Přehled katalogu kuchyní Leroy Merlin s fotografickými soupravami v interiéru

Přehled katalogu kuchyní Leroy Merlin s fotografickými soupravami v interiéru

Přehled katalogu kuchyní Leroy Merlin s fotografickými soupravami v interiéru

Adresa: 115162, Moskva, ul. Shabolovka, 31A

Telefon: +7 (495) 961-01-60

Fax: +7 (495) 961-01-61

Oficiální stránky: http://leroymerlin.ru/catalogue/kuhni/

Velký mezinárodní prodejce, LeroyMerlin, nabízí jednoduchá rozpočtová řešení. Kuchyně LeroyMerlen jsou lakonické, funkční a levné sluchátka z modulárních systémů. Kromě hotových skříní a univerzálních sérií fasád jsou k dispozici samostatné díly pro montáž nábytku v neštandardních pokojích - navržení apartmá pro bezplatnou kuchyni pomůže bezplatnému designérovi.

Sady kuchyňského nábytku v katalogu Leroy Merlin

Katalog katalánských kuchyní Leroy Merlin, prezentovaný na oficiálním ruském místě, je ve fázi plnění. K dispozici jsou 3 možnosti výběru sady:

kuchyně

Na vyžádání: kuchyně LeroyMerlen

 1. Nákup náhlavní soupravy z modulární série. Prostřednictvím internetu si můžete koupit pouze 7 modulárních sad v cenové kategorii - od dřevotřískové desky, laminátové desky, MDF a levného dřeva.
kuchyně

Modulární kuchyně

 1. Objednejte jednotlivé sestavy. V galerii hotových projektů - příklady kuchyňského uspořádání v několika rozvrženích, s plastovými fasádami, masivními dveřmi, rámovými MDF fasádami.
kuchyně

Sada je sestavena do jednotlivých velikostí

 1. Nákup jednotlivých položek a samostavení. Online návrhář vám pomůže vypočítat velikost, požadovaný počet prvků. Skladem - ready skříň skříně horní a spodní patra, CPD pro self-montáž vlastních výrobků, montážní hardware, stroje, výtahy a smyčky v různých cenových segmentů.
kuchyňské uspořádání

Ergonomická jednorázová kuchyňská linka LeroyMerlen pro malé byty

Ekonomická třída: modulární kuchyňské sestavy

Modulární kuchyně Leroy Merlen, prezentovaná na fotce v obchodě, bude vhodná jako ekonomická volba pro uspořádání pronajatého bytu, malé kuchyně. Ve sbírkách - minimální sady skříní, bez dekorace, bez rohových komponent a radiálních fasád.

modulární řady

Rozpočet modulární řady

Série nábytku z masivního dřeva

Jediná kompletní sada s detaily z přírodního dřeva -Pine". Rámy fasád jsou z masivního borového dřeva. Vnitřní části, vložky, - z dřevěného grilu ve formě vodorovných žaluzií. Nábytek se prodává v barvě přírodního dřeva s minimálním zpracováním, takže kupující má možnost samostatně měnit barvu, zdobí fasády podle vlastního uvážení.

"Pine": sada pro letní sídlo nebo byt

Namísto klasických rukojetí - obdélníkové kování v matné nerezové oceli. K dispozici jsou 4 typy sklopných konstrukcí se standardními šířkami 40, 60 a 80 cm. Pro moderní interiéry jsou nejvyšší úrovně skříní s horizontálním uspořádáním dveří.

Jejich provedení podstavce pro spodní vrstvy - 3 standardní šířky korpusu 40, 60 a 80 cm výška. -. 85 cm Kontejnery doplňují nenákladné černé plastové nohy, které mohou být nahrazeny nebo zavřít spodní pás.

1
skříň

Skříň ze dřevotřískové desky s dřevěnou fasádou

Skříně obrubníky - z rozpočtu EAF. V ceně je stůl. Ceny:

 • Jedna závěsná skříň stojí 900 až 2250 rublů, v závislosti na velikosti.
 • Podlahy podstavce - od 2230 do 3450 rublů pro široký šatník.
kloubové konstrukce

Závěsná konstrukce: konektory v místech montáže na bočních panelech - bílé

Nábytek není vybaven výkladními skly, všechny fasády jsou hluché.

