ריהוט הקבינט כחלק אינטגראלי של המטבח המודרני

ריהוט הקבינט כחלק אינטגראלי של המטבח המודרני

ריהוט הקבינט כחלק אינטגראלי של המטבח המודרני

אם כבר מדברים על המטבח, אנחנו קודם כל לדמיין קבוצה יפה עם ארונות קיר וארון, מכשירים מובנים מודרניים, השיש מעשי. ואכן, ללא תיבות נוח, מגירות ומדפים, זה יהיה קשה לארגן את כל הכלים, סכו"ם נקי, כמה מוצרים. בואו נזכור מה המקרה ריהוט למטבח ומה צריך להיות תשומת לב בעת בחירת זה.

מהו ריהוט הממשלה

יש מקובל סיווג של פריטי ריהוט, אשר באה לידי ביטוי במאמרים של GOST. יש גם דרישות עבור מוצרים בודדים. כל סוגי מחולקים לשתי קטגוריות גדולות - חיל וריהוט מרופד, כל אחד הקטגוריות, בתורו, יש גם תת. ראשית, בואו ננסה לקבוע מה זה - ריהוט הממשלה, כדי למצוא את המאפיינים הייחודיים שלה.

סט מטבח

מטבח מודרני

שם זה מתאים לכל ריהוט מסיבי, החלק העיקרי של אשר הוא מקרה רחב. הוא מורכב מחלקים טרומיים, פאנלים ומגינים, כלומר, כל הארונות, הארונות, שידות המגירות, הקונסולות, הארונות ושולחנות המיטה, הארונות והמזנונים מתאימים. הפונקציה העיקרית היא אחסון של דברים כי הם מוערמים על המדפים, במגירות, תאים מיוחדים ותאים.

מודול נשלף

רכיב דינמי - מודול נשלף

סוג זה הוא בשילוב מושלם עם אחרים, למשל, את הקטגוריה של מוצרים בר - שולחנות וכיסאות (לייצור ברגים להשתמש ברים או החסר מוארכים), כמו גם עם ריהוט מרופד. קבוצה אחת יכולה להיות אלמנטים מסוגים שונים, למשל, לחדר אוכל, שילוב של שולחן, כיסאות ומזנון (או שולחן הגשה בצורת שידת מגירות) נחשב למסורתי.

מטבח

קבוצת אוכל

עבור מוצרים במקרה, השימוש חזית (החלק הקדמי מעוצב להפליא) ואביזרים מיוחדים המסייעים לפתוח דלתות ומגירות אופייני. אביזרי כוללים כל מיני צירי, ידיות, מדריכים. מפרטים מודרניים - מנגנוני סיבוב ולחץ, הגבהה, אלמנטים של מילוי פנימי.

מטבח

חזיתות של MDF פנים מודרני

מטבח מודרני ארון רהיטים - אלה מערכות אחסון נוח ארגונומי, הפונקציונלי ביותר אטרקטיבי מבחינה אסתטית.

הייחודיות של סביבת המטבח

החפצים המרכיבים את פנים המטבח שונים מן האנלוגים הממוקמים חדרים אחרים. לדוגמה, ארונות המטבח נראים אחרת מאשר הארונות שהם בחדר השינה, בסלון או במסדרון. ישנם שני סוגים של ארונות מטבח - קיר הרצפה. הראשון יכול להיות חירש או חזית שקוף, השני - הפרטיות שלו. לדוגמה, תא הכביסה נראה שונה מאשר עבור מכשירים מובנים או מנות.

לוקרים

ארונות מטבח - מערכת אחסון נוחה

לרוב בתכנון של המגורים חדר בישול ואכילה קצת מקום. בבתים מודרניים - ממוצע של 10 מ"ר עד 15 מ"ר. עם זאת, ארונות יש מאפיינים משלהם, למשל, מודלים ליניאריים לכבוש את השטח מקיר לקיר, ו זוויתיים stretches לאורך שני קירות סמוכים. ישנן אפשרויות בצורה של אותיות P - מערכות אחסון נפח עם מספר עצום של מדפים, מגירות ומודולים למשוך החוצה.

מגירה

פתרון זוויתי מעניין

בקשר עם הכלכלה של החלל, ריהוט מובנה מעשי הוא נפוץ, התפוסה הרבה פחות מקום מאשר רהיטים עצמאיים. יחד עם אובייקטים פנימיים, ציוד טכני בנוי גם - משטחי בישול, תנורים, תנורי מיקרוגל, כביסה מדיחי כלים, מקררים.

