Kaip mano svajonių virtuvė tapo realybe

Kaip mano svajonių virtuvė tapo realybe

Kaip mano svajonių virtuvė tapo realybe

ergonomiška virtuvė

Remonto kaina: 200 000 rublių.
Virtuvės plotas: 19 kv.m. m.
IKEA rinkinys: 150 000 rublių / montavimas 10 000 rublių.

Prieš 1,5 metų mes pagaliau persikėlėme į mūsų butą, o pirmas dalykas, su kuriuo pradėti susitarimą, buvo mūsų virtuvė!

Mes ieškojome buto su dideliu virtuvės plotu, nes tai yra mano senoji svajonė - gražus virtuvės komplektas, didelis valgomasis su galimybe sėdėti visiems draugams ar visiems artimiesiems.

Pradėsiu nuo virtuvės komplekto aprašymo. Kadangi ši sritis yra vis daugiau ta pati moteris, abipusiu troškimu su sutuoktiniu, visi susitarimai praėjo mano rankose. Tik techniniu požiūriu jis man labai padėjo.

virtuvės dizainas

Taigi, aš visada atstovavau virtuvėje dviem versijomis: balta (pienas) arba tamsus šokoladas. Mes dirbome su dizaineriu. Ji davė man keletą galimybių, ir man patiko lengvoji virtuvė.

šviesi virtuvė

Pirmasis "šonkaulis" remontuojant virtuvėje buvo sienelė, uždengta dujų vamzdžiais. Prie to buvo pridėtas vėdinimo velenas ir dujinis katilas, iš kurio mes turime ne tik karštą vandenį, bet ir atskirą šildymą.

remontas virtuvėje

Tiesą sakant, mums reikėjo dujų tik katile, nes mes įdėjome orkaitę ir viryklę į elektros srovę (galbūt ne labai ekonomiškai, bet jau naudoju tai).

1

viryklė virtuvėje

Įvertinę įvairias galimybes, įskaitant gėrimą spintuose po vamzdžiais, nusprendėme uždaryti visą gipso kartono plokštę, prieš tai pastatydami hipotekos už kabyklos spinteles. Laimei, katilas pasirodė esąs pažengęs, su galimybe paslėpti jį spintoje. Todėl savo vietoje mes įdėjome aukštą "pieštukų dėklą".

vamzdžiai yra paslėpti

Didelėje spintoje, kurioje daug vietos, aš nenorėjau nieko prarasti vietos. Jie pagamino lentyną tiesiai po katilu. Čia aš įdėti duoną (tuo tarpu duona ten tiesiog guli), yra buteliukai su sviestu, actu, padažu. Tas faktas, kad jūs negalite įdėti jį į stalčių, bet jis turėtų būti po ranka. Čia yra vaikų lazdos.

kabinetų vietos paskirstymas

Net mažesnės lentynos stovi patiekalų, aš naudoju švenčių ir kitų reikmenų. Šiame lentynoje nėra labai patogu gerti nieko, todėl pasirinko nerodyti dažnai naudojami daiktai.

dėžutės pildymas

Aš negalėjau uždėti stalčių, bet jau sužinojau, kad apačioje esančios lentynos yra labai nemalonios. Buvo galimybė įdėti ištraukiamus krepšius. Iš pradžių aš tikrai nežinojo, kaip juos naudoti. Bet laiku dizaineris paprašė svarbaus klausimo: kur įdėti visus buitinius prietaisus? Ir aš turiu: keptuvę, maišytuvą, maišytuvą, mėsmalę. Taigi šis krepšelis buvo naudingas. Viskas yra patogus ir lengvai prieinamas.

apatiniai stalčiai

Ypač svarbu man buvo virtuvės ergonomika, pirmas dalykas, į kurį atkreipiau dėmesį dizainerio dėmesį ir laisvos vietos prieigą prie stalviršio. Man patinka kepti, kepti ir ši vieta man reikalinga. Ankstesniame virtuvėse šioje erdvėje turėjau 40 cm ... Dabar visa 80 į viryklę ir 60 po)))

ergonomiška virtuvė

Tiesa, multimetras buvo suformuotas 80 cm atstumu, kuris buvo netikėtai pristatytas man ir be kurio aš nebegaliu gyventi. Beje, vienas iš sienų, planuojant elektros energiją, yra nepakankamas skaičius virtuvėje. Aš turiu tik vieną. Pasirodo, kad kai "animacinis filmas" veikia, maišytuvą ar maišytuvą neįmanoma įjungti. Nepatinka ir nesaugu naudoti "tee".

virtuvės pagalbininkai

Manau, kad svarbu ir būtina turėti didžiausią stalčių skaičių. Patikėkite man! Tai taupo laiką, nervus, erdvę!

Aš beveik neturi lentynų. Tik pagal kapinyną po kriaukle ir tuo, ką vyras išrado ten, kur yra ventiliacijos kolona. Apie jį daugiau.

bendras vaizdas

Įdiegus laisvų rankų įrangą, stulpelis buvo išgręstas 10 cm atstumu, bet aš negalėjau palikti šių 10 cm be darbo). Todėl mano vyras išsigando, spintelė buvo išrastas ir įdiegta. Pirma, su ja erdvė atrodo harmoningesnė, antra, joje kaupiasi visa chemija.

racionalus paskirstymas

Paskutinis yra spintelė su kriaukle. Jame yra lentynos, ant jo įdėjau indą su stiklainiais. Kai man reikia ką nors surasti, aš traukiu konteinerį į grindis. Aš taip pat pakeitė šiukšliadėžę konteineriu, kurį įdiegiau ant stumdomos platformos. Tai yra labai patogu, kai valote bulves-morkoshku: kriaukle rankomis, šiukšliadėžė taip pat. Dabar aš planuoju padaryti tą pačią platformą su indais su daržovėmis.

patogi virtuvė

Na, galutinis elementas buvo posdumojka. Pasirodo, nes dėl netikslių matavimų virtuvė neliko kampe, indų plovimo mašina stovėjo atskirai, ir mes praradome vietą arbatinukui ir viskam, kas jį lydėjo. Dizaineris mums padėjo, viduje pasirodė pulkas. Man tai labai patinka. Nors iš pradžių panaši lentynėlė turėjo būti tik dekoro, o ant jos turėjo stovėti porcelianinės plokštės. Gerai, viskas gerai)

geras sprendimas

Visa virtuvė atitinka visus mūsų poreikius: didelis stalas, kuris taip pat skyla, daug erdvės ir oro.

erdvi virtuvė

Su vaiku mes praleidžiame visą savo laiką čia, nors turime ir kitus kambarius). Pasak svečių, mes nenorime išeiti. Beje, mes priimame svečius virtuvėje.

Ir dabar yra keletas detalių.

Rankenos iš keramikos:

rankenos ant spintelių

dizainas

Technika yra suderinta to paties stiliaus:

stilius virtuvėje

Naujųjų metų dekoracija:

namų apdaila

Manau, kad įdiegus trūkstamus planuojamo projekto projekto elementus, mūsų virtuvė gali būti siunčiama į konkursus. Dėkojame, kad lankotės mūsų svetainėje!

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map