Soupravy s fasádami z MDF

Více cenově dostupných nábytkových sestav prezentovaných v kuchyňském katalogu Leroy-Merlen jsou vybaveny fasádními detaily z dřevěných desek - MDF. Vnější strana dveří je pokrytá PVC fólií, vnitřní plochy jsou v bílé vrstvě.

 1. Nábytek "Rondo" - lakonické náhlavní soupravy v jednoramenném uspořádání. Můžete sestavit řadu potřebných délek z dostupných typů skříní v dolní a horní vrstvě. V katalogu nejsou žádné hranaté části.
kuchyně

Rondo: lakonická sada

Pokud prostor prostor umožňuje, je vhodné uspořádat nábytek ve 2 rovnoběžných linkách. Fasády jsou vyráběny ve světle mléčném odstínu. Povrch - rovný, bez falešných panelů a frézování. Barva těla je přizpůsobena tónu vnějších částí. Kování - kovové, v minimalistickém provedení.

skříň

Úzký šatník spodní vrstvy

K nábytku ve stínu bílého dřeva nabízejí na stole fakturu a barvu přírodního šedého kamene a stěnový panel z identické desky. Ceny za podstavce jsou v rozmezí od 800 do 2500 rublů.

 1. Série "Camila" - nábytek z MDF desek s matným povrchem. Fasády jsou vyrobeny z klasické přírodní textury se vzorem dřeva, na předních panelech - frézováním ve formě rámu a oblouku.

"Camila": přírodní barevná stupnice, fasády se stlačeným vzorem

K dispozici jsou zásuvky a závěsné skříně v nižší úrovni. V ceně kuchyně jsou zahrnuty náklady na desky, kování a vnitřní police. Spodní část skříní je pokryta podstavcem z MDF v barvě fasádních dílů. Skříňka je vyrobena z dřevotřískové desky v tónu dveří.

zásuvka

Zásuvka v kuchyni "Camila"

Sbírka komponentů současného kabinetu kapucí pro instalace přes klasické skříně namontován ve vertikálním uspořádání, podstavce pro nižší šířce tier 40 až 80 cm Minimální cena skříň. - 1200 rublů, maximum - 2900 rublů. Základní sada nábytku o délce 2 m lze shromáždit za 10 až 12 tisíc rublů.

kuchyňská sada

Sada "Camila" s kabinou nad kapotou

 1. Série "Nut" - klasický nábytek z MDF ve stínu přírodní matice. Fasády jsou vyzdobeny v podobě falešného rámu s přísným pravoúhlým panelem. Povlak je semimatantní. Kování - kovové, s vyřezávanými vzorovanými rukojetí.

Headset "Nut" od LeroyMerlen

Standardní vybavení: 4 typy kloubových konstrukcí včetně dekorativní skříňky pro kreslení a podlahové skříně ve třech velikostech. Výška nábytku z podlahy je 85 cm, spodní část je pokrytá základnou z MDF. Ceny za skříně se pohybují od 1 do 3 tisíc rublů.

Levná sada dřevotřískových desek

Laconický nábytek se slepými fasádami představuje 4 kolekce dřevotřískových desek. Laminovaná deska - odolný materiál, pokrytý vrstvou filmu. Jediná nevýhoda - povrchové fasády bez vzorů a frézování: deska není vhodná pro jemné zpracování. Při nákupu sad z dřevotřískové desky věnujte pozornost okrajovému okraji: hrany dveří by měly být pokryty fólií a vnitřní struktura desek by neměla být viditelná.

Linka "Bianca" - lakonická kuchyně v mléčném odstínu. Fasády jsou prosté, bez lesku. V tónu na přední plochy jsou vybrány kování s kulatými bílými úchyty.

"Bianca": jednoduché řešení

Existuje několik typů závěsných skříní s otevřenými policemi. Barva pouzdra je bílá. Podlahové skříně jsou vybaveny sokly. Vnitřní prostor je uspořádán pomocí jednoduchých horizontálních polic. V řadě skříní spodní vrstvy - 6 palců se zásuvkami a křídlovými dveřmi.

nástěnná skříň

Skládací skříň s otevřenou policií a křídlovými dveřmi

Cena závěsných konstrukcí - od 570 rublů, skříně nižší úrovně - od 1210 rublů.