מכשירי חשמל במטבח

החלק החשוב השני של המטבח הוא הטכני

בשל מגוון הפתרונות, ניתן להזיז חלק מהארונות מתחת למשטח העבודה במרכז החדר, הנקרא "האי". זה לא נראה כמו שולחן אוכל רגיל, למרות שהוא יכול לבצע את תפקידיו.

1

הרכב מודרני עם "האי"

כדי לחסוך מקום, השתמש עיצובים עם הביניים כי לכבוש את הקיר מהרצפה עד התקרה. אם אתה רוצה להפגין שירותים יפים, להתקין מקרה זכוכית התצוגה.

סיווג ריהוט לחדר אוכל ומטבח

מגוון מטבחי הקבינט ומוצרים נלווים משתקף בסיווג, אשר מסייע להבין טוב יותר את הייצור, המטרה והשימוש בפריטי פנים. בעת בחירת מודלים, אתה צריך לשקול את כל הסוגים המוצעים, ולאחר מכן לבחור פתרון מתאים העיצוב והסגנון.

תצורה: ערכות וערכות אוזניות

השלמות מיוצגת על ידי שלושה סוגים של מוצרים וקבוצות:

  • יחיד (חתיכה);
  • ערכות
  • אוזניות.

חפצים בודדים במצב המודרני משמשים לעתים רחוקות למדי. חריגים הם מוצרים בעבודת יד בלעדית או נדירים עתיקים יקרים. ארונות אחרים או ארונות, גם אם הם עומדים לבד, כלולים ערכות.

ארון

מזנון עצמאי

קבוצה של רהיטים שונה מן האוזניות על ידי השונות שלה. כל הפריטים משולבים לתוך הרכב אחד, אבל הם יכולים להתייחס לחלוטין ערכות שונות. כדי לפתור את הבעיה האדריכלית והאמנותית, יש צורך לבחור מוצרים המשולבים בעיצוב, צבע, מרקם ותכונות סגנוניות.

מטבח

המטבח מורכב באותו סגנון

הסט הוא אוסף של פריטים לא אקראיים, ופריטים פנים, הקשורים לכל מיני תכונות בונה ואמנותית. הוא נועד לעצב אזור אחד או חדר אחד. המטבח להגדיר כי אנו מעוניינים מורכבת מארונות הרצפה והקיר, ארונות עבודה מתחת לכיור, כיריים, ארון טיגון. חדר האוכל כולל בדרך כלל קבוצה של שולחן / כיסאות ומזנון.

איטלקית set

סוויטה איטלקית יוקרתית

מספר הפריטים באוזניה אחת יכול להיות שונה. המראה של ריהוט מודולרי נתן את ההזדמנות כדי להשלים את המצב בהתאם לגודל של החדר ואת האפשרויות הפיננסיות. אתה יכול להרים סט איטלקי מפואר עם עץ וגימור זהב, ואתה יכול למצוא מטבחון צנוע שמתאים חרושצ'וב הישן או בפינת דירת סטודיו קטנה.

הגדר מתוך הסדרה "הכלכלה"

עכשיו המעצבים נוטים לספק את המקום באותו סגנון, אבל פנים אקלקטי לאפשר את השימוש של אובייקטים עם אוריינטציות שונות.

ניואנסים בונה

אם אתה שוקל בזהירות את העיצוב של ארונות מטבח, אתה יכול לראות כי כל הדגמים דומים. ההבדל הבסיסי היחיד לגבי העיצוב הוא התכונות של הרכבה פגז. חלקם מורכבים עם עזרה של סוף רכוב לוחות, אלה עשויים בצורה מסגרת. בהקשר זה מובחנים שני סוגים של מבנים:

  • מגן;
  • מסגרת.

שתי הקטגוריות פופולריות באותה מידה, אבל התצוגה הראשונה היא יותר מתאים סגנונות מינימליסטי, השני הוא קלאסי, מעוטר פרטים דקורטיביים.

ארון

ארונות רצפה

עלותם של מודלים אלה ודגמים אחרים היא בערך זהה, משום שהם שונים זה מזה בכמות או באיכות החומר, אלא בטכנולוגיית הרכבה. עם זאת, וריאנטים פאנל נעשים מהר יותר, כי ליישום שלהם יש צורך פשוט לחתוך פאנל מוכן כבר (למשל, סיבית) לשברים נפרדים, ואת הגרסה השנייה דורשת יותר זמן.

מטבח

מגן המטבח בסגנון מינימליזם

עיצוב המסגרת מאפיין גם את הסגנון היפני, שבו החזית נעשית לעתים קרובות בצורה של סריג. החלקים מחוברים למסגרת, אשר קבוע על ציר על הצירים או בעזרת מנגנון אחר, מושלם יותר.

