Talianska kuchyňa Louisiana: nádherný neoklasicizmus v domácom interiéri

Talianska kuchyňa Louisiana: nádherný neoklasicizmus v domácom interiéri

Talianska kuchyňa Louisiana: nádherný neoklasicizmus v domácom interiéri

Taliansky nábytok v špeciálnej reklame nikdy nepotreboval, je už na ušiach všetkých a je to žiadúce interiér každého domu. Tradície a výrobné technológie, materiály použité na jej výrobu, ako aj dizajn modelov sa už dávno stali klasikou kuchýň. Mnohí dizajnéri a dizajnéri berú ako základ v ich práci presne tie nápady, ktoré boli použité pri výrobe týchto klasických kuchynských zostáv. Taktiež sa rozširovala prax výroby nábytku pre kuchyne používajúce talianske technológie a komponenty. Jedným typom takýchto výrobkov sú kuchyne s fasádami "Louisiana".

Prísne dizajn kuchyne neovplyvňuje pohodlie a pohodu

Táto kuchyňa vyzerá naozaj útulne aj napriek prísnym linkám a dizajnu bez akýchkoľvek ozdôb

Elegance klasických foriem

Kombinácia tradičnej šľachty s harmóniou klasických tvarov pri použití kovaní od popredných výrobcov umožňuje tieto súpravy umiestniť viac ako desať rokov medzi najpredávanejšie modely. Tiež tak populárne je možnosť objednať Louisianskú kuchyňu podľa individuálnych veľkostí a vlastných náčrtov. Prispôsobenie takého nábytku v našej krajine, môže výrazne znížiť náklady a dodacie lehoty, čo je určite ďalšia výhoda, pretože kvalita týchto kuchýň v žiadnom prípade horší ako zahraničné analógy.

Tvar fasády kuchyne v Louisiane - prísľub ich čistoty

Kuchynský nábytok s fasádami z Louisiany sa ľahko udržiava čistý a uprataný kvôli jeho prísnym tvarom

Fasády pre tieto kuchyne sa vyrábajú v Taliansku aj v našich podnikoch s využitím talianskych technológií, zariadení a materiálov. Rámček kuchynských dverí je vyrobený z masívnej brezy a je otvorený s čerešňovou dyhou s patináciou a nanášaním troch vrstiev laku. Plnenie rámu môže slúžiť ako farebné sklo, drevené mriežky. Pre slepé fasády sa používa dýhovaná MDF doska, tiež patinovaná a lakovaná. Radiové dvere sú vyrobené z tej istej brezy, ako ich plnenie môže slúžiť ako ohnuté vitráže a drevovláknitá doska. Okrem toho sú kuchyne v Louisiane doplnené balustrádami, hornými a dolnými rímsami, ozdobnými stĺpmi a dekoratívnymi oblúkmi. Rozmery, tvar, konfigurácia a plnenie fasád umožňujú vyrábať nielen štandardné moduly, ktoré tvoria kuchynskú súpravu, ale aj ďalší nábytok do kuchyne. Napríklad, ak je miestnosť dostatočne priestranná, jej interiér dokonale dopĺňa bufet s polomermi dverí.

1
1
2
2
3
4
9
10
11
12
13
14
19
20
21
22
23
24
29
30
31
32
33
34
39
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
41
42
43
44
5
6
7
8
Klasická kuchyňa. Návrh interiéru. Drevená kuchyňa. CG
16
17
18
25
26
27
28
35
36
37
38
45
46

Funkčná dokonalosť

Ako pracovný povrch na výrobu týchto kuchýň je inštalovaný buď vysokokvalitný postformovací 40 mm vysoký s vodoodpudivými vlastnosťami, alebo dosky z umelého kameňa. V poslednej dobe sa druhá možnosť používa oveľa častejšie, pretože dáva nábytku ešte pevnejší vzhľad. Kombinácia akrylového plastu napodobňujúceho prírodný kameň s fasádami "Louisiana" poskytuje elegantnú stručnosť, ktorá je vlastná všetkým drahým výrobkom vyrobeným z prírodných materiálov.

Okrem materiálov na výrobu puzdier, ktoré majú vynikajúcu kvalitu a estetické vlastnosti, sú tieto kuchyne vybavené príslušenstvom od popredných výrobcov. Dvere týchto apartmánov sú hladko a ticho uzatvorené, krabice sú prevažne vybavené systémami Tandembox, ktoré poskytujú funkciu samonosiča. Na požiadanie zákazníka môžu byť kuchyne vybavené samoopínacími zásuvkami. To sa dosiahne inštaláciou špeciálnych pokročilých elektrických pohonných systémov Tandembox. V takom prípade stačí ľahko stlačiť fasádu alebo držiak na nábytok, po ktorom bude relé pracovať a krabica sa sama otvorí. Alebo ich vnútorný priestor môže byť ohraničený prepážkami Orga-Line, vďaka čomu sa tento nábytok stáva pohodlnejším a príjemnejším. Existuje mnoho úprav, vyťahovacích košov, rotujúcich sietí a množstva technologických noviniek, ktoré znižujú funkčnosť tejto kuchyne. Ich výber a inštalácia závisí od želania a dôležitosti zákazníka v každom jednotlivom prípade.

Dekoratívne a utilitárne charakteristiky kuchyne s fasádami Louisiany

Milovníci európskych klasikov ocenia dekoratívne a funkčné vlastnosti tejto kuchyne

Pri správnom výbere všetkých materiálov a príslušenstva bude apartmá s fasádami v Louisiane už mnoho rokov dôstojným doplnkom do interiéru vašej kuchyne a stane sa jej hlavnou dekoráciou. Takýto klasický nábytok vyrobený s použitím najmodernejšej technológie môže slúžiť minimálne 15 rokov bez vážnych zásahov špecialistov. Po celú dobu môžete potrebovať len malé nastavenie nábytkových slučiek a iných mechanizmov, ktoré je možné vykonať nezávisle bez zapojenia špecialistov.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

17 − = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map