İsveç standardı: beyaz renkte mutfak iç oturma odası

İsveç standardı: beyaz renkte mutfak iç oturma odası

İsveç standardı: beyaz renkte mutfak iç oturma odası

Küçük bir daire rahat, konforlu ve güzel olabilir mi? Bu konuda herhangi bir şüpheniz varsa, İsveçli Stadshem firmasından bir tasarımcı tarafından tasarlanan dairenin çarpıcı iç mekanına bakın. Mütevazı 65 metrekare. metre kalmak için lüks bir yere dönüşmeyi başardılar. İskandinav tarzının başarılı bir düzeni, fonksiyonel düzeni ve beyaz mükemmelliği, ev sahiplerine doğal duvarlarında çok keyifli dakikalar vaat ediyor.

Odanın imarı, özgün bir tavan yapısının yardımıyla gerçekleştirilmiştir.

Mutfak-yemek odası ve oturma odasının kenarına monte edilen alçıpanın asma tavan kutusu görsel olarak farklı fonksiyonel alanları belirler.

Narin leylak rengi ve leylak rengi nüanslı beyaz iç

İç mekandaki ana rol renk şemasına atanır. Ruh hali, İskandinav tarzı gibi, beyaz bir renk yaratıyor. Bu proje için, hassas leylak rengi mor nüansları olan beyazın özel bir tonu seçilmiştir. Çevrenin tüm unsurları, ortak ve ortak bir birliği koruyarak, birbirleriyle doğal ve organik olarak birleştirilmiştir. Koyu renkli ahşabın mavi-ahşap panelleri, mobilya ve mobilyalarda leylak ve pembenin uyumlu bir karışımını verir.

İskandinav rustik tarzı iç mekandaki kentsel motifleri canlandırıyor

Tasarımcıların seyahat sevgisine saygı göstermeye karar veren tasarımcılar, İskandinav rustikini kentsel ve kozmopolit motiflerle seyreltiyorlar

Başarılı bir imar alanı

Mutfak-yemek odası ve oturma odasının sınırında kurulu alçıpan tavan asma kutusu, görsel olarak farklı fonksiyonel alanları belirler. Benzer bir işlev, tek tek bölgeleri etkin bir şekilde ayıran ve izole eden ve aynı zamanda tüm alanı birleştiren arka ışık tarafından gerçekleştirilir.

Klasik mobilyalara göre seçilmiş mutfak aletleri

Mutfak cihazlarının tasarımı, laik İskandinav karakterini ve iç mekanın vintage ruhunu tamamen destekliyor

Oturma odasında basit bir top gibi parlaklık ve mutfak bulmak - çalışma yüzeyinin endüstriyel tarzda askıya armatür ve sıcak aydınlatma ve cam cepheli büfe kabini monte. Soyunma odasının aydınlatması gibi, görünüşte önemsiz bir detayın, odadaki atmosferi etkileyebildiği ve çok özel bir ev cazibesine sahip olması şaşırtıcıdır.

Beyaz boyada biraz pembe ve kapılar oldukça farklı görünüyor

Vintage kapılar narin leylak rengi nüansları ile beyaza boyanır

İskandinav tarzı ile rahat vintage

Rahat bir ev ortamının yaratılmasına yaptığı katkı, kasıtlı olarak sade bir mobilyayı rustik tarzda yapar. Tamamen İskandinav özlü doğasını ve vintage iç ruhunu destekleyen siyah bir üst, siyah kaput ve koyu ahşap zemin, ortak çağdaş glam Parıltı yoksun şık Retro şekil ve klasik kalem ve ankastre mutfak ünitesi aletleri, Parlak siyah buzdolabı.

Mutfağın kar-beyaz arka planı çalışma yüzeyinin ve asma dolabın yumuşak aydınlatmasını ısıtır.

Çalışma yüzeyinin sıcak bir şekilde aydınlatılması ve cam cepheli menteşeli bir dolap

Mutfak ünitesi, şarap şişelerinin uygun şekilde saklanması için raflı bir bölme ile tamamlanır. Mutfaktaki çalışma duvarı, hassas bir çiçek süslemesine sahip pastel pembemsi leylak rengi duvar kağıtları ile kaplıdır. Mutfakta iki şekilde alabilirsiniz: oturma odasından ya da doğrudan koridordan.

Duvar kağıdındaki narin çiçek süsleme, atmosferi daha rahat hale getirir

Mutfaktaki çalışma duvarı, narin çiçek süslemeli pastel pembe leylak rengi duvar kağıtları ile kaplıdır.

Yuvarlak masa

Yemek odası yuvarlak bir yemek masası, ahşap sandalyeler ve sandalyelerin sırtlarıyla aynı haçlara sahip bir büfe ile temsil edilmektedir. Büfe, oturma odası ve yemek odası arasında bir bağlantı olarak hizmet vermektedir. Görünüşe göre bütün bunlar köyün büyükannesinin evinden doğrudan bir yuvarlak dokulu halı, hasır sepetler ve hasır sofra takımları ile birlikte bir şehir dairesine göç etti.