רהיטים

טכנולוגיית ייצור המסגרת

לעתים קרובות בעת שימוש בטכנולוגיה מסגרת, הניסוי עם גוונים מנוגדים צבע להפוך את תכונות הרכבה אפילו בולט יותר. באופן מסורתי, אחד של גוונים נייטרלי (בז ', חול, אפור, לבן) משולב עם בהיר - אדום, אזמרגד, ultramarine. משטחי מונוכרום נראים לא פחות אופנתיים.

חזיתות של MDF

חזיתות מסגרת של MDF

השותף של פריטים פנים גוף האלמנטים בר, אשר קבוצת האוכל בדרך כלל מורכב. אלה שולחנות מלבניים עגולים, פינות, שרפרפים, כיסאות.

חדר אוכל

קבוצת אוכל: עיצוב בלוק

אין לשלול את השימוש של רהיטים מרופדים. זה נכון במיוחד עבור אולפני, שבו את התפקיד של חדר האוכל ואת הסלון הוא שיחק לעתים קרובות על ידי חדר אחד.

תכונות טכנולוגיות

סעיף ייצור נוח הן יצרנים ומשתמשים. פריטים קטנים (קופסאות, שולחנות ליד המיטה) מועברים ומורכבים כבר בצורה גמור לחלוטין, גדולים אלה מורכבים באתר מחלקים בודדים.

סט טרום

סט קומפקטי טרומי

מודלים מודולריים ניתן לייחס בבטחה לרהיטים, לבלתי תלוי ביותר מסוגו. הוא מיוצג על ידי רכיבים קומפקטי נפרד, אשר ניתן לשלב בהתאם למשימות של הפרויקט.

ריהוט בהרכבה

ריהוט סקוטי באסיפה

מערכות אחסון משובצות, לעומת זאת, נייחות לחלוטין. ארונות קיר יש קירות משותפים ופאנל העליון, הרצפה - השיש המשותף. אם אתה רוצה, קטע אחד אינו מוחלף - אתה צריך לפרק את המערכת כולה.

מובנית ארונות בגדים

מודרני מובנית ארונות בגדים

מבנים שאינם ניתנים להסרה מתבצעים על פי המזימות והרישומים של הבעלים של הדירה. בעת ניסוח הפרויקט, מדידות מדויקות הן חשובות מאוד: טעות אחת עשה - ואתה תצטרך לעשות שוב את הסט כולו. מסיבה זו, היצרן מתעקש לעתים קרובות להשאיר את gaugers במקום.

בחר

הגדר עבור מכשירים מובנים מותאמים אישית

מובנית הטכניקה היא נוחה כמו הרהיטים המובנים. בחוץ, יש רק לוח קדמי, למשתמשים ניתנת גישה נוחה לכל החלקים הפונקציונליים. התקנה של ציוד צריך להיות מטופלים על ידי מומחים.

בחירת חומר להרכבה

בעת רכישת אוזניות מוכנות, הקפד לשאול על החומר ועל היתרונות שלו. כמעט כל החברות המקומי מתמחים בייצור של מודלים בעלות נמוכה של סיבית, סיבית ו MDF, אבל אתה יכול למצוא שני מודולים veneered ודגימות מעץ טבעי.

מטבח פנים

עץ טבעי עושה את הפנים כמו בבית

סגנונות מסוימים מאפשרים האלמנטים הפנימיים של נירוסטה. נירוסטה יש התנגדות ללבוש מעולה, הוא מתאים גם לייצור של צמרות השולחן ומסגרות.

מטבח

נירוסטה בתוך ההייטק

לאחרונה, לייצור משטחי, אבן מלאכותית כבר בשימוש פעיל. לפי המאפיינים שלו, זה לא נחות טבעי, ויש לו הרבה יותר אפשרויות לקשט.

משטח

לוח שולחן מאבן מלאכותית "שיש"

פלסטיק מודרני שונה - חלופה מצוינת החזיתות של MDF. זה לא מעוות מהחום, אינו מגיב לחות, מדגיש באופן מושלם את הסגנון של הפנים.

פלסטיק מבריק

פלסטיק מבריק מבריק

בנוסף חומרים אלה, זכוכית, מאט פלסטיק שקוף משמשים בייצור של מטבחים.

