Virtuvės valgomojo grupės pasirinkimo taisyklės - dizainas ir praktiškumas

Virtuvės valgomojo grupės pasirinkimo taisyklės – dizainas ir praktiškumas

stalai ir kėdės virtuvėje

Virtuvės stalai ir kėdės yra neatskiriama virtuvės erdvės išdėstymo dalis.

Pagrindiniai valgyklos baldų pasirinkimo kriterijai

Taigi, kaip pasirinkti virtuvės stalą ir kitus tinkamus baldus? Čia yra ne mažiau kaip 3 kriterijai, kuriuos reikia laikytis:

  1. Virtuvės stalas ir kėdės turi būti patogios. Gražiausi baldų komplektai gali būti nepraktiški ir nepatogu, o tai lems greitą nusivylimą dėl pirkimo. Geras variantas - tai kėdė su ergonomine kėdute, kuri visiškai pakartoja žmogaus kūno struktūrą. Patogūs lentos laikomos patogiomis su stalčiais, taip pat plačiais kėdėmis, papildytomis porankiais.
  2. Virtuvės stalas ir kėdės įsigyjamos paskutiniame remonto etape - kai interjero dizaino kryptis tampa akivaizdi. Tačiau šią taisyklę galima nepaisyti, jei jūs perkate baldus pagal iš anksto suplanuotą dizaino projektą. Populiarus šiandien yra valgomojo stalai, pagaminti klasikinio stiliaus - tai poveikis ir kokybė natūralaus medžio. Tačiau plastikiniai modeliai taip pat nepakankamai populiarūs - tokie baldai geriausiai parodys originalumą aukštųjų technologijų stilius. Galite keisti ne tik medžiagą, bet ir spalvą - dabar tai nėra neįprasta tiek tradicinių gėlių medinių paviršių, tiek sultingų teigiamų atspalvių plastiko - raudonos, oranžinės ir geltonos spalvos. Efektyvus sprendimas bus valgomasis stiklas - matinis, veidrodinis, tamsintas arba skaidrus.
  3. Pasirinkus stalą ir kėdes virtuvėje, negalima ignoruoti konstrukcijos matmenų. Patogumui suaugusiems reikia 60-70 cm pločio vietos. Dideli valgomojo stalai sukuria erdvės erdvės begalybės ir apimties jausmą. Standartiniai valgomojo stalo parametrai: 1200 mm ilgio, 750 mm aukščio, 750-800 mm pločio. Tokia virtuvės lentelė patogiai talpins 4 žmones.

Standartinių dydžių lentelė

Apvalios valgomojo stalys turėtų būti ne mažesnės kaip 900 mm skersmens.

Apvalus stalas virtuvės interjere, kurio skersmuo 90-100 cm

Apvalus stalas virtuvės interjere

Ovalios ir apvalios konstrukcijos reikalauja daugiau erdvės nei kvadratinės ir stačiakampės.

Ovalinė lentelė 4-6 žmonėms

Kaip pasirinkti tinkamą medžiagą

Kokybiški virtuvės baldai yra gerai surinkta ir dėvimi atspari medžiaga. Šiuolaikinės valgomojo stalai ir kėdės dažniausiai atliekamos iš:

  1. Mediena. Tai tradicinis ir universalus variantas, ypač svarbu, jei virtuvės interjere jau naudojami mediniai elementai - baldų fasadai arba sienų plokštės. Maitinimo grupė iš masyvo derinama su bet kokio stiliaus virtuve.
1

Medinis pledų stalas

Baltasis medinis pietų stalas

Medinis stalas virtuvėje interjere palėpės stiliaus

Klasikinio stiliaus atveju baldai iš medienos yra esminė tendencija.

Medinis stalas klasikinio valgomojo interjere

Medinis stalas klasikinės virtuvės interjere

Medinis stalas klasikinės virtuvės interjere

Valgomasis stalas pagamintas iš raudonmedžio, buko, ąžuolo, alksnio, pušies ar pelenų. Maitinimo grupės baldai turėtų atitikti likusius laisvù rankù çrangus tame pačiame tone, tačiau taip pat galima sukurti grupes priešingai.

