איזה סוג של טפט לבחור למטבח, ומה לא צריך להיות מודבק: סדרי עדיפויות טפטים טאבו

איזה סוג של טפט לבחור למטבח, ומה לא צריך להיות מודבק: סדרי עדיפויות טפטים טאבו

איזה סוג של טפט לבחור למטבח, ומה לא צריך להיות מודבק: סדרי עדיפויות טפטים טאבו

איזה טפט לבחור למטבח ליצור אווירה חמימה, חמה, ביתית עם תפאורה פונקציונלית יומרות? הדבר הראשון שאנחנו שמים לב בעת רכישת טפט הוא צביעה, אשר בהחלט צריך בבקשה את העין. וזה, כמובן, נכון, כי נצטרך להעריץ "אלה פרחים יפים" יום אחר יום במשך שנים רבות. עם זאת, בחירת "בגדים" למטבח, להתמקד אך ורק על צביעה לא שווה את זה. במקרה זה, חשוב להסתכל לא רק דרך מסוגנן ומקורי לעצב את הקירות, אלא גם כדי למצוא את גימורי האפשרות המעשיים ביותר, אשר יתמודדו בהצלחה עם שינויי טמפרטורה, לחות גבוהה, אדי, פיח ותכונות אחרות "חנות חמה".

טפטים למטבח עם מוטי פירות ומאפיינים טכניים מתאימים

טפט מעשית למטבח עם מוטי פירות - אפשרות רב-תכליתית, המתאימה לכל מטבח

בנוסף צבעים יפה וטקסטורות נחמד, הטפט למטבח צריך לענות על מספר דרישות וקריטריונים, מותנה על ידי הפרטים של החדר, שבו האוכל מוכן ומאוכל מדי יום. מאחר שברוב הבתים המטבח משולב עם חדר האוכל, חשוב להיות מסוגל לראות את ההרמוניה בין פונקציונליות ואסתטיקה. לרוב, טפט המטבח משמש לקשט את פינת האוכל. במקרה זה, הם עוזרים ויזואלית zonate החדר.

קריטריונים לבחירת טפט במטבח

 • המטבח נערכת באופן שוטף ניקוי רטוב, כולל קירות, ולכן טפט המטבח חייב להיות עמיד לחות. חלק "הטעים" רוב חייתי מוחזק במטבח, עם זאת, נמצא בתהליך של בישול על הקירות לעתים קרובות נופל טיפת שומן, שמן, מיצי דברים מגעילים אחרים, אשר, אם חומר שנבחר כראוי גמר, לעתים קרובות לאלץ בעלים להמציא לבנת תיקון חדש לשנות את הטפט. ציפויים עמידים בפני לחות יכולים לעמוד בניקוי אזורים מלוכלכים קלות בעזרת מטלית רכה או ספוג לח, ללא חומרי ניקוי או חומרי ניקוי. טפט רחיץ יכול לעמוד בניקוי רטוב דומה, אבל עם תוספת של דטרגנטים מיוחדים. אבל טפטים סופר כביסה מסוגלים לעמוד לא רק לשפשף עם חומרי ניקוי, אלא גם לנקות עם מברשת.
 • אינדיקטור חשוב לאיכות של טפט במטבח - צפיפות, אשר קשורה ישירות כוח ועמידות של הקירות. בנוסף, ככל צפיפות הטפט, פחות נקבוביות בהם, שבו לכלוך בקלות מצטבר.
 • טפט למטבח צריך להיות עמידות אור גבוהה, כלומר, להיות עמיד כוויות שמש, אחרת הם יהפכו במהירות צהוב, לאבד מראה אטרקטיבי. זה ישפיע לא רק על האסתטיקה של המקום, אלא גם לעשות את זה בלתי אפשרי לסדר מחדש רהיטים ללא תיקון ראשוני את הקירות.
 • פרמטר חשוב נוסף הוא חדירות אדים, הודות לכך קירות המטבח להתייבש במהירות, אשר משפיע באופן חיובי על מיקרו אקלים של החדר.
 • בחירת טפט למטבח לציור, מומלץ לתת עדיפות למינים המתאימים מכתים מרובים.
מטבח על רקע של טפט עם דפוס פרחוני

ריהוט מטבח בהיר נראה אטרקטיבי על רקע הטפט עם דפוס פרחוני בצבעי פסטל

בעת בחירת הטפט במטבח, יש לשים לב לסימון הסחורה: סמל "גל" מציין את התנגדות הלחות של החומר, ו "גל עם מברשת" מציין התנגדות נזק מכני.