Hafif yemek mobilyası, zeminin koyu arka planına karşı daha koyu görünüyor

Yemek odası yuvarlak bir yemek masası, ahşap sandalyeler ve sandalyelerin sırtlarıyla aynı haçlara sahip bir büfe ile temsil edilmektedir.

Kentsel ve kozmopolit motifler

Ancak, outback içinde sıkışmış değillerdi. Amerikan bayrağı, gece şehir panoraması ile yastıklar: gezileri için sahiplerinin aşka haraç ödemek için karar verdikten sonra, onlar çok etkileyici ve incelikle İskandinav rustik kentsel ve kozmopolit motifleri seyreltilmiş vardır.

Karanlık zemin ve pembe duvarların kontrastı sakinleştirici bir izlenim bırakıyor

Koyu renkli ahşabın mavi-ahşap panelleri, mobilya ve mobilyalardaki leylak rengi tonlarıyla uyumludur.

Çizgili dokular

Dairenin iç kısmı aynı tarzda tasarlanmıştır. duvarlarda siyah karelerde Resimler, orijinal tencere, masalar, raflar, lambalar - tüm tamamlanmaktadır ve bağlantılı tüm diğerine sorunsuz akar, hatta küçük şeyler kazara değildir. Diğer bir ortak unsur çizgili dokulardır: siyah ve beyaz çizgili sandalyelerin döşemesi, çizgili yastıklar, yatak odasında dikey şeritler.

Oturma odasının sınırında ve yemek odası büfesinde çok yararlı oldu

Büfe, oturma odası ve yemek odası arasında bir bağlantı olarak hizmet vermektedir.

Yeşil kapanımlar

1

Her yerde, houseplantlar ve vazolarda süs buketleri şeklinde bulunan yeşil kabuklu kabuklarla, ihtiyatlı, lakinik bir atmosfer hevesle canlandırılmıştır. Kendi başına, beyaz renkli, bildiğimiz gibi, sıcak değil, ancak ev mükemmel bir düzen ve temizlik hüküm süren sıcak imalar, hem de çok avantajlı yüklere maruz kalır bu durumda.

Köşede kompakt bir şarap şişesi saklama rafı

Mutfak ünitesi, şarap şişelerinin uygun şekilde saklanması için raflı bir bölme ile desteklenmiştir.

Işığın iç kısmındaki yeşil, durumu canlandıran bir aksan işlevi görür.

Gizli, laconik bir atmosfer, her yerde, houseplants şeklinde bulunan yeşil incrustation'lar ile etkili bir şekilde canlandırılmıştır.

Bu iç mekanda, dekor elemanları - tencere, orijinal tablolar, lambalar gibi önemli bir rol oynar.

Duvarlarda siyah çerçevelerdeki resimler, orijinal kaplar, başucu masaları, kitap rafları, lambalar - her şey tamamlayıcı ve birbirine bağlı

Iç için özel bir cazibesi kasıtlı olarak basit rustik elemanları tarafından verilir

Rahat bir ev ortamının yaratılmasına olan katkısı, kasıtlı olarak sade rustik ve vintage öğelerden oluşuyor.

Tazelik ve işlevsellik - bu banyonun ana özellikleri

Banyo tasarımı tüm dairenin tasarımıyla uyumludur - kar-beyaz arka plan üzerinde gereksiz değildir

Pencere pervazına uygun bir iş yerine döndü, sadece geniş bir masa üstü ile değiştirilmesi gerekliydi

Pencere pervazının yerine geniş bir masa tablası monte ederek rahat bir çalışma ortamı yaratmak mümkün oldu.

Yatak odalarındaki duvarlarından birinde dikey çizgiler, iç mekandaki vurgu işlevini iyi bir şekilde yerine getirir

Diğer bir ortak unsur çizgili dokular: siyah ve beyaz çizgili sandalyelerin döşemesi, çizgili yastıklar, yatak odasında dikey şeritler

Beyaz renkle birlikte İsveç stilinin işlevselliği, başarılı bir düzende somutlaştırılmış, daireyi arzu edilen ve yerel hale getirmektedir.

İskandinav tarzının başarılı bir düzeni, fonksiyonel düzeni ve beyaz mükemmelliği, ev sahiplerine doğal duvarlarında çok keyifli dakikalar vaat ediyor.

Dairenin düzeni, sakinlerin sahip olabileceği tüm istekleri dikkate almaktadır.

Dairenin planı: Mutfaktan iki şekilde erişilebilir - oturma odasından ya da doğrudan koridordan

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 7 = 11

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map