Maitinimo grupės ir ausinių spalvų derinys

  1. Rattan. Pinti baldai geriausiai perteikia jaukumo ir elegancijos atmosferą kaimo namas.

Rotango kėdės virtuvėje

Rotango kėdės virtuvėje

Šiai natūraliai ir aplinką tausojančioms medžiagoms būdinga stiprybė ir elastingumas, tačiau kėdes reikia reguliariai nuplauti, kad drebučių kėdėse nesikauptų dulkių, mažų trupinių. Valgomasis stalas ir rotango kėdės puikiai papildo tekstilės, metalo, medžio.

  1. Stiklas. Stalviršis pagamintas iš šios medžiagos - jis turėtų būti 10 mm storio, jei jis yra vienas gabalas, ir 8 mm, jei tai yra įdėklų klausimas. Geriausias valgomojo stalas - pagamintas iš švelninto triplekso, kuris nenuosekliai skleidžia skeveldrų.

Stiklo stalas virtuvės interjere - stačiakampio formos ir apvalios

Tokie baldai gali būti stumdomi arba monolitiniai, dažniausiai papuošti šiuolaikiniu stiliumi.

Stiklo stalas virtuvės interjere - stačiakampio ir apvalaus

Čia daug kas priklauso nuo konstrukcijos kojų konstrukcijos - jie gali būti kaltiniai, mediniai, pinti, su chromu.

Stiklo stalas valgomojo interjere

Stiklas skiriasi ir baigiasi - jis gali būti skaidrus arba matinis, dažytas ar fotoprintus, blizgus arba veidrodinis.

Stiklo stalas virtuvės interjere

Kartu su kėdėmis, pagamintomis iš plastiko ar chromo plieno, tokie baldai taps virtuvės pagrindu aukštųjų technologijų, mansardų ar minimalizmo stiliumi.

Stiklo stalas virtuvės interjere

Trūkumai: stiklą sunkiau valyti nei mediena. Be to, ne visi žmonės patinka šiai stalui - paviršius atrodo šaltas, trapus ir per "skambus". Tokio stalviršio padalijimas yra gana sudėtingas, tačiau jums reikia atidžiai jį tvarkyti.

  1. Faneruotos MDF. Tokie baldai atrodys beveik kaip mediniai, bet glausčiau, nes trūksta sudėtingų kreivinės formos dekorų.

Valgomasis stalas iš faneruoto MDF

Valgomasis stalas iš faneruoto MDF

  1. Dažyti MDF - viena iš elegantiškų variantų, bet nestabili su mechaniniais pažeidimais. Toks valgomojo stalas dažnai uždengiamas iš viršaus stiklu, o kaip alternatyva pridedamos kėdės su chromu kojomis ir sėdynėmis iš ekologinės odos.

Virtuvės stalas iš dažytos MDF

  1. Laminuotas medžio drožlių plokštės Ar yra standartinė virtuvių biudžeto galimybė. Tokios medžiagos paviršius gali imituoti daugybę tekstūrų. Trūkumai: skaldytų plastikų atsiradimas iš mechaninių pažeidimų, burbuliukų - nuo drėgmės, išvaizdos, praranda natūralias medžiagas.

Stalas iš medžio drožlių virtuvės interjere

Stalas iš medžio drožlių virtuvės interjere

Baras su virtuve kaip valgomasis grupė

Ar baras ir baras išmatose pakeičia visą valgomojo zoną? Tik tam tikrais atvejais - pavyzdžiui, greitai užkandžių ir pusryčių. Bet jei virtuvė yra maža ir jūs dažnai nekviesite svečių, tai kodėl gi ne?

Stumkite barą, o ne stalą mažoje virtuvėje

Virtuvės kartu su svetaine, barų stalas su kėdėmis, be abejo, bus naudojamas kaip erdvės ribotuvas, papildomas valgomasis ir darbo zona.

Baro lentelė vietoj stalo

Baro stalas virtuvės interjere

Baro skaitiklio matmenys: aukštis 86/91/110/120/130 cm. Siaura baro stalas yra 30-50 cm pločio, standartinė versija yra 60 cm. Ilgis turi būti toks, kad kiekvienam sėdint būtų bent 60 cm ir išliko ne mažesnio kaip 1 m praėjimo plotis. Baro išmatos standartinis aukštis yra 75 cm ir 85 cm, tačiau yra daugybė galimybių. Pageidautina, kad rutulio sėdynės aukštis po lentele būtų apytiksliai 30 cm.

