Büyük ailemizin küçük ve rahat mutfağı

Büyük ailemizin küçük ve rahat mutfağı

Büyük ailemizin küçük ve rahat mutfağı

genel bakış

Onarım maliyeti: 2000 USD
Mutfak alanı: 7 sq. m.
sipariş: "Helen", Kiev
Mutfak seti: 2.5 koşu metre / fiyatı 1250 USD.

Harika mutfağımızın fotoğraf turuna başlıyoruz.

Sadece uyarmak istiyorum: mini mutfak, tabii ki, çok büyük değil, ama mümkün olduğunca rahat ve konforlu hale getirmeye çalıştık. Mutfak, ailenin tüm üyelerinin ortak yemek için ya da sadece bir fincan çay için toplandığı herhangi bir dairede özel bir mekandır. Ve bir komşunun genellikle davet edildiği yer, birkaç dakika için dedikoduya koştu. Bu nedenle, bir apartman dairesinde tamir yaparken, genellikle mutfak özel dikkat verilir.

Yani, küçük bir kemerden geçerek, koridordan mutfağa geçiyoruz.

benim mutfağım

Lütfen dikkat: Mutfak girişinde sol tarafta anımsatıcılar için bir beyaz tahta vardır. Bize olduğu gibi, bu çok kullanışlı bir icat.

dikkat et

Ailemizin üyeleri, diğer aile üyelerine bir mesaj göndermek veya yapılması gereken bir şeyleri hatırlatmak için kullanırlar. Çok komik ve ilginç bir şey.

hafıza için

Anımsatıcılar için tahta üstünde bir at nalı - şans sembolüdür. Bu bir çeşit muska. Ayrıca oldukça güzel bir dekor elemanı.

1

duvardaki at nalı

Ve şimdi mutfağa gidiyoruz.

mutfağa aşinalık

genel bakış

Sırayla başlayalım. Pencerenin sağında köşede buzdolabı var. Üstü dekoratif unsurlarla dekore edilmiştir.

buzdolabım

Mutfak penceresi camlı balkona açılmaktadır. Çiçekleri sevdiğimiz için pencere eşiği siparişe göre özel bir stand ile donatıldı. Bu sayede çiçekler harika hissediyor ve ışık tutmuyor. Ayrıca, pencere üzerinde mikrodalga fırın için bir yer vardı. Çiçeklerin negatif enerjiyi aldıklarına ve ayrıca fırından gelen istenmeyen radyasyonu emdiğine inanılmaktadır.

mikrodalga fırın

Pencerede küçük bir mutfak masası yerleştirdik. Küçük bir mutfak için idealdir.

yemek alanı

Eh, burada mutfak setine ulaştık. Bu, basit, kompakt ve aynı zamanda mutfakta gerekli tüm manipülasyonları yürütmek için izin verir. Oldukça küçük bir mutfak alanı ile, bu seçenek, bizim düşüncede, çok uygun. Asılı dolaplarda favori dekoratif elemanlarınız için bir yer vardı.

menteşeli raflar

Sağ tarafta, pencerenin kenarında bir gaz sobası var.

gazlı fırın

Pencerenin karşısındaki duvarda güzel bir servisin olduğu bir dekoratif rafa asıldık.

mutfakta dekor

Burada belki de hepsi bu. Bütün ustalığın basit olduğunu söyleyen çok güzel bir söz vardır. Umarım sade ama rahat mutfağımızı beğenmişsinizdir.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map