תוכניות, פנים ועיצובים מטבח המטבח דוגמאות דוגמאות

תוכניות, פנים ועיצובים מטבח המטבח דוגמאות דוגמאות

תוכניות, פנים ועיצובים מטבח המטבח דוגמאות דוגמאות

אחד הפתרונות הפנימיים הפופולריים ביותר, מעניין ופונקציונלי להיום הוא שיפוץ הדירה, המשלבת מספר חדרים לתוך אזור אחד. האפשרות הפופולרית ביותר היא יצירת מטבח, חדר האוכל, שונה לטובה מן הפריסה מבודדים קרוב. עם זאת, לפני שתחליט לעשות שינויים דרסטיים כאלה ולהתחיל לשחוק מחסומים בין החדרים הסמוכים, יש צורך לשקול בזהירות את עיצוב המטבח של חדר האוכל: איך להפריד בין אזורי עבודה האוכל? האם זה שווה את זה כדי להרוס את כל הקיר או יהיה מספיק של הקשת? איזה תכנון לבחור - האי, חצי האי, ליניארי או בצורת L? שבירה היא לא על הבניין. שילוב חללים עצמאיים בחדר מרווח אחד הוא יקר, אבל לא קשה מבחינה טכנית, אבל כדי להיות מסוגל לשמור על הפונקציונליות ואת הנוחות של שני האזורים הוא בעייתי יותר.

פינת אוכל ומטבח עם ארון תקשורת

תכונה מיוחדת של המטבח הזה יכול להיחשב הפרדה מוצלחת של אזורי עבודה ואוכל על ידי מתלה ארוך זה גם מבצע את הפונקציות של שולחן העבודה

היתרונות של המטבח בחדר האוכל

 • הרחבת מרחב, תחושת פרספקטיבה וחלל, יותר אור ואוויר.
 • אתה יכול לשמור על קניית טלוויזיה נוספת שולחן אוכל למטבח.
 • חיסכון כוחות וזמן - אתה לא צריך לרוץ ברחבי הדירה עם מגשים מנות, פתיחת הרגליים שלך עם הרגליים, מתגלגל ללא הרף מעל המפלים.
 • כדי ליצור יצירות מופת קולינריות אתה יכול לתקשר בו זמנית עם אורחים ובני הבית.
פריסה מוצלחת של חדר האוכל במטבח

המטבח הזה הוא מרווח כל כך מתוכנן היטב, כי יש לו כל הסיבות להיחשב מטבח, חדר האוכל

פריסה טובה של המטבח, בשילוב עם חדר אוכל

לפיכך, הקיר / הקירות שנהרסו, בחלל גדל, ואיתה ההזדמנות לתכנון קל של כל מטבח של הלב - אזור העבודה. אל לנו לשכוח כי באזור הנוחות של המשולש (אזור אחסון, השחיטה והבישול) לא צריך להיות פחות מ 4 מטרים רבועים, כדי למנוע את הצפיפות, לא יעלה על 7 מטרים רבועים, זמן יקר אחרת יוקדש על אינספור ריצות מהצלחת אל מקרר וכיור.

שימוש באור טבעי בחדר האוכל במטבח

המיקום המוצלח של פינת אוכל ליד חלון גדול, ועבודה במעמקי המטבח עושה את זה נוח ונעים

 • עבור שטח פתוח, אי או חצי האי פריסה, כולל בצורת U, שורה אחת או בפינה מודל באמצע עם משטח עבודה נוסף a-la "islet" הוא מושלם. עם זאת, תוכנית כזו יהיה מתאים רק אם זה לא באמת, או חזותית, לבלגן את המטבח, חדר האוכל.
 • זה נוח להפריד את פינת האוכל מאזור העבודה, אם תרצה, הצבת מתלה ארוחת בוקר על האחרון, את הפינה (בצורת L) פריסת יעזור. קשה למצוא את האפשרות הטובה ביותר ליצירת משולש עבודה ארגונומי, שבו מכשירי חשמל לבית הרהיטים ממוקמים לאורך שני קירות סמוכים. מבנה הפריסה אינו מתאים רק לחדרים צרים מדי.
 • אם החלטתם לקחת מקסימום שטח תחת פינת ישיבה לארוחה, הפתרון הטוב ביותר יהיה פריסת ליניארי בשורה אחת, המאפשרת צד אחד של החדר כדי למקם את כל המטבח רהיטים, מכשירי חשמל וכלי. במקרה זה, במקום השימוש המסורתי האוזניות והמועיל של מטבח מיני תפקודי, שבה מינימום של שטח מסודר ארגונומי רכיבי הפעלה עיקרי - טווח, כיור, מקרר, מתל צלחת, מושעה וארונות רצפה, רהיטים.
 • עבור חדר האוכל מטבח ערכת משולבת, שבה פינת עבודה בפינה הוא השלים באופן נינוח האוכל נמסר או שולחן הגשה. אורך מחושב כראוי של השולחן לא להפריע את ההרמוניה של חדר האוכל ואזור העבודה עם אזור המעבר.
העיצוב המקורי של המטבח, חדר האוכל