מתוך מבחר טפטים מודרניים, מקומיים וזרים, המוצגים בחנויות ובשווקים, הוא מרהיב. כל גחמה הוא הבין בקלות! מבחר עצום של טפטים, במבט ראשון, נותן לנו הזדמנות לבחור את מה שאנחנו באמת צריכים, אבל רוב האנשים הפשוטים בגיוון זה עלול פשוט יאבד, אז עדיף להשליך מתאים אפשרויות גימור מזון.

לגמרי לא מתאים להדבקת קירות נייר טפט נייר. אל תתפתו בזול! מאוחר יותר, זה יהיה לטוס לך אגורה על ידי מעשי שלה שבריריות. בחירת טפט נייר, אתה יכול מיד להתחיל להתכונן לתיקון חדש. צובר פופולריות כותנת טקסטיל טפט, פשתן או משי, כמו גם טפטים טבעיים פורניר במבוק של מינים נדירים של עצים, עלים ועשבי תיבול אקזוטיים נובעת, כמובן, נראה מרשים, אבל בגלל שהם מאוד לספוג את העשן, האדים וריחות קרובים מזון, למטבח הוא לא הפתרון הטוב ביותר. הגירסות אקריליק עם דפוסי תבליט, כמו גם כל שאר סוגי טפטים בולטים גליים עם דפוס סראונד, מוטב להשאיר לרהט בסלון, בחדר השינה או באולם - בתוך פרחי מטבח יפים zavitochki מכוסות במהירות עם ציפוי כהה, אשר יהיה קשה לנקות אפילו מנקי.

טפט בהיר יכול להיות מרכיב חשוב של תפאורה

טפט בהיר עם דפוס גיאומטרי לעשות הגדרה פשוטה יותר עליזה של המטבח הזה

איזה טפט להדביק במטבח

 • טפט נייר עם הספגה

טפט נייר עם הספגה מיוחדת דוחה מים - האפשרות הזולה ביותר של מתאים להדבקת המטבח. עם זאת, הם משרתים לא יותר משלוש או ארבע שנים, וחוץ מזה הם במהירות לשרוף בשמש, והם אינם שונים עם תכונות דקורטיביות מיוחדות.

 • טפט נייר עם שכבת מינימום של ויניל

טפט דק מאוד עם משטח חלק, וככלל, דפוס מטבח נושאית, ללא תביעה מיוחדת לאסתטיקה. החיסרון העיקרי שלהם הוא כי הדבקה אתה צריך קירות חלקה לחלוטין, אחרת כל שקע, סדקים או בליטה מיד להכות את העין.

 • ויניל קצף מטבח טפט

למרות העובדה טפט מן לחות ויניל מוקצף לחות נקרא במטבח בגאווה, זה בלתי אפשרי לקרוא להם את האפשרות הטובה ביותר עבור המטבח. שכבת ויניל דקה אין עמידות מיוחדת וכוח, וציורים נושאיים עם מוטיבים גסטרונומיים בבקשה לא כולם.

טפטים אפורים למטבח - מעשיות או אסתטיקה

מנקודת המבט של המעשיות, טפט ויניל אפור לא יודע את עצמו שווה, אבל כאלמנט של תפאורה לא תמיד מתאים

 • טפט ויניל

הפתרון האידיאלי "טפט" עבור גימור הקיר במטבח הוא ויניל - חומר מלאכותי שאינו מפחד לחות, אור בהצלחה מסתיר את הפגמים של הקירות. העיקר הוא לבחור טפט ויניל עם צפיפות גבוהה מספיק, אשר ניתן לקבוע על ידי סחיטה גליל מגולגל עם הידיים שלך: אם החומר הוא מקופל בקלות במהלך מניפולציה זו, זה אומר שזה לא יעבוד עבור המטבח. טפט ויניל מורכב מכמה שכבות: השכבה התחתונה של בד או נייר חזק הוא הוסיף עם השכבה העליונה של הסרט PVC, אשר נותן להם כוח מוגבר. התכונות החיוביות של טפט ויניל יש לציין עמידות שלהם, רעילות, לחות ומהירות האור, כמו גם התנגדות להיווצרות של פטריות.

 • קומפקט ויניל
1

האפשרות הטובה ביותר עבור המטבח - ויניל קומפקטי - טפטים חותמת חם, מחקה אבן, טיח מרקם, עור, טקסטיל. ויניל קומפקטי ניתן לשפשף באומץ עם מברשת, שטף, גרד ללא חשש שלמות הציפוי. החומר עמיד, מסכות מושלם את הפגמים של הקירות, ואת מרקם המקורי מגוון של צבעים יעזור ליצור תפאורה מסוגננת והרמונית. באופן טבעי, אפשרות זו אינה זולה, אבל זה הזמן להתרגל לעובדה איכות יש מחיר שלה.

