מה התקרה לעשות במטבח: אנו בוחרים את האפשרות הטובה ביותר

מה התקרה לעשות במטבח: אנו בוחרים את האפשרות הטובה ביותר

מה התקרה לעשות במטבח: אנו בוחרים את האפשרות הטובה ביותר

התקרה במטבח דורשת הרבה יותר תשומת לב מאשר בכל חדר אחר. זאת בשל לחות גבוהה של אוויר ופיח, אשר בהכרח יוצר עם בישול אינטנסיבי, שממנו אפילו ברדס החזקים ביותר לא יכול להציל לחלוטין. כל הגורמים הללו משפיעים לרעה על הסיום של הקירות ובמיוחד על תקרת המטבח, וכתוצאה מכך הוא יכול להפוך במהירות צהוב, כתם לאבד את כל הערעור האסתטי שלה. כדי הפנים של המטבח זמן רב ככל האפשר מסודר, נעים ויפה, יש צורך לטפל המעשיות ואיכות החומרים עבור סיום התקרה. הם צריכים להיות עמידים לשינויים בטמפרטורה ולחות גבוהה, וקל לשטוף.

תקרה מטויחת ומטויחת

למרות שפע של פאנל, מתח, מתלה ומבנים ההשעיה, התקרה מטויח הרגיל נשאר הפופולרי ביותר. חלקה קלאסית תקרה קלאסית לבנים, כמו קודם, ממשיכה להוביל אטרקטיביות ונוחות. היתרונות העיקריים של תקרות גבס במטבח - הידידותי לסביבה של חומרים המשמשים ואת הצמצום למינימום את גובה הקירות, וזה חשוב מאוד עבור מטבחים קטנים. חסרונות - העבודה ואת הצורך לנקוט סוגים מורכבים של גימורים. כדי ליצור משטח שטוח לחלוטין, חלק, אחיד, יצטרך ניקוי ויישור זהירים (במקרים קשים במיוחד, התקנה של רשת טיח), אז מרק לטייח או צבע. כל זה ייקח קצת זמן.

תקרה לבנה - אופציה קלאסית, זמן נבדק

תקרה לבנה - לא רק מחווה למסורת, היא משתלבת בהרמוניה לתוך כל סגנון ותמיד נראה אצילי ואלגנטי

כדי לפשט את המשימה, כדי למנוע מילוי יקר זמן רב, כמו גם לחסוך על רכישה של חומרי חיזוק, יכול להדביק על התקרה של טפט עמיד לחות המטבח לציור.

קניית דירה בבניין חדש, יש לציין כי הצטמקות של הבית בדרך כלל נמשך זמן רב למדי - משנה לשנה מספר שנים, ולכן, כדי למנוע היווצרות סדקים מיקרו בתקרה סטוקו סדקים, מומלץ להשתמש ב מרק serpyanku טיח סיבי זכוכית. הם יהפכו את התקרה פלסטיק יותר, מה שמאפשר לו לשמור על שלמותו בעת הצטמקות.

תקרה מצוירת

לציור התקרה, אתה צריך לבחור צבעים רחיץ של מותגים ידועים. לפני ציור התקרה במטבח חייב להיות מתואם היטב עם מרק לתיקון כל הסדקים הסדקים, אז מלטש את מרק עודף ורק אחרי זה יכול להיות מוכן להתחיל ציור. עבודה זו היא די מייגע לוקח הרבה זמן, אבל מבחינה כלכלית זה לא יקר מאוד. במקרה של קישוט, אם בחלקים מסוימים של התקרה היו כתמים צהובים מן העשן והפיח כדי צְהִיבוּת לא באה לידי ביטוי באמצעות פיזור מימית או לטקס-ציפוי, זה חייב להיות דרוך צבע לבן מט alkyd, ולאחר מכן את המעיל צבע הבסיס.

צבע התקרה עשוי להיות תלוי הפנים של המטבח

במקרים מסוימים, רצוי לצייר גם את הקירות והתקרה של המטבח בצבע אחד, כדי לא להרוס את שלמות הפנים

טפט תקרה מודבק

לעתים קרובות, תקרות המטבח טפט. למה דבק הטפט על התקרה, כאשר פני השטח יכול להיות מיושר היטב צבוע? ישנן מספר סיבות להחלטה זו. ראשית, השימוש בטפטים מאיץ באופן משמעותי ומקטין את העלות של תיקון העבודה. שנית, בבתים נוטה לכווץ על טיח פילוס, microcracks עשוי להופיע. הסתר את הצרות מעצבן, יצירת אפקט של מונוליטי ואחידות של התקרה, הטפט יהיה הדרך הטובה ביותר לעזור. דרך אמינה ליצור ציפוי איכותי עם עלויות חומר קטן יחסית הם טפט עמיד לחות. הם לא רק מסתירים בהצלחה את כל הסדרים, החספוס ופגמים אחרים על פני השטח, אלא גם לשטוף בקלות עם זיהום, לרכוש מראה וטהור. על ידי בחירת טפט מודרני לציור, תקרת המטבח ניתן לתת את כל הגוון הרצוי או דפוס.

