Savitarnos virtuvės kampo komplekto savybės

Savitarnos virtuvės kampo komplekto savybės

kampinis rinkinys montavimui

L formos baldų išdėstymo schema yra tinkama bet kurioje srityje, o mažoms virtuvėms - absoliučiai būtina. Kampas rinkinys yra lengviausias pirkti, bet jūs galite jį patinkinti ir surinkti. Kodėl? Antrasis metodas turi daug privalumų:

 • Savo virtuvė jums kainuos 2-3 kartus pigiau nei gamyklos virtuvė. Rinkoje yra fasadai, medžio drožlių plokštės, MDF, priedai kiekvienam skoniui, o medžiagos išpjaustymas dažnai gali būti atliekamas toje pačioje parduotuvėje;
 • Be to, galite savarankiškai padaryti nestandartinę virtuvę, kuri tiksliai atitiks kambarį ir jūsų reikalavimus erdvumui ir dizainui;

Papildomos kampinės ausinės funkcijos

 • Ir jei jūs darysite viskas gerai, tada virtuvės spintelės išvaizda, ergonomika ir patvarumas pateisins praleistą laiką ir pastangas. Be to, šis darbas jums bus malonus ir įdomus, o giminaičiai bus dėkingi ir didžiuotis!

Viename straipsnyje detaliai aprašyti visus niuansus darbo neįmanoma, jei esate pradedantysis, mes rekomenduojame, kad jūs susipažintumėte su svetaine gerai žinomas meistras baldžiaus Andriejus Lappo ir pažvelgti Vitalijus Luzhetsky kanalu "YouTube". Ir mes apibūdinti bendrą seka, duoti patarimų, nuorodų, iš vaizdo ir foto pavyzdžių dirbti su sąmatų pasirinkimą. Galbūt mes pradėsime su jais.

Kampinė virtuvė su savo rankomis

Padaryti kampą virtuvę savo rankomis

Virtuvė su savo rankomis

Virtuvė su savo rankomis

Virtuvė su savo rankomis

Virtuvė su savo rankomis

Kampinė virtuvė su pieštuku

Kampinė virtuvė su pieštuku

1
kampinės virtuvės įvertinimas su pieštuku

Virtuvė su įmontuotu monitoriumi

virtuvės biudžetas su įmontuotu monitoriumi

Virtuvė su įmontuotu monitoriumi

Mažoji kampinė virtuvė

Mažoji kampinė virtuvė

Mažoji kampinė virtuvė su savo rankomis

Mažoji kampinė virtuvė

1 etapas. Planavimas - brėžinių sudarymas, projektavimo mąstymas, matavimai

Taigi, tarkime, kad jūs jau planavo dizainas, spalvos, papildomų žetonų (pavyzdžiui, tos pačios dėžės rūsyje) ir už kampinio ausines ateityje vietą. Be to, reikia atlikti matavimus, o tada su gautais duomenimis parengti piešinį.

Prieš matavimus būtina nustatyti visą kampinių virtuvių komplektą, kuris gali apimti:

 • Kampinis kriaukle ir po jo apertūra;
 • Ne mažiau kaip 2 pirštai kairėje ir dešinėje spintelės su kriaukle. Jie gali būti nišos įmontuota skalbimo mašina, indaplovė, viryklė, bet gali būti tik sandėliavimo spintelės;
 • Viršutinės dalys (2-5 ar daugiau spintelių);
 • Stacionarios įrangos vietos - šaldytuvas, viryklės ir tt

Patarimai! Matavimai palei vertikaliai būtinai atliekami trimis taškais - viduryje, išilgai sienų, po lubomis. Tai leis lyginti matavimų skirtumą dėl sienų kreivumo.

Dizainas, vykdyti elementus ir surinkti virtuvė tikrai, net jei jūs turite tik paprasčiausią schemą, parengtą remiantis milimetrinio popieriaus arba ant nešiojamojo lapo narve, kur, pavyzdžiui, viena ląstelė atitinka 10 cm. Bet tai yra geriau, kad mąstantis išdėstymą, kuris yra pilnas erdvinis spalvotas projektas, naudojant specialią programą, pvz., "PRO100".