 • טפט ויניל על בסיס לא ארוגים

טפט ויניל מיוצר על נייר או בסיס ארוגים. בטון - בד לא ארוג שבאמצעותו הטפט להרוויח הרבה תכונות חיוביות: לא לקמט, לא למהר, שקר גדול על פני השטח, לא להתנפח, לא לשבת, אחרי הדבק התייבש, מושלם להסתיר שקעים וסדקים קטנים, מה שהופכים את קירות מראה נקי ומסודר. דבק, במקרה של טפט על בסיס לא ארוגים, מוחל ישירות על הקירות, ולאחר מכן את הסדינים יבש מוכן מוחלים על פני השטח, מסודרים בקפידה מוחלק.

מטבח RASHCH ויניל עם מוטיבים גסטרונומיים - בחירה טובה

מטבח ויניל RASCH עם מוטיבים גסטרונומיים כבר מזמן פופולרי, משנה מעת לעת את הסיפורים

 • משי

מגוון של ויניל קומפקטי - רב שכבתיים טפט על מצע נייר עם שכבת ויניל החיצונית עם חוטים מלאכותיים או משי. ההבדל העיקרי שלהם ויניל קונבנציונאלי הוא משטח חלקלק מבריק ומבריק. הטפט הוא אלסטי, צפוף למגע, עמיד לאור השמש, לחות נזק מכני.

 • טפט ויניל לציור

תשומת לב מיוחדת יש לתת לבן או צבעוני טפט ויניל לציור, אשר ניתן לצבוע מחדש על ידי 5-7 פעמים אם תרצה בכך. אפשרות מצוינת עבור אלה שאוהבים לשנות את המצב לעתים קרובות.

 • זכוכית סיבי טפט

Steklooboi יש מספר יתרונות. ראשית, הם חסרים מדיום מזין לפיתוח המיקרואורגניזמים. שנית, כמו דיאלקטרי, זכוכית לא לצבור תשלום אלקטרוסטטי. שלישית, טפט מפיברגלס אינו פולט חומרים רעילים לאוויר ואינו גורם לאלרגיות. במקביל, הם מאופיינים בחדירות אדי גבוהה, בטיחות אש, עמידות אלקלית וחומצית. Steklooboi לחלוטין להסתיר את התפרים בין לוחות, סדקים קטנים שקעים, ומאפשר לקבל חלקה לחלוטין, חלקה, מובנית היטב. לאחר ציור קורות זכוכית עם צבעים על בסיס מים או לטקס, תקבל ציפוי עמיד עמיד שיכול לעמוד כביסה תכופה עם מברשת. צביעה טפטים כאלה מבלי לאבד את ההקלה של התמונה ואת מאפייני הביצועים של החומר יכול להיות עד 12 פעמים. Steklooboi במטבח נוח כי הם אינם דורשים טיפול זהיר טיפול אינטנסיבית, אשר חוסך זמן, כסף וכוח, אשר יכול להיות מכוון לעיסוקים נעים יותר.

טפט עם תמונה חיובית משפיע באופן חיובי על המצב במטבח

טפט במטבח, יצירת מצב רוח חיובי, יגדיל את מצב הרוח בבוקר ייתן הרגעה בערב

בחירת צבע של טפט המטבח

לאחר שהחליט על איכות, לשים לב בשל גוון הטפט למטבח. עבור מטבח קטן, זה לא רצוי לקנות טפט בצבעים כהים עם פסים אנכיים בולטים ודפוסי ניגוד גדול חזותית נוספת לצמצם את החדר. במטבח קטן, עדיף להשתמש טפט רגיל של גוונים בהירים או טפט עם דפוס נדיר נדיר. מלאו מטבח קל וחם, שחלונותיו יוצאים צפונה, יעזרו בגוונים רגועים ורכים בצבעים חמים: ורוד, כתום, צהוב, שמנת. כדי לרענן את האווירה האדומה במטבח שטוף השמש, מומלץ להשתמש בצבעים קרים: כחול, כחול, אפור, שיש, ירוק. אל תשכח שכל הפרטים של הפנים צריך להיות בהרמוניה אחד עם השני.

כדי לקשט את הקירות, מעצבים בעיקר להשתמש גוונים שקטים שקטים שיוצרים רקע כללי להגדיר את מצב הרוח לחדר. שילוב של צבעים ומרקמים הנבדלים בצבע ובמרקם מאפשר לכם לצרף חלל בהצלחה, לדוגמה, להפריד את אזור העבודה מחדר האוכל. בכל מקרה, קח את הזמן שלך עם רכישת טפטים למטבח. ובכן לשקול את כל היתרונות והחסרונות. מעריכים את המוצר הממכר בתנאי תאורה שונים: אחד ואותו גליל באולם מסחר מואר ובמטבח דל-תאורה יכול להיתפס בדרכים שונות לחלוטין.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + = 14

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map