הר הסינר מטבח מן האריחים עצמך

הר הסינר מטבח מן האריחים עצמך

התקנה של סינר מן האריח

הנחת אריחים בסינר במטבח יכול להיות מופקד לא כל המומחים. זה הרבה יותר בטוח לעשות הכל בעצמך, גם אם אין לך ניסיון. העיקר הוא לדעת איך לפרוש את האריח כראוי. וכאשר הסינר שלך יהיה מוכן, אתה תהיה מופתע איך זה לא היה קשה.

התקנה של סינר מן האריח

לקבוע את גודל הסינר ולחשב את החומר

כדי להפוך סינר במטבח עם הידיים שלך, אתה צריך לקבוע את הצריכה של החומר. ובשביל זה - כדי לציין את גודל השטח שבו תתבצע העבודה. כאן אתה יכול להתמקד בפרמטרים סטנדרטיים:

 • שטח העבודה כולו תופסת כ 55-75 ס"מ גובה מרמת הדלפק, למרות שהוא יכול להגיע לרצפה עצמה - הרבה תלוי במיקום של ארונות המטבח;
 • אריחי קרמיקה חייב בהכרח ללכת מתחת למשטח לפחות 20 מ"מ - כך בוץ ומים לא מצטברים המפרקים;
 • מעל ההתקנה של הסינר נעשה לפני ציור - טכניקה זו מותקן בגובה של 65 או 75 ס"מ מן תנור חשמלי גז, בהתאמה;
 • גודלו של משטח העבודה הוא אופקית לכל אורכו של הקיר המתאים, אם כי ניתן להגביל את עצמנו רק לסעיף "כיור-שולחן עבודה".

הקפד לעשות את כל החישובים הדרושים. ובשביל זה - להחליט על האופן שבו אתה מכניס את הסינר. ישנן דרכים רבות של הנחת, אבל ביניהם ניתן לבודד את הפופולרי ביותר:

 • רגיל (בסיסי);
 • באלכסון;
 • חיקוי הלבנים.

אריחים במטבח סינר

הדרך הקלה ביותר היא ליישם את השיטה הבסיסית במו ידיך, ואת ההוצאות של החומר במקרה זה יהיה מינימלי.

עצה! אל תשכח כי בתהליך העבודה, נזק לחומר, צ 'יפס וכן הלאה הוא אפשרי. לכן, אריחים נרכשים תמיד עם מלאי מינימום של 10%.

ראה גם את החומר: כיצד לבחור אריח עבור סינר: 12 ניואנסים סקירה כללית של פורמטים פופולריים

מה שאנחנו צריכים

כדי לפרוש את הסינר מטבח במו ידיך, תצטרך מכשיר:

 • מחורר לניקוי מן הציפוי הישן;
 • מברג, בתוספת מכשיר מיוחד לערבוב הרכב דבק - מערבל;
 • דליים למים ודבק בעלי קיבולת של לפחות 10 ליטר;
 • מרית לעבוד עם תערובת דבק: צר עבור - קבוצה של דבק, מחורצים להפצה, גומי - לעבודה עם תפרים;
 • רמות בנייה - קצר - כדי לבדוק את המיקום של כל אריח הפרט ארוך - לבדוק את המטוס כולו;
 • אריחים חותכים, בר שוחקים לחיתוך אריחים, תיקון אזורים breakaway;
 • גומי kiyanka לבדיקת התאמה של הסינר;
 • צלבים ויתדות, המאפשרים לך להגדיר את עובי התפר;
 • עיפרון מוצק, סרגל;
 • כבל (ריפוד).

הכנת הקירות

1

לאחר כל הכלי מוכן, אתה צריך להתחיל להכין את משטח העבודה.

 1. הקיר ניקה באופן איכותי מן הציפוי הקודם. אם האריח היה מונח על הקיר, ואז יהיה צורך puncher לנקות אותו ואת הפתרון הישן. בכל מקרה, את פני השטח הוא ניקה את שכבת הטיח.
 2. זה גם הכרחי כדי לבדוק את ההידוק של שכבת הטיח - גורמים מתקלף מוסרים לחלוטין, לאחר מכן כל סדרים הם אטומים.
 3. חשוב לעשות זווית שטוחה לחלוטין אם האריח יעבור מהקיר אל הקיר.
 4. מומלץ לעשות חריץ בקיר, כך פתרון דבק יהיה להבין טוב יותר את פני השטח שלה.

הכנת הקיר לריצוף

עצה! אם מלח, פטרייה או כתמים עובש מופיעים על משטח נקי, זה חייב להיות מטופלים עם פטריות באיכות גבוהה, אשר יש תכונות אנטי קורוזיה.

תחילת העבודה שלב אחר שלב

שלב 1. בשלב הראשון אנחנו עושים את הסימון שלנו. הגודל של הסינר, הגבולות העליונים והתחתונים שלו, עליך לקבוע, בהסתמך על ממדי האוזנייה. ככלל, המרחק מן הרצפה אל הקצה התחתון של הסינר הוא 70-85 ס"מ, והגובה של הסינר הוא 55-65 ס"מ.

עצה! איפה להתחיל הנחת האריחים ממרכז או מהקצה, נע ימינה? זה תלוי בך אם אתה מתחיל את ההתקנה מהמרכז, אז לחתוך אריחים יותקנו לאורך הקצוות ובמקרה זה הוא חייב להיות באותו גודל על ימין ועל שמאל, אחרת סינר לא ייראה מסודר. אם יש לך פינת מטבח, קצה הסינר באופק, עדיף להתחיל הנחית אותו מעבר לקצה, כדי האריחים הקיצוניים היו שלמים, לקצץ עמדו בפינה.

