מה טוב רצפת הפקק במטבח: היתרונות של ציפוי אקולוגי

מה טוב רצפת הפקק במטבח: היתרונות של ציפוי אקולוגי

מה טוב רצפת הפקק במטבח: היתרונות של ציפוי אקולוגי

רצפת הפקק במטבח משלבת פרקטיות, ידידותיות לסביבה, יופי ועמידות, אך הנאה אינה זולה. קורק הוא חומר טבעי עם הרבה יתרונות על פני סוגים אחרים של ריצוף. הרצפות במטבח של פקק לא מחושמלות, האבק לא לצבור, אינם תהליכים נימקים מקובל מכרסם ומזיקים אחרים, הם אינם מהווים עובש, הם לא מפחדים שומן ולחות, לא לספוג ריחות, אינו פולט חומרים מזיקים ואינו תומך בעירה. בנוסף, בזכות היכולת של הפקק לשחזר את צורתו, זה לא משאיר כל שקעים ושריטות.

רצפת הפקק - פרט פנימי טוב בכל סגנון

רצפת הפקק מתאימה בצורה חלקה לתוך פנים, מעוטר בכל סגנון

היתרונות של רצפת הפקק למטבח

מאפייני ביצועים ייחודיים מאפשרים לך להשתמש באומץ הפקק הטבעי בכל מקום המגורים, כולל מטבחים וחדרי אמבטיה. מרקם בלעדי, צבעים עשירים, עם שילוב הרמוני של אבן, זכוכית, עץ, אריחי קרמיקה, מתכת וטקסטיל לתת פורקן ניסויים בעיצוב, המאפשר תקע בכושר אורגני לתוך כל פנים, ממלא אותו עם חמימות ונוחות. בשל הגמישות הגבוהה שלה, עמידות ומאפייני הלם סופג ייחודיים, רצפות שעם ליצור אפקט אביב אור בדרך, וזה מאוד ישפיע לטובה על הבריאות של מפרקים ואת מערכת השלד כולו. המאפיינים בידוד תרמי של החומר לעזור לשמור על מיקרו אקלים נוח בחדר.

מבנה צינור נייד הדומים סלולארי מורכב ממספר רב של תאים זעירים מלאים עם כמות קטין של גז למים מופרד נדן גמיש. זהו מבנה ייחודי זה מעניק תכונות מפתיעות פקק: גמישות, מים ובידוד אקוסטי, קלילות, ללבוש התנגדות, כימי אדישות, עמידות, בידוד תרמי דליקות נמוכה. עם טיפול נאות גם אחרי 20 שנים, הרצפה הפקק במטבח שלך ייראה כמו חדש!

באמצעות כיסוי הפקק עבור ייעוד החדר

גרסאות רבות של צבעים של כיסוי הפקק לאפשר להשתמש בו ביעילות עבור ייעוד של הנחת יסוד

המרקם הייחודי והעושר של לוח הצבעים

הרצפה הפקק advantageously שונה מסוגים אחרים של ריצוף לא רק עם מאפייני ביצועים ייחודיים, אלא גם עם תכונות דקורטיבי רחב. המרקם של הפקק יכול לנוע בין גרגר עדין לשיש דמוי שיש. ערכת הצבעים הטבעית כוללת גוונים חמימים ונעימים של חום, צהוב ואוכרה. להחיות את הפנים של המטבח יעזור צבע הפקק מגוון של תכלילים צבעוניים. טכנולוגיות מודרניות לאפשר ליצרנים ליצור חבילת צילום הפקק מחקה את צבע ומרקם של מינים יקרי ערך של עצים, אבן, שיש, חלוקים, חול. בהתאם לגודל של לוחות הדרך של הנחת, רצפת המטבח עם ציפוי הפקק תחת תאורה שונה ייראה שונה לחלוטין. קורק הוא חומר מחוץ סגנונות הזמן, ולכן מעצבים לעתים קרובות ליישם את זה כדי ליצור איזון בין קלאסיקות האוונגרד. מעצבים אוהבים את הפקק ואת תאימותו מעולה עם חומרי גימור אחרים. יתרון ביותר הוא בשילוב עם עץ, אבן, במבוק פשתן. בשילוב עם טקסטיל בקנה מידה גדול, כמו גם רהיטים של חלב גוונים רותחים לבן, פקק לבן מסולסל אולטרה נראה מדהים להפליא. האפשרויות של השימוש המקורי של הרצפה הפקק בעיצוב של המטבח, את האפשרויות לשלב את המרקמים והצבעים מוגבלים רק על ידי הדמיון של המעצב.

