כיצד פועל המסנן עבור ברדסים למטבח?

כיצד פועל המסנן עבור ברדסים למטבח?

כיצד פועל המסנן עבור ברדסים למטבח?

ההכנה של מנות היומיום יצירות מופת קולינרית מלווה לעתים קרובות על ידי ריחות שונים, והם לפעמים לא מאוד נעים, במיוחד אם הם חלים על הדירה כולה. ובכן, זה בא עם ברדסים מטבח להתנגד ריחות. התקנים אלה לתפוס את זרמי האוויר המתרוממים מעל התנור, ולהוציא אותו מהר מהדירה באמצעות מערכת אוורור. איך לבחור מכסה המנוע במטבח, כבר מצאנו, אז היום נדבר על מסננים עבור ברדסים - אחד האלמנטים החשובים ביותר של יחידת מטבח זו. בואו נדבר עליהם ביתר פירוט.

היעיל ביותר הוא מסנן מתכת לציור

מסנן מתכת לציור הוא אחד היעילים ביותר

העיקרון של המסנן עבור ברדסים מטבח

מצב recirculation הוא אחד משני מצבי ההפעלה של מכסה המנוע

החיבור במצב recirculation מאפשר לך לעשות ללא צינורות צינור

ברדסים מודרניים עובדים, ככלל, בשני מצבים - מיצוי אוויר וסירקולציה. במקרה הראשון, מחלץ יש לשקע לתוך פיר האוורור. להתקנים אלה במהלך ההתקנה, חבר את הצינורות להפקת האוויר. בעזרת המנוע, נוצר טיוטת אוויר, ולכן האוויר מזוהם על ידי מוצרים בעירה אוויר רווי שומן מוסר מן החדר במהירות וביעילות. ובמטבח, הודות לירידה בלחץ, מגיע עוד אוויר - מפיר האוורור. טרי קורא את זה קשה, אז האוויר הוא פשוט חדש, שונה. ובכן, אם במהלך בישול אתה מספק זרם נוסף של אוויר צח למטבח בנוסף, למשל, מחלון פתוח - זה טוב יותר מאשר פיר אוורור לבד, אשר בדירה אחת עבור riser כולו. ברדסים עובדים במצב זה נקראים זרימה דרך.

במקרה השני, העבודה של מכסה המנוע הוא יותר מייגע. האוויר נשאב מן המטבח וניקה בחלל של המכשיר הראשון עם מסנן שומן ולאחר מכן עם מסנן פחמן לציור, ואז הוא חוזר לחדר. החיסרון של מערכת כזו הוא היעדר אוויר "טרי" (חדש). יש צורך לנשום אוויר זהה, אם כי מטוהרים. אבל למערכת יש את היתרון - זה קל מאוד לעלות אותו, שכן הוא אינו צריך צינורות צינור. כתוצאה מכך, מכסה המנוע קל מספיק כדי להתקין מעל התנור, ולא משנה כמה רחוק החור פורקן זה יהיה.

מסנן שומן לציור

הוא בכל ברדס. בלי זה, כל מנוע היה להיכשל במהירות. הוא מנקה את זרמי האוויר מחלקיקי השומן, כך שהלהבים המנועיים והמשטחים הפנימיים של צינורות האוויר אינם מכוסים בשכבת השמן. אחרי הכל, שומן מחומם בסופו של דבר הופך חומר דומה שמן פשתן - קשה לניקוי, מסריח, דביק.

מסננים שומן חד פעמיים לשימוש חוזר

מסננים חד פעמיות עשויים מחומרים סינתטיים: ארוגים, סינטפון, אקריליק. הם דומים מחצלת אור משמשים ברדסים תלויים זול כי הם רכוב מתחת לארון המטבח. תמציות כאלה נקראות שטוח. מסננים סינתטיים משתנים חדשים כאשר הם הופכים מזוהמים. יש עקרות בית חסכנות ביותר שמאמינים כי מסננים כאלה ניתן לרחוץ עם סבון או אבקה. אין לעקוב אחר הדוגמה שלהם: המאפיינים הראשוניים של חומרי סינתטיים לא ישוחזרו, ואת המסננים לא מטהרים את האוויר.

מסנן Flizeline עבור מתיחה חייב להיות שונה כפי שהוא נעשה מלוכלך

במודלים זולים של תמציות, מסננים חד פעמי ארוגים

האוויר שעבר את המסנן האוניברסלי מנוקה יותר

המסנן האוניברסלי מאופיין באיכות גבוהה יותר של טיהור אוויר דרכו

מסננים לשימוש חוזר עבור מתיחה לשרת את כל חיי המכשיר. מסננים כאלה מותקנים ברדסים של בקטגוריה מחיר בינוני גבוה. אלה הם מסנני מתכת, אשר הרבה יותר חזק ואמין יותר מסננים סינתטיים חד פעמיות. אתה לא צריך להחליף אותם, פשוט לשטוף אותם כשהם נעשים מלוכלך.