ברמה האופקית, מותקן מוט עץ שטוח - הוא יתמוך באריחים מלמטה, וימנע ממנה להתרחק. לפעמים לוחות גבס או פרופילי מתכת משמשים למטרה זו. וכדי לעשות סימן על אנכי, אינסטלציה מותקנת - כבל עם העומס מחובר בחלק העליון של הקיר ומשוחרר. תחת השפעת הכבידה, קו הצנרת עצמו יוצר אנכי אידיאלי.

התקנה של סינר מן האריח

שלב 2. לאחר החלת סימון, אתה צריך לעשות פתרון דבק עם הידיים שלך. אם תערובת מבושל בצורה לא נכונה, עם הפרות של המלצות היצרן, זה יהיה להתמוטט מהר מאוד הסינר תיפול.

איך לעשות פתרון דבק אריח

בתהליך העבודה, אתה לא יכול להשתמש בפתרון מיובש וזה לא יתמוסס, זה יאבד את תכונות הדבק שלה.

שלב 3. ואז להמשיך להנחת סינר. מתחילים הם הטובים ביותר לעשות סינר, באמצעות דרך מסודרת של הנחת. זה משנה את גודל האריח - ככל שזה יותר, כך קל יותר לעבוד, ואת הטיפול קל יותר, שכן המפרקים הם הרבה יותר קטנים. לפיכך, קטן יותר בגודל של האריח, התפרים יותר יהיה יותר קשה יותר ויותר יהיה להתקין אותו.

אנו עובדים במו ידינו לפי הסדר הבא:

 • הרכב דבק (מרית צרה) מוחל על הקיר להתפשט באופן שווה על פני השטח שלה (עם כף מחורצים 3 מ"מ). על הקיר צריך להישאר שכבה חלקה של דבק עם חריצים.

התקנה של סינר מן האריח

עצה! הדבק יכול להיות מיושם לא על הקיר, אלא על האריח עצמו. השאלה באיזו דרך, אמינה יותר אין תשובה חד משמעית, את דעתם של המאסטרים שונים. תוכל לנסות ולנסות את שתי הדרכים. הדבר העיקרי כאן הוא לסחוט וללחוץ את הדבק מתחת אריח באופן שווה.

 • האריח מותקן על הקיר בלחץ אחיד. ואז אנחנו לוקחים kiyanku גומי ואנחנו מסדרים אריח (או, הקשה, אנחנו לוחצים על זה בעצמנו) - זה יעזור להאיץ את הדבק. אם אתה מתחיל לשים אריחים על הקצה, ואז באותה שלב, להתקין את הפינה. לאחר מכן, אנו בודקים את אופקי ואנכי של שבר מוערמים עם רמה קצרה.

התקנה של סינר מן האריח

עצה! אם האריח לא מונח כראוי, אתה יכול להסיר אותו, להתאים את שכבת דבק ולהניח אותו שוב. כמובן, ניתן יהיה לעשות זאת רק עד לפתרון.

 • כל האריחים בשורה מודבקים על אותה טכנולוגיה. ככל שגודל האריחים קטן יותר, כך אתה צריך לחזור על כל המניפולציות האלה.
 • השורה הבאה מתחילה להיות מותקן רק לאחר הקודם יש התייבש. זכור כי השורה הראשונה היא האחראית ביותר, ועדיף לאפשר את זה להתייבש במשך יום אחד.

עצה! אל תשכח לשים צלבים אופקית ואנכית בין האריחים. זה מאפשר לך לעמוד באותו גודל הנעל בין.

שלב 4. בשלב האחרון, האריחים הם trimmed ואת החלקים שהתקבלו נערמים. גזור את הקו עם סרגל על ​​הצד האחורי, ולאחר מכן להשתמש חותך אריחים (ידני או חשמלי), מטחנת או חותך זכוכית.

אריחים זמירה עבור סינר מטבח

אז אתה יכול לקבל כל גודל של שבר, כמו גם לחתוך אריחים הדרושים חריצים עבור שקעים וצינורות.

חריצים בתוך אריח הסינר

זמירה סינר אריח

חשוב רק לא לחתוך את האריחים בחזית - כך החומר לא יתפצל במקום הנכון. החורים באריחים נעשים עם מקדחה קרביד וגם רק מתוך "בפנים".

שלב 5. אחרי כל האריחים הניח על ידי הידיים שלו התייבש, יש צורך לנצל אותו עם פטיש. דפיקה משעממת מעידה על התאמה גרועה של האריח. אלמנטים כאלה מוסרים ומונחים שוב.

שלב 6. לאחר אין ספק לגבי איכות הסטיילינג, אתה יכול להתחיל לשפשף את התפרים interlacing. בנוסף, לפני המפרקים מטופלים, כל האריחים יש לנקות את האבק לתקן. הדיס הוא שפשף לתוך התפרים עם מרית גומי והשאיר 0.5-1 שעות להתייבש, לאחר מכן הוא מפולס ומחוה עם סמרטוט לח.

עצה! אל תשכח כי בצל הדיס צריך להיות בהרמוניה עם צבע של האריח. באופן אידיאלי, אם הוא 1 כהה יותר.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map