אנו בוחרים ארון הרצפה למטבח: חישוב גדלים ועקרונות בחירת החומרים

אנו בוחרים ארון הרצפה למטבח: חישוב גדלים ועקרונות בחירת החומרים

אנו בוחרים ארון הרצפה למטבח: חישוב גדלים ועקרונות בחירת החומרים

כאשר מתכננים את שטח המטבח, תשומת לב מיוחדת משולם בשורה התחתונה של האוזנייה. אם הפריטים בחנות ארונות קיר כי יש צורך לרוב, השולחנות בחוץ מיועדים כלי כבד, מכשירי חשמל ועוד דברים שקשה להסיר מן המדפים העליונים. מן הבחירה הנכונה של עיצוב וגודל תלוי הנוחות של שימוש באוזניות במשך כמה שנים לבוא. ישנן אפשרויות רבות. אנחנו נדע איך להרים לצייד את ארון המטבח בחוץ.

קומה ארון למטבח: רציונלי ופונקציונלי

תפקידם של מודולים הרצפה בארגון של שטח המטבח לא יכול להיות overestimated. הם משמשים לא רק כמערכת אחסון, אלא גם משמשים בסיס לדלפק - משטח העבודה העיקרי. הודות לשורה התחתונה של ארונות, אתה יכול להתאים קומפקטית מגוון רחב של פריטים ביתיים שונים. לעתים קרובות תמונות ממוזערות כל כך פונקציונליות, כי אתה יכול לנטוש את השורה העליונה של האוזנייה.

ארונות מטבח של עיצובים שונים:

t1
t2
t3

עיצוב בית ברמת המטבח:

t4
t5
t6

הקושי העיקרי בתכנון השורה התחתונה של הרהיטים הוא הבחירה הנכונה של עיצוב ומילוי פנימי. כדי לא לטעות, תחילה עליך לקבוע אילו פריטים יש להציב את הארונות. השאר (חומרים, צבע, מערכות פתיחה וסגירה) הוא כבר שאלה של העדפות אישיות וטעמים של הבעלים העתידיים של האוזנייה.

ארונות מסוג רב

השילוב של סוגים שונים של ארונות

וריאציות ומוזרויות של מיקום המודולים

שני סוגים עיקריים של ארונות מטבח חוצות הם בפינה קלאסית. אם האוזנייה היא ליניארית, אז זה הושלם עם מודולים מסורתיים. הם יכולים להיות מצוידים מדפים או מגירות.

מטבחים בצורת G ו- U מורכבים ממודולים רגילים ופינתיים. כדי להקל על הפעולה, הם מצוידים במערכות נשלף, מסתובב, נסוג. המגמה בפועל היא מודולים בפינה עם דלתות רדיוס.

קומה מודולים

קלאסי קומה מודולים

שימו לב! על ארונות הרצפה לשאת תיבות עיפרון, שילוב של מערכות אחסון של השורות העליונות והתחתונות. הם יכולים להיות קלאסיים זוויתי. זוהי דרך מצוינת לתרץ את השימוש בחלל.

לוקרים

לוקרים עם מגירות

לוקר

הכיור ארון עם מגירות

מערכות הזזה

מערכות ניתנות להרחבה עבור השכבה התחתונה של יחידת המטבח

סוגי ארונות הרצפה, בהתאם למטרה:

  • מתחת לכיור;
  • עם מדפים סגורים;
  • עם מדפים פתוחים;
  • עם מגירות;
  • עם מדפים ומגירה לסכו"ם;
  • עבור מכשירים מובנים;
  • עבור קצה הדיבורית האישית (כולל דגמי פינות - פתוחים וסגורים).
מודול זווית

מודול פינה

ארון

פינת פינת הקורנר פינת בלום

מה נוח הוא ארון מטבח בפינה

מודולים מטבח פינת נראה קומפקטי, אבל הקיבולת שלהם היא לעתים קרובות יותר מזה של כנים הקלאסי רחב. בחירת מערכת האחסון הנכון, אתה יכול למקסם את השימוש בחלל. בארון זה, כל מה שאתה צריך יתאים.

1
מגירות

לוקר עם מגירות

ארונות הרצפה פינה למטבח יש חסרונות שלהם. לדוגמה, פינות חדות עשויות להיות מסוכנות לילדים, לקשישים. בעיה זו נפתרת על ידי עיגול הקצוות של השיש והתקנת דלתות הרדיוס.

לוקר

לוקר עם חזיתות רדיוס

חסרון נוסף הוא העלות הגבוהה של אביזרי, מערכות אחסון עבור לוקרים בפינה. מצד שני, את הקלות של הניתוח ואת החדרנות של רהיטים במלואם להצדיק את העלויות.

מודול זווית

החלק הפנימי של מודול הפינה

המועצה. יש הרבה מערכות אחסון מקוריות שתוכננו במיוחד עבור ארונות מטבח בפינה. חשוב היטב על מה בדיוק אתה רוצה לאחסן את המודולים בפינה ובחר את האביזרים המתאימים - קרוסלות מסתובב, פינות קסם, מגירות או סלים.

מדפים

מדפי קרוסלה

מערכת זוויתית

טוס ירח VIBO מערכת זוויתית

ארון פינתי

פינה גבוהה עמודה עם "קרוסלה"

ארון פינה

פינת כלים לשטיפה

מה להתמקד בעת חישוב הממדים

אחד הקריטריונים החשובים ביותר הוא גודל מודולים יחידת המטבח. ריהוט צריך להיות קל לשימוש ככל האפשר, כך שאתה לא צריך להישען רחוק מדי או להגיע לכל דבר. גובה, רוחב ועומק של הארונית חשובים.