Kampinis virtuvės projektas, pagamintas programoje PRO100

Piešimo brėžinyje taip pat turėsite atsižvelgti į dujotiekio įdėjimo vietą ir ištraukos vietą (kvėpavimo takų eigą). Išdėstymas ar piešinys sukurtas su maksimalia informacija, po kurio pateikiamas medžiagos žemėlapis. Ir jai, savo ruožtu, jums reikia surinkimo detalių sąrašo kiekvienam moduliui. Paprastai surinkti spintelę jums reikės:

 • Viršų;
 • 2 šoninės sienos;
 • Apačioje;
 • Lentynos;
 • Fasadai;
 • Galinė sienelė pagaminta iš šviesios, bet stiprios medžio drožlių
 • Kraštas (su 12% marža).

Ir, žinoma, virtuvėje turėtų būti stalviršis ir prijuostė.

2 etapas. Mes perkame medžiagas, sudaro pjaustymo diagramą, detaliai ir užsisakome pjūvį

Dabar turime nusipirkti visas reikalingas medžiagas, pjaustyti diagramą ir detaliai, tada užsisakyti pjūvį. Susmulkintos medžiagos bus paruoštos per 2-3 darbo dienas.

Darbo vietos paruošimas virtuvėje

Patarimai! Pjovimą geriau užsisakyti toje pačioje parduotuvėje, kurioje įsigijote medžio drožlių plokštę, bet kitur. Tai daug patogiau ir pigiau - 2 kartus nereikia užsakyti pristatymo.

lizdus - tai dokumentai, kurie atspindi, kokie elementai turi būti pjaunamos iš medienos drožlių plokštės lape. Žemėlapis leidžia jums: pamatyti, kaip mes galime išplėsti detales ant lapo kaip likučių, gautų po pjovimo ir nustatyti, kiek medžiagos jums reikės padaryti kampinis ausines su savo rankas.

Pjovimo diagramą galite kurti specialiose programose, pvz., "Pjovimo programoje", arba galite užsisakyti toje pačioje parduotuvėje, kurioje galite nusipirkti medžio drožlių plokštę.

Niuansai rengiant gabalų žemėlapį yra tokie:

 1. Karkasinių baldų šarnyriniai moduliai turėtų būti pagaminti iš 16 mm storio medžio drožlių.
 2. Žemiau įrengtose moduliuose ant grindų naudojamas 18 mm medienos drožlių plokštės.
 3. Sieninių spintelių plotis pasirinktas iš standartinio modelio diapazono - 200, 250, 300 mm ir tt (matmenys yra 50 milimetrų).
 4. Jei norite pagaminti iš medienos drožlių plokštės galinę sieną, būtina ją sumažinti, lyginant su modulio parametrais, 4 mm.

Taip pat šiame etape reikia įsigyti kilpų ir dizaino tinkamas rankenas.

Patarimai! Dauguma meistrų pageidauja BLUM prekės ženklo aksesuarų.

3 etapas. Paviršių ir įrankių paruošimas

Kampinės virtuvės surinkimas būtinai apima parengiamąjį etapą. Taigi, visi paviršiai, iš kurių baldai turi būti įrengti, turi būti pastatyti tolygiai, o ausinių jungties sienos turėtų sulygti stačiu kampu. Norėdami surinkti kampinius rinkinius, jums reikės ne tik detaliojo dizaino, bet ir atitinkamo įrankio:

 • Hammer;
 • Maišytuvai;
 • Valdovo kvadratas;
 • Jig pjūklas ir diskinis pjūklas;
 • Ruletė;
 • Peilis ale;
 • Lygis;
 • Atsuktuvas;
 • Perforatorius;
 • Šešiakampis veržliaraktis tvirtinimo detalėms;
 • Gręžtuvai, kurių skersmuo 4,5 mm, 7 mm, 8 mm;
 • Patvirtina (50x7) arba savisriegio varžtus 3x16, 3x30;
 • Plaukų džiovintuvas arba geležis krašto klijavimui;
 • Dirigentas (nebūtinai, bet labai pageidautina! Asamblėja bus lengva ir kokybiška).

Patarimai! Norėdami įdiegti patvirtinimus jungtose dalyse, pirmiausia gręžiamos skylės, o užtrauktukai įsukami į atsuktuvą.