רקעים על התקרה - המעשיות ואת האטרקטיביות

הטבעת הבלטה, מודבק על התקרה, בשילוב עם אלמנטים אחרים של הפנים, לבצע פונקציה דקורטיבית חשובה

אריחי תקרה מפוליסטירן מוקצף

פתרון טוב עבור תיקון מטבח מהיר וזול. תקרה כזו תקרה אינו דורש הכנה מסובכת פילוס זהיר של פני השטח. כל הפגמים בתקרה מוסתרים ביעילות בשל עובי האריח וגמישותו הגבוהה. זה יהיה אפשרי לחסוך כסף לא רק על החומר, אלא גם על הסיום עצמו, אשר אינו דורש מיומנויות מיוחדות ומומחים מתאימים. החסרון העיקרי של אריחי תקרת פוליסטירן - לא במיוחד מראה priglyadny, עקב אשר מעצבים מקצועיים כמעט אף פעם לא להשתמש בחומר זה הקישוט של התקרות במטבח. חריג יכול להיות אלא אם כן סטיילינג הפנים של הנחות תחת 70-80s. במקרה זה, האריחים החזותיים המיושנים עשויים להיות לגופו, אבל עבור המודרנית, ההיי-טק ומגמות אוונגרד שניים צריכים יותר פתרונות מודרניים ומתקדמים.

אריחי תקרה זמינים, מעשיים ויפים

אריחי תקרה עשוי פוליסטירן מורחבת הפכו פופולריים בשל המעשיות שלהם, זמינות הערעור החיצוני

תקרות קורת גג ופאנלים מפלסטיק

שני סוגים אלה של כיסוי התקרה דומים המאפיינים שלהם, אבל הם שונים במקצת במראה די משמעותי במחיר. תקרות מושעות, לוחות פלסטיק הם סוגי תקרות מושעות, אשר לשניהם יש הרבה יתרונות וחסרונות כבדי משקל. מבנים תקרה מושעה הם מסגרת מתכת מושעה ישירות על פני התקרה, על גבי אילו לוחות, לוחות, לוחות מותקנים. היתרון העיקרי של תקרות מטבח כאלה הוא הרכבה מהירה, אשר אינו דורש הכנה ראשונית של משטח הבסיס. יתר על כן, בזכות המקום הפנוי בין האלמנטים לחיזוק על המסגרת ואת המסגרת עוצמה השתפר בידוד אקוסטי, ניתן יהיה לספק שירותים ישירות מעל התקרה המושעית, ואוורור נוסף ניתן להגדיר זרקורים. ליקויי התקרה המושעה הוא לא כל כך הרבה, אבל הם לא יכולים להשפיע על הפנים באופן משמעותי את האווירה במטבח בשל התכונות המבניות של מטבח תקרה נמוכה 7 סנטימטר, והמטבח עצמו הופך מעט מבט ולהוט פורמלית, מזכיר משרדים.

תקרות ריד במטבח - קישוט דרך של יעוד

תקרות גג לא רק נראה מרשים, אלא גם לעזור לחלק את המטבח ויזואלית לתוך פינת עבודה ופינת אוכל

לוחות פלסטיק הם הבסיס ניסויים עיצוב

לוחות פלסטיק - הבסיס הפורה ביותר עבור ניסויים עיצוב מודגש

סוג אחר של תקרה שווא, הידוע גם בשם "הגשת או תקרה מושעה מתמשך." כמו במקרה של תקרות lath לוחות פלסטיק, התקרה גבס אינו דורש הכנה ראשונית של משטח הבסיס. מעליו, גם, יש את האפשרות של תקשורת, אפשר לבנות אורות נקודה ואוורור. בדומה לדודני הפלסטיק והמחבט שלו, הוא "אוכל" לא סנטימטר גובה אחד, אשר עם מטבחון קטן יכול לשחק בדיחה אכזרית. שלא כמו סוגים אחרים של מבנים מושעה, התקרה של גבס במטבח צריך לסיים גימור - מרק וכתם. התקנה של משטח גבס יעלה יותר לקחת יותר זמן, אבל כתוצאה מכך תוכלו ליהנות משטח שטוח לחלוטין ללא כל התפרים והמפרקים. לפני ההתקנה הסופית, קיר גבס חייב להיות חתוך כפוף על פי כוונת התכנון. באמצעות גבס מאפשר לך לשחק עם הצורה של תקרת המטבח, נותן את ההזדמנות ליצור המקורי מעוקל ורב משטחים ברמה. זה בשביל זה מעצבים של פנים אוהבים לעבוד איתו.

