Kaip papuošti virtuvės interjerą japonų stiliaus: patarimai, idėjos ir nuotraukos

Kaip papuošti virtuvės interjerą japonų stiliaus: patarimai, idėjos ir nuotraukos

Japonų stiliaus virtuvė

Japoniškas stilius yra geras, nes dėl savo neutralios spalvų ir lakonizmo jis puikiai tinka tiek erdvių, tiek mažų virtuvių dekoravimui tiek pietų ", tiek prastai apšviestoms" šiaurinėms "patalpoms. Ir kadangi japonų stilius yra lakoniškas, be to, tai nėra taip sunku įgyvendinti interjere. Šioje medžiagoje mes kalbėsime apie tai, kaip papuošti virtuvę japoniško stiliaus rankomis, naudodami nedidelį dizaino vadovą ir įkvepiančias nuotraukas. Bet iš karto mes padarysime išlygą, kad mes nekalbu apie kilimėlius ir tikrąsias "Shoji" pertvaras, bet tik apie adaptuotą japonų stiliaus versiją, kuri taip mylima mūsų šalyje ir visame pasaulyje.

Japoniško stiliaus savybės

Tiesą sakant, japonų stilius yra tas pats modernus minimalizmas, bet labiau rafinuotas. Pažymėkime savo pagrindines funkcijas:

 • Apdailos, baldų ir dekoro daugiausia iš natūralių medžiagų: medžio, bambuko, akmens, natūralių audinių ir tt;
 • Natūrali spalvų schema be ryškių akcentų. Pagrindinės spalvos: baltos, smėlinės, perlinės, ochros, rudos, tamsiai rudos, juodos ir žalios spalvos;
 • Simetrija, proporcingumas ir reguliarios formos geometrija;
 • Baimės ir apdailos minimalizmas, griežtas erdvės organizavimas (taip, japonų stiliaus reikalauja tobulos tvarkos ir dvigubo valymo);
 • Baldų ir technologijų funkcionalumas;
 • Geras natūralus ir dirbtinis apšvietimas;
 • Etniniai dekoro dirbiniai.
 • Japoniško stiliaus virtuvės interjeras
 • Japoniško stiliaus virtuvės interjeras

Apdaila: sienos, grindys ir lubos

Sienos

Tai geriausia apdailinti virtuvės sienas japoniško stiliaus:

 • Dekoratyvinis tinkas;
 • Dažykite šviesiai neutralią spalvą;
 • Medžio skydiniai;
 • Viena iš sienų gali būti paversta "shoji" natūra, o japonų stiliaus stumdomos durys, o ne pertvaros arba sūkurinės durys.

Stumdomos durys virtuvės interjere

Prijuostė gali būti baigtas su akmens mozaika, didelių plytelių, akmens, pavyzdžiui, marmuro ir skinali su nuotraukų spausdinimo ant Japonijos tema kaip tokia paveikslėlyje.

Prijuostė su sakura

Seksas

Japonų idealus aukštas yra tamsus, poliruotas ir būtinai medinis. Tačiau, jei grindys ar parketo lenta netelpa į jūsų biudžetą, pagalvokite apie kvadratinę plytelę, kaip nurodyta toliau pateiktoje nuotraukoje. Baltai ir ruda diapazono kvadratai palaikys japoniško namo temą.

Japoniško stiliaus virtuvės interjero plytelių grindys

Lubos

Japoniško stiliaus virtuvė - tai vienas iš nedaugelio atvejų, kai dviejų lygių lubos ir įvairios pakabinamos konstrukcijos interjerą atrodė kuo ekologiškiau. Kitos tinkamos idėjos yra medžio skydai, medinės sijos, lubų tapetai arba įstiklintos lubos su nuotraukų spausdinimu.

1

Japonijos dizaino lubų pavyzdžiai atrodys kitame nuotraukų pasirinkime.

Japoniško stiliaus virtuvės interjere apdailos medinės lubos

Japoniško stiliaus virtuvės interjere apdailos medinės lubos

Lubų japonų stiliaus

Baldai: virtuvės vienetas ir valgomasis vienetas

Japoniško stiliaus virtuvės baldai tikrai yra mediniai ir turi griežtas geometrines figūras.

 • Virtuvės komplektas turėtų turėti tvirtus blizgus arba tiesiog poliruotus fasadus be plokščių ir geriausiai iš visų - net be rankenų. Tačiau matinio stiklo įdėklai bus gana tinkami.
 • Erdvioje virtuvėje pietų stalas gali būti masyvus - mediniu, akmeniniu, metaliniu rėmu ir tvirtu viršumi. Bet jei virtuvė yra nedidelė, tuomet dideliems baldams turėtų būti pageidaujamos lengvosios metalo arba medžio konstrukcijos su šviesos stalais, pavyzdžiui, stiklu. Kalbant apie kėdes, galbūt jie yra vieninteliai baldų gaminiai, kurie gali būti supaprastinti.

