Sofos lentos virtuvės interjere - maksimali erdvė ir funkcionalumas

Sofos lentos virtuvės interjere – maksimali erdvė ir funkcionalumas

sulankstomas stalas virtuvės interjere

Sulankstomas virtuvės stalas yra geriausias pasirinkimas mažai virtuvėje. Jo bruožas yra tas, kad jį galima sulankstyti, užimti mažiausiai vietos ir išsibarstyti, didėjant iki visiško stalo dydžio.

Medžiagos pasirinkimo taisyklės, spalva, forma

Lankstomos virtuvės stalai, kaip taisyklė, susideda iš kelių rūšių medžiagų. Pavyzdžiui, kojos ir dirželiai gali būti mediniai; stalviršis, sulankstomos grindys ar lentos - iš faneruotos medžio drožlių plokštės; bet užtrauktukai, kaip taisyklė, yra plieno. Dažniausiai lentynų ir stumdomų stalų gamybai naudojami mediniai, stikliniai, laminuotieji medienos plaušų lentos / medžio drožlių plokštės / MDF, faneros ir net plastikai ar aliuminiui.

 • Patys patikimiausios kojos, atramos ir dirželiai pagaminti iš medžio, tačiau jie bus gana sunkūs ir brangūs;
 • Grūdinto stiklo stalviršis nebijo įbrėžimų, pakankamai stiprus ir grazus, bet pasirūpinti, kad tai nebus lengviausias, be to, tai yra šalta ir "skambanti";

Stumdomas stiklinis pietų stalas

Lankstusis stalas iš faneruoto MDF
 • Medžio masyvo viršus - gražus, patikimas, gali būti atkuriamas, šiltas ir malonus liesti. Bet tai padidina statybą ir kainuoja daugiau;
 • Faneruotos medžio drožlių plokštės, MDF arba medienos drožlių plokštės - atrodo nesiskiria nuo medienos, ji sveria lengviau, kainuoja mažiau, taigi ši medžiaga yra tinkama naudoti ant stalviršių;
 • Laminuotos medžio drožlių plokštės arba MDF - lengvas, lengvai prieinamas ir prieinamos medžiagos, tačiau praranda savo ilgaamžiškumą ir išvaizdą;
 • Renkantis sulankstomą stalą, nepamirškite, kad pagrindas, kojos, kojos, dirželiai ir kitos konstrukcijos dalys yra patikimesnės iš medžio ar metalo.

Stalviršio lankstymo ir stumdomų modelių forma gali būti bet kokia, dažniausiai tai yra:

 • Aikštė - racionaliai užima erdvę ir tuo pačiu metu yra pakankamai erdvios, todėl tokie modeliai rekomenduojami mažoms virtuvėms. Paprastai kvadratinės stalelės sulankstomos formos tampa stačiakampiais;

Sulankstomas kvadratinis stalas

 • Apskrito - reikia daugiau naudingos erdvės, todėl mažiau tinkama mažai virtuvėje. Bet tiksliai apvalūs stalai jie geriausiai gali padaryti erdvę jaukia. Lanksčios formos apvalios stalelės tampa ovalios dėl papildomos įvesties plokštės;

Apvalus mažas medinis stalas mažoje virtuvėje

 • Ovalas - racionaliau užima erdvę ir talpesnes nei apvalūs modeliai. Tuo pačiu metu jie taip pat yra gražūs ir tradiciniai;

Ovalinis sulankstomas stalas 4-8 žmonėms

Ovalios knygos stalai, surinkti pusiau, tampa pusiau ovalūs, todėl tokia forma negali būti tinkamesnė mažai virtuvėje.

Ovalios sulankstomos lentelės

1
 • Stačiakampis - dažniausiai naudojami modeliai dėl jų erdvės ir patogumo. Tinka tiek didelėms, tiek mažoms virtuvėms ir gali būti išdėstyta kaip "knyga" arba išsiskiria, padvigubėja.

Prailginamas valgomojo stalas IKEA INGATORP

Pasirinkus medžiagą ir formą, lieka nuspręsti dėl spalvos. Mažoje virtuvėje labai svarbu, kad vizualiai sulankstomas stalas nepakliūtų vietos. Todėl tamsūs tonai yra netinkami. Geriau pasirinkti šviesius atspalvius, bet, žinoma, atsižvelgiant į kitų virtuvinių baldų spalvą. Daugiau informacijos apie spalvų derinį, skaitytą šioje medžiagoje: virtuvės interjero spalva: šviesios idėjos ir tradiciniai deriniai. Žemiau esančioje nuotraukoje yra "Ikea" sulankstomas stalas, "Ingatorp" modelis.

Sulankstomas stalas mažoje virtuvėje

Lankstymo stalo konstrukcijų tipai

Lankstymo stalai yra iš šių konstrukcijų tipų:

 1. Stacionarus, kur stalo viršelis yra transformuotas. Galima sulankstyti, kai stalo viršelis atsiskleidžia kaip knyga, stumdomas kaip slankmatis arba kai stalo viršelio dalys išsidėsto atskirai nuo centro, o kitas papildomas elementas yra centre.

Sulankstomos virtuvės stalai

Sulankstomas virtuvės stalas interjere

Taip pat yra modelių su papildomais "sparneliais". Išoriškai primenamas standartinis virtuvės stalas, tačiau paprastomis manipuliavimo priemonėmis padidinamas naudojamas plotas iki 40%.

 1. Nešiojamieji lankstymo stalai bistro stiliumi, tinkančiu labai mažoms virtuvėms - juos lengva surinkti ir atsiskleisti. Nuotraukoje žemiau modelio "Madridas" Rusijos produkcijos.
Sulankstomos lentelės Madridas
 1. Sulankstoma. Jie yra surūšiuoti į atskirus elementus ir saugomi tol, kol jie yra reikalingi. Konkrečių surinkimo priemonių nereikia. Tokie modeliai dažnai yra su transformacijos sistema ir gali būti sureguliuoti aukštyje.
 2. Įtaisyti baldai. Tai mobili virtuvės komplekto dalis, kurią bet kuriuo metu galima pašalinti. Paprastai jis sutampa aukščio su virtuvės komplektu.

Ištraukiamas valgomojo stalas

 1. Sulankstomas. Pritvirtintas prie sienos ir, jei reikia, stalo viršelis sulenktas ir tvirtinamas prie koja. Surinktoje formoje jie yra siaura lentyna, o išmontuoti gali tilpti nuo 1 iki 8 žmonių, priklausomai nuo stalviršio ploto.
 • Lankstomas stalas virtuvėje
 • Lankstymo stalas smulkiajai virtuvei

Ką dar reikia žinoti prieš perkant stumdomą stalą?

 • Renkantis stumdomą stalą, iš karto apsvarstykite, kaip jis bus išardomas. Atsižvelgiama į tai, ar lentelės matmenys yra susiję su kambariu, ir žmonių, kuriuos planuojama rasti už jo ribų, skaičius. Pavyzdžiui, keturiems žmonėms pakaks 70 * 90 cm stačiakampio paviršiaus.

Valgomojo kambario matmenys

 • Svarbiausias kokybės rodiklis bus patikimų priedų naudojimas. Lankstymo dizainui šis elementas bus toks pat svarbus kaip įmanoma. Bet kokiu atveju laikas nuo laiko turi būti sugriežtinti lankstymo stalviršiai.
 • Būtinai vertinkite lentelės transformacijos paprastumą. Geriausias paprastas sprendimas yra standartinė knyga, tačiau veiksmingus dizaino modelius gali būti sunkiau valdyti.

Sulankstomas medinis stalas mažoje virtuvėje

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 46

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map