צבעים וגוונים של קומות הפקק ליישום רעיונות עיצוב

מעצבים מעריכים מאוד לא רק את המאפיינים הטכניים של קומות הפקק, אלא גם תכונות דקורטיביות שלהם, במיוחד, צבעים וגוונים נעימה מאוד

איכות וידידותיות סביבתית לאווירה בריאה ורגשית

השימוש של הפקק הוא הזדמנות מצוינת ליצור כיסוי הרצפה אמין למטבח ללא שימוש בכימיקלים מזיקים. כדי לכסות את הרצפות להשתמש עובי אריח הפקק מ 3 ל 8 מ"מ. עבה את האריחים, עמיד יותר כיסוי הרצפה. כמו פרקט עץ, פרקט הפקק ניתן לעדכן בקלות על ידי שחיקה וליטוש את פני השטח. כדי יצירות בודדות של קליפת שעם פנה ריצוף פקק, לחתוך קליפה קטנה, להכניס לתנור ולחץ. במקביל הוא מתחיל להתבלט שַׁעֲמָן הפקק - חומר הסלולר טבעי, הפריית הדבקה כל החלקים, הפיכתן לוח שעם. שכבת קורק מורכב דִבקוּק - הפקק, שכבת שרף עץ ואבק, שכבה אחר שכבה דִבקוּק וכן ציפוי דקורטיביים העליון של עץ טבעי או הפקק עצמו מספר פעמים לכה או ויניל. כמה יצרנים חסרי מצפון להשתמש אריחים ריפוי במקום פורמלין טבעי שרפים פוליאוריתן. כשמדובר במוצרים איכותיים ועונים על הדרישות הגבוהות ביותר עבור בטיחות וביצועים סביבתיים, כמו דבקים וחומרים ישמשו חומרים טבעיים בלבד - שרפים טבעיים, כולל שרפים של הפקק. כמו כן יש להימנע ריצוף הפקק ציפוי חומרים סינתטיים כגון שרף אקרילי פוליוויניל כלוריד, שכן הם לצמצם במידה ניכרת את האיכויות החיוביות שהוצגו שעם האופי הטבעי, אם כי באופן משמעותי להאריך את חיי הפרקט.

דרכים לא מסורתיות של הנחת כיסוי הפקק

אם תרצה, אתה יכול להגדיל את decorability של ציפוי הפקק על ידי יישום דרכים מסורתיות של סגנון

דבק או "צף" הרצפה הפקק במטבח

המרקם של רצפת הפקק כאלמנט דקורטיבי

המרקם המיוחד והייחודי של רצפת הפקק עצמו יכול לבצע פונקציה דקורטיבית

 ריצוף הרצפה קורק ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים:

  • דבק

פרקט הפקק דבק מיוצר בצורה של לוחות קטנים 2,3,4 ו 6 מ"מ עובי עם בסיס מיוחד. זה עולה יותר מאשר צף בגלל עמידות יותר שלה. אריחי דבק הפקק הם משני סוגים: densified (לכה) ו uncompacted. אריחים אטום לא צריך עיבוד נוסף. הוא מוכן לשימוש מיד לאחר ההתקנה. כיסויי הרצפה מאריחים הפקק uncompacted לפני הזמנת צריך עיבוד נוסף עם לכה, שמן או שעווה.

  • "צף"

זהו סוג מיוחד של פרקט הפקק. שלא כמו הטכנולוגיה קונבנציונאלי, אריחי הפקק לא מודבקים על הרצפה. באמצעות מערכת נעילה ייחודית מאפשרת לך לצרף את הצלחות זה לזה ללא שימוש בדבק. בעת הזזה, רצפה כזו ניתן בקלות unmounted ו נלקח איתך למיקום חדש.

מאז פרקט "צף" הוא רגיש יותר לשינויים בטמפרטורה חשיפה לחות אינטנסיבית, רצוי יותר להחיל פקק על רצפת המטבח.

תאורה יציג תכונות דקורטיביים חדשים של הרצפה הפקק

תאורה, מותקן תוך התחשבות המאפיינים של חומרי הגמר של המטבח, יאפשר להציג את כיסוי הפקק באור חדש

 קורק הנחת צעד אחר צעד

  • הבחירה של דבק להנחת פרקט הפקק

1

מאז הפקק יש מאפיינים דומים לינוליאום, אם החלק האחורי של האריח אינו מטופל עם תרכובות מלאכותיות, אתה יכול בבטחה להשתמש בחומרים אותו כמו בעת הנחת לינוליאום. טוב במיוחד להנחת פרקט הפקק מתאים דבק פיזור.

  • הכנת מצע לריצוף הפקק

פרקט הפקק מונח בצורה מושלמת על כל משטח חלק, ניקה בעבר מאבק, לחות, שומן וצבע. המשטח צריך להיות שטוח וחלק. משטחים עם ספיגת חזקה חייב להיות דרוך באמצעות, למשל, דבק פיזור מים התפזרו. לפני שתמשיך עם הנחת פרקט, פריימר צריך להתייבש לחלוטין. רצפות במטבח עם עץ, לינוליאום, שטיח או כיסוי מכל חומר סינתטי אחרים אינם מתאימים בסיס פרקט. ציפוי לא מתאים יש להסיר או מכוסה עם שבב.