Žingsnis 4. Sumontuokite kampinę spintelę

Kampinis spintelė po kriaukle su savo rankomis

Kai piešinys bus paruošta ir atnaujinami, o visos už surinkimo elementai - Pasiruošti, pradeda svarbiausią etapą - kertiniu spintos su kriaukle montavimas. Visada pirma renkama, todėl procesas vykdomas esant didžiajai atsakomybei ir kruopštumui. Tada, remiantis įdiegta kampe spintele, galite pagaminti paruoštą rinkinį, pritvirtinę jam tinkamus elementus.

Pagrindiniai kampinės spintelės struktūriniai niuansai yra:

 • Skylė stalviršyje (beveik visada ši kabineto dalis yra su kriaukle);
 • Skylės šoninėje arba galinėje sienoje, skirtos dujotiekiams, kurie tiekia vandenį į kriaukle, po drenažo išleidimo anga.

Šie skylės yra būtini, jei kampinė spintelė su kriaukle turi galines ir šonines sieneles, pagamintas iš drožlių plokštės arba drožlių plokštės. Tačiau taip pat yra įmanoma, kad šio elemento šoninės sienos nėra numatytos, o standumą užtikrina specialūs jungiamieji elementai.

Žingsnis 5. Mes renkame likusius virtuvės komplekto elementus

Po to, kai kampinė spintelė buvo sumontuota ir sumontuota, bus galima atlikti likusius elementus, naudojant iš anksto atliktus brėžinius. Veiksmų seka šiuo atveju yra tokia:

 1. Reikiamos dalys yra surūšiuotos pagrindinio dėžės ir šoninių spintelių surinkimui, o juose yra nurodytos tvirtinimo detalės.

Kampas nustatytas savo rankomis

 1. Plokštės tvirtinamos kartu, kojos ir bėgiai sumontuoti ištraukiamoms sistemoms. Padaryti lengva elementų komplektas su slydimo kreipiamoji, pirmiausia turite surinkti tris sieneles akių, įklijuokite į MPP apačioje, o tada pritvirtinkite fasadas per ekscentrišką kaklaraištis - taip, kad rankovės yra šoninės sienelės sugavimus varžto iš priekinio skydelio skrybėlę. Vagonai ant gidų turi būti užpakalinėje dalyje - tai būtinai apima piešinį. Jau surinkta dėžė dedama į kabinetą įterpiant jį atgal šiek tiek kampu.

Virtuvės gamyba savo rankomis

Patarimai:

 • Rekomenduojama klijuoti ant medinių kaiščių, naudojamų kaip aklųjų skylių tvirtinimo detalės;
 • Dėžutės sienelių sąnarius galima apdoroti silikonu, kad medžio drožlių plokštė nesipurkštų ir netrūktų drėgmės.

Namų virtuvės komplektas

 1. Apkarpymą galima užsisakyti specializuotose kompanijose kartu su pjovimo mašina, arba jūs galite tai padaryti patys. Iki matomų veidų drožlių plokštės krašto klijų tinkamos spalvos, proglazhivaya savo geležies lyginimo šilko režimu, ty 2Re. Suraskite kraštus išilgai kraštų, naudodami kanceliarinį peilį.

kampinė galva

 1. Pažymėkite stalviršio plokštę ir supjaustykite ją. Jungtys turi būti valomos sandarikliu, o galai - padengti stipria metaline juostele.
Stalviršiniai jungtys
 1. Šarnyriniai gaubtai gali būti užfiksuoti, naudojant montavimo plokštę - viena dalis yra pritvirtinta prie sienos, o antras - nuo korpuso galinės sienos. Tačiau brėžiniai gali suteikti įprastų vyriai.

Montavimo kampinė virtuvė

 1. Tada reikia įdiegti fasadus.

Fiksuotų kampų fasado apsauga

 1. Lieka supjaustyti kriaukle ir įdėti technologiją į nišą.

Kriaukle instaliacija

 1. Galutinis etapas surinkimo - yra dekoratyvinių dangteliais sąvaržų ir plastiko grindjuostės, kad slepia tarp sienos ir darbinio paviršiaus prieš varžybų montavimas.
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map