שולחנות מטבח אבן - הבסיס הבסיסי של הפנים

שולחנות מטבח אבן – הבסיס הבסיסי של הפנים

שולחן מטבח עשוי אבן מלאכותית

שולחנות מטבח עשויים אבן מלאכותית צברו פופולריות די בצדק. אחרי הכל, עבור חומר כזה מאופיין תכונות דקורטיביים מדהימים, ביצועים ופונקציונליות מעולה.

היתרונות והחסרונות

אבן מלאכותית

היתרונות העיקריים כי שולחנות עם משטחי אבן יש:

 1. מראה יפה, הבחירה של מגוון צבעים ומבנים - לבן עד שחור, עם כתמים או מונו, עם דפוסי, עם משטח מלוטש או מט. מאבן מלאכותית ניתן להפוך את טבלאות של כמעט כל צורה, במיוחד אם היא שאלה של מגוון אקריליק של זה, קל בעיבוד.
 2. גם אם המחיר של המוצר נראה overestimated, יש לזכור את המבצע ארוך מאוד של מוצרים כאלה.
 • בר דלפק עם השיש אבן מלאכותית
 • בר דלפק עם השיש אבן מלאכותית
 1. משטחי חלקות והומוגניות קל מאוד לטפל בהם - אין מים, לא שומן, לא עפר חודר אליהם. לכן, תבניות מיקרואורגניזמים לא להסתפק בטבלאות כאלה.
 2. יציבות הצורה גם במקרה של שינויי טמפרטורה חדים.
 3. אפשרות לתיקון וליטוש מקומי.
 4. יציבות תחת פעולה מכנית, התנגדות שריטה.
 5. הגדלת כוח כיפוף דחיסה.

חסרונות מסוימים כוללים משקל כבד (אבל יחסית קל יותר להשתמש אבן טבעית), התקנה לא נוחה של מבנים הכולל, ופחד של טמפרטורות גבוהות (שולחנות עשויים פולימר אקרילי).

סטרון, קוריאן, סילסטון ... מה ההבדל?

דוגמאות של אבן מלאכותית

האבן המלאכותית, שממנה נעשים ראשי השולחן, שונה על ידי:

 • סוג של חומר מרוכב;
 • פרופורציות של שרפים וחומרי מילוי מחייב;
 • סוג של פירורי אבן המשמשים;
 • סוג של מילוי בשימוש (פונקציה זו יכולה להתבצע על ידי חול קוורץ או גיר, שיש או שבבי גרניט).

עם זאת, קוריאן, Staron זנים אחרים של אבן מלאכותית שונים זה מזה לא כל כך הרבה הרכב כמו במקור - היצרנים פטנט המוצרים שלהם ולתת לו שם.

סוגי אבן מלאכותית

הסוגים העיקריים של אבן לייצור משטחי

לוחות עשויים אבן מלאכותית עשויים פולימר אקרילי או קוורץ אגלומרט.

1

אקריליק בהצלחה מחליף את סיבית המסורתית למינציה, כמו גם עץ, תוך שמירה על תקציב פתרון מעשי. זה בקלות לוקח כל צורה - אפילו את העיצוב הכולל המיוצר על ידי הטכנולוגיה תישאר חלקה.

שולחן עם אבן אקריליק העליון בפנים המטבח

עבור אקריליק אבן אופייני ללבוש התנגדות גבוהה, ואת הפגמים משטח ניתן להסיר על ידי שחיקה. כדי לטפל בטבלאות אלה, אין צורך בכימיקלים מיוחדים. החיסרון היחיד שלהם - הרגישות לטמפרטורות גבוהות, כך תחת מחבת מחומם מחבת יצטרך לספק תומך מיוחד. על השולחן, שולחן מאבן מלאכותית בפנים (יצירתו של המעצב אולגה ואלה).

 • שולחן מאבן אקריליק
 • שולחן מאבן אקריליק

קוורץ agglomerate נעשה שימוש נרחב עבור משטחי מטבח בגלל כוחו ועמידות. בנוסף, הוא מגיע במגוון רחב של צבעים - הרבה יותר משתנה מאשר אבן טבעית. יש גם פתרונות עם משטח מט או מבריק. משטחי עבודה כאלה אינם סופגים את הנוזלים כלל, כי אין כאן מיקרו-מטאור. בנוסף, הם חסינים מפני חתכים, קרינה אולטרה סגולה וכימיקלים. שינויי טמפרטורה או לחות אינם יכולים להזיק לתכנון כזה. החומר מתייחס גם לסביבה וידידותית לחלוטין אינו סופג כל מים, ולא מריח. על התצלום נמצא שולחן עשוי מאגלומרט קוורץ בתוך המטבח, שנוצר על ידי המעצבים פיינשטיין איננה וקלייבה לינה.

שולחן עם שולחן עשוי אבן קוורץ מלאכותית

שולחן עם שולחן עשוי אבן קוורץ מלאכותית

כיצד לבחור את הצורה, הגודל והצבע של השולחן

בחירת שולחן אבן, אתה חייב לקחת בחשבון ניואנסים רבים, כולל תצורה של אזור העבודה, ואת הגודל הכולל של החדר, ואת מספר בני המשפחה אשר ישתמשו מדי יום את השולחן, כמו גם את העיצוב של החדר.

ההמלצות הבסיסיות לבחירה הן:

 1. הצורה האוניברסלית ביותר היא ריבוע או מלבן. שולחן כזה יכול להיות ממוקם במרכז החדר או עבר לקיר.

שולחן מטבח עם ראש קוורץ

מודלים עגולים וסגלגלים הם יפים מאוד, אין להם פינות חדות, וכפי שידוע, מסודרים לתקשורת, אבל הם דומים יותר למטבחים גדולים, כי הם לא זזים לקיר.

שולחן עגול, עשוי אבן מלאכותית

עבור מטבח קטן, שולחן הקיר בצורת חצי עיגול או חצי אליפסה הוא מושלם כמו בתמונה למטה (המחבר של הפרויקט היא אלנה Tsybarnak).

שולחן מטבח מאבן אקרילית

שולחן מטבח חצי עגול מאבן אקרילית

 1. בחירת שולחן כהה, אתה צריך להיות מוכן לעובדה על משטח כזה שריטות קטנות בולטות יותר. לפחות מורגש הם נזק תפעולי על גבי שולחן עם תכלילים גרעיני או בדוגמת, עם מרקם בולט.

שולחן מאבן מלאכותית עבור גרניט

 1. פרטים נוספים על העיצוב - למשל, עיבוד מחושב של הצדדים, יגדיל את העלות של המוצר. חשיבות רבה הוא עובי השולחן - עבה הוא, יקר יותר את העיצוב יהיה.
 2. כדי לקבוע את אזור השולחן אופטימלי, אתה צריך לקחת בחשבון את מספר קבוע של אוכלי - כל אדם יושב ליד השולחן צריך 600 מ"מ של שטח פנוי. וכדי לקבוע את קוטר המודל העגול, לקחת בחשבון את הכלל הזה - עבור 4 אנשים 90 ס"מ, עבור 8-140 ס"מ, עבור 5 -120 ס"מ אם יש יותר מ 8 אנשים יושבים ליד השולחן, הבנייה עגול יהיה גדול מדי. עדיף להחליף שולחן כזה עם אליפסה, או אפילו טוב יותר - לבחור שולחן מתקפל.

מידות שולחן המטבח

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 − 46 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map