העיצוב הטבעי של עץ הפקק יהפוך לקישוט של הרצפה

העיצוב הטבעי של עץ הפקק עצמו הוא מאוד אטרקטיבי והוא יכול לקשט כל קומה

  • טיפול ברצפת הפקק במטבח לאחר הנחתו

כפי שצוין לעיל, בטיפול משטח נוסף, ריצוף הפקק מן האריחים uncompacted יש צורך. ישנן שתי דרכים עיקריות לטיפול בציפויים מן הפקק: ציפוי של שעווה או שמן ציפוי עם לכה.

  • ציפוי שעם עם שעווה או שמן

הדרך האופטימלית של עיבוד משטחים מן הפקק הטבעי, אשר מאפשר לשמר את כל המאפיינים של חומר טבעי. לפני החלת שעווה או שמן, רצוי לפצח את פני השטח, impregnating אותו עם שרפים טבעיים. הספגה ואחריו משטח לח. 15 דקות לאחר הטיפול על הרצפה עם שרף טבעי, שרף עודף יש להסיר עם מטלית. לאחר פריימר יש להתייבש לחלוטין, אתה יכול להתחיל טיפול פני השטח עם שעווה או שמן. עיבוד עדין זה של החומר עם חומרים טבעיים מאפשר לשמר את המבנה הטבעי של הפקק, לתת את פני השטח ברק בהיר, כדי להגן מפני לכלוך כדי להבטיח טיפול קל רצפת הפקק במטבח.

כיסוי הפקק הוא לא רק יפה, אבל גם עמיד

כאשר מתבוננים כללי פעולה פשוטים, כיסוי הפקק יהיה בבקשה לא רק יופי, אלא גם עמידות

  • ציפוי משטחי שעם עם לכה

טיפול של משטח העבודה עם שכבת לכה מגנה מקסימלית על רצפת הפקק, במיוחד במטבח, מזיהום ומפשט את תחזוקתו. למרות ציפוי לכה שומרת על תחושה של הרצפה הפקק, לכה סוגר את הנקבוביות בחומר ומונעת ממנו מאפיינים טבעיים חיוביים רבים. הבחירה של lacquers היום הוא רחב מאוד. הכי בטוח ולא מזיק נחשבים מים פיזור לכות.

טיפול ריצוף הפקק

הצבע הטבעי של פרקט הפקק יתאים לכל טווח צבע

גוונים טבעיים של פרקט הפקק בשילוב בהרמוניה עם צבעים בהירים מנוגדים של ריהוט למטבח

לקבלת טיפול אופטימלי של כיסויי הרצפה מן הפקק הטבעי, קצת מים חמים מספיק עם תוספת של כמות קטנה של סבון עדין. להאריך את החיים של רצפת הפקק במטבח יעזור תרכובות ליטוש מיוחד, יצירת סרט מגן על פני השטח ולתת את הפקק ברק יפה. כדי לשחזר את הברק של שני משוחים ו משומשים או משומנים משטחים יעזור מסטיק על הרצפה. משטח מזוהם מדי הוא מקולף הראשון ו grinded עם נייר זכוכית דק, ולאחר מכן מכוסה בשעווה, שמן או לכה.

מנהיגי שוק

הפקק מופק מקליפת עץ השעם, שצומחת בעיקר בדרום מזרח הים התיכון: ספרד, פורטוגל, אלג'יריה, מרוקו. יותר מ -50% מחומרי הגלם מגיעים מפורטוגל. אלון קורק הוא עץ ירוק, להגיע 10-12 מ 'גובה ו 1 מ' רוחב. הקליפה נלקחת מעצים שהגיעו לגיל 20. הקורטקס החדש גדל במשך 9-11 שנים. העץ יש תוחלת חיים של 250 עד 350 שנים. קורק הוא חומר גלם טבעי מתחדשת טבעי. משמש בעיקר לייצור ריצוף, חומרי בידוד ובקבוקים. תחת השפעת לחץ וטמפרטורות גבוהות, את פירור השעם כתוש נלחץ בלוקים, שממנו לוחות פקק מיוצרים לאחר מכן. אם חומרים סינתטיים אינם משמשים בתהליך הקשה, 100% חומר טבעי העונה על הסטנדרטים הסביבתיים הגבוהים נופל על הצרכן. ניצול הפקק גם אינו מהווה סכנה לסביבה. מפיקים מפורסמים של קורק מיוצגים בשוק הרוסי: Wicanders, Ibercork, Corksribas, Baumtex, ולריו, MJO, ברטרן קורק, רודה, פרימקורק, ארסקורק, דקוסה.

בחירת תבנית הפקק

אמן מנוסה יבחר את תבנית הכיסוי כדי להציג את המרקם והצבעים שלה באור המועדף ביותר

רצפת הפקק: מגוון של תבניות ומרקמים

מגוון עצום של הצעות בשוק יאפשר את העיצובים האמיצים ביותר

צבע רצפת הפקק נקבע על ידי ערכת הצבעים של הפנים

בהתאם ערכת הצבעים הכוללת של המטבח, אתה יכול לבחור את הרצפה הפקק של שני צבעים כהים ואור

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

66 + = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map