איזו דרך של ייצור הוא טוב יותר

לפני קניית אוזניות חדשות, השאלה מתעוררת תמיד, וזה יותר טוב: מודל מותאם אישית או גרסה מוכנה לחלוטין. מהנדסים למדו לבוא עם מודלים אוניברסליים שמתאימים בקלות לכל פנים, אבל פרויקט עיצוב לחדר מסוים הוא עדיין נוח יותר פונקציונלי.

מטבח

מטבח מודולרי של ייצור סדרתי

אם ציוד המטבח מתוכנן עם מכשירים מובנים מודרניים, הפרויקט היחיד הוא הפתרון הנכון רק. אתה באופן עצמאי לבחור את המיקום של משטח העבודה, מקרר, כיור, תנור. תפקיד גדול הוא שיחק על ידי גודל של הציוד - הם לעתים רחוקות בקנה אחד עם ממדים של הצעות מוכנות.

בחר

אוזניות בהתאמה אישית עם אזור חדר וסגנון פנים

עדיף לפנות אדונים ואלה שגרים בדירות קטנות. דגמי המפעל הסטנדרטי של הייצור ההמוני מתוכננים עבור שטח מ 7-10 מ 'ויותר, ואילו עד עכשיו יש חדרים של 5-6 מ"ר.

מטבח

אפשרות לדירה קטנה

עבור בעלי דיור מרווח יש הרבה אופנתי, יקר או חסכוני הצעות מודולריות. ביניהם יש אפשרויות מעניינות עם עצמאית "אי" שולחן או אוכל נוח להגדיר.

עיצוב פנים מודרני למטבח

מודלים השיכון של המאה ה -21 הם הזדמנויות נהדרות עבור מעצבים ומהנדסים. ניתן ליצור אווירה בכל סגנון, מן הים התיכון אקזוטי כדי מגניב. אבל אזרחים מודרניים מרגישים חוסר תקשורת עם הטבע, לעתים קרובות כל כך לבחור פשוט, ביתי, מזכיר את חיי הכפר הכפרי.

מטבח

מדינה - הקסם של חיי הכפר

פרובנס היא גרסה צרפתית, פשוטה, קלה, קצת רומנטית. וינטג לוקרים, קישוטים פרחוניים, עץ לקצץ, צבעים חמים - זה לא מפתיע כי הסגנון של פרובנס הוא מאוד פופולרי עם נשים.

מטבח

פרובינס

כל מי שמעדיף צבעים בהירים, קפדנות של קווים פנימיים, פונקציונליות מקסימלית, יאהב את הסגנון הסקנדינבי. תושבים חמורים של הצפון תמיד לשים את הפונקציונליות הראשונה מלכתחילה, ועיצוב במקום השני, אם כי עם טעם אמנותי הם גם מעולה.

מטבח

סגנון סקנדינבי קפדני ופונקציונלי

היי טק עם הטכני שלה, מינימליזם וחוסר תפאורה הוא יותר בסגנון של גבר. שום דבר מיותר, רק משטחי עבודה, רק את הצורך ביותר. ניגודיות חדה או צבעים נייטרליים, זכוכית ואביזרים מתכת, הרבה "חכם" ציוד - פנים עבור אנשי עסקים.

מטבח

הייטק - ברק מבריק ומתכת

היפנים גם לא אוהבים העומס ופריטים "מיותרים" הפנים. כל דבר נושא עומס תפקודית, בעוד הכל קל, מסודר ופשוט.

מטבח פנים

פנים יפנית מסורתית

אם אתה רוצה אלגנטיות במחצית עם מותרות, לשים לב להצעות בסגנון של דקו. מוארת, יקר, חפצים פנים בלעדי נועדו להדהים ולשמח. אבנים חצי יקרות, מוזהב, קריסטל, עור טבעי - במסגרת ארט דקו לא תמצאו שום דבר לא מושך או בנאלי.

מטבח

Glitter ו מותרות של דקו ארט

אם אתה לא אוהב להתנסות ולהעדיף פנים שקט, להפסיק לבחור על קלאסיקה ללא רבב אצילי.

סרטונים קשורים

הסרטונים הבאים מכילים מידע שימושי על סוגים שונים של ריהוט למטבח.

דו"ח וידאו על ייצור מקצועי של ארונות:

הבחירה הטובה ביותר היא מחוייט:

רעיונות של עיצוב המטבח:

כפי שאתה יכול לראות, את טווח רהיטי הקבינט למטבח הוא די גדול. היכרות עם הסיווג יעזור לך להחליט על הבחירה, למצוא רעיונות חדשים, לעשות פרויקט בלעדי. אם אין מספיק ידע - התייעצויות עם מהנדסים ומעצבים יסייעו לפתור את השאלות הקשות ביותר.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 89 = 95

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map