1

אם התקרה תקרה בבית הם כל הזמן זז, וכתוצאה מכך סדקים, הדרך האמיתית היחידה תהיה תקרות מושעה. בעת התקנת התקרה קרטון גבס במקרה זה, רצוי לכסות אותו עם פורניר זכוכית או טפט פיברגלס.

קיר גבס הוא חומר שיכול בקלות לקחת כל צורה

פלסטיות ויתרונות אחרים של קיר גבס משמשים כעת באופן מלא ליצירת יצירות יוצאי דופן בפנים

תקרה מושעה - פתרון מתאים למטבח

תקרה שווא, בהצלחה בהרמוניה עם המצב, יהפוך קישוט אמיתי של המטבח

אם תרצה, כל תקרת השווא, המתיר בגובה יכול למקם שכבה נוספת של קצף בידוד קול, קצף, צמר סלעים או כל חומר אחר קול קליט שמגן דיירי דירה מן קולות מעצבנים זרים.

התקנת חשמלאים אוורור מעל התקרה מושעה מחייב נוכחות של שנאי נקודה. בעת בחירת האחרון מומלץ לא לשמור ולהעדיף מותגים ידועים. כמובן, הם יעלה יותר מאשר עמיתים סינים זולים, אבל יהיה לך ערובה ביטחונית לשימוש במכשירים חשמליים מובנים בתקרה.

תקרות מתיחה למטבח

מבני תקרת מתיחה וכל ההטבות ויתרונות של תקרות מושעות מהירות וקלות להתקנה, משטח התקרה המקורי לא דורשים עיבוד נוסף, אפשר להתקין מערכות אוורור, מערכות כיבוי אש ואור מובנה, מראה מרהיב במגוון רחב של צבעים ומרקמים נוכחיים. כיסוי התקרה מתיחה עשויים ויניל כבד, אשר יש עמידות לחות, גמישות, חוזק ואמינות. הם לא מפחדים שומן או לכלוך והם מאוד קל לניקוי. בד תקרה למתוח לא נותן לאבק לעבור, זה לא להשאיל את עצמה לחות ואינה טופס עיבוי. בנוסף, הוא מסוגל לעמוד כמויות גדולות של מים שעשויים להועיל אם תחליט להציף את השכנים מעל.

השילוב של תקרה מתיחה וקורות עץ במטבח

במטבח זה, התקרה למתוח בהצלחה בשילוב עם קורות עץ דקורטיבי, תוך שימת דגש על הסגנון הכללי של המטבח

תקרה מתיחה מטבח מאפשר לך ליצור תצורות מרחביות מורכבות ולהשיג אפקטים חזותיים שונים. לדוגמא, עם לכה כיסוי תקרה (מבריק) יכול להרחיב את המרחב מטבח קטן חזותי. מציין את המרקמים הגדולים עשר תקרות מתיחה: סאטן סאטן עם עיבוד מיקרוביאלית, לכה לכה מחורר, מתכתי, moire, אם הפנינה, תחת זמש, שיש חיקוי, עץ, תחת מט לעור. בנוסף, כל חשבונית יש קבוצה ייחודית משלה של גוונים צבעוניים. כזה מגוון רחב של אפשרויות דקורטיביות מאפשר לך ליצור במטבח בהחלט לכל סגנון פנים, מן קלסי אל ההיי טק.

מתיחת תקרות מטבח - מעשיות ו decorativeness

תקרות מתיחה במטבח נמצאות יותר ויותר במטבחים בשל קלות שימוש ומאפיינים דקורטיביים

עבור וחסרונות ברורים ולמתוח ציפויים כוללים להוזלה משמעותית של גובה הקירות לפחות 8-10 ס"מ, ואת חוסר היכולת לשנות מנורות העמדה שלהם, כי כל החורים אמורה לחתוך במהלך ההתקנה. בנוסף, מבנים מתיחים דורשים טיפול זהיר במיוחד - כאשר ניזוק לפני השטח, בשל חוסר האפשרות של מרק וצבע פגם, יש להחליף את התקרה כולה.

ייעוד החדר עם עיצוב התקרה

בתוך פנים זה, התקרה מעוטרת עם "subtext" מסוים - דפוס מורכב שלה ממלא את הפונקציה של חדר האוכל מטבח יעוד

כמו הרצפה, התקרה יכולה להיקרא הפנים של המטבח. אם את הפגמים של הקירות ניתן להסתיר בקלות על ידי מיקום מוסמך של ריהוט והציוד ביתי, התקרה והרצפה הם תמיד באופק, כך שהם מסיימים חייבים להיות מתוכננים מראש בקפידה מיושמים ביעילות.

השילוב המקורי של עיצוב הרצפה והתקרה עבור יעוד המטבח

צירוף מקרים של קווי החלוקה על התקרה והרצפה בשילוב עם התאורה תכונות להפריד בבירור את חדר האוכל מאזור העבודה

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

95 − = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map