Žemiau pateikiamas didžiulis Japoniško stiliaus baldų nuotraukų pavyzdžių rinkinys.

Japoniško stiliaus virtuvė

Japoniško stiliaus virtuvė

Japoniško stiliaus virtuvė

Japoniško stiliaus virtuvė

Japoniško stiliaus virtuvė

Apranga: apšvietimas, užuolaidos, aksesuarai

Japonų virtuvės apšvietimas

Dirbtinis apšvietimas virtuvės Japonų stiliaus turėtų būti vienodai ir išsklaidytos, todėl be centrinės liustra apšvietimo ir baldų, pageidautina užmegzti ir dėmės aplink lubų perimetrą. Kalbant apie žibintų dizainą, čia galite pasirinkti žibintus minimalistiniu ar ekologiniu stiliumi, pavyzdžiui, iš bambuko arba džiuto, pagamintų iš medžio, šiaudų, ryžių popieriaus ir netgi medžių šakų. Ideali abatiurio forma yra sferinė, kvadrato ar stačiakampio formos.

Japonų stiliaus virtuvė

Japonų stiliaus virtuvė

Japonų stiliaus virtuvė

Užuolaidos

Paprastai Japonijos užuolaidų tipai yra skydai (kuriuos jie vadina "japonais") ir ritinius pagaminti iš bambuko. Tačiau galite pasirinkti romėnų užuolaidas, įprastas roller užuolaidas ir medines žaliuzes. Klasikiniai natūralios spalvos užuolaidos arba su japonišku audiniu taip pat bus geros, jei bus griežtas stilius.

 • Žaliuzės iš bambuko virtuvės interjere
 • Žaliuzės iš bambuko virtuvės interjere

Panelės užuolaidos iš bambuko virtuvės interjere

Japoniško stiliaus virtuvės interjere yra romėni užuolaidos

Indai ir dekoras

Orientaciniuose japoniškuose namuose dekoras yra minimalus, tačiau jis turi didžiausią vaidmenį tradicinių šeimos vertybių įtaigoje. Patriarchalių japonų "dekoras" - tai kaligrafiškai parašyta išmintinga citata, japonų graviūra ir vazė su Ikebana. Visa tai yra saugoma mažoje nišoje, vadinama tokonoma. Modernus interpretacija Japonijos namų organizuojančios Tokon nėra būtina, tačiau principas išliko tas pats papuošimas - dekoracijos patalpoje turi būti mažas.

 • Augalai yra vienintelis dalykas, kuris gali būti daug. Gyvi medžiai vazonuose, bonsai, bambukai, orchidėjos, o taip pat dekoratyvinės ikebano ir sakura filialai padaro virtuvės dizainą gyvą, o oras - švarus.
 • Porceliano, keramikos ir stiklo vazos - jie gali būti įdėti ne tik į nišą, bet ir ant stalo, ant grindų, virtuvėje ar lentynos.
 • Į sienų dekoras vaidmuo gali kalbėti lakoniškus paveikslus ir nuotraukas gražių rėmų, spaudinius ir Scrolls su simbolių, iš samurajų ir geišų vaizdas. Tačiau pabandykite ne įsitraukti į japonomaniją, kad neperkrautumėte interjero.
 • Skaldos lentos, vaisių patiekalai, peilių stendas, stalviršiai ir kiti virtuvės reikmenys taip pat turėtų palaikyti interjero "Zen" atmosferą. Geriausia, kad ši užduotis bus pritaikyta bambuko reikmenims.
 • Atkreipkite dėmesį, ir japonų stiliaus pasirinkimas patiekalų ir indai, taip pat pirkti geležies ir molio virdulys, maži puodeliai arbatos ceremonijas, gražių rinkinių suši, japonų vyriausiųjų Santoku peilių ir kitų simbolių japonų kulinarijos. Autentiški aksesuarai padarys jūsų virtuvę tikra svajone apie bet kurį japonų šeimininką.

Japoniško stiliaus virtuvės dekoro pavyzdžiai atrodys kitame nuotraukų pasirinkime.

Japoniško stiliaus dekoro ir virtuvės aksesuarai

 • Japoniško stiliaus virtuvės dekoras
 • Japoniško stiliaus virtuvės dekoras
 • Japoniško stiliaus virtuvės dekoras
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

81 − = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map