מינימליזם של הסביבה של מטבח מרווח זה הוא פיצוי על ידי ערכת צבעים שנבחרו היטב ואלמנטים מקוריים של תפאורה

כיצד לסמן אזורים פונקציונליים

מטבח, חדר אוכל, עקבי בסגנון אחד, נראה שלם, הרמוני להשלים. בעזרת מספר טכניקות אסתטיות ועיצוביות, מבלי להפר את אחדות האנסמבל, אנו יכולים לחלק באופן יעיל מאוד את האוכל ואת אזורי העבודה.

הדרך הפשוטה והפשוטה ביותר לבניית המטבח עם חדר האוכל היא עם רהיטים, אשר, כאשר מתאר את הגבולות, לא להרוס את התפיסה ההוליסטית של החלל. יש לזכור כי ריהוט מטבח וציוד בחלל גדול נראה קצת שונה מאשר בחדר מבודד. כל הקסמים והליקויים יהיו גלויים בכף ידך. בחדר המטבח-חדר האוכל המשולב עם הסלון, המטבח מוגדר בהתאם לסגנון צריך אידיאלי לשלב עם שאר הרהיטים ואת הסביבה כולה, מבלי לצאת מן הבד הכללי.

נוחות וסגנון כבסיס למטבח-אוכל עיצוב

העיצוב הקפדני של המטבח הזה מבוצע עם טעם ללא דופי והבנה מודרנית של נוחות

הפרד את פינת האוכל מהמטבח יכול להיות על חשבון ההבדל ברמת הרצפה. לדוגמה, על ידי הנחת אזור העבודה על סוג של פודיום, מתנשא מעל הרמה הבסיסית של הרצפה על ידי 10-15 ס"מ. חזותית להדגיש את הגבול לקשט את המטבח, חדר האוכל יסייע מותקן בצד של הזרקורים פודיום.

ניתן להפריד בין אזורי תפקוד גם ללא יצירת הדוכן פשוט באמצעות כיסויי רצפה שונים. לדוגמה, למטבח אנו בוחרים אריח או לינוליאום, וגם חדר אוכל - פרקט, לרבד או רצפת הפקק. על ידי ציפויים צבע יכול להיות זהה או בניגוד.

ייעוד המטבח בדרכים שונות

הבניה במטבח זה מתבצעת בו זמנית בכמה דרכים, אשר משולבים בהרמוניה

אפשר zonate לא רק את הרצפה, אלא גם את התקרה של חדר האוכל מטבח עם עזרה של מבנים תקרה מושעה התקרה עם מחושב היטב מובנית תאורה. ניסויים נועזים מותר עם מרקם של התקרה - מבריק, מט, סאטן, moire, מתחת לעור, מתחת לעץ, מתחת למתכת, תחת שיש. לאחר בחירת חשבונית בודדת עבור כל אחד האזורים, קל zon אפילו תקרה ברמה אחת.

שימוש בתכונות תכנון במטבח-חדר אוכל

התכונות של הפריסה של המקום מאוד להקל על העבודה על יצירת פנים הרמוני של המטבח, חדר האוכל

לחלוקת החלל, לכל המבנים הבולטים האפשריים, הפתחים המקושתים, ניתן להשתמש בעמודות. מטבח נפרד חדר האוכל מן הסלון בדירת סטודיו יעזור מחיצות גבס נמוכה כי חזותית לא נטל את החלל. לקשט את סוף המחיצה עם אריח מראה, אתה יכול לעשות את זה כמעט חסר משקל. אם בנוסף לצייד את המבנה עם נישות, תקבל חלון ראווה מעולה מזכרות או מנות. במקום קיר גבס כדי ליצור מחיצה, ניתן להשתמש בלוקים זכוכית שקופים או צבעוניים עם אפקטים חזותיים ייחודיים.

מטבח, חדר אוכל וסלון בחדר אחד

בחדר מרווח אתה יכול בקלות במקום לא רק את המטבח וחדר האוכל, אלא גם את הסלון

דלפק הבר הוא עוד פתרון מעניין לחלוקת האוכל ואזורי העבודה במטבח, בשילוב עם חדר האוכל. זה לא רק הופך להיות גולת הכותרת של החדר, אבל גם יפה מכסה את הכיריים, הכיור ועוד "קמעות" משק הבית. מתקן הבר עשוי להתבצע על שרידי הקיר הקודם, שאינו נסוג לחלוטין, ומעקה בגובה של 90 ס"מ נחתך מחלקו שנותר, ומכוסה בחומר גימור מתאים. עם זאת, אפשרות זו היא דקורטיבית יותר מעשית. עבור מדף כזה נוח לשבת עם כוס יין או לאכול ארוחת בוקר, אבל לא יותר. חסידי עיצוב פונקציונלי שאוהבים להשתמש בכל סנטימטר של שטח שימושי עד למקסימום, בר לעמוד מתאים יותר ללא "קרן", אשר יכול להיות מצויד מבפנים. בתור יאנוס דו-פרצופי יהיו לה שני פרצופים. מחדר האוכל, האורחים יקבלו את פניכם בחזית אופנתית עם כיסאות בר גבוהים, ומהמטבח שמתחת לדלפק יש מקום למיני בר, ​​מקרר קטן והרבה דברים שימושיים.