Baro išmatų matmenys

Be to, yra susiorientuotų variantų ar sprendimų, kai siauras palangės virsta baro stovo.

Lankstomos lentos virtuvės interjere

Į palangę, konvertuojamą į baro stalą, tinka 50-60 cm aukščio baro išmatos.

Barstand-palangė virtuvės interjere

Restorano grupės kėdžių pasirinkimo taisyklės

Valgomojo staliuką turėtų papildyti atitinkami kompanionai - kėdės turėtų būti praktiškos, patikimos, šviesios, pagamintos iš higieniškų, lengvai prieinamų drėgmei atsparių medžiagų ir, žinoma, derėtų su spalvų ir stalo dizaino.

Stalo kėdžių parinkimas pagal spalvą ir stilių

Jei kėdės pagamintos iš medžio masyvo, tada jos būtinai papildomai apdorojamos vandeniui atspariais junginiais.

Mediniai kėdės virtuvės interjere

Šiuolaikinėse virtuvėse taip pat bus gerai atrodyti baldai, tokie kaip plastikiniai arba akriliniai kėdės, papildytos chromuotu metaliniu rėmu.

Virtuvės interjere yra plastikinės kėdės su chromu kojomis

Dėl mažos virtuvės puikiai permatomos, kaip "nematomos" kėdės.

Skaidrios plastikinės kėdės virtuvės interjere

Skaidrios plastikinės kėdės

Kėdės gali būti kietos, minkštos arba pusiau minkštos. Pastaruoju atveju apmušalai dažniausiai gaminami iš mikropluošto - aukštos kokybės ir praktinės medžiagos, turinčios vandens ir purvo atsparumo savybių. Šie baldai dažnai papildomi apmušalais, pagaminti iš medžiagos su stipriu teflono impregnavimu, oda ar oda.

Kėdės su apmušalais

Taip pat žiūrėkite: Kaip valyti miegamąjį ir kitus minkštus baldus namuose.

Nenoriu pasirinkti stalviršių ir baldų spalvų? Pasirinkite kėdes užuolaidų tone arba kokį nors spalvų akcentą (sienas, prijuostes, dekoracijas ir tt).

Spalvotas apmušalas virtuvės kėdėms

Keletas dizaino rekomendacijų, kaip pasirinkti stilingą valgomojo grupę

Klasikinis valgomojo stalas - tikrai pagamintas iš medžio, jo pagrindinis apdaila yra kilnus natūralios tekstūros ir turtingos spalvos.

Valgomoji grupė virtuvės interjere skandinaviško stiliaus ir šalies

Klasikiniuose arba šiuolaikiniuose stiliuose tikslinga suklijuoti valgomąjį stalą - jo staliukas gali būti pagamintas iš medžio arba stiklo, o metalo didybė - efektyvios kojos.

Kaltinis valgomojo stalas

Vintage interjere patinuojamos dangos bus efektyviausios.

Patinuotos virtuvės kėdės

Balta virtuvės baldai laikomi universaliais, atrodo švarūs ir gali būti naudojami bet kokiu stiliumi.

Baltoji pietų grupė

Baltoji pietų grupė

Tačiau nepamirškite, kad tendencija - ryškios spalvos ir kontrastai, būdingi valgomojo grupėms, tiek plastikui, tiek medžiui.

Skandinaviško stiliaus virtuvės interjere yra spalvoti kėdės

Spalvotos kėdės virtuvės interjere

Virtuvės stalas su keraminėmis plytelėmis taip pat bus efektyvus - tai išraiškingas arabų ar maroko stiliaus dizainas, stilingas ir šviesus (šiuo atveju pagrindas yra padengtas mozaikiniu piešiniu).

Virtuvės stalas su keraminėmis plytelėmis

Ir nepamirškite, kad virtuvės baldai turėtų būti harmoningi - dangų ant stalo ir kėdžių tekstūra yra identiška. Be to, yra panašumo įstatymas - kvadratiniam stalui pasirinkti kvadratinius kėdes ir pan.

Stalo ir kėdžių formos virtuvėje - derinys

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map