Baro matmenys

Baro matmenys

virtuvės juostos matmenys

Įrengimas bare virtuvėje yra gana įprastas modernių interjero sprendimas.

Vis dažniau baro stalai puošia ne tik studijos apartamentus, bet ir virtuves viename miegamajame apartamentuose, kurių matmenys palieka daug norimų. Šiuo atveju geriau pasirinkti valgomąjį stalą baro skaitikliui.

Kaip nustatyti dydį

Standartiniai juostos matmenys yra 120x55x105 (ilgis * plotis * aukštis, cm). Žinoma, šie parametrai gali būti skirtingi:

 • Pavyzdžiui, gamyklinių stelažų aukštis paprastai yra 1100/1200/1250/1300 mm;
 • Jei stovas yra laisvų rankų įrangos dalis, jo aukštis yra 860/880/910 mm. Šie parametrai gaunami atlikus paprastą skaičiavimą, į kurį atsižvelgiama: tipiškų baldų bazė - 100/120/150 mm aukščio, stalviršio storis 40 mm ir fasado aukštis 720 mm.
Įvairių aukščių barai - 1300 cm ir 86 cm

Rekomenduojame prilipti prie standartinio juostos dydžio, jei norite tai padaryti pats - tai yra pagrįsta ergonomikos požiūriu, ir bus lengviau pasirinkti kėdes.

Kokio dydžio yra optimalus? Šis klausimas sprendžiamas atskirai.

 • Lentynos stalviršio ilgis gali būti skirtingas ir priklausys nuo jūsų idėjos, virtuvės dydžio ir namų ūkio narių skaičiaus - manoma, kad sėdės viename sėdime - 600 žmonių;
 • Tačiau juostos plotis neturi būti mažesnis nei 300 mm (priešingu atveju bus nepatogu sėdėti). Optimalios šio dydžio vertės yra 0,5-0,6 metrų. Kambariai, kuriuose nereikia sutaupyti vietos, yra išrenkami platesni dizainai.

Juostos matmenys - plotis

Kalbant apie baro aukščio pasirinkimą, čia, be šeimos narių augimo, vaidina ir jo konstrukcijos pobūdis, ir vieta virtuvėje.

Pagrindinės virtuvės baro skaitiklio galimybės yra tokios:

 1. Dizainas, kuris yra virtuvės komplekto dalis. Jos matmenys atitinka bendrą baldų aukštį, ir, kaip jau minėta anksčiau, dažniausiai jis yra 86 cm nuo grindų. Tai leidžia elementą naudoti kaip darbo ar valgomojo paviršiaus.
Baro skaitiklis tęsiasi virtuvėje. Aukštis yra apie 86 cm.
 1. Stovas, kuris atlieka pertvaros dalį ir yra atskirtas nuo virtuvės komplekto - 110, 120, 125, 1300 cm. Tokie vidiniai pertvaros yra įrengtos aukštu 75-85 cm aukščio baro išmatomis ir yra pageidautinos didelėms erdvėms, kuriose reikia zonavimo.
 • Atskirame bare studijos apartamentuose. Aukštis 120 cm
 • Atskirame bare studijos apartamentuose. Aukštis 120 cm
 • Atskirame bare studijos apartamentuose. Aukštis 120 cm
Atskirame bare studijos apartamentuose. Aukštis 120 cm.
Atskirame bare studijos apartamentuose. Aukštis 120 cm.
 1. Iš valgomojo stalo aukštis 75 cm. Šis barų išdėstymo būdas yra optimalus mažoms virtuvėms. Šiuo atveju jis sumontuojamas prie sienos ar prie lango, o kėdės jiems tinka standartiniams dydžiams.
Baro stalas nedidelėje virtuvėje prie sienos
Baro stalas nedidelėje virtuvėje prie sienos
 • Baras stalas
 • Baras stalas
 1. Stalviršiai virtuvėje nėra tokie įprasti. Jie gerai mažas ir siauros erdvės, nes jie leidžia sutaupyti erdvės, reikalingos valgomojo grupės įrengimui. Plotis turėtų būti parenkamas remiantis sveiku protu, ilgis turėtų būti apskaičiuojamas 60 cm / 1 žmogaus normos pagrindu, o aukštis turėtų būti standartinis 110-130 cm.
 1. Jei leidžiama patalpos dydis, galite pastatyti salono plytelę.
 • Rack-sala virtuvės interjere. Butas Alma-Ata
 • Rack-sala virtuvės interjere. Butas Alma-Ata
 • Rack-sala virtuvės interjere. Butas Alma-Ata

Renkantis barą virtuvėje, turite atsižvelgti į šeimos narių augimą. Taigi aukštiems žmonėms patogiau naudotis aukštu baro skaitikliu 130 cm, o poilsio metu geriau pasirinkti 110 cm arba 120 cm aukščio stalą.

1

Turėkite omenyje, kad juostos dizainas dažnai yra kelių lygių. Tai reiškia, kad viena dalis gali būti darbinė ausinių dalis, kurios standartinis aukštis yra 86 cm, o kitas gali būti didesnis ar mažesnis, ir vaidina baro skaitiklį.

Daugiasluoksnės baro stalai

Kaip aukštis turėtų būti kėdės?

Baro išmatų matmenys

Baro išmatos, taip pat paprastos kėdės, turi standartinius dydžius pagal ergonomikos principus.

Dažniausiai baro išmatų sėdynių aukštis yra 75 cm arba 85 cm. Nors yra ir kitų parametrų, pavyzdžiui, "Ikea" gamina baro išmatose, kurių aukštis yra 63 cm ir 74 cm.

Lentelėje pateikiami rekomenduojami baro išmatų dydžiai, priklausomai nuo stovo aukščio. Turėkite omenyje, kad nereikia griežtai laikytis šių skaičių, svarbiausia, kad skirtumas tarp stalo ir kėdžių aukščio yra ne mažesnis kaip 30.

Baro tipas Aukštis nuo grindų iki stalviršio Kėdžių aukštis nuo grindų iki sėdimos vietos
Atskira baras 130 cm 85 centimetrai
Atskira baras 120 cm 75 - 85 cm
Atskira baras 110 cm 75 cm
Baras, priklausomai nuo virtuvės komplekto 91 centimetrai 75 cm
Baras, priklausomai nuo virtuvės komplekto 88 - 86 cm 62 - 75 cm
Valgomasis stalas bare stovo pavidalu 75 cm 45 centimetrai

Baro ir kėdžių matmenys

Patarimai:

 • Virtuvei taupant vietą nereikia nusipirkti tradicinių baro išmatų, tačiau yra didelio plastiko kėdžių. Jei reikia, jie lengvai tinka po skaitikliu;
 • Mažoje virtuvėje neseniai artėję madingi skaidrūs plastikiniai kėdės, tokios kaip nuotrauka:
Baras su 86 cm ir skaidriomis baro kėdėmis
1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

12 + = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map