מודולים

מודולים של גבהים שונים

הגובה הסטנדרטי של המודולים הוא 85 ס"מ, אם הרהיטים עשויים להזמין, אתה יכול לעשות את האגודלים גבוה או נמוך יותר. כאשר חישוב, אחד צריך להיות מונחה על ידי הצמיחה של המארחת. במקרים של מודולים הרצפה להחזיק את הטבלה העליונה, ולכן לא לוותר על ההזדמנות להתאים את גובה, אם אפשר.

גובה הטבלה העליונה

גובה משטח עבודה נוח

לא פחות תפקיד בבחירת גובה היא איך את הרגליים של המודל יהיה מקושט. אם הם אינם מכוסים על ידי הלוח, עדיף לעשות אותם לפחות 10-15 ס"מ כדי להקל על ניקוי בחדר. אם יש מכשירים ביתיים בין המודולים, אז יש צורך להתקין את החברה.

שימו לב! רעיון התכנון המקורי הוא הקופסאות במקום הסולם. הם יכולים לאחסן מחבתות חילוף, לוחות חיתוך, pelmennitsy, כלי אפייה, מכשירי השחזה סכין, וכו '

מגירות

מגירות במרתף המטבח

הרוחב יכול לנוע בין 30 ל 80 ס"מ.אתה צריך לבחור את זה, תוך התמקדות המטרה של כל לוקר בפרט. לדוגמה, אם אתה מתכנן לשים ארון לאחסון של סירים, מכשירי חשמל ביתיים, פריטים גדולים, עדיף לעשות את זה יותר מרווח. אם זה מיועד סכו"ם, חומרי ניקוי, גרון ואספקה ​​אחרים, אתה יכול לבחור מודל צר.

לוקרים

לוקרים בעלי רוחב שונה

עומק הארונית תלוי ברוחב המתוכנן של משטח השיש. לרוב זה 60-65 ס"מ, אבל יש אפשרויות (לפעמים לעשות משטחי עד 90-120 ס"מ). במטבחים קטנים, מודולים סטנדרטיים יכולים להיות לא נוח, זה הגיוני כדי להפחית את עומק השורה התחתונה של האוזנייה על מנת לחסוך מקום להוסיף לתלות תלויה נוספת.

מדידות

ערכת המדידות לחישוב המטבח

כיצד לבחור חומרים וצבעים

לרוב, מעטה מיוצרים סיבית. זה מועיל מאוד, כי החומר עמיד, עמיד, קל לניקוי. לוחות particleboard אין ערעור אסתטי מיוחד, אבל הם כמעט לא נראים מאחורי החזיתות. אבל הדלתות של ריהוט למטבח כדאי לבחור אפשרויות עיצוב יפה יותר - עץ, MDF, זכוכית, מתכת.

ערכות מראה מרשימות מאוד, עשויות מחומרים משולבים. פופולרי במיוחד הם שילובים של סוגים שונים של MDF עם זכוכית, מתכת. בהתאם לתכונות העיצוב, הם יכולים לשמש פנים של כל סגנון - החל קלאסיקה או provance להיי טק.

מטבח

מטבח עם חזיתות MDF ו זכוכית

חומרים מודרניים נבדלים על ידי מגוון עצום של צבעים ומרקמים. אתה יכול לבחור כל שילוב של גוונים. עם זאת, מעצבים לא ממליצים יותר מדי כדי להיות מעורב: רק צבע בסיסי אחד או אחד הדיילים.

אוזניות בעלות מראה טוב, שבהן השורות העליונות והתחתונות מבוצעות בצבעים שונים. במקרה זה, עבור מבנים הרצפה עדיף לבחור גוונים כהים, ועל אלה העליון - אלה אור. טכניקה זו מסייעת חזותית להבהיר את החלל, למלא אותו עם אוויר ואור.

בחר

סט שני צבעים

עבור מטבח קטן הוא לבחור קבוצה בצבעי פסטל בהיר. אם הגוון בהיר יותר מהקירות, החדר ייראה רחב יותר. משטחים מבריקים, גוונים שנבחרו כהלכה, הדפסים דקורטיביים יסייע להתאים את החלל של החדר, "להעלות" או "נמוך" התקרה.

מטבח

מטבח קל עם חזיתות פלסטיק

המועצה. תכנון הרהיטים של המטבח, להסתכל דרך תמונה של פנים על האינטרנט. גם אם לא תמצא פתרונות מוכנות, תקבל רעיונות חדשים. אתה יכול להתנסות לא רק עם פרחים, אלא גם עם גדלים. אז, סט ניתן להשלים עם ארון מטבח נפרד עומד בגודל גדול יותר, אבל באותה ערכת צבעים. דוגמה לפתרון עיצוב כזה היא בתמונה למטה.

ארונות

ארונות רצפה מקוריים

וידאו: ארון מטבח עם הידיים שלו

תחשוב על הפנים, לבצע את המדידות הנדרשות ולבחור את ארונות הרצפה במטבח המתאים עבור מנות, אחסון מזון, מכשירי חשמל, כימיקלים ביתיים. נסה באופן רציונלי להשתמש בכל סנטימטר של שטח פנוי ולא לשמור על איכות החומרה. הפרס על חריצות יהיה מטבח נוח ויפה, שבו אתה תהיה שמח לבזבז זמן עם המשפחה והחברים.

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map