recept namísto klávesnice - elektrický hořák.

Mobilní koncepce kuchyně Electrolux

Electrolux Mobile Kitchen Concept - futuristická koncepce společnosti Electrolux

Již nyní hodně usnadňuje přípravu nejrůznějších elektronických teploměrů na akumulátorech, pomocí kterých můžete ovládat jak horké je maso uvnitř. A jaký je měřič teploty najednou několik grilovaných kusů masa? Ideální gadget, když potřebujete vařit šišky kebab nebo steaky pro padesát hostů. Minimální úsilí - maximum pečeného masa.

gadget

Jeden inteligentní gadget pomáhá řídit teplotu vaření několika kusů masa

inteligentní teploměr

iGrill2 - inteligentní kuchyňský teploměr s podporou iPhone

Nepochybným vůdcem v poslední době jsou inteligentní domácí spotřebiče pro kuchyň s režimem vzdáleného přístupu. Mnoho kuchyňských přístrojů může být ovládáno prostřednictvím internetu, a to mimo domov. Stačí položit nakrájené produkty do multivarkety nebo do trouby a proces vaření je dálkově řízen přes smartphone.

1
rychlovarná konvice

Konvice s dálkovým ovládáním

Nemusíte stávat u kamen ani kdykoliv, máte volný čas na další věci. Můžete dokonce běžet do nedalekého obchodu a změnit režim a teplotu tepelného zpracování, stačí stisknout několik telefonních tlačítek. K dispozici je i zařízení na vaření s kamerami uvnitř, díky kterému bude možné zjistit, kolik bylo vypalování vypalováno.

Asistenti při krájení a vaření

Technika techniky, ale bez řezných nástrojů pro vaření, stále nemůže dělat. Přinejmenším u řezacího stolu musí být nože a vejce. Nicméně, mezi užitečné gadgety v kuchyni, zařízení pro:

  • krájení ananasu v hladkých kruzích;
  • odstranění stonků z jahod a jader s kostí z jablka nebo třešně;
  • oddělení kukuřičných zrn od kukuřice;
  • oddělení vaječného žloutku a bílkovin (oddělovače ve formě šálků a lžiček);
  • jednotné těsto naléváme do formy na pečení;
  • sekání masa před smažením;
  • vaření vajec (ve formě podpěr v pánvi).
desky

Desky pro řezání chleba

Pomáhají nekonečně řezat, rozdělovat, vytlačovat a zbit kuchyňské nástroje. Pro každý produkt je vynalezen jejich vlastní, nikoli jeden. Jsou zde pouze řezné desky různých tvarů a velikostí! Dokonce i pro krájení plátků bochníku nebo platin z sushi se objevili gadgety v podobě stojanu se štěrbinami pro nůž.

dávkovač

Zásobník umožňuje uložit olej v uzavřené podobě v chladničce a nakrájet na hladké kusy na toast

Nezasahujte do moderní kuchyně a speciálních nožů na pizzu. Existují možnosti s rotujícím břitem nebo s lopatkou zespodu. Ve druhém případě může být řezaný kus okamžitě umístěn na desku, aniž by došlo k pádu dokonce drobků.

nůž

Taková kreativita v kuchyni potěší jak děti, tak i dospělé!

Nože na čištění brambor a jiných kořenových plodin se používají dnes, pravděpodobně jen v armádě, aby potrestali nejvíce nedbalé vojáky. V moderní kuchyni jsou nahrazeny přinejmenším ručními bramboráky s tenkými lopatkami. Ale je mnohem pohodlnější, rychlejší a jednodušší čištění takové zeleniny s automatickým kuchyňským zařízením.

škrabka na brambory

Stroj na odkapávání brambor - stlačil tlačítko a kůra v době, kdy byla odložena

O mnoha zařízeních pro skartaci a krájení ovoce se zeleninou lze říci nekonečně. Každé ovoce je tvořeno vlastním řezačkem, rozřezává se do výjimečně stejných kostek, kruhů a pásů, které se pak používají k ozdobení misky.

kráječ mrkve

Spirálový kráječ pro mrkev

Pro milovníky ravioli a vareniki může být gadget pro těsto ve formě ručně vyráběných pelmeni mimořádně užitečný v kuchyni. Vložil suroviny, posouval rukojeť a na výjezdu - rovnoměrnou vrstvu přilepených pelmenů. Zbývá je jen rozdělit a vařit je v hrnci.

zařízení

Těstoviny, nudle, knedlíky ...

Je-li nutné zahřát několik horkých jídel najednou, multi-sekční ohřívač ve formě pyramidy bude nepostradatelným pomocníkem. Každá jednotka může obsahovat polévku, pečenou kaši, kaši apod. Současně se pokrmy vyhřívají v závislosti na nastavení ihned nebo odděleně.

topení

Ohřívač pro několik předvařených pokrmů

Gadgets na nápoje: stojany, chladiče, ohřívače

Samostatně jsou zařízení pro výrobu nápojů. Milovníci čaje, chlazené limonády, kávy a vína jsou hodně, ale každý najde zařízení, které mu dává nápoj nepřekonatelnou a jedinečnou chuť.

Pro čaj a kávu

Banální Turci a čajovny v mnoha z nich již nejsou v úctě. Je pravda, že jsou používáni labužníky a milovníky obřadů. Ale nejvíce dává přednost tomu, aby se horký nápoj rychle uvařil as minimálním úsilím. Při tom musí mít bohatou chuť a chuť.

kávová tiskárna

Kávová tiskárna umožňuje vytvářet na pěně libovolný výkres

Moderní čajové a kávové stroje - multifunkční přístroj, který je stanoven pro několik stovek různých programů pro přípravu nápoje. Při vaření mohou změnit teplotu vody a tlak v pivovaru, přičemž chuť kávy a čaje tento nebo ten stín.

kávovar

Namísto zkušeného barista - jednoho chytrého zařízení

Pro alkoholické nápoje

Kuchyňské gadgety na alkoholické nápoje představují různé chladiče. Podávejte šampaňské nebo víno, které není chlazeno - nekompromisujte. Můžete ho chladit ledem, ale je mnohem pohodlnější používat elektronické zařízení.

chladič pro víno

Elektronický chladič pro víno

K poznámce! Je možné chladit alkohol bez změny chuti kvůli přidání tavící vody z kostek ledu pomocí steatitu. Jedná se o přírodní kámen s jedinečnými vlastnostmi pro akumulaci tepla. Pokud je vložíte do mrazáku, pak po několika hodinách dá ochucený nápoj nahromaděnou studenou nápoj. V takovém případě z něj nebude voda kapat.

Video: pomocníci v kuchyni pro vynalézavé ženy v domácnosti

Popsáno výše, moderní gadgets pro dům - to je jen malá část všech druhů "lotion" pro kuchyni. U inteligentní a inteligentní hostitelky jsou na rukávech horkých pánví vždy různé stojany, termosky, odšťavňovače, dávkovače, trysky. A někteří dokonce mají zástrčku s motorem pro navíjení špaget nebo čajovou lžíci se dvěma výlevkami pro nalévání čaje přímo do několika šálků. Pro některé je to všechno zbytečné nevyžádané věci, a pro druhé - nepostradatelnou věc v domácnosti, každému svému.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 9 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map