ייעוד שטח עם שימוש במעמד בר

מרוהטת בסגנון אחד מטבח וסלון מופרדים ביעילות על ידי מונה גבוה ומסיבי בר

1

התאורה המקורית של חדר האוכל והמטבח תסייע להבדיל בין המטבחים. אז, במטבח אתה יכול להשתמש זרקורים, בחדר האוכל אתה יכול להתמקד על התאורה הכללית.

מטבחון קומפקטי חוסך מקום

הצבת לאורך קיר אחד של כל ציוד מטבח מאפשר לשחרר שטח ניכר עבור ריהוט האוכל

טכניקות עיצוב של להסוות "פרטי משק הבית"

 • למרות כל היתרונות הברורים, יש מטבח-מטבח וכמה חסרונות. כנראה החסרון החשוב ביותר הוא התפשטות מהירה של ריחות, אדים, חום. למקסם את הפגמים האלה מעצבן יעזור ברדס חזק.
 • אם המקרר מזמזם כל הזמן בחדר האוכל במטבח בשילוב עם הסלון, הוא יקבל את עצמכם, כך רצוי שזה עובד ללא רעש מוחלט.
 • אם סוג של כלי מטבח לא לגרום לך הנאה מיוחדת, להסיר אותו משדה הראייה יעזור טריקים טכניים קטנים - מחיצות, מסכים, מסכים, דלתות הזזה.
 • הסוואה של צינורות אוורור אוויר ותקשורת אחרים יכול להיות מוסתר בתיבות גבס גבס, אשר עוברים מתחת לתקרה, צבועים בצבע התקרה.
שילוב מוצלח של פריסה ופנים בחדר האוכל במטבח

תכנון יוצא דופן בזהירות מחשבה הפנים להפוך את המטבח הזה לתוך עבודה של אמנות העיצוב

לקשט את חדר המטבח-פינת אוכל, מה שהופך את המראה של אזור העבודה יותר אלגנטיים, מודלי עיצוב מסוגננים מכשירי חשמל ביתיים נועדו: צבע "צבוע" מקררים, משובץ קריסטלים Svarovski, משטחי בישול עם קישוטים דקורטיביים, ברדס גלילי.

מטבח חדר האוכל פנים בדוגמאות צילום

תפקידו של תאורה בעיצוב של המטבח, חדר האוכל

הגישה היצירתית ההתקנה של התקני תאורה יכול בצדק להיחשב גולת הכותרת של חדר האוכל הזה

לינה חדר אוכל רהיטים בנישה

ליד שולחן האוכל, להגדיר נישה נעימה עם אור רך, הבעלים ואורחיהם ישמחו לאסוף

חדר אוכל מרווח בסגנון קלאסי

כזה מטבח מרווח, שבו יש מקום לכולם, בדרך כלל הופך את המקום הכי ביקר בבית

באמצעות אלמנטים של סגנונות שונים בעיצוב של המטבח, חדר האוכל

השילוב המקורי של אלמנטים של סגנונות שונים, פרטים אדריכליים על רקע בהיר בעיקר להפוך את המטבח, חדר האוכל ייחודי ומושך

שימוש ניגודים חדים עבור ייעוד החדר

במטבח, מעוטר בצבעים בהירים, עם פתרון לבעיה של יעוד בהצלחה התמודד עם מונה כהה דלפק מונה

השימוש באלמנטים דקורטיביים ומנורות מקוריות בעיצוב המטבח

פינת מטבח נעימה בחדר מרווח, מעוצבת בנדיבות ומוארת בהצלחה, מושכת מיד תשומת לב

הצבת שולחן אוכל במרכז המטבח

המיקום של שולחן ארוחת הערב במרכז אולי לא נראה טוב, אבל במקרים מסוימים זה הפתרון האופטימלי

צבע ניגודים ריהוט מעצבים בסגנון ההייטק

באמצעות ניגודים צבע ועיצובים ריהוט יוצא דופן בסגנון הייטק להפוך את המטבח הן יפה ונוחה

אפשרות של הצבת מטבח, פינת אוכל באזור קטן

במטבח זה הגרסה המוצלחת ביותר של לינה של ריהוט למטבח ומכשירים ביתיים על שטח קטן למדי

1
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 − = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map