Ako si vybrať kuchynské drezy a umývadlá z ušľachtilej ocele

Ako si vybrať kuchynské drezy a umývadlá z ušľachtilej ocele

Ako si vybrať kuchynské drezy a umývadlá z ušľachtilej ocele

Podľa štatistík každá hostiteľka strávi v kuchyni polovicu času, ktorý je doma. Preto je veľmi dôležité, aby táto izba bola pohodlná a krásna. Bohužiaľ, umývačka riadu nie je možné nájsť v každej kuchyni, tak veľa z "kuchynského času" sa vynaloží na umývanie riadu. Je veľmi dôležité mať pohodlné a spoľahlivé umývadlo a väčšina žien v domácnosti si zvolí umývadlá z nehrdzavejúcej ocele.
Mnohí si pamätajú časy, keď titán, bol pre nás nejakým supermoderným materiálom, ktorý sa používal vo vojenskej a leteckej technológii. Ale teraz vieme, že titán je jednou z odrôd nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vysoko odolná proti korózii a mechanickému namáhaniu.

Bez umývadiel z nehrdzavejúcej ocele mnohí si nedokážu predstaviť modernú kuchyňu

Umývadlo pre kuchyňu z nehrdzavejúcej ocele pre mnohých sa stalo neoddeliteľnou súčasťou interiéru

Ako zistiť kvalitu kuchynského drezu z nehrdzavejúcej ocele

Mnohé ženy v domácnosti si vyberajú matný drez kvôli atraktívnemu vzhľadu

Matný kuchynský drez vyzerá originálne lesklý

Skutočné pranie musí byť vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je schválená pre použitie v potravinárskom priemysle. Materiál by nemal obsahovať škodlivé nečistoty ťažkých kovov. Ide o oceľ 304. Spĺňa všetky požiadavky na materiál používaný v potravinárskom priemysle. Ale takáto oceľ je pomerne drahá kvôli vysokému podielu niklu.

Ale existuje iný druh ocele. Je to oceľ s nízkym obsahom niklu. Je lacnejšia v priemere o 30% a na prvý pohľad vyzerá ako oceľ 304, ktorá sa používa v potravinárskom priemysle. Ale toto je oceľ 202, ktorá sa používa v strojárstve. Má iné chemické zloženie, a preto aj ďalšie parametre mechanickej odolnosti a odolnosti voči korózii.

Umytie jedného a druhého druhu ocele v skrini bude vyzerať rovnako. Ale po niekoľkých mesiacoch použitia lacné 202 oceľové umývadlá vás budú nepríjemne prekvapiť. Najprv sa na celom povrchu objavia škvrny. Potom kov stratí pôvodnú farbu. O niečo neskôr sa v miestach zvárania alebo ohýbania objavia žieravé rozvody. Zvyčajne sa v roku používania v každodennom živote na takom umývadle prejavuje koróziou.

Najčastejšie je výber založený na lesklom kuchynskom dreze

Lesklý nerezový drez - najbežnejšia možnosť

Rozlíšenie takýchto umývacích prostriedkov z nehrdzavejúcej ocele od dobrých premývaní môže byť za nízku cenu a neznámy výrobca, ako aj nedostatok individuálnych obalov a pas pre predaný tovar.

Najznámejšími európskymi výrobcami drezov sú firmy FRANKE, TEKA, BLANCO. Ponúkajú širokú škálu kvalitných podložiek, ale cena je tiež vysoká. Kuchynské drezy z nehrdzavejúcej ocele predávajú aj turecké spoločnosti, napríklad OSCAR, ARTENOVA. Závesy v Turecku sú zvyčajne vyrobené z tenkej ocele s hrúbkou 0,4-0,6 mm. Čínski výrobcovia HAMA, PUKE a CS sa osvedčili. Hrúbka drezov od 0,6 mm do 1,2 mm, sifón a upevnenie v súprave.

Zhrnutie: dobrý kuchynský drez z ušľachtilej ocele musí byť vyrobený z ocele 304 a mať hrúbku najmenej 0,6 mm, uistite sa, že máte pas tovaru a obalu.

Ako si vybrať dobrý drez z nehrdzavejúcej ocele

Aby ste sa nesprávne pri výbere drezu z nehrdzavejúcej ocele pred zakúpením, odpovedali na niektoré jednoduché otázky:

  • Leštené alebo matné drez?

Leštené umývadlo vyzerá atraktívne, ale ak to radšej, všimnite si, že je to docela vkusné v starostlivosti. Na jeho povrchu sú viditeľné najmenšie škrabance a stopy vodných kvapôčok. Odporúča sa po každom použití vyčistiť leštené umývanie automobilu. Ale leštené drez je ľahko čistiť od vápna stupnice, čo nemožno povedať o matné.

Návrh drezu Kraus zohľadňuje všetky potreby hostesky

Matný drez Kraus zasahuje svojou všestrannosťou, pretože jeho dizajn je premýšľaný až do najmenších detailov

  • Aký druh umývania je pre vás vhodnejší
1

Iba majiteľ si musí vybrať umývadlo. Kto, ak nie jej, by mal vedieť, koľko misiek by malo byť v jej umývadle, je potrebný roh, obdĺžnikový alebo kruhový drez? Premýšľajte o tom, kde je najlepšie nainštalovať mixér a aký dizajn by mal byť. Možno, že pôda bude chcieť kúpiť umývadlo s krídlom alebo inštalovať vedľa kontajnera na tekuté mydlo, vodný filter alebo drvič? Ďalším dôležitým parametrom vášho budúceho prania je hĺbka misy. Optimálna hĺbka je od 18 cm, ak je umývadlo plytké, voda sa z neho rozstrieka a kapacita sa výrazne zníži.

V interiéroch niektorých štýlov sa umývadlo dokonale zapadne

Umývadlo z umývadla z nehrdzavejúcej ocele má tiež svoje výhody

  • Ako nainštalujete umývadlo?

Existujú dva typy umývadiel z nehrdzavejúcej ocele - dlažba a nadstavba. Ak je umývadlo dno, berte do úvahy jeho rozmery pri výrobe nábytku alebo vyberte nerezové drez, aby sa zmestili už vyrezanému otvoru. Horné drezy sú vhodné pre akýkoľvek nábytok.

Zvýšená vlhkosť je jedným z dôvodov, prečo si zvoliť hlavný kuchynský drez

Podložka z nerezovej ocele chráni časť povrchu pracovného stola pred vysokou vlhkosťou

  • Kde kúpiť auto?

Nekupujte drez na trhoch. Adresa v špecializovaných hygienických predajniach. Takže sa môžete vyhnúť sklamaniam z nízkej kvality, ktoré sú oveľa silnejšie ako radosť z nízkej ceny.

A posledný tip: skontrolujte kvalitu ocele magnetom. Ak sa posunie nad povrch kovu, potom je oceľ vysokej kvality. Ak kov prudko priťahuje magnet, kvalita ocele je nižšia.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 78 = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map