Ar verta pasirinkti keramikinį virtuvės kriauklę: argumentus už keramiką ir prieš jį

Ar verta pasirinkti keramikinį virtuvės kriauklę: argumentus už keramiką ir prieš jį

Ar verta pasirinkti keramikinį virtuvės kriauklę: argumentus už keramiką ir prieš jį

Keramika virtuvėje naudojama gana dažnai. Tačiau dauguma žmonių šią medžiagą susieja su kažkuo trapiu, plakimu. Todėl daugelis keraminių virtuvės kriauklių laikomos nepraktiškais. Mes jums papasakosime apie šią kriauklių įvairovę arba beveik viską.

Žinoma, gryno pavidalo keramika nėra visiškai tinkama virtuvinėms kriauklėms. Ši aplinkai nekenksminga medžiaga, iš kurios gaminami puodeliai ir lėkštės, naudojama indams padengti (puodai ir keptuvės su keramikine danga).

Ar verta pasirinkti keramikinį virtuvės kriauklę: argumentus už keramiką ir prieš jį

"Blanco" virtuvės keramikinė virtuvės kriauklė skiriasi nuo originalios formos, labai plečia savo funkcionalumą

Teigiamos keraminių kriauklių savybės

Keramika yra gana trapi medžiaga, kuri netoleruoja netvarkingos tvarkos. Pabandykite užpilti verdančiu vandeniu į keramikos puodelį. Labiausiai tikėtina, kad jis bus padalintas. Kadangi kriauklėse keramika nėra gryna forma. Virtuvės keraminės kriauklės - nieko, išskyrus skalbimą iš porceliano keramikos. Tai modernizuota keramika, kurią sudaro granito lustai. Tai ji daro keramikos plovimus, atsparius mechaniniams pažeidimams ir temperatūros pokyčiams. Tačiau granito lustai nėra vienintelis komponentas, kuris pagerina keramikos savybes. Be to, naudojamos kelios specialių medžiagų rūšys - priedai, skirti sumažinti trapumą ir padidinti keramikos plastiškumą.

Keraminės kriauklės priežiūroje nėra nieko sudėtingo ar ypatingo

Keraminės kriauklės yra lengvai naudojamos, lengvai valomos ir visam laikui išlaiko originalią išvaizdą

Kaip gaminti keramines virtuvės kriaukles

Ši technologija yra gana sudėtinga. Pirma, mišinys pagamintas iš molio ir visų rūšių priedų, kurie pagerina jo savybes. Masė spaudžiama aukštu slėgiu ir po ugnies aukštoje temperatūroje (iki 1000 ° C). Formuotos skalbos yra keletas papildomų procedūrų, vadinamų "grūdinimo" (terminis procedūros). Tik po to kriauklei tvirtinama keraminė danga. Tai gali būti baltos arba spalvotos emalio, tačiau dažniausiai mišinys jo maišymo metu yra pridėtas pigmentas. Rezultatas yra gražus ir stilingas produktas, kuris gali tapti pagrindiniu jūsų virtuvės dizaino elementu.

Keraminės virtuvės kriauklės atsparios mechaniniams pažeidimams, nebijo aukštų temperatūrų, puikiai sugeria triukšmą (beveik visiškai grąžinamas purkštukų garsas). Negalima subraižyti keramikos poveržlės.

Keraminės virtuvės kriauklė gali atrodyti šiek tiek sunki

Keraminės virtuvės kriauklės yra labai sunkios ir masyvios

Ar trūkumai turi tokius skalbinius

Pagrindinis trūkumas yra produkto svoris. Keraminės kriauklė iš tiesų pakelia vieną žmogų, bet ją beveik neįmanoma įdiegti atskirai. Antrasis trūkumas kyla iš pirmojo: keraminę kriauklę sunku įdiegti, o jei įsigijote šį produktą, geriau patikėti montavimą profesionalams. Trečias trūkumas yra didelė kaina. Palyginimui: virtuvės kriauklės iš nerūdijančio plieno kainuoja šešis kartus pigiau. Štai kodėl keraminės poveržlės nėra tokios populiarios.

Keraminės kriauklės spalva gali būti bet kokia

Keraminės kriauklės turi daugybę spalvų, todėl jas išskiria iš nerūdijančio plieno kriauklės

Virtuvės kriauklės iš keramikos

Atsižvelgiant į naudojamas medžiagas ir skrudinimo laipsnį, išskiriami keli keraminių virtuvinių kriauklių tipai. Gamybai naudojamas fajansas arba porcelianas. Fajansas yra daugiau porėtos medžiagos, o tai reiškia, kad gerai sugeria drėgmę ir riebalus. Norėdami pašalinti šį trūkumą, fajanso kriauklės yra padengtos specialiu glazūru. Tada paviršius yra mažiau priklausomas nuo išorinių veiksnių. Bet, jei glazūra sugadinta, skalbimas greitai taps netinkamas.

Porcelianas pagamintas iš tų pačių medžiagų kaip fajansas, bet pagal kitą gamybos technologiją. Medžiaga turi tankią struktūrą, todėl laikoma labiau atspari įvairiems poveikiams. Gamintojai sukūrė specialias virtuvės kriauklių glazūras, dėl kurių gaminiai atsparūs bet kokiam poveikiui. Keraminės virtuvės kriauklės atsveria nešvarumus, dulkes ir drėgmę, todėl jų priežiūra yra minimali.

Apsauginės aiškios juodos keraminės kriauklės linijos sustiprina dekoratyvines savybes

Keraminė kriauklė juoda - griežta prabanga interjere

Kaip nustatyti keraminių virtuvių kriauklės kokybę

Toks rimtas pirkimas turėtų būti atliekamas tik firminėse parduotuvėse, kurios gali pateikti sertifikatus savo produktams. Tačiau nepamirškite, kad kiekviena bendrovė gamina "ekonominės" ir "prabangaus" klasės produktus ir labai skiriasi jų kokybe. Galimybė įsigyti sugadintą kriauklės klasę "ekonomika" yra daug didesnė nei perkant elitinį skalbimą. Patikrinkite, ar keraminė kriauklė gali būti tokia pati kaip šios medžiagos indai. Lengvai bakstelėkite paviršių pieštuku. Jei yra tuštumų ir paslėptų įtrūkimų, garsas bus gilus, neaiškus. Jei skamba, tai kokybiškas plovimas.

Individualios interjero savybės padidės, jei ją papildys išskirtinė keraminė kriauklė

Išskirtinės keraminės kriauklės papildys individualų interjerą

Neįprastos rūšies keraminės kriaukleis tampa svarbiu dekoratyviniu detaliu

Keraminės kriauklės atrodo neįprasta, todėl virtuvė gali būti akcentu

1
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 + = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map