מסנן המתכת נראה כמו קלטת. זה מורכב מסגרת מתכת אלמנט מסנן, אשר כמה שכבות של רדיד מחורר או רשת מתכת. ניקוב המסנן יכול להיות סימטרי או אסימטרי. חורים נחוצים כדי להבטיח את זרימת האוויר בחופשיות ככל האפשר יכול לעבור דרך המסנן. חלקיקי השומן נשמרים על פני השטח של המסנן.

מסננת המתכת צריכה להיות נקייה כשהיא מתלכלכת

מסנן מתכת לציור אינו זקוק להחלפה, אולם הוא זקוק לניקוי תקופתי

מסננים מתכת עשויים לרוב של רשת אלומיניום או לסכל, אבל לפעמים הם באים סדינים דקות של נירוסטה או פלדה מגולוונת. אבל יש חומרים אחרים. אז, ב תמציות Elica יש מסנן מאלומיניום. על פני השטח של חומר זה, צורות שכבה דקה מאוד, אשר מונע חמצון. מאותו חומר מסננים את תמציות של החברה ספרדית CATA. כאן משמשים שני מסננים קלטת עם תפס ממותגים. הם להסיר בקלות שטף עם מים חמים וסבון. תמציות של אליקור לספק הגנה 100% עבור המנוע של המכשיר מפני חלקיקי שומן, הודות חמש שכבת מסנן שומן מאלומיניום. עם זאת, המעבר החופשי של זרמי אוויר אינו מוגבל. ברדסים מחיר בינוני גבוה גבוה מצוידים בדרך כלל עם שניים או שלושה קלטות קטנות במקום אחד גדול. אז הם יותר קל להסיר לרחוץ ולשים במקום.

חצי מקצועי מסננים גריז להפקת

זהו שם של חידושים בשוק - מסננים עבור ברדסים מטבח עשוי נירוסטה. טיפול בהם הוא הרבה יותר קל מאשר מסנני אלומיניום, חוץ מזה, הם עמידים יותר לטהר את האוויר הרבה יותר ביעילות. מסנן שמן לשרטוט מן החברה אליקה הוא תא אסימטרי, שדרכו האוויר נע, כאילו במבוך, בעוד כמות השומן המקסימלית מתיישבת בתאים.

מסנן פחם לציור

לטיהור אוויר טוב יותר, מומלץ להשתמש במסנן פחמן

מסנן הפחמן מותקן בדרך כלל בתמציות הפועלות במצב recirculation

1

אם אתה מעדיף מכסה המנוע עובד במצב recirculation, הדרישות של טיהור אוויר להגדיל. אחרי הכל, אתה צריך לא רק כדי לאסוף פיח ושומן, אתה צריך לנקות את האוויר של המזהמים הקטנים ביותר המופיעים כמו ריחות. זוהי עבודה עדינה למדי, אשר ניתן לטפל עם מסננים פחמן תמציות. הם ממוקמים מאחורי מסנני שומן.

הבסיס של מסנן הפחם, כפי שניתן לנחש משמו, הוא מופעל פחם - סופג ידוע. זה בהחלט סופג ובאמינות שומר בתוך חומרים מזיקים. החיסרון היחיד הוא כי מסננים אלה צריך להיות שונה לעתים קרובות למדי, אבל הם עולים מ 250 עד 2500 רובל בהתאם לאיכות ואת היצרן.

אחד המסננים הפופולריים ביותר הוא מסנן פחם Kuppersberg

מסנן פחם Kuppersberg הוא אחד הדגמים הטובים ביותר בשוק

הביצועים של כל יחידת תלוי באיכות של מסנן פחם. במצב recirculation, קיבולת המסנן מופחת על ידי כ 20%. זאת בשל העובדה כי תנועת האוויר בתוך המסנן קשה. מסנני הפחם נבדלים בצפיפות, וככל שהיא מתמלאת יותר, כך לאט יותר האוויר עובר דרכו. אז לא לשכוח לשנות מחסניות במועד. בממוצע, מסננים פחמן עבור תמציות הם 3-4 חודשים, אבל יצרנים שונים לתת המלצות שונות לגבי החיים של הציוד. אז, מסננים Elica מומלץ לשנות כל חודשיים. מחסניות של חברות Elikor, Jetair - זמן 3-4 חודשים, בהתאם לתדירות השימוש של תמצית. אחרי הכל, אתה יכול להפעיל את זה כל יום אחר במשך חצי שעה, או שאתה יכול להשתמש בו במשך שלוש שעות ביום. מסנני Falmec - השתמש 4 חודשים, Fabriano - 4 עד 6 חודשים, Krona לשרת 6-12 חודשים, Gaggenau צריך להיות שונה פעמיים בשנה, מסנן בוש - פעם בשנה.

ככלל, מסנני פחמן נוספים עבור מכסה המנוע אינם כלולים בהיקף המכשיר. אם תשאיר את מכסה המנוע לאחר כל שימוש במשך 5 דקות נוספות, תוכל להאריך את חיי מסנן הפחם. לכן, שאר הלחות מוסר ממנו, ואת הפחם לא עוגה יהיה לשמור על כושר ספיגה גבוה.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 72 = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map