Savo meistras - įdiekite orkaitę

Savo meistras – įdiekite orkaitę

orkaitės montavimas

Virtuvės negalima įsivaizduoti be viryklės ir orkaitės. Šiandien stacionari orkaitė pakeičia šiuolaikinę įmontuotą orkaitę. Įdiegto tipo įrangai reikalingas kompetentingas įrengimas ir prijungimas pagal visas taisykles. Tai prasideda nuo jo paskirties vietos nustatymo.

Taip pat žiūrėkite: Kaip pasirinkti orkaitę 9 žingsniais

Pagrindiniai krosnių konstrukcijų tipai. Teisingai įdėkite įrangą

Įmontuojama orkaitė gali būti:

 • Dependent, ty sumontuota kartu su virimo paviršiumi;
 • Nepriklausomas, kaip visiškai atskiras technologijos objektas, kurį galite įdiegti bet kurioje virtuvėje.

O orkaitę galima prijungti prie elektros ar dujų tinklo.

Prašau dėmesio! Jei patys galite prijungti orkaitę prie elektros tinklo, tuomet neįmanoma statyti dujų korpuso be specialistų.

Orkaitės montavimas savo rankomis gali būti atliekamas dviem būdais:

 1. Tradicinis, kai orkaitė buvo sumontuota pagal stalviršį. Viršutinis šio dizaino elementas gali būti viryklė.

Orkaitė po virykle

 1. Įdiegta orkaitė yra montuojama atskirai nuo viryklės, uždedant ją virš stalviršio. Tai leidžia lengvai stebėti maisto paruošimą, supaprastina darbo paviršių priežiūrą, tačiau šiuo atveju jums reikia spintelės, kurioje galite pasirinkti nišą.

Nepriklausomai nuo to, kur bus įrengta orkaitė, niša turi atitikti tam tikrą dydį. Šiandien integruotų prietaisų matmenys yra standartizuoti, galite rasti tokio paties dydžio modelius (pavyzdžiui, orkaitę ir mikrobangų krosnelę), kuriuos vienoje virtuvės sienoje galima harmoningai papildyti.

orkaitės matmenys

1

Jūs galite nusipirkti orkaitę ir virtuvės modulį šia tvarka:

 1. Pirma, suprojektuokite ir užsisakykite virtuvės komplektą, o po tam tikros būsimos nišos dimensijų pasirinkite orkaitę (visa tai galima padaryti toje pačioje salone);

Integruotos orkaitės montavimas

 1. Prieš pirkdami krosnį ir tada, projektuodami virtuvės sieną, nurodykite įsigyto modelio dydį.

Baldų nišos rengimo taisyklės

Pasirinkus vietą ir metodą, būtina nurodyti:

 • Apsauga nuo įtampos kritimo bendroje elektros tinkle;
 • Įžeminimas;
 • Ventiliacija - orkaitė turi būti įrengta 50 mm atstumu nuo užpakalinės nišos sienelės, mažesnio kaip 9-10 cm, o šonuose tarpai turi būti maždaug 5 cm.

Orkaitės diegimas

Montavimas 4 žingsniais

Kaip įdiegti įmontuotą elektros spiną? Čia pagrindinis dalykas yra tai, ką daryti viską pagal gamintojo instrukcijas ir laikytis saugos taisyklių.

Žingsnis 1 Paruošimas: patikrinkite laidus. Pagrindiniai reikalavimai tinklui, prie kurio prijungti ir įrengti elektrinę orkaitę:

 • Pakankamas atsparumo lygis;
 • Aukštos kokybės laidai, kurių skerspjūvis atitinka deklaruotą prietaiso galią;
 • Įžeminimo laidai ir įžeminimo sistema (standartiniai reikalavimai prijungiant bet kokius buitinius prietaisus namuose);
 • Saugos įtaisas, kuris įjungiamas įjungus įkrovą ar veikiant įrenginiui.

Patarimai! Srovės dydis, užtikrinantis mašinos įjungimą, yra pasirinktas atskirai. Tai įtakoja konkretaus pasirinkto modelio elektros energija.

Integruotos orkaitės montavimas

Norėdami prijungti integruotą orkaitę pagal visus saugos reikalavimus, būtina naudoti galingą vario laidą (tiesą sakant, geriau sukurti atskirą šakos liniją). Kadangi orkaitė sunaudoja daug elektros energijos, reikia specialių lizdų, apskaičiuotų pagal techninę specifikaciją nurodytą energiją.

Kitos saugos taisyklės yra tokios:

 1. Neleidžiama prijungti laidų sukimo.
 2. Pasirinktas tiesioginis laidų iš įvairių medžiagų - aliuminio ir vario tiesimas.
 3. Norėdami prijungti laidus, būtina naudoti varžtus.
 4. Prijungimas prie elektros skydelio turi praeiti per atskirą automatinį prietaisą.

2 žingsnis. Be to, įmontuota orkaitė dedama į specialią, iš anksto paruoštą nišą. Jei plyšyje yra užpakalinė sienelė, tuomet joje reikia padaryti skylę laidams.

Integruotos orkaitės montavimas

3 žingsnis. Tada orkaitė įdedama ir tvirtai pritvirtinama varžtais (kurie yra komplekte) su atsuktuvu arba kryžminiu atsuktuvu.

Integruotos orkaitės montavimas

4 žingsnis. Išimkite tik visus orkaitės vidinius paviršius, tada 30 minučių jį kalcuokite maksimaliai temperatūrai (150-250 ° C) ir po atvėsinimo nuvalykite drėgnu skudurėliu. Krosnis yra paruošta naudoti!

Dujų orkaitė

Integruotoje orkaitėje gali būti dujos. Tačiau tokį ryšį su tinklu gali atlikti tik dujų tarnybos specialistai - visi šie niuansai yra atidžiai stebimi.

Patarimai! Prieš prijungiant orkaitę, dujų tiekimas į butą yra užblokuotas. Todėl yra naudingiau nedelsiant įdėti viryklę.

Sujungimo procesas - prijungti orkaitę prie vamzdžio, kuris tiekia dujas į virtuvę, naudojant specialias dujų žarnas, o dujinis šaltinis turi būti iki 1,2 m atstumu nuo orkaitės.

Prieš galutinį įrangos įjungimą, reikia patikrinti, ar dujos yra įtraukiamos - kai atsiranda charakteringas kvapas, dujų tiekimas vėl sutampa iki problemų sprendimo. Baigus darbą, technikas prijungiamas prie elektros tinklo (nuo uždegimo, apšvietimo darbų).

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 50 = 53

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map