Pro ty, kteří si myslí, že bílá barva náhlavní soupravy je příliš nudná, nabízejí nábytek z dřevotřískové desky s laminací v odstínech přírodního dřeva. Volba 2 možností designu: s fasádami pro lehké dubové pole a stylovým "dubovým zámkem".

design kuchyně

«Mléčný dub»

Povrch čelních panelů je matný. Skříň je vyrobena z dřevotřísky, vybrána v odstínu v blízkosti fasády, spodní část - se soklem.

Modulární řada "Dubový zámek"

Složky modulární sbírky "mléčný dub" budou levnější: nejlevnější závěsná šatna stojí 798 rublů a v barvě "zámek" - 840 rublů. Standardní vybavení. Hranaté komponenty mají katalog a šířka dostupných komponent. - 40 až 80 cm za předpokladu, oddělené struktury postavené pod bočním panelu přístrojů určených k montáži kompletní se standardním plynovým sporákem.

skříň

Úzká podlahová skříň se zásuvkou

Kuchyně LeroyMerlenseries "Laguna" - levné nábytek z dřevotřískové desky s bílým pláštěm. Závěsné komponenty s otevřenými policemi - ne, barva těla neodpovídá barvě fasád.

nastavit

"Lagoon": levný soubor dřevotřískových desek

Nejdražší kabinet modulové série bude stát 2,4 tisíc rublů. V celé sadě - stůl, rukojeti a police.

obrubník

Skříň s otočnými dveřmi

Kuchyňský nábytek na zakázku: výpočet nákladů na fotografie a projekty

Více volnosti při konstrukci složitých tvarů, rohových řešení a bezplatného plánování jsou k dispozici zákazníkům jednotlivých kuchyní Leroy Merlin. Na rozdíl od modulárních sérií, u kterých je volba omezena na standardní velikosti a sadu návrhů, jsou zakázkové sestavy navrženy přesně podle parametrů místnosti. Náklady - o řád vyšší, nábytek na individuálním projektu je již obtížné přiřadit do kategorie rozpočtu.

kuchyňský nábytek

Kuchyňský nábytek LeroyMerlen: individuální projekt

Přírodní dřevo za přijatelnou cenu: příklady dokončených prací

Na objednávku odborníci LeroyMerlen pomohou sestavit sadu nábytku s jakýmikoli fasádami z aktuálního katalogu. K dispozici jsou sbírky z levných dřevotřískových desek, vysoce kvalitní a trvanlivé MDF za rozumnou cenu. Znalci z přírodních materiálů budou mít z řady podrobností řadu podrobností. Sbírka "Nancy" - pro kuchyně bytů a venkovských domů v klasickém a retro stylu.

masivní dřevo

Nancy: masivní dřevo v přirozeném zpracování

Fasády jsou vyrobeny z pevného popela. Malba - tónování v barvě teplé vanilky s tenkým okrajem zlaté patiny. V klasických místnostech bude vhodné podívat se na skříňky horní vrstvy s vitrínami, vzduchovými grily a ve vnitrozemí - s neviditelnými konstrukcemi záclon.

kuchyně

Rohová kuchyně v interiéru

Chcete-li přesně vypočítat cenu soupravy, stačí vybrat konfiguraci - rozložení náhlavní soupravy a určit rozměry. V katalogu hotových projektů - schematické řešení pro klasické typy rozvržení s přibližným výpočtem nákladů.

kuchyně

Minimální sada nábytku v jednorázovém uspořádání

Konečná cena se může lišit v závislosti na dalších možnostech: vnitřní plnění, počet komponentů, výběr nestandardního příslušenství. Například minimální soubor jedné řady 1,8 m bude stát 48 tisíc. Rozložení ve tvaru písmene U se sloupcem pro vestavěnou troubu, výlohy a rohové skříně horní vrstvy je 117 tisíc rublů. Rozměry jsou 1,6 x 2,6 x 1,8 m.

kuchyňské uspořádání

Nastavte v konfiguraci tvaru U: maximální využití plochy prostor pro apartmá

Plast a lesk v jednotlivých projektech

Široký výběr barev a možností rozvržení jsou nabízeny těm, kteří se rozhodnou zastavit výběr světlého kuchyňského nábytku v plastovém provedení. Namísto papírového filmu s průhledným laminátem jsou fasády pokryty vrstvou plastu až do tloušťky 2 mm. Takový povlak se nebojí vlhkosti, nedrží se a dlouho zůstává nedotčený.

