Umývadlá: príjemný šok z kombinácie krásy a kvality

Umývadlá: príjemný šok z kombinácie krásy a kvality

Umývadlá: príjemný šok z kombinácie krásy a kvality

Výhradní distribútori Ruska: spoločnosť "NorkPalm"

Adresa: Moskva, Rodnikovaya Str., 17, bldg. "A", strana 1

Telefón: +7 (495) 272-88-88

Oficiálna webová stránka: http://schock.ru/

Nemecký výrobca sanitárnej keramiky Schock bol vždy známy vysokou kvalitou svojich výrobkov a používaním inovatívnych materiálov vlastného dizajnu. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1924, za posledných 35 rokov nielenže nestratila svoje vedúce pozície vo svojom segmente, ale tiež s istotou prekonala svojich konkurentov niekoľkými krokmi. Navyše prvá umývačka Schock, vyrobená z umelého žula v roku 1979, slúžila ako impulz pre tvorbu kompozitných sanitárnych výrobkov po celom svete. Dnes viac ako 75% výrobcov používa technológie patentované nemeckou spoločnosťou.

Zaujímavé! Motto Schocka je: "Povrchy môžu byť rôzne, ale ich kvalita nemôže byť povrchná."

Výhody inštalácie spoločnosti Schock

Dokonca aj neznalý človek v inštalácii môže poznamenať atraktívnosť dizajnu a štýlové formy Schock shellov. Ale cena produktov pre mnohých sa zdá naozaj šokujúca. Pozrime sa podrobnejšie, než také vysoké náklady známych nemeckých umývadiel sú oprávnené.

umývanie

Umývanie Schock - elegantné a funkčné

Výkonové charakteristiky škrupín Schock:

 • Tepelná odolnosť - odoláva teplotám až do 280 ° C, nebojí sa kontaktu s horúcimi panvicami a panvicami, nehovoriac o vriacej vode.
 • Vysoká pevnosť - inovatívne materiály vlastného vývoja spoločnosti sú trikrát vyššie, čo sa týka odolnosti voči prírodnej žuly. Na nich nie sú škrabance a čipy z neopatrnej manipulácie s náradím a náhodného mechanického poškodenia.

Extrémny test pre silu prešiel!

 • Vodotesný efekt - kvapky vlhkosti a znečistenia nie sú absorbované do materiálu, nezostávajú na povrchu umývadiel a sú ľahko odstrániteľné bežnou špongiou.
 • Bezpečnosť potravín - hygienické materiály a patentovaný systém antibakteriálnej ochrany so striebornými iónmi zabraňujú násobeniu škodlivej mikroflóry na povrchu škrupín.
 • Inertnosť na vôňu - miska nevypúšťa žiadne prchavé zlúčeniny a neabsorbuje chuť varenia.
 • Perzistencia farebných škrupín nevypália na slnku, nezanechávajú vyblednuté stopy z horúcej plochy a neabsorbujú pigmentované pigmenty z nápojov a výrobkov.

K poznámke! Všetky materiály pre záchody Schock sa vyrábajú vo vlastných továrňach bez zapojenia organizácií tretích strán, čo umožňuje kontrolu výrobného procesu vo všetkých fázach.

Typy záchytov podľa typu inštalácie

V širokej škále modelov Schock nájdete model pre každú kuchyňu. Nasledujúce typy umývadiel sa vyznačujú spôsobom inštalácie misiek:

 • Nad hlavou - najbežnejšie a najjednoduchšie konštrukcie, ktoré zabezpečujú inštaláciu v špeciálne vyrobenej veľkosti výrezu nádrže na doske. Držiak umývadla sa nasunie na spony, ktoré prichádzajú so zvoleným modelom. Dřez na drez môže byť inštalovaný na hornej strane stola z dreva, umelého kameňa, MDF alebo drevotriesky a dodatočne upevnený silikónom.
škrupina

Umývadlo nad hlavou SOHO 60 Plus

model Campus D-100 L

Montáž na dosku - model Campus D-100 L

Dôležité! Pri montáži na drevený povrch musia byť kĺby výrezu ošetrené vodou odolnými zlúčeninami, ktoré zabraňujú prenikaniu vlhkosti a zničeniu materiálu.