Sbírka "Wasabi"

V galerii sady na zakázku - kuchyně "Wasabi". Charakteristickým rysem je jasně zelená barva a lesk detailů neslyšících fasád. Dveře jsou rovné, bez frézování a dekorace. Na rozdíl od lesklého povrchu jsou kování vybrány v striktně minimalistickém provedení.

kuchyňské uspořádání

"Wasabi" v úhlovém uspořádání se šedou dolní vrstvou

Objednání jednotlivých sestav není nutné zastavit v jedné barvě: jasně zelený odstín je perfektně kombinován s kontrastní bílou barvou wenge, ocelově šedou. Souprava v jedné řadě pro kompaktní kuchyně bude stát 32 tisíc, sada s rohovým prvkem a rozměry 1,5 až 2,4 m stojí kolem 44 - 45 tisíc rublů.

úhlová sada

Rohová souprava pro 49 tisíc rublů

Kolekce "Cappuccino" - pro hostesky, která má ráda klidné a diskrétní odstíny. Fasády série jsou vyrobeny z plastu se zrcadlovým leskem. Pastel béžová-kávová tón může být kombinován s bílou nebo tmavou čokoládovou barvou případu.

kuchyňská sada

Série "Cappuccino" s vitrínami v kontrastním rámu

Při objednávání kuchyně můžete navrhovaný hardware nahradit pery z katalogu, které jsou k dispozici v maloobchodní síti. Pracovní deska a stěnová deska - namontujte z desek stejného tvaru, vizuálně spojte horní a spodní vrstvu nebo objednejte zástěru ze skleněného panelu s fotografickým potiskem nebo kresbou.

kuchyňský nábytek

Jednřádkové uspořádání se skleněným panelem na stěně

U jednokompakety o délce 2,2 m je nutné zaplatit 28 tisíc a velká kuchyně v uspořádání tvaru U bude stát 64 až 65 tisíc rublů.

"Led" - série sněhobílých tmavých fasád v plastové podšívce. Nábytek je ideální pro kuchyně v minimalistickém stylu a v malých místnostech lesklé bílé panely dodávají prostor.

stolní deska ze dřeva

"Ice": rohová souprava s počítadlem barů a stolní deska ze dřeva

Bílé fasády a lakonické rukojeti jsou vynikajícím základem pro návrh interiérů ve skandinávském stylu, high-tech a fusion stylů.

Stylové řešení rozpočtu: kolekce ledu

Náklady na náhlavní soupravu ve tvaru písmene U s minimálním počtem kloubových konstrukcí činí asi 50 tisíc rublů, cena jedné řady nábytku až do délky 2,2 m je asi 31 - 32 tisíc.

Rozpočtová řešení pro kuchyně s fasádami z MDF

Alternativou ke sérii fasád nábytku z pole jsou dostupné MDF panely. Simulace frézování, design rámu, matný film - takové fasády v klasickém stylu pomohou vytvořit v kuchyni útulnou atmosféru. V katalogu "LeroyMerlen" jsou detaily fasády pro kuchyňský nábytek seskupeny do tematických sbírek. Vyberte si styl pro styl není těžké.

Klasické apartmá s fasádami "Provence"

V malých kuchyní městských bytů budou fasády série "Canterberry" vyrobené z laminované dřevotřískové desky vypadat módní a elegantní. Přísná forma bez komplikovaného dekorace, rám v barvě tmavého dřeva a matného skla mléka - charakteristické rysy sbírky.

kuchyňská sada

"Canterberry": příklad uspořádání malé místnosti

U malých kuchyní jsou vhodné nestandardní sestavy: stojí za to zvážit nákup spodních skříní se sníženou hloubkou. Vysoké pouzdro na tužky se používá pro vestavěné spotřebiče a místo objemné desky nainstalujte kompaktní varnou desku.

Projekt s nábytkem "LeroyMerlen" z plastu pro malý byt

Při výběru tmavého nábytku s nasycenými barvami nezapomeňte použít světlý stín pro dokončení zdí, aby nedošlo k menší velikosti kuchyně. Částečně kompenzuje ztrátu objemové volby lesklého plastu - odraz světla v brilantních panelech vizuálně zvětšuje prostor.

barevná kombinace

Kombinace wenge, bohatá fialová a bílá

Výběr možností pro sady na zakázku v katalogu online prodejce je dočasně omezen. Kupujícím se nabízí, že se zaměří na produkty, které jsou k dispozici v maloobchodní síti.

Příslušenství a příslušenství pro samonosávací kuchyně

Kromě modulárních kolekcí a zakázkového nábytku obsahuje katalog LeroyMerlen vše, co potřebujete k montáži: skříně, armatury, fasády, desky a panely pro zástěry.

Série rámů dřevotřískových desek: cenové kategorie

Pro usnadnění procesu montáže vyzvedněte hotové rámy - skříňové skříně, závěsné skříňky a vysoké skříně - pouzdra na tužky. V katalogu - návrhy z dřevotřískové a laminované dřevotřískové desky. Základní barva je bílá. Souprava pro tělo obsahuje upevňovací kování a vnitřní náplň, stejně jako plastové nohy.

Zajímavé pozice v nestandardních prostorách:

 • Závěsné konstrukce se zkosenými hranami.
skříň

Kónická skříň: pro nestandardní podmínky a úhly

 • Rohové podlahové sloupky o šířce 1 m.
konstrukce podlahy

Rohová podlahová konstrukce

 • Obrubníky se zvětšenou šířkou až 90 cm.
podlahové skříně

Široká skříň

Minimální cena závěsné konstrukce je 770 rublů a nejdražší rám širokého podlahového stánku je 3,3 tis. Rublů.

smyčka

Závěsy se zavírači

Uvnitř jsou připraveny otvory pro instalaci držáků polic v různých výškách. Výrobky jsou doplněny montážními pokyny. Skelety můžete zakoupit pouze v maloobchodní síti prodejce.

zásuvka

Podrobnosti o zásuvce

Výběr nábytku je omezen. Pro společnost Indalux nabízíme pouze 2 druhy závěsů. Jednoduché závěsy vás budou stát 88 rublů a část s uzavírači dveří stojí téměř 300 rublů. Vodící lišty pro zásuvky se neprodávají samostatně. Koupit díly lze dodat pouze s krabicí Delinia z bílé dřevotřísky.

Stěnové desky a desky pro kuchyně

Kupujícím je nabízeno zhruba 30 variant rozpočtu stěnových panelů. Desky se rozřezávají na standardní rozměry: 300 - 305 x 65,5 cm. Tloušťka desky závisí na materiálu výroby a pohybuje se v rozmezí od 0,4 do 0,6 cm.

K dispozici na objednávku za cenu 1,5 tisíc za kus na 3,8 tis. Rublů:

 • Panely z laminované dřevotřískové desky.
Panel dřevotřísky

Lesklý dřevotřískový panel

 • Zástěry z MDF ve filmu.
 • Skleněné stěnové panely se 4 druhy tisku fotografií.
skleněný panel

Návrh skleněných panelů

Stolní desky jsou představeny v několika desících variantách návrhu. Mezi rozpočtové detaily - dřevotřískové desky, MDF desky s opracovaným zkoseným okrajem. Můžete si zvolit model z bukového štítu. Cena stolní desky ze dřeva je od 6 do 9 tisíc za talíř. V katalogu - 3 druhy pracovních ploch z umělého kamene, náklady na 23 tisíc rublů pro standardní desku.

pult

Stolová podstavec z buku

Nábytek «LeroyMerlen» pro kuchyň je optimálním řešením pro rozpočtové uspořádání. Montáž lze provést sami, nebo si objednat profesionální instalaci. Obchod nabízí praktický a bezplatný servis pro plánování, výpočet nákladů na náhlavní soupravu. Výběr fasády nižší a střední cenové kategorie je působivý. Jednotlivé projekty jsou objednávány prostřednictvím maloobchodní sítě.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 32 = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map