 • Undertopy - drez je inštalovaný zo spodnej časti dosky a upevnený upevňovacími svorkami. Táto metóda inštalácie vám umožňuje zdôrazniť krásu povrchového materiálu a uľahčiť starostlivosť o pracovnú oblasť - zvyšky výrobkov a nečistoty na kĺboch. Schockzaklyuchaetsya škrupiny funkcia je, že nepotrebujú ďalšiu liečbu pre inštaláciu, v skutočnosti je rozdiel medzi výpalkov a underbench modelov je len v rôznych typov montážnych spôn.
umývanie

Model GREENWICH 45 pre montáž pod stolovú dosku

Dôležité! Inštalácia tohto typu sa odporúča iba pre nepriepustné materiály - pracovné dosky z plastu, prírodného alebo umelého kameňa, skla.

 • V jednej úrovni - aby sa škrupina zdala ako monolit s pracovným povrchom, je zasunutá do spoja. Modely navrhnuté pre takúto inštaláciu musia mať rovinný okraj po celom obvode umývadla. Inštalácia úrovni je pomerne zložité pre laika a je doporučený iba pre nepremokavé dosky, napríklad s akrylovou, aglomeráciu alebo iný umelý kameň, takže je lepšie zveriť tento proces na master.
montážne

Princíp inštalácie s vrcholom

K poznámke! V dôsledku absencie prebytočných a zrejmých spojov je inštalácia úrovne umyvadla s doskou považovaná za najlepšie riešenie z hľadiska sanitárnej bezpečnosti a estetického vzhľadu dizajnu kuchyne.

Tajomstvo úspechu je jedinečným materiálom Christadur a Cristalite

Na výrobu všetkých záchytov Schock sa používa kremenná drvina, ktorá sa ťaží v Bavorsku. Slúži ako základ pre vytváranie jedinečných silových a kozmetických materiálov, ktorých receptúra ​​je patentovaná spoločnosťou.

1

Cristalite - spoľahlivé a odolné

Materiál je 80% kremeňa - najodolnejšia zložka žuly (preto sa takéto mušle často nazývajú len žula). Ako spojivová zložka sa používajú syntetické akrylové živice. Povrch škrupín podľa štruktúry je blízko k prírodnému kameňu, ale prevyšuje ju v sile.

Čo sa týka farebných variácií, za to zodpovedajú špeciálne farebné pigmenty, vďaka čomu majú kupujúci možnosť vybrať si umývadlo vhodné pre interiér. Najobľúbenejšie sú odtiene neutrálnych tónov: béžová, hnedá, sivá.

farebná schéma

Farebný rozsah línie Cristalite

Pre produkty NEMO a QUADRO sú výrobky ponúkané v jasných farbách: modrá, žltá, ružová, oranžová a zelená.

škrupina

Shell NEMO 50 "Mint"

Cristadur - inovatívny prémiový materiál

Cristadur sa líšia od analógových modelov z kryštalickej hrubšej konštrukcie a dokonale hladkého povrchu, ktorý odpudzuje vodu a nečistoty. Spodok misky je vystužený skleným vláknom a vonkajšia vrstva obsahuje organické vlákna, ktoré zvyšujú pevnosť ochranného povlaku. Veľa komponentov používa aj vysoko kvalitný akrylát.

škrupina

Vlastnosti škrupín z materiálu Cristadur

Pre krby Cristadur, hlboké monochromatické farby s ľahkým leskom leskom charakterizujú krásu materiálu a eleganciu tvarov. Medzi hlavné farby linky utrpel v upokojujúcich neutrálnych farbách, ale WATERFALL GREENWICH modely a majú možnosť navrhnúť v sýto červenej tóne (toto môže tiež vyzdvihnúť a kohútiky s farebnými doskami).

sortimentu Cristadur

Základná farebná schéma Cristadur sa potopí

Tip! Ak máte záujem o pôvodné dizajnérske drezy schock, oficiálna webová stránka spoločnosti vám povie všetky nové predmety a zaujímavé modely, ktoré nájdete v predaji.

Výhradné príslušenstvo pre umývadlá Schock

Plášť je len základom systému vyvinutého dizajnérmi spoločnosti Schock. Existuje veľa pekných doplnkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby otočili drez do domáceho mini-komplexu, ktorý funkčnosťou dokáže poskytnúť aj profesionálne vybavenie pre kaviarne a reštaurácie. Zvážte najobľúbenejšie doplnky - praktické, ekonomické a jednoducho príjemné pre oči.

Mixéry a dávkovače

Pre akýkoľvek umývadlo Schock si môžete vybrať mixér, ktorý dokonale zapadá do farieb a dizajnu. Armatúry môžu byť vyrobené z matného alebo lesklého chrómu, nerezovej ocele, majú zvláštny výstelkového materiálu pod žulové chashi.Smesiteli čo do tvaru, výšky, rôznych zmien a štrukturálne charakteristiky.

Môžete si vybrať model s týmito funkciami:

 • Tepelný snímač s obmedzovačom teploty.
 • Vyťahovacia hubica (sprchová hadica).
 • Samočistiace trysky.
 • Prepnite na režim Jet alebo sprcha.
 • Uhol natočenia je od 110 do 360 stupňov.
 • Spätný ventil zabraňuje vracaniu vody.
 • Samostatný záver a špeciálna páka pre pitnú vodu.
miešačka

KARPO-D mixér s flexibilným výtokom

miešačky

Miešačky možno vybrať presne pre farbu a dizajn umývadla

Tiež spolu s drezom si môžete kúpiť štýlový dávkovač mydla alebo saponátu. Takéto príslušenstvo je vyrobené z chrómovej a nehrdzavejúcej ocele a je určené pre objem 300-500ml. Sú umiestnené na umývadle vedľa miešača v špeciálne navrhnutom otvoru s priemerom 35-50 mm (v závislosti od kapacity).

dávkovač Schock Amur

Kompaktný chrómovaný dávkovač Schock Amur na 500 ml

batcher

V jednom štýle so zmiešavačom - dávkovačom Schock Sani na 300 ml

Účinné a praktické doplnky

Kuchynský drez je možné použiť nielen na umývanie riadu a jedla. Dizajnové príslušenstvo a príslušenstvo Schock, ktoré je možné zakúpiť pre rôzne podložky, výrazne urýchli proces varenia a čistenia, šetrí miesto a stane sa veľkolepým vrcholom interiéru kuchyne. Samozrejme, tieto dodatky sa sotva dajú nazvať esenciálnymi prvkami, ale nezabudnite, že také drobnosti poskytujú komfort a každodenné varenie premení na tvorivý proces plný inšpirácie a pozitívnych emócií.

 1. Kolandery (koše)

Pomocou špeciálnych stropných kolien, odnímateľných košov alebo podnosov bude oveľa pohodlnejšie umývať riad, zeleninu / ovocie alebo produkty odmrazovania. Špeciálne navrhnuté pre dizajn obkladov drezu Schock sú vyrobené z hygienického materiálu - vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Konštrukcia poskytuje niekoľko otvorov, eliminuje stagnáciu vody, môže byť použitá a ako cedník. Existujú tiež perforované podnosy a kontajnery.

náplasť

Kryt z nehrdzavejúcej ocele vyzerá štýlovo nielen na kovovej škrupine

perforovaný zásobník

Odnímateľná perforovaná miska bude vynikajúcim asistentom pri spracovaní produktov

 1. Dosky na krájanie

Aby ste ušetrili miesto v kuchyni, môžete si zakúpiť rezačku vhodnú pre veľkosť umývadla. Je namontovaný priamo na misku alebo na jedno z "krídel", čo vytvára ďalší pracovný povrch. Dosky Schock sú vyrobené z tvrdeného skla, bambusu, plastu, gumy, buku alebo javoru. Môžu byť jednoplášťové alebo obojstranné, navyše vybavené perforáciami a vhodnou drenážnou drážkou pre kvapalinu.

rezacia doska

Rezacia doska z farebného tvrdeného skla

doska

Doska s perforáciou môže byť použitá ako rezná plocha alebo sušenie

 1. Osvetlenie vody

S namontovanými LED lampy, môžete vytvoriť fascinujúce hra svetla a dochádza k presunu vody do drezu - smerujúce lúče zdôrazniť vznešenosť a eleganciu materiálov a Cristadur Cristalite. Inštalácia osvetlenia je skrytá - z vonkajšej strany nie sú žiadne káble a spínače. A toto svetlo môžete zapnúť ľahkým dotykom na umývadlo.

miska

Kovové misky vyzerajú mimoriadne pôsobivé s podsvietením LED

škrupina

Umývadlo s vodným osvetlením

 1. Vyhrievané pokrmy

Vstavaný systém Indutherm umožňuje krídlo pre ohrievanie umývanie 45-50 ° C. Toto príslušenstvo môže slúžiť ako rýchloschnúci, a stať sa alternatívne riad domáce rúra pre ohrev používaných v reštauráciách.

škrupina

Umývadlo s osvetleným a ohrievaným krídlom

 1. Dispouzery

Aby sa zabránilo upchávaniu zvyškov potravín v miske, môže byť nainštalovaný špeciálny vrták, ktorý posunie odpad na plytkú malú. Zariadenie je umiestnené pod vypúšťacím otvorom a je pripojené k kanalizačnej rúre vybavenej pneumatickým spínačom, systémom proti hluku a filtračnou sieťou.

vrtuľník

Drviče potravín na umývanie automobilov

umývanie

Ako diskuter funguje

Prehľad katalógu Schock za 2017 rokov

Navrhovať moykiSchockuzhe 40-krát poctený s rôznymi ocenení, vrátane ocenenia od ReddotDesignAward, čo potvrdzuje, že vývojári sa podarilo vytvoriť perfektnú kombináciu vysokej kvality a dokonalým štýlom.

Nový rok 2017

V nasledujúcom roku je spoločnosť pripravená potešiť svojim zákazníkom rozšírením farebného sortimentu umývačiek a príslušenstva.

 1. 51 odtieňov sivého

Od februára 2017 bude k dispozícii pre objednanie 3 premiéra modelu moekCristadur vo farbe "Silver Stone": univerzálny ETON 60D malé, kompaktné VERO 50 a vmestitelnayaETON 60D Large. Hlboká šedá farba je spojená s rýchlosťou, prestížou a technológiou v štýle high-tech, zdôrazňuje jedinečnosť prvotriedneho materiálu a dobre sa mieša s moderným interiérom kuchyne.

umývanie auta

Šedá a nevýrazná - nie je to synonymum. Osvedčili Schock dizajnéri

 1. Štýlová vinobranie

Elegantný hnedý odtieň s žiarivými iskrami medi a účinkom opotrebovaného povrchu bude vynikajúcim doplnkom k interiérom, kde vládne "duch staroveku". Kompletný s umývadlom, ponúkame príslušenstvo zo štandardnej leštenej ocele alebo vynikajúcej farby medi.

škrupina

Kocky vo vinobraní štýle z katalógu 2017

umývanie ETON 50D

Luxusné umývadlo ETON 50D kompletné s medenými kovaním

 1. Jasné mixéry

Pre znalcov esteticky dokonalých obrázkov navrhujú Schock dizajnéri batérie série SC, vybavené priechodkami rovnakého materiálu a rovnakej farby ako samotný drez. Takýto tandem nezostane bez povšimnutia v žiadnej kuchyni!

miešačka

Miešač pre farbu umývadla - jasný prízvuk pre vašu kuchyňu

Vedúci spotrebiteľského dopytu

Okrem nových farebných riešení v katalógu z roku 2017 už existujú produkty, ktoré už získali sympatie spotrebiteľov a ich vylepšené verzie s väčšími rozmermi alebo zabudovanými doplnkami:

 • ETON - najobľúbenejšia séria škrupín s lakonickými priamočiarymi tvarmi, ergonomickým krídlom a jednou alebo viacerými misami. V roku 2013 bol ocenený ReddotDesignAward. pre štýlový dizajn. Umývadlá môžu byť vybavené LED osvetlením, reznou doskou pohybujúcou sa pozdĺž bokov a hardvér, oceľ aj meď.
škrupina

Umývadlo ETON 60 D s pomocnou miskou a mobilnou doskou

 • CALYPSO - modely pre minimalistickú kuchyňu s krásnymi zaoblenými tvarmi. Napriek ich kompaktnej veľkosti sú veľmi pohodlné a funkčné: hĺbka misky je 19,5 cm a panel je vybavený otvormi na kohútik s pitnou vodou alebo dávkovačom.
CALYPSO 45

Štýlový a kompaktný fotoaparát CALYPSO 45

 • GREENWICH - ďalšia séria pre minimalistický dizajn, len s obdĺžnikovými škrupinami. Možné je aj zavesenie a stojanové inštalácie modelov. Majú špeciálne navrhnutý drenážny dizajn, ktorý umožňuje ľahkú starostlivosť o misku.
umývanie

GREENWICH 50 - pohodlné umývanie pre malé kuchyne

 • GRANDO - pôvodná linka modelov nadstavieb, vytvorená pre interiéry v štýle krajiny. Majú hlbokú misku (25 cm), široké krídlo a rezervný prepad. Môžu byť doplnené rôznymi cedníkmi, tácky na zeleninu a ovocie, mobilnú dosku.
umývanie

GRANDO 90 - nostalgia pre Provence

 • HORIZONT-univerzálne modely, ktoré sú vhodné pre akýkoľvek spôsob inštalácie. Môžu mať 1-3 misky. Umývadlá sú vybavené veľkým krídlom na sušenie spotrebičov a náradia. K dispozícii je ďalší otvor pre inštaláciu príslušenstva, môžete dokončiť dosku, zásobník alebo kolanderom.
 • LOTUS - praktické modely s vynikajúcou ergonómiou: hlboká hlavná a doplnková malá miska, pohodlné krídlo na sušenie. Vhodné pre montáž na rohu. Odporúča sa kúpiť sadu pohodlných kolandery a vyberateľnej dosky.
umývanie

HORIZONT 150 D s niekoľkými kapacitami a doplnkovým príslušenstvom

umývanie

Vynikajúci Lotus C-150

 • SIGNUS - umývadlá s otočným krídlom a originálnym odnímateľným prepadovým panelom. Vhodné pre inštaláciu na a pod doskou. Na bokoch môžete pripevniť mobilnú dosku z tvrdeného skla, špeciálne navrhnutú pre farbu a dizajn drezu. Dodávané s nerezovým cvalom, môžete navyše kúpiť dávkovač, podnosy, osvetľovací systém.
umývanie

Signus D-150 s dvoma miskami, cedníkom a reznou doskou

 • SOHO - kompaktné podložky sú vhodné pre dlažbu a podlahovú inštaláciu. V závislosti od veľkosti môžu mať štvorcový alebo obdĺžnikový tvar, byť vybavené len hlavnou kapacitou alebo tiež s ďalšou miskou.
umývanie

SOHON 150 s prídavnou miskou

 • WATERFALL - elegantné modely s jasným dizajnom pre luxusné moderné kuchyne. Vhodné pre akýkoľvek typ inštalácie. Umývadlá majú otvory pre dávkovač alebo pitnú vodu a široké krídlo so svahom na odvodnenie vlhkosti. Kompletná sada obsahuje reznú dosku z tvrdeného skla, sifón s možnosťou pripojenia na práčku, umývačku riadu.
umývanie

WATERFALL 60D - jasný a funkčný

 • NEMO - priestranné štvorcové a obdĺžnikové umývadlá štandardnej hĺbky 18 cm sú vhodné na montáž na a pod doskou. K dispozícii je široký podstavec na dávkovač alebo iné príslušenstvo, a ak je vybavený klapkou a mobilnou doskou, misa sa dá ľahko premeniť na reznú plochu. Okrem základných farieb môžete vyzdvihnúť umývadlo s jasným odtieňom - ​​ružové, oranžové, modré - a mixér v súprave.
pranie Nemov

Kompaktné umývanie Nemo v dizajnovej farbe Ocean

Tip! Kompletný zoznam umývadiel Schock, ich rozmery, príslušenstvo a farebné riešenie nájdete na oficiálnych stránkach samotnej spoločnosti alebo na zdrojoch jej oficiálnych predajcov.

Video na tému: výroba škrupín Schock

Ako vidíte, vysoké náklady na podložky Schock sú odôvodnené ich bezchybnou kvalitou a krásou. Takáto škrupina bude slúžiť verne viac ako jeden rok a jej štýlový a funkčný dizajn sa stane skutočnou dekoráciou interiéru kuchyne. Ale je dôležité nielen rozhodnúť o kúpe, ale aj správne inštalovať drez bez medzery, zrejmé kĺby a iné chyby. Aby nedošlo k zničeniu veľkolepého vzhľadu rekonštruovanej dosky nesprávnou úpravou - zverte tento proces profesionálnym